Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

sevgili gunluk

+117
FrAnKie <3
kanguv41
mcrock_grkm
merve_94
mikey_luver
rojda
esramcr
_RoCk_AnGeL_
heLena_frank
Basilisk::13
ayça
qzMCR xD
nokta
rOcKfAiRy
My Broken Heart
emocore
PataLena
ireMikey
melancoly
s!mGé
hypochondriac
elif_mcrfn
love.gerard
gökçen
sphinks
Venom
MiSs.Drop.DeaD.GorGe0uS.
DeWiL oF DaRK
:: | aycha | ::
Gloria
nazlımcr
MysweetGee
kübb-
My_Chemical_Romance_94
(;kikikannibal;)
aNGeL_oF_DeaTH
Frank_Gerard
begum<3 frank
**..efojn**..
lethe
wamprella
chemistry's girl
EeDdAa
--MCR--
dark666
thaly_gerard
punkmaster
buse>
zeycan
<3gerard<3
FATOSSS
XxHeartbeaTxX.
black_gw
blackpoison
MCRSavedMyLife
emolianca
_deaThly_
_CnS_
bambuu
gerardrakulaemine
handsomemorethangerard:P
secco
missing.spirit
hawa
silan_mcr
mrs.way
dieEMOdie
sevendust
gothic
valeria
angel_of_darkness
violet_punk
sünger
BrcN
frank_love
-S_E_D_E_F-
!! BaŞaK !!
Gee Soul
eLLie
eZzzGi
sue_way
Xx_asigençlik_xX
schwarzchenn
all my love GeRArd
mcrcrazy
elif-beyza
blood
__helena__
bella muerte
_shule_
mcr_dream
De_Barkot
MCR-EzG!
dhema
Chosniel.
__c'mon__
YoL GeZeR
pundit
pedantic
Alexisonfire
mcr_eva
kizil_melek
Fall Awake
Ilgın
madam emo
mcr_elfnz
x attitude
Lita_hardyz
Für_İmmer_Bill_Kaulitz
mcrgw
gothic_mcr
!sezen!
müge
sorrowtherapy
jackass_girl
# xx_EmiLy_xx
___M_c_R___
121 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 21 ... 38, 39, 40, 41, 42  Sonraki
YazarMesaj
mcrock_grkm
Mcrfans User
mcrock_grkm

Kadın
Nerden ? : nasilli morqundan!
Meslek : ÇANTA AMELESİ
Hayranı Olduğu Grup Üyesi : GE(R)@(R)D tabikiiiiii!!!!!!!!!!!!

sevgili gunluk - Sayfa 39 Empty
MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 39 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 23, 2008 3:42 am

sevgili gunluk hayattan bıktım tutmayın beni atlıyıcaaaamm Razz:P :W
http://s7.bitefight.net/c.php?uid=165820
mikey_luver
Mcrfans User
mikey_luver

Kadın
Nerden ? : Mersin in Bozyazı adlı küçük ama pek bi şirin ilçesi =D google layın bulursunuz =P
Meslek : Öğrencii
Hayranı Olduğu Grup Üyesi : mikeyyy!

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 39 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 23, 2008 3:46 am

Very Happy
sevgili günlük
dün moralmen çok kötüydüm akşam aboo cidden yani manyak kötüydüm. fakat babam Mersin'den gelince baktım ki ona almasını söylediğim sims2'nin Free Time paketini almış!!! bir mutlu oldum bir mutlu oldum anlatamam!! 3-5 saat onu oynadım arkadaşlara tawsiye ediom süper eğlenceli bişi Very Happy bugünde sabah babam beni çıldırtsada dünkü ihanet duygusu kadar ağır bi üzüntü yaşamadım. sonra teyzemler geldi çok multu oldum!! Very Happy sonra foruma girdim ve Görkem adlı arkadaşla yazışıp durduk Very Happy off günlük ben bugün bi garip hissediom Very Happy
mcrock_grkm
Mcrfans User
mcrock_grkm

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 39 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 23, 2008 3:51 am

sevgili gunluk vampircixim buyuyo ha gayret beni cok mutlu ediyo tabi tek eylencem ah bi 9 olsa yenilicemde zaten 10 gundur filan oynuom canum beniimm

mikey_luver
Mcrfans User
mikey_luver

Kadın
Nerden ? : Mersin in Bozyazı adlı küçük ama pek bi şirin ilçesi =D google layın bulursunuz =P

