Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

sevgili gunluk

+117
FrAnKie <3
kanguv41
mcrock_grkm
merve_94
mikey_luver
rojda
esramcr
_RoCk_AnGeL_
heLena_frank
Basilisk::13
ayça
qzMCR xD
nokta
rOcKfAiRy
My Broken Heart
emocore
PataLena
ireMikey
melancoly
s!mGé
hypochondriac
elif_mcrfn
love.gerard
gökçen
sphinks
Venom
MiSs.Drop.DeaD.GorGe0uS.
DeWiL oF DaRK
:: | aycha | ::
Gloria
nazlımcr
MysweetGee
kübb-
My_Chemical_Romance_94
(;kikikannibal;)
aNGeL_oF_DeaTH
Frank_Gerard
begum<3 frank
**..efojn**..
lethe
wamprella
chemistry's girl
EeDdAa
--MCR--
dark666
thaly_gerard
punkmaster
buse>
zeycan
<3gerard<3
FATOSSS
XxHeartbeaTxX.
black_gw
blackpoison
MCRSavedMyLife
emolianca
_deaThly_
_CnS_
bambuu
gerardrakulaemine
handsomemorethangerard:P
secco
missing.spirit
hawa
silan_mcr
mrs.way
dieEMOdie
sevendust
gothic
valeria
angel_of_darkness
violet_punk
sünger
BrcN
frank_love
-S_E_D_E_F-
!! BaŞaK !!
Gee Soul
eLLie
eZzzGi
sue_way
Xx_asigençlik_xX
schwarzchenn
all my love GeRArd
mcrcrazy
elif-beyza
blood
__helena__
bella muerte
_shule_
mcr_dream
De_Barkot
MCR-EzG!
dhema
Chosniel.
__c'mon__
YoL GeZeR
pundit
pedantic
Alexisonfire
mcr_eva
kizil_melek
Fall Awake
Ilgın
madam emo
mcr_elfnz
x attitude
Lita_hardyz
Für_İmmer_Bill_Kaulitz
mcrgw
gothic_mcr
!sezen!
müge
sorrowtherapy
jackass_girl
# xx_EmiLy_xx
___M_c_R___
121 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3 ... 21 ... 42  Sonraki
YazarMesaj
Misafir
Misafir

sevgili gunluk Empty
MesajKonu: sevgili gunluk   sevgili gunluk Icon_minitimeCuma Mart 16, 2007 12:27 pm

ewt ne yaptınız dokebilirsinz içinizi buraya.....=)
bn cok guldum vala bide azar işittim de nese karıstırmıımm oraları Laughing bide sınıfta bi kız var hiç kavga etmm kimsele ilk kez kavga ettm erkkler korudu saolsunlar kapak ve silgi saldırısıyla olay cozuldu Very Happy Very Happy Razz
___M_c_R___
Mcrfans User
___M_c_R___

Kadın

sevgili gunluk Empty
MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk Icon_minitimeCuma Mart 16, 2007 12:30 pm

bn bugüün kardeşim dediğim insanla tartıştııım o yüzden cooooq üzgünüüüm onun dısında bıldıgımıızzz okull hayatıı iştee hııı bi deeee su an msn olayına sinirlendmmm yaa ölüceem resmennnn bebikiiim bu arada ii olmuşş bu başlııkk yaratıcııı aşkiitooom beniiimm Razz Razz
# xx_EmiLy_xx
Mcrfans User
# xx_EmiLy_xx

Kadın
Nerden ? : AdaLar_EskisehiR =)

sevgili gunluk Empty
MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk Icon_minitimeCuma Mart 16, 2007 1:09 pm

Okulda uyudum,dershanede uyudum,yarım saatliine adalara kaçabldm orda eelendm amaa=)
jackass_girl
McrFans Moderatör
jackass_girl

Kadın
Nerden ? : FraNkim nerde ben orda(N.J)

sevgili gunluk Empty
MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk Icon_minitimeCuma Mart 16, 2007 1:21 pm

msnler ac1lm1o moralim cok bozuk,kardesm ortalklarda yok ve cok sinirliym yetisin imdad1ma:cry:
I love you I love you I love you FRaNK:heart: I love you I love you
# xx_EmiLy_xx
Mcrfans User
# xx_EmiLy_xx

Kadın

sevgili gunluk Empty
MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk Icon_minitimeCuma Mart 16, 2007 1:22 pm

jackass_girl demiş ki:
msnler ac1lm1o moralim cok bozuk,kardesm ortalklarda yok ve cok sinirliym yetisin imdad1ma:cry:
Cnm sakin ol emi yolma kızııı=))) Yenidr öğrenr o da Frank kimin bak,herkes öğrenp susuoooo=))))
sorrowtherapy
Mcrfans User
sorrowtherapy

