Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

sevgili gunluk

+117
FrAnKie <3
kanguv41
mcrock_grkm
merve_94
mikey_luver
rojda
esramcr
_RoCk_AnGeL_
heLena_frank
Basilisk::13
ayça
qzMCR xD
nokta
rOcKfAiRy
My Broken Heart
emocore
PataLena
ireMikey
melancoly
s!mGé
hypochondriac
elif_mcrfn
love.gerard
gökçen
sphinks
Venom
MiSs.Drop.DeaD.GorGe0uS.
DeWiL oF DaRK
:: | aycha | ::
Gloria
nazlımcr
MysweetGee
kübb-
My_Chemical_Romance_94
(;kikikannibal;)
aNGeL_oF_DeaTH
Frank_Gerard
begum<3 frank
**..efojn**..
lethe
wamprella
chemistry's girl
EeDdAa
--MCR--
dark666
thaly_gerard
punkmaster
buse>
zeycan
<3gerard<3
FATOSSS
XxHeartbeaTxX.
black_gw
blackpoison
MCRSavedMyLife
emolianca
_deaThly_
_CnS_
bambuu
gerardrakulaemine
handsomemorethangerard:P
secco
missing.spirit
hawa
silan_mcr
mrs.way
dieEMOdie
sevendust
gothic
valeria
angel_of_darkness
violet_punk
sünger
BrcN
frank_love
-S_E_D_E_F-
!! BaŞaK !!
Gee Soul
eLLie
eZzzGi
sue_way
Xx_asigençlik_xX
schwarzchenn
all my love GeRArd
mcrcrazy
elif-beyza
blood
__helena__
bella muerte
_shule_
mcr_dream
De_Barkot
MCR-EzG!
dhema
Chosniel.
__c'mon__
YoL GeZeR
pundit
pedantic
Alexisonfire
mcr_eva
kizil_melek
Fall Awake
Ilgın
madam emo
mcr_elfnz
x attitude
Lita_hardyz
Für_İmmer_Bill_Kaulitz
mcrgw
gothic_mcr
!sezen!
müge
sorrowtherapy
jackass_girl
# xx_EmiLy_xx
___M_c_R___
121 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 21 ... 39, 40, 41, 42  Sonraki
YazarMesaj
Lita_hardyz
Mcrfans User
Lita_hardyz

Kadın
Nerden ? : -adalya-:P

sevgili gunluk - Sayfa 40 Empty
MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 40 Icon_minitimePtsi Ağus. 25, 2008 8:07 am

uu ii ki doğdun!

sevgili günlük,
tatil bitiyo...olsun..tatil sıkıcıydı ama işte...buraya kadarmış...amaaan uf nerden aklıma geldi şimdi tatilin bitmesi bea günlük....nese..hadi günlük güle güle...
mikey_luver
Mcrfans User
mikey_luver

Kadın
Nerden ? : Mersin in Bozyazı adlı küçük ama pek bi şirin ilçesi =D google layın bulursunuz =P
Meslek : Öğrencii
Hayranı Olduğu Grup Üyesi : mikeyyy!

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 40 Icon_minitimePtsi Ağus. 25, 2008 8:08 am

ay evet günlük yaaa lita_hardyz bacım haklı keşke hiç açılmasa peff Sad
_shule_
Mcrfans User
_shule_

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 40 Icon_minitimePtsi Ağus. 25, 2008 8:11 am

bencedeeee :/ batsın bu okul keşke bzm okula biri hayrına füze atsa walla ne gzll olur
mikey_luver
Mcrfans User
mikey_luver

Kadın
Nerden ? : Mersin in Bozyazı adlı küçük ama pek bi şirin ilçesi =D google layın bulursunuz =P

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 40 Icon_minitimePtsi Ağus. 25, 2008 8:12 am

Very Happy:D:D:D heheee evet yaa hazır gelmişken bizimkine dee
mcrock_grkm
Mcrfans User
mcrock_grkm

Kadın
Nerden ? : nasilli morqundan!
Meslek : ÇANTA AMELESİ
Hayranı Olduğu Grup Üyesi : GE(R)@(R)D tabikiiiiii!!!!!!!!!!!!

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 40 Icon_minitimePtsi Ağus. 25, 2008 11:01 am

naber sevgili gnlükk çppk dertliyim tatil bitio ama bn kendimi okula hazır hisstmiom eskiden hade okullar acılcak alısverişe cklm olmadı gezelim hade sinema falan derdik ama ben su anda asosyalligin sınırında oldugum ve kendimi okula hazır hissetmedgm için kafamı yastıga gmp uyumak istiyorum bagıra bagıra sarkı syleyerek takılmak istiyorum zaten yzklerin efendiside mnyak hycnlı gdio dokunmasınlar bana gerci ilk kitap daha bitime çok var ama olsn off diom baska bişi demiom Sad
http://s7.bitefight.net/c.php?uid=165820
mikey_luver
Mcrfans User
mikey_luver

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 40 Icon_minitimePtsi Ağus. 25, 2008 11:37 am

sevgili günlük Görkem'e katılıyorum Sad ayrıca yukarda yazmayı unutmuşum lite_hardyz ablamıda çok seviom Very Happy
mcrock_grkm
Mcrfans User
mcrock_grkm

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 40 Icon_minitimePtsi Ağus. 25, 2008 2:36 pm

ahh gnluk detliyimm dertli sıkıldım evde bi alınganlık bi sinirlilik bi aksilik kılımı kıpırdatmak istemiyom bıaksınlar bni daglara byırlara vurayımmm depresyondayımm unutuldumm caresizzz ve asolyaimm aglamak istiyorum ama onu bilen yapamıyorumm offfffffffffffffff offfffffffffffffffffffffffffff Sad :'(
Lita_hardyz
Mcrfans User
Lita_hardyz

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 40 Icon_minitimePtsi Ağus. 25, 2008 4:06 pm

mikey_luver demiş ki:
sevgili günlük Görkem'e katılıyorum Sad ayrıca yukarda yazmayı unutmuşum lite_hardyz ablamıda çok seviom Very Happy

oy oy ben de sennii Razz (sevgi pıtırcıklarım benim Very Happy)
mcrock_grkm
Mcrfans User
mcrock_grkm

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 40 Icon_minitimeSalı Ağus. 26, 2008 2:18 am

evet sevgili gunluk yeni bir gunnn ve ben bu gun mutluyummm evet Smile saırtıcı ama bgun içimde bir umut var Very Happy evet saka gibi uzun zamandır sabah mutlu kalkmamıstım Razz ne gzel bir sabah umarım böyle devam eder!!! Very Happy Very Happy Smile Smile Razz Razz

the used-blue and yellow gusel sarkıymıs bu arada Very Happy
mikey_luver
Mcrfans User
mikey_luver

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 40 Icon_minitimeSalı Ağus. 26, 2008 5:28 am

sevgili günlüük Very Happy
o şarkıyı ben Görkem'e armağan etmiştim Smile çok hoş bi şarkıdır evet Very Happy ayrıca onun mutlu olmasına da sevindim arkadaşız yani değil mi ^^ Very Happy hmmmpf bugün yine dersane wardı sabah annem bıraktı bu sefer azıcıkta bilerek alarmı kurmayı unutmuşum Very Happy heheeeyt Very Happy binsem servisten düşer miydim acaba yine? Very Happy:D ama çok manyaktı yaa günlük Very Happy Merve'de şey der bi ara güm diye bi ses geldi herkes arkaya baktı ama ben bakmadım Very Happy:D ahahaaa hala çok gülüom yaa Very Happy:D nese ilk 2 saati kaçırdım ve matematikmiş!!! gider gitmez dedim ki inşallah ingilizce olur ders çünkü hoca müthiş bi insan Very Happy bi baktık ders ingilizceymiş!!! Very Happy:D bu kadar şanslılık olamaz normalde bi gün içinde bende Very Happy:D sonra dersaneden çıktım annem aldı yine beni ablamı da almış bi baktım bana kakolu süt werdi ablam Very Happy beni tanımaya başlıolar RazzVery Happy her şeyin çukulatalısını severim Very Happy:D neyse eve geldik bi baktım siperiş werdiğimiz DVDler gelmiş!!! çok aşırı sevindirik oldum Very Happy ben science of sleep i istemiştim Very Happy tvde birazını izleyip hasta olmuştum filme Very Happy ablamda Christan Bale (enişte Razz) in isyan die bi filmini istemiş Very Happy matrixi sevenler onu da sewermiş falan Very Happy neyse eve geldik işte anneme film izlicem dedim hayır dedi her odada klima mı çalışsın dedi istemeyerek hadi bilgisayar gir o zaman dedi Very Happy hehee bende ii bari hadi giriyim dedim ağırdan sattım kendimi Very Happy:D sonra girdim ve msni açtım lita_hardyz ablam açtı onunla konuştuk Very Happy sonra buraya geldim Görkem'in mutlu olduğunu öğrendim ve bende mutlu oldum Very Happy gerisini biliosun zaten Very Happy şimdi de öbür merve msni açtı Very Happy neyse ben şimdi en son izlediğiniz filme gidecem ve Half Nelson yazacam (Ryan'ımııın Very Happy:D) Very Happy:D hehee Very Happy neyse canım gelişmelerden büyük ihtimalle haberin olur Very Happy mucuk öptüm Very Happy:D

En son mikey_luver tarafından Salı Ağus. 26, 2008 5:35 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
mikey_luver
Mcrfans User
mikey_luver

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 40 Icon_minitimeSalı Ağus. 26, 2008 5:29 am

sevgili günlük az önceki yazımda ne kadar çok sarı adam war değil mi? Very Happy:D:D:D ahaaah bunda da Very Happy:D:D
Lita_hardyz
Mcrfans User
Lita_hardyz

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 40 Icon_minitimeSalı Ağus. 26, 2008 5:50 am

sevgili günlükk...
berfunun sorusu üzerine (günlük tutmuyomusun?) yazıyım dedim..evet berfuyla msnde konuştuk(nam-ı değer mikey_luver)..popmundoya tekrar başlamaya karar verdim..(adı yaprak şişman aka dj mimi Cool).. günlük hava çok sıcak..evde bunaldım..dışarı çıkmaya korkuyorum bayılırım diye Very Happy ... yarın okula bi gidecem bakıcam arklarla buluşcam günlük..özledim tabe arklarım asosyal olduundan görüşemedik...nese günlük senle daha fazla uuraşamıcam hadi kib...
mikey_luver
Mcrfans User
mikey_luver

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 40 Icon_minitimeSalı Ağus. 26, 2008 5:58 am

sevgili günlük,
hehee Very Happy:D benimde popmundo hesabım waaar!! Very Happy:D Regina Takhar Very Happy aldığımda 21 yaşında mı neydi 26-27 falan oldu şimdi yawrucak Very Happy:D aahh müzik dinliorum günlük. aha bitti artık dinlemiorum günlük Very Happy peff hala msndeyim ama kimse yook aa merve geldi Very Happy (lita_hardyz) konuşuoruz Wink Very Happy keşke Görkemle Şule de gelse =( hmpff neyse yaaa moralimizi bozmayalım ölmediler ya Very Happy mutlaka bi gün kaşılacaz Very Happy tekrardan Very Happy we'll meet again!! Very Happy:D neyse ehem evet hadi bye o zaman Very Happy bye mucuk
mikey_luver
Mcrfans User
mikey_luver

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 40 Icon_minitimeSalı Ağus. 26, 2008 6:15 am

günlüüüükkk Very Happy:D:D:D Gerard yardı beniii!!!! Very Happy:D:D az önce mcrın sitesinden bi mail geldi a message from Gerard die bak sana son parağrafını yazıom Very Happy

So that about wraps it up... I'm glad I could stop by for a chat, I think I will do it more often. I'm writing more comics, writing more music, and missing my wife right now. Oh, and I heard a rumor that I died in a car accident. I didn't.

xo.

g

heheeee Very Happy:D:D ölmemiş Very Happy:D Allah'ım çok şeker yaa Very Happy ehem neyse öyle işte ayrıca Raygil de çok mutluymuş Gerard onu hayatında hiç o kadar mutlu görmemiş Very Happy mucuuuk bye! Very Happy
mcrock_grkm
Mcrfans User
mcrock_grkm

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 40 Icon_minitimeSalı Ağus. 26, 2008 11:10 am

burdayuuuummmm ve i cookkk yorgunummmm annem kucucuk nasilli carsısının altını ustune getirttrdi ayaklarım isyandaaaa Razz offff offf Sad okul acılıo kardesime (okula yeni baslıodaaa )bir suru sey alıyolar bnde içimden hosgeldin of lar diyarına kardesim diyorumm bir suru sey alıolar ama bn keske okul baslamasa okul int. uzerenden olsa diye dusunuyorum bu arada ekim(yani mikey_luver )ile ilk msn konusmamızı yapıoz sana yazıım tarihinide unutmamıs olurumm Very Happy hehe işte boleee.......
mikey_luver
Mcrfans User
mikey_luver

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 40 Icon_minitimeSalı Ağus. 26, 2008 11:17 am

sevgili günlük Very Happy

evet Görkemle ilk msn konuşmamızı yaptık fakat malesef benim adım ekim değil Berfu Smile ama ekim güzel bi isimdir kızıma koymak isterim Very Happy evet yaa okul internet üzerinden olsun olmadı okula laptop falan götürelim (sanki varda Very Happy) yani defter yerine microsoft word tutalım Very Happy offf ciddi ciddi 2 hafta kaldı be günlük Sad muhtemelen o 2 haftadan itibaren sana da yazamayacağım artık...... SadSadSad ühhüüü kahretsin sınaw seneleri!!! Sad ben gitti günlükcan çok öptüm seni mucuk bye
MysweetGee
Mcrfans User
MysweetGee

Kadın
Nerden ? : From my f.cking brain!!!

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 40 Icon_minitimeSalı Ağus. 26, 2008 11:23 am

Sevgili günlük;

bu gün genelde olduğu gibi yürüyerek dersaneye gittim hem de tam 12 de! bi yandan sıcak derken 11buçuktan 12 ye kadar yarım saat yürüdüm
orda kankimle buluştuk biraz tarih çalıştıktan sonra ikimizde kahvaltı yapmadığımız gerçeğini fark ettik ve tıkınmak için elibol'a gittik ordan da dersaneye döndük biraz mat çalıştık aynı zaman da geyik de yaptık tabi ki de
aşağı kata inip hocalarla konuştuk (ve bunların içinde maalesef gıcık bi mat. hocasıda vardı )
ardından zafer de biraz yürüdük ben bi tane kolye aldım ardından gene yürüyerek 20 dk. sonra eve vardım ve saat 17:10 du!!
mikey_luver
Mcrfans User
mikey_luver

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 40 Icon_minitimeSalı Ağus. 26, 2008 11:33 am

sevgili günlük telefonumu geri aldııım!!!!! acayip mutluyum kız Very Happy:D:D baya manyakda bi kilit kodu koymuşum Very Happy sağolsun amcalar 0000 yapmışlar Very Happy şimdi geriye pin kodu kaldı Very Happy what the fuck diesim geldi birden Very Happy neyse geçti:D peff korkuyorum babama bağırdım =/ o bana daha da sesli neğırdı Very Happy:D neyse yaa yemek yiyo şimdi afiyet olsun ona pfff bye Very Happy
mcrock_grkm
Mcrfans User
mcrock_grkm

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 40 Icon_minitimeSalı Ağus. 26, 2008 12:56 pm

mikey_luver demiş ki:
sevgili günlük Very Happy

evet Görkemle ilk msn konuşmamızı yaptık fakat malesef benim adım ekim değil Berfu Smile ama ekim güzel bi isimdir kızıma koymak isterim Very Happy evet yaa okul internet üzerinden olsun olmadı okula laptop falan götürelim (sanki varda Very Happy) yani defter yerine microsoft word tutalım Very Happy offf ciddi ciddi 2 hafta kaldı be günlük Sad muhtemelen o 2 haftadan itibaren sana da yazamayacağım artık...... SadSadSad ühhüüü kahretsin sınaw seneleri!!! Sad ben gitti günlükcan çok öptüm seni mucuk bye
yaaa çook özüürr d,ilerimm bebişiimmm bende ole kayıtlanmıssın da bunu kim böle kaydetti bir turlu anlamadıım orasıda karısııkk tamam soz bu hatamı affettircem zaten isimlerlen aram pek iyi değil oluda baska seyler dersm sakın kızma unutmk istediklerimi unutamama ragmen unutmamam gerekenleri unutuveriyom gariii Razz Very Happy(gari dedim dikkatinizi cekerim Very Happy )
Lita_hardyz
Mcrfans User
Lita_hardyz

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 40 Icon_minitimeSalı Ağus. 26, 2008 12:58 pm

ay günlük hiç güliceim yoktu!
ya benim nie hiç bi arkadaşım normal deil!
en yakın arkadaşlarımdan bi tanesinin ağzı iyice bozuldu! gitmiş hollandalı bi arkadaşımıza küfretmiş! msnde çocuk bana dert yanıyo...ay gül gül öldüm günlük yaa...ne yapıcam ben bunlarla...hadi günlük görüşürüz..
mikey_luver
Mcrfans User
mikey_luver

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 40 Icon_minitimeSalı Ağus. 26, 2008 1:04 pm

Very Happy:D ay günlüük görkem gari dese nolur kii Very Happy:D ben her kelimeyi kullanırım o da bişi mi? RazzVery Happy:D aaahh günlük bana çok hızlı we fazla maillar gelior kaçıom ben hadi görüşürük mucuk bye
mcrock_grkm
Mcrfans User
mcrock_grkm

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 40 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 27, 2008 2:05 am

offf bea gnluuk hiç bir iblisi yenemıom yeni bişiler almam lazıım ama alamıomm param yok ee bu nedenlede buyuyemiom cnku grvleri yapamıomm off offf ne olcak yaaaa !!! çook sinir oldumm gariiii!!!! off bebişim yauf okul acılıo kabusum olmuss ruyamda okuldan kactıgımı grdmm cidden arkama bakmadan dersn ortasında kactımm ftma hoca(bas belası) arkamdan bni tehtid etti seni plslere yakalattırcam die ne alakaysa ruya işte hatta kabusss Sad oyyyy oyyy nedetcem hindik beeennn !!!! Sad
mcrock_grkm
Mcrfans User
mcrock_grkm

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 40 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 27, 2008 2:53 pm

sevgili gunluk

hiiiiiiçççççççç iyi degilim yanlızım mutsuzum umutsuzumm ne yapsam bilemiyorumm ev hayatım iyi degil mutsuzum kendimi fazlalık hissediyorum ve depresyondayım zaten vampirim de kötü durumda kac günlerdir tık yok degişme yok sinirlerim bozuk istediklerim olmuo niye hayatım böyle benim?Sad ben mutlu olamıyacakmıyım? :'( ahh ahh sıkılıyorum artık gunluk Sad deiliriyorum galiba ilaçlarımı getirin kafayı bulmam lazıımm Sad (gerci annem antidepresanlarımı saklamıs ama nem agrı kesiciyede rasıyımm Sad )
mcrock_grkm
Mcrfans User
mcrock_grkm

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 40 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 27, 2008 2:54 pm

ben yanlızmıyım? Sad
mikey_luver
Mcrfans User
mikey_luver

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 40 Icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 2:07 am

sevgili günlüüük!!! Very Happy
geldim kız!! Very Happy ya günlükcan bizim ewe yatılı misafir geldi de bi kaç gündür açamıom özlenmişim RazzVery Happy:D ewet sevdiim insanlardır gelen kişiler kızlarıyla çok iyi anlaşıoz kuzen sayılırlar Wink Very Happy arkadaşlarımı çooook özledim günlük... Görkem'iii, Şule'yiii, Merve'yiii, sonraaam mysweetgee yi Very Happy we diğer herkesii adlarını söylemediysem özür dilerim Very Happy ayhş günlük kendimi mtv ödüllerinde falan hissettim Very Happy:D şu anda internet kafedeyim Very Happy kendimi bi garip hissediorum normalde hiç gitmem ama 2 gündür girememek çok sinirlerimi bozdu bizde kızlarla sınaw çıkışı dersaneden kaçtık Very Happy yaaa günlük aklımda yazacak şeyler wardı fakaaat unuttum gelince yazarım muaks Very Happy bye

sevgili gunluk
40 sayfadaki 42 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 21 ... 39, 40, 41, 42  Sonraki