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 39 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 23, 2008 3:55 am

sevgili günlük...
yaw abi çıldırtıor bu facebookdaki invitationlar beni!!! 200 küsür tane kaldı 360 küsürden zor indirdim! fiyuvv.. annemler zaten zar zor girdirior pcye okul açılınca büyük ihtimalle hiç giremiciim. bilemiorum noolacak benim oyunlarım!!! aah hele Popmundo daki kız!! heralde ölür o ben giremeyince Sad aah okul her şey senin yüzünden mahvoluyor!!!
silan_mcr
Mcrfans User
silan_mcr

Kadın
Nerden ? : mezar:D

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 39 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 23, 2008 4:37 am

sevgili günlk üstmde dünden kalma bi snr var herkesten ark olmıcaını öörendim.
bu yazıı okuosan aala brz :@

insanlarn seçmnden dolaı arklıını btrecek kdr küçülmüşsün.
bn en fazla 2 gün üzülürm hatta üzülmem yalnzca sinirlenrm. ama umarm sn pişmanlıktan bi hal olursun.
not: tanrı'na slm söle =)
http://rocklife.megabb.com
mikey_luver
Mcrfans User
mikey_luver

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 39 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 23, 2008 4:41 am

sevgili günlük
niçin hayat kafa karıştırıcı? kafam çok karışık. hmpf :S
mcrock_grkm
Mcrfans User
mcrock_grkm

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 39 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 23, 2008 4:58 am

mikey_luver demiş ki:
sevgili günlük...
yaw abi çıldırtıor bu facebookdaki invitationlar beni!!! 200 küsür tane kaldı 360 küsürden zor indirdim! fiyuvv.. annemler zaten zar zor girdirior pcye okul açılınca büyük ihtimalle hiç giremiciim. bilemiorum noolacak benim oyunlarım!!! aah hele Popmundo daki kız!! heralde ölür o ben giremeyince Sad aah okul her şey senin yüzünden mahvoluyor!!!
evet çok kotu katılıyorum nolcak benm vampircix ime saldırırlaR ona bitirirler altınlarımı offf bnde ck zr giriom bu aralar Sad Crying or Very sad
mikey_luver
Mcrfans User
mikey_luver

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 39 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 23, 2008 5:00 am

hemde sınaw senesi ya iyice zorlaşacak... yaa okul gıcıksın abi!!! off SadSad oyunlarııım... Sad
mcrock_grkm
Mcrfans User
mcrock_grkm

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 39 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 23, 2008 5:03 am

mikey_luver demiş ki:
hemde sınaw senesi ya iyice zorlaşacak... yaa okul gıcıksın abi!!! off SadSad oyunlarııım... Sad
evet oysaki benm öss ye 2 senm var ama simdiden sıkıstırıolar ahh ahhh gencliğimm çürüdü kuru sıralar üzerinde offf:vur
mcrock_grkm
Mcrfans User
mcrock_grkm

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 39 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 23, 2008 5:05 am

bu arada sevgili gnluk su hikaye yuzub-nden kendimi katil gibi hissdiyorum kaptırdım kendimi kimi oldurem acaba simdi?
mikey_luver
Mcrfans User
mikey_luver

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 39 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 23, 2008 5:06 am

Very Happy:D cidden günlük yaw korku filmi gibi oldu hikaye Very Happy
mcrock_grkm
Mcrfans User
mcrock_grkm

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 39 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 23, 2008 5:07 am

evet gunlugum bi filmini ceksemm ooo artı 13 yanee Razz
mikey_luver
Mcrfans User
mikey_luver

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 39 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 23, 2008 5:11 am

Very Happy bende düşündüm bu film olsa nolur die Very Happy:D bence 13 değil 18 falan Razz
rojda
Mcrfans User
rojda

Kadın
Nerden ? : cehennemin dibinden xD

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 39 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 23, 2008 11:15 pm

off meraba sevgili günlük çok sıkılıyorum acayip.. yine evdeyim Sad dün ablamla biraz dışarı çıkak gezek dedik Very Happy çıktık eve geliyoz tam evin yanındaki apartmanın önünden geçerkeeeen been bi çck gördüm düşlerimin prensi Razz:P nihaha Very Happy çok tatlıydı valla yeşil gözlü sarı saçlıı ayy böyle bize bakıyodu bende hafifçe döndüm gizli gizli bakçaktım meğer çckta bna bakıyomuş yakalandım Very Happy iğrenç rezil oldum Very Happy aman işte hayatımın en maceralı olayı da böyle oluyo işte :'( Very Happy iğrenç yaa :/ bütün gün babamın zoruyla kitap okumak zorunda kalmk gerçekten iğrençç.. :/ ama kitap süperdi yaa 'therese raquin' öneririm valla Very Happy süper cinayet intaar delirmek Very Happy zuha aldatmak. bu konuları içeriyo Very Happy of anam off.. okullar açılıyo. öff unuttum naan Very Happy kankamı arıcaktım kız bana 1 hafta önce msnde onu aramadğım için bana kırıldığını söylemişti hemen arıyorum bekle demiştim 1 hafta geçti benden ses yok Very Happy lalala Very Happy sıkılıyorumm xD forumdada kimse yok Very Happy ya şu bozuk konuşan insanlardan nefret ediyorum yaa Very Happy insanlarda emolar bozuk konuşuyo sanıyo Very Happy aman bunlar emomu yaa Very Happy herşeyin özentisi var Very Happy özentlere snr oluyorm Very Happyınıımm Very Happy
_shule_
Mcrfans User
_shule_

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 39 Icon_minitimePaz Ağus. 24, 2008 4:29 am

sefgili günlük planımı hala ortaya koyamadım ne biçim iştir bu yaff bıktım buralardan Sad nese bugünlük bu kadar yeter
mikey_luver
Mcrfans User
mikey_luver

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 39 Icon_minitimePaz Ağus. 24, 2008 5:16 am

sevgili günlük en iyi arkadaşım dediğim insanda özenti çıkarsa noolur? ben diyim her şey bomb*k olur!! off günlük Şule msndeee!! Very Happy bugün ilk konuşmamızı yapıoruz ^^ heheeyt sanırım okucak bunları ama olsun Very Happy nhaa okuyosan diyim seni çok sevdim Wink ayrıcaa Görkemide çok seviorum onunlada burda tanıştık! kucak dolusu sevgileeeer!!! Very Happy tabii ki senide seviorum günlüküm mucuk öptüm senide gelişmeleri yazarım arkideşim muaks bye;!!! Very Happy:D
rojda
Mcrfans User
rojda

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 39 Icon_minitimePaz Ağus. 24, 2008 8:25 am

heeytt Very Happy mtvde incubus çıktı günlüük Very Happy
mikey_luver
Mcrfans User
mikey_luver

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 39 Icon_minitimePaz Ağus. 24, 2008 2:49 pm

mtvde mcr da çıkmış günlük fakat bildiğim halde kaçırdım SadSadSad
mcrock_grkm
Mcrfans User
mcrock_grkm

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 39 Icon_minitimePaz Ağus. 24, 2008 2:53 pm

mikey_luver demiş ki:
sevgili günlük en iyi arkadaşım dediğim insanda özenti çıkarsa noolur? ben diyim her şey bomb*k olur!! off günlük Şule msndeee!! Very Happy bugün ilk konuşmamızı yapıoruz ^^ heheeyt sanırım okucak bunları ama olsun Very Happy nhaa okuyosan diyim seni çok sevdim Wink ayrıcaa Görkemide çok seviorum onunlada burda tanıştık! kucak dolusu sevgileeeer!!! Very Happy tabii ki senide seviorum günlüküm mucuk öptüm senide gelişmeleri yazarım arkideşim muaks bye;!!! Very Happy:D
baak sevgili gunluk mikey_luver(bana daha adını bahsetmedi de Razz) bana ne demiş çook sevindim bnde onu cok sevdim su 19'' ekrann karsısında cevabını 4gzle bekledgm biri o Very Happy

b gn cok garipti gnlk annm 7 de kaldırdı hala uykum var odamı dip temel temizletti ceza gibi Sad ama su an burdayım vampircixim lwl9 oldu yarın tolgayla silah alcaz ona ins. yane bi sorun cıkmazsa su an geliştiriom onu canm benm celene im benm mutlu ve huzurluyum bugn az da yorgun Very Happy Smile
rojda
Mcrfans User
rojda

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 39 Icon_minitimePaz Ağus. 24, 2008 8:13 pm

nan günlüüük Very Happy cnm skılıyo Very Happy şu anda sabah (yoksa gecemi desem daha güneş doğmadı.) 05.13 Very Happy kmse yok forumda evdede herkes uyuyo. Very Happy cnm sıkılıyo Very Happy
mikey_luver
Mcrfans User
mikey_luver

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 39 Icon_minitimePtsi Ağus. 25, 2008 5:51 am

kız günlüük çok yorgunuuum!! off sabah 6da kalktım duş aldım annem kahvaltı hazırladı onu yedim sonra düştüm mü dersane yollarına? oooffh her zamanki gibi (aman nazar değmesin) çok eğlenceli matrak bi dersane günü oldu!! Very Happy çıkışta Merveyle servise bindik yolda dertleştik falan ben inecekken mantıksız servis şöförü hızını kesmediği için ayakta kalırım sanaraktan otobüsten atladım we sıtüstü düştüm!! gözümü açtığımda bir anda ilgi odağı olmuştum!!! Very Happy:D:P etraf texas gibiydi Razz tozlu falan böyle liseliler tınlamadı gitti sağolsun Hacı ve kardeşi Elif bana yardım ettiler ama herkesten çok ben güldüm!! hatta sadece ben güldüm Very Happy:D:D çok komikti yaa Very Happy:D eve geldim babam bi batikon sürdü sonra geçtim pcnin başınaaa Very Happy msni açtım açar açmaz depreştim!! Şule bana titreşim göndermiş RazzVery Happy sonra hadi foruma dedi we geldim bende Very Happy Görkem'in günlüğünü okudum utangaç ama o da benimkini okumuş Very Happy benim adım Berfu ^^ Very Happy:D çoğu kişi bilür zati Very Happy evet çok seviorum onu fakat cevap olarak ne yazıyım bilemedim Very Happy mail yağmuruna tutuluyorum günlük Şule'nin eli durmuo xD RazzVery Happy hadi canım görüşürük muck byee!! Very Happy:D:D:D
kanguv41
McrFans Moderatör
kanguv41

Erkek
Nerden ? : İzmir

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 39 Icon_minitimePtsi Ağus. 25, 2008 5:59 am

günlük bugün bnm doum gunm
http://www.blinkturkey.com
_shule_
Mcrfans User
_shule_

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 39 Icon_minitimePtsi Ağus. 25, 2008 6:12 am

zhahaahaa sefgulu günlüküm canım benim sen olmasan ben naparım haa söyle bakalım !! nese seni de şimartmaya gelmıo .... aslında başkalarının günlüğünü okumak adedım degıl ama berfu bana okuma sakın dedı we tabikide benm merak hücrelerim depreşti (merak hücreside ne derseniz benm yeni icat ettiğim bi hücre ... hep bilim adamlarımı isim wercekmıs yaf nerde o bolluk alla aalllaaa beak sinirlendim gene) nese okudum we benim ismimi gördüm zhaaha ben popiler biri oldugum için herkes benm adımı kullanabilir muhahaa Razz nese bu çok gurur werdi dogrusu bu bıcırık berfuyu çok sefdim zhahaaa bu arada görkem seni de sewdim... beni adım şule kibirli zhahaa a zaten belli oluo kikiki nese bugunku acıklı olaylarımdan bahsetmiycem Sad winampda sürekli aynı şarkılar çalıo yaf yeni fark ettim şuna bi göz atam nese canm kendine ii bak tamammı orda hawa souktur belki üstüne bolca sayfa ört zhaaa bye duurr bi saniyeee tam bu yazdıgım mesajı gönderdim we bana biri sizden önce mesaj yazdı yazısı geldi (tam olarak ole diil zahhaha ) we öğrendimkiii sefgili kanguv41 nın doum günüymüş hep birlikte bir allkıışş zhaaa şak şak şak

İYİKİ DOĞDUNNNN kanguv41 Zhahahaaaa
mikey_luver
Mcrfans User
mikey_luver

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 39 Icon_minitimePtsi Ağus. 25, 2008 6:35 am

sevgili günlük
burdan Şule'nin günlüğüne sesleniom hatta direk ona sesleniom okudum da nooldu kibirli çokta bişi warmış ya neyse ay günlüüük msn çok hoş bişe yaa ^^ çoşturuor adamı Razz vee birbirine uzak fakat ruhen, kişiliken yakın insanları birbirine yaklaştırıor we ortama çok matrak bi şey doğuyor Very Happy:D hehee

Doğum günün kutlu olsun kanguv41!!!! Nice yıllara Very Happy!!! dileklerimi de burdan kanguv41'e gönderiorum. ayrıca şuleyi çok öpüorum. görkemde kendine iyi baksın. merve de çocuğa ulaşsın. penguencikler kutupta üşümesin falan Razz nesem ehem evet günlük bu 5 dakkalıkta bu kadar çok öptüm seni canım muah mucuk bye!!
kanguv41
McrFans Moderatör
kanguv41

Erkek
Nerden ? : İzmir

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 39 Icon_minitimePtsi Ağus. 25, 2008 7:40 am

saolun varoln .d doum gnm ktlu olsn
http://www.blinkturkey.com

sevgili gunluk
39 sayfadaki 42 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 21 ... 38, 39, 40, 41, 42  Sonraki