Kadın

sevgili gunluk Empty
MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk Icon_minitimeCuma Mart 16, 2007 1:23 pm

eved msn açılmıo benimde moralim bozuk...hasta olduum için okula gitmedim ama fazla bişey kaçırdımı sanmam en azından soğukta istiklal marşından yırttım Very Happy
ve de sevgilimle görüşemioum...(emo mode :on) Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
http://sorrowtherapy.deviantart.com
jackass_girl
McrFans Moderatör
jackass_girl

Kadın

sevgili gunluk Empty
MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk Icon_minitimeCuma Mart 16, 2007 1:26 pm

saol can1m arkadas1m biras rahatladm ya off su yeni gelenlerden baz1lar1 cok sinirimi bozuo zaten baska seylerede sinrliym elmden alam1caklar sonra k1z1:x bu arada destein icin saol datl1 arkadasm:D
# xx_EmiLy_xx
Mcrfans User
# xx_EmiLy_xx

Kadın

sevgili gunluk Empty
MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk Icon_minitimeCuma Mart 16, 2007 1:27 pm

jackass_girl demiş ki:
saol can1m arkadas1m biras rahatladm ya off su yeni gelenlerden baz1lar1 cok sinirimi bozuo zaten baska seylerede sinrliym elmden alam1caklar sonra k1z1:x bu arada destein icin saol datl1 arkadasm:D
Her zaman=)
jackass_girl
McrFans Moderatör
jackass_girl

Kadın

sevgili gunluk Empty
MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk Icon_minitimeCuma Mart 16, 2007 1:35 pm

oyyhhh yerim ben seni ya cok datl1sn......Very Happy ve cok iisn canm arkadasm benm mucx...off bide msnler ac1lsa da rahat rahat konusablsek:cry:
Mcrfans User
müge

Kadın

sevgili gunluk Empty
MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk Icon_minitimeC.tesi Mart 17, 2007 7:35 am

üüüfff ya çok sıkıcı bir güüün... sabahtan beri dolgu oyuncak(o da ne! demeyin okuduum bölümden dolayı böle salak şeyler yapyorm işte) yapmakla uğraşıyodum...allaha şükür bitti........ şimdide müzik dinliyorum ve de bir an önce pazartesi olsun istiyorum...
jackass_girl
McrFans Moderatör
jackass_girl

Kadın

sevgili gunluk Empty
MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk Icon_minitimeC.tesi Mart 17, 2007 7:55 am

sevgili günlük!!!bugün cok mutsuzm ...moralimde cok bozuukk...oysaki ben ne umudlarla uyanm1stm..keske h1c uyanmasaydm ....cancer i dinliorm ve bugün hep cancer i dinlicem...böle giderse..cancer olucam cancer olacak ve savasmak istemeden kendini b1rak1p ölücem:cry:
!sezen!
Mcrfans User
!sezen!

Kadın
Nerden ? : Somewhere I Belong

sevgili gunluk Empty
MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk Icon_minitimeC.tesi Mart 17, 2007 8:04 am

sevgili günlük
bu gün kafama top yedim çok acıdı ama kafama top atan çock yanıma gelince morelim düzeldi oturduk konuştuk ne konuştuk hatırlamıorum ama ben bisiklet severim gibi bi cümle sarf ettim o da güldü sanırsam neyse babaannemlen kavga ettim çarptım kapıyı çıktım tel i yanıma almışım arayıp özür diledi bende affettim iiki almışım yoksa evin kapısını çarpıp çıktıysanız nası geri dönceeniz topii aççaktım nese herşey halloldu
jackass_girl
McrFans Moderatör
jackass_girl

Kadın

sevgili gunluk Empty
MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk Icon_minitimeC.tesi Mart 17, 2007 8:29 am

sevgili günlük!!!
yakup abiciiimm ce kardesm basak sayesnde moralim bayaa düseldi..onlar1 cok seviormmm..su an kendim i mutlu hissediorm ...ölü ruhundan kurtlmus gibiyim..nese benden simdlk bu kadar günlükk bye:drunken:
Misafir
Misafir

sevgili gunluk Empty
MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk Icon_minitimeC.tesi Mart 17, 2007 11:07 am

sevgili gunluk
sabah 8 30 da dersane yollarını asındırdım 1 de geri geldim eve 4 te tekrar gittim........ Suspect sonra arkadasla alısveriş yaptık biraz mutlu oldum ole drs calışmakla gecti gunum...................
gothic_mcr
Mcrfans User
gothic_mcr

Kadın
Nerden ? : transilvanya=D

sevgili gunluk Empty
MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk Icon_minitimeC.tesi Mart 17, 2007 11:14 am

sefgili günlük...
bu gün sabah 8:30 da dersaneye dittim 1:30 da sınavım vardı sınav esnasında fena hastalandım hatta bi ara fizik soruları dönüyodu.... sora kuaföre dittim ama çok sıra var diye saçıma bişe yabmadan gery deldim berbat bi gündü Suspect
sorrowtherapy
Mcrfans User
sorrowtherapy

Kadın

sevgili gunluk Empty
MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk Icon_minitimeC.tesi Mart 17, 2007 11:15 am

i$te yeniden sıkıcı bir günle beraberiz günlüq Very Happy
desen kursumda resim çizmekten öğ gelmesi yetmiyormu$ gibi birda ödevleri yapmadığımız için hocadan azar işittik... Crying or Very sad ..
yorgun argın ve son seste müzik dinleyerek eve geldiim gibi pc ba$ına oturdum Very Happy $imdi ise açım ve sessizce yemek saatini bekliyorum ^^ ...

cya ! Razz
http://sorrowtherapy.deviantart.com
# xx_EmiLy_xx
Mcrfans User
# xx_EmiLy_xx

Kadın

sevgili gunluk Empty
MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk Icon_minitimeC.tesi Mart 17, 2007 11:49 am

gothic_mcr demiş ki:
sefgili günlük...
bu gün sabah 8:30 da dersaneye dittim 1:30 da sınavım vardı sınav esnasında fena hastalandım hatta bi ara fizik soruları dönüyodu.... sora kuaföre dittim ama çok sıra var diye saçıma bişe yabmadan gery deldim berbat bi gündü Suspect

Bnde hastalandm geldm bgnn dershaneden..Normalde 9 da girip akşamn 6 snda çıkıorm eh ewe gelmem taa 7 oluo,cumartsileri güm yani =(
Ama bgn 12 de ewe geldm böle boğazlar aywayı yemiş falan sora oturdm kahrolası çewirimi birass yaptm sora azck CNBCE baktm,azck Mtv baktm şimdide böle pc'ye oturdm ölee....
mcrgw
Mcrfans User
mcrgw

sevgili gunluk Empty
MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk Icon_minitimeC.tesi Mart 17, 2007 1:36 pm

sabah 8 de kalktımm günlüükk abi uyandırdı annem yaaaf öff sonra topladım ne bulduysam çantaya attım doggrru dershaneye gittim sonra bizim dershanede bi sınav yapmıslardı tabi sorular yanllıştı ya salak kitarevi özür için 7 tane test kitabı yollamış alaahımm yaaa tüh o türkçe test kitabı kafamıza düşse ölürüz nan :aaa nese aldık kitapları eve geldik Very Happy sonra yemek fln bi oturum pc ye bidaha kalkmadım valla Very Happy
Für_İmmer_Bill_Kaulitz
Mcrfans User
Für_İmmer_Bill_Kaulitz

Kadın

sevgili gunluk Empty
MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk Icon_minitimeC.tesi Mart 17, 2007 1:50 pm

günlük tadında bi şey mi yazıcaz
peki Very Happy

sevgili günlük Very Happy
bugün annemle kavga ettik sebepsiz yere Very Happy
kadın bide tutturmaz mı bilgisayar bugün yasak diye.Sinirden billciğimin fotoğraflarını bile yırtabilirim o derece sinirlendim Very Happy
"anne şerefsizim bi cinnet herşeyi çözer!" der demez artık korktu mu noldu bilinmez ama bilgisayar yasağını kaldırdı Very Happy
bugün spring nicht klibini tekrar izledim acaip oldum ya hem şarkı hem klip acaip koydu hele en sonunda billin kendini bırakışı yok mu? orda koptum zaten.
Rehberlikten ödev vardı onu yaptım.İlk defa ödev yapmaktan keyif aldım Very Happy
ödevimin konusu:"geleceğinizde neler olsun"
ben tabii billden başladım Very Happy
onunla evleniceğimi yazdım Very Happy
Dokundu tabii bill falan diyince ağlamaya başladım. Very Happy
Eeee... İnsan psikolojisi işte Very Happy
http://tokiohotelfan.blogcu.com/
mcrgw
Mcrfans User
mcrgw

sevgili gunluk Empty
MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk Icon_minitimeC.tesi Mart 17, 2007 1:55 pm

süpersinn cnmm yaaaa Very Happy Razz Very Happy Razz
___M_c_R___
Mcrfans User
___M_c_R___

Kadın

sevgili gunluk Empty
MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk Icon_minitimeC.tesi Mart 17, 2007 2:09 pm

sewgilii gümlüğüm bidenem aşkıım benmm bugun heac dersn yuzune bakmadıım saat 12.00 dan berii dısardaydım ara ara ewe uradıım ama gerii cıktıım saat 18.00 dan sonraaa bombaaa seylerr olduu cooq eglencelıydııı resmenn oleyy cooq mutluyum ama yazılıı war pazartesii onun derdındeyiimm ooff nesse bnden bugunluuk bu kadarr cooq yorgunummm hadee eywallh Very Happy
Lita_hardyz
Mcrfans User
Lita_hardyz

Kadın
Nerden ? : -adalya-:P

sevgili gunluk Empty
MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk Icon_minitimeC.tesi Mart 17, 2007 7:48 pm

sewgili günlük
evdeim,yorgunum,halsizim çünkü hastayım!!!evde peçetelerim ve gribimle oturuorum...ne zaman geçcek yaaaa....uykum war uyuyamıorum... Sleep
Für_İmmer_Bill_Kaulitz
Mcrfans User
Für_İmmer_Bill_Kaulitz

Kadın

sevgili gunluk Empty
MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk Icon_minitimePaz Mart 18, 2007 9:21 am

sevgili günlük

bugün 2 moruk internet zevkimin içine etti.Bunlar işlerini doğru düzgün yapmıyolar ki.
3 saat int. le uğrastılar.Banada arada seyirme geldi tabii Very Happy
adamın göbeğinden ve seri katili andıran suratından korkmasam direk dalıcam Very Happy
neyse Allahtan yaptılarda bende bilgisayarıma kavustum....kavustum kavusmasına ama evde bir ağır sigara kokusu var bilgisayara konsantre olanıyorum Very Happy
Evde ev değil sanki kahve.
adamlar kendileri gitti arkada kokularını bıraktı Very Happy
neyse parfüm sıktım kokuları yendik Very Happy
sırada salon var
salona noldu diye bi sor günlük Very Happy
adamlar int. in kablosuna ulasmak için vitrini boşaltıp salonun ortasına koymuslar Very Happy
haydaa gelde sinirlenme.Vitrini yerine koymak kolay ama vitrinin içine onca seyleri yerlestirmek zor.
Yerlerinide bilmiyorum ki hangisini nereye koyucam diye düşünüyorum.
Neyse o işide hallettikten sonra bilgisayarımla hasret giderdim.
Her zamanki gibi aşkımın (bill) resimlerine baktım.Allam bir insan bu kadar tatlı olabilir mi yaa? Very Happy
ne anneye nede babaya benziyo bu cocuk.Zaten kayınpederime benzeseydi çirkin bi şey olurdu Very Happy
Bu durumda kaynanama benziyo olabilir benim aşkım.
Dünyanın en güzel kaynanasına sahibim diyebilirim.altın şaçları,güzel gözleri ve bir tane bile kırısıklık olmayan yüzüyle bi tanedir o.
Ya sende ne kadar fesatsın he günlük,sevgili günlük acaip fesatsın yaa neler söyletiyosun bana Very Happy
2 adamdan başlattın kaynanaya kadar götürdün beni Very Happy
http://tokiohotelfan.blogcu.com/
# xx_EmiLy_xx
Mcrfans User
# xx_EmiLy_xx

Kadın

sevgili gunluk Empty
MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk Icon_minitimePaz Mart 18, 2007 10:06 am

Sevgili Günlük,bugün ewdeydm hastaydm,hiç çıkmadm,çok sıkldm tabi dolayısıyla...Tüm gün yattm,çewiri yaptm,MCR dinledm,uyudm...B*tan bi gündü yanee=(
x attitude
McrFans Moderatör
x attitude

Kadın

sevgili gunluk Empty
MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk Icon_minitimePaz Mart 18, 2007 10:13 am

aynen yaw bnde hastayım . burnum şarıl şırıl Suspect
çok boş bi gündü oturdum tvde bikaç film izledim sora biraz sims2 oynadım oda sıktı ondan sonra resim yapmaya çabaladım da gripken eğilipte bişileri yapmak zor oluo şimdide böle bilgisayar başında boş boş oturuyorum ..

sevgili gunluk
1 sayfadaki 42 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3 ... 21 ... 42  Sonraki