Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

sevgili gunluk

+117
FrAnKie <3
kanguv41
mcrock_grkm
merve_94
mikey_luver
rojda
esramcr
_RoCk_AnGeL_
heLena_frank
Basilisk::13
ayça
qzMCR xD
nokta
rOcKfAiRy
My Broken Heart
emocore
PataLena
ireMikey
melancoly
s!mGé
hypochondriac
elif_mcrfn
love.gerard
gökçen
sphinks
Venom
MiSs.Drop.DeaD.GorGe0uS.
DeWiL oF DaRK
:: | aycha | ::
Gloria
nazlımcr
MysweetGee
kübb-
My_Chemical_Romance_94
(;kikikannibal;)
aNGeL_oF_DeaTH
Frank_Gerard
begum<3 frank
**..efojn**..
lethe
wamprella
chemistry's girl
EeDdAa
--MCR--
dark666
thaly_gerard
punkmaster
buse>
zeycan
<3gerard<3
FATOSSS
XxHeartbeaTxX.
black_gw
blackpoison
MCRSavedMyLife
emolianca
_deaThly_
_CnS_
bambuu
gerardrakulaemine
handsomemorethangerard:P
secco
missing.spirit
hawa
silan_mcr
mrs.way
dieEMOdie
sevendust
gothic
valeria
angel_of_darkness
violet_punk
sünger
BrcN
frank_love
-S_E_D_E_F-
!! BaŞaK !!
Gee Soul
eLLie
eZzzGi
sue_way
Xx_asigençlik_xX
schwarzchenn
all my love GeRArd
mcrcrazy
elif-beyza
blood
__helena__
bella muerte
_shule_
mcr_dream
De_Barkot
MCR-EzG!
dhema
Chosniel.
__c'mon__
YoL GeZeR
pundit
pedantic
Alexisonfire
mcr_eva
kizil_melek
Fall Awake
Ilgın
madam emo
mcr_elfnz
x attitude
Lita_hardyz
Für_İmmer_Bill_Kaulitz
mcrgw
gothic_mcr
!sezen!
müge
sorrowtherapy
jackass_girl
# xx_EmiLy_xx
___M_c_R___
121 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 42  Sonraki
YazarMesaj
begum<3 frank
Mcrfans User
begum<3 frank

Kadın
Nerden ? : ...istanbul...

sevgili gunluk - Sayfa 21 Empty
MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 21 Icon_minitimeSalı Ekim 23, 2007 12:22 pm

sevgili günlük,
sonbaharda niye böyle oluyorum
okuldan soguyorum,isteksizlik,bas agrısı,ve duygusal bir havaya giriyorum.
bugünü anlatıyım
almancadan sınavımız vardı
yanımdaki arkadasın kopyasına hasta oldum yalnız
sanat eseri gibiydi tüm artikeller ve cogulları sıgdırmıs =O
ama yazılı olmadık haftaya olsun dedik
ne salakca o zaman daha kazık olucaktı
ama iptal ettirdik bile...
sonra tarih dersi oldu tenefüste egenazın degerlendirme calısmalarını ben yaptım xD
ne cins insanım yapmak istedim işte ...
sanki gecen yıl yapmıyomusum gibi çıkarla yaptıgımı düsündü ne alaka Sad
sonra tarihte gecen yıldada izlediğimiz kanuni cd sini izledik kadın hatırlamıyormu ya gecen yılda zilemiştik
ama dersten iyidir tabi xD
cografyaydı 4. ders
okadar ödev vermişti =O (sadist bizim hocalar =@)
uyuyorum gözüm acık
ama en sevdiğim derstir cografya,gelecek sene göremiycek olmamız ne kötü =S sayısalım cnkü
öğle tenefüsünde the black parade i kopyaladık sınıftaki pcye egenazla
hehe ikmizde aynı tişörtü giymiştik gömleğin altına xD
(the used_blue and yellow dinliorm acayip bozdum kafayı bu sarkıyla Sad)
sonra ders rehberlik oldu
cevre kolundayım xD
çok mu aramısım bilmiorm ödev veriolar ya yok pano hazırlamak için
derste eski okulumdan mezun olmus 11lerden bi çocukla konustum beni tanımıodu ben ise az cok biliodum onu
hahahah sonra dersimiz edebiyattı
10tm o hocaya hademe diyo ya xD
sevmem böyle takma isim verilmesini dalgaya alınmasını
iyi bi kadın çünkü ama öğrencilik pis iştir işte
tek eglencemiz hocalar xD
edebiyat sınavında konferansa indi tüm 10lar
ah bide konferansa ÇOK AMAÇLI SALON demezler mi biterim ona Laughing
hep komiğime gider işte..
uygunsuz gercegi izledik
hep bu bizim jamia nın işleri (biyolojici işte Sad)
körüm kör !
okuyamıorm cidden bide hep arkalara oturmazmıyım salak işte Very Happy
egenaz bi ara bana seslendirme yaptı
sonra sustu devam et demedim amannnn Razz
(yesterday feelings al işte aglamaya özgü playlist)
sonra içim bayıldı yani belgeselimsi film işte sıkıldım
yayıldım koltuga
lotmsde tamı tamına 25:52. saniye frank modeli olusturdum xD
millete durusum tuhaf geldi xD ben istifimi bozmadım
bi ara gülme krizimiz tuttu
o pozisyonda gülünce tıkandım hurtht diye bi ses çıktı benden =O Very Happy
haha filmin sonlarına geliyoduk
herkes uyukluodu karanlık falan tabi bide
ve her anlatılanı basladık alkıslamaya reziliz biliyorum ama olsun işte
wow pravo ve ıslık sesleri takip eder alkısları
egenazla özendik bizde baslatalım alkısı die
ilk girdi o bende devam ettim millet de devam etti
haha mutlu olduk xD
cok krize girdiğimiz bi gün deildi normal bayagı =S
olsun işte
yarınki derslerim:ing,ing,tarih,biolji,bioloji,fizik,fzik
güzel Very Happy
kimya yok sonucta =O
EeDdAa
Mcrfans User
EeDdAa

Kadın
Nerden ? : geemle birlikte yeni albüm için hazırlanıyoruz :P

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 21 Icon_minitimeSalı Ekim 23, 2007 12:22 pm

mrb günlükcüm
bugün okulda deprem tatbikatı yaptık süperdi Laughing hocalra saat 10:55 te tatbikatın başlıcanı sölediler bizde hazır bekliyoduk almanca dersinde ben unuttum tatbikatı filan birden herkes bağırmaya filan başladı korktum sonra hemen sıranın altına girdik biraz bekledik sonra aşağı indik okul bahçesinde bide yangın tatbikatı yaptılar Very Happy adam iki saat konuştuktan sonra bahçenin ortasında tepsi gibi şeyin içine benzini döktü yaktı ondan sonra söndürdü..yaktı söndürdü yaktı söndürdü....bahçe bembeyaz oldu çok komikti ama Laughing galiba yarın yine yapıcaz oh ne güsel bu işi çok hoşuma gitti Smile

bunun dışında yine emineyle kavga ettim zaten işim gücüm yok sürekli emineyle kavga ediyorum ben boğarım o kızı Mad Evil or Very Mad
başka da bişey olmadı ders işledik eve geldim şimdi pc başında oturuyorum annemler beni araştırma ödevi yapıyo zannediyolar ben burdayım ama o araştırma ödevinide yapmam lasım Neutral
FATOSSS
Mcrfans User
FATOSSS

Kadın
Nerden ? : ölülüğün körü . . .

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 21 Icon_minitimeSalı Ekim 23, 2007 12:58 pm

gunlukk..
üff ılk ders mat dı hemd ıkı saat ust uste Suspect
baygınlk gecrdm desem yerıdır yane..
btn snf uyyo bn basta olmk uzere Very Happy snrakı ders mıllı guvnlktı.ama bzm bınbası gelmems "heh" (adam her lafın ardına "heh" dyo ya kopuyorum Laughing )
bnde ındm assa tek basıma dolanırken bı baktm bzmkıler ıng odasnda (komurluk dye gecıyodu gecen sene oraının adı ama bu sene ıng odası yaptlr Laughing ) munazara ıcın clsma yapıyolr.bn munazarada dıılm tabe
gereksızz..
onlara katıldım brz Very Happy snra sıkıldım cektm gttm..
ztn aylınle tartsmstk brz.kendını cok kaptrms olaya.bna patladı sonnda .. Very Happy nys barısırım yrn Rolling Eyes

snra beden dersne gırdık.konumuz=futbol
ben sahalardayım tabe Laughing
mac yaptık kızlar.10kısıyz ztn--5erlkten Very Happy bnde kalecı oldm.oturdum kaleye top beklyrm Very Happy .kızlar oynayamıyo tabe.top hep aynı yerde Very Happy tam yayılmısım arkadakılerle muhabbet edıyodum bı baktım ana top bna dogru gelıyo
ve goooooooollllllllll .. Neutral
"noluyo yaa" demeye kalmadan yedım.. Neutral
hocada azarladı brz "bı tane dha yıycen sımd kalenle ılglnsene" dye Very Happy
ama yok baska yemedm Very Happy 1taneyle sıyırdık pacayı.hemd karsı tarafn kalecısı 2gol yedı Twisted Evil bu durumda bn ıyı kalecı oldm Laughing
snra cog dersndede btn snf esortmanlarla otrdk.hoca test sorusu okuyo bzde dınleyp cvplyrz. bn tam ruyalara dalmsken hoca bırden ::: "sen cvp ver bakım bu soruya" ddı bnde attm "hocam b sıkkı" dye Laughing
yanlsmıs..
kahretsn Very Happy
oyle ıste gunlk sacma bı gundu..
eve geldm geometrı odevnı yaptm ıng calstm brz ..
ya 3 kasıma yazılı koycklar galba yaa Neutral mtvema yı ızleyemycem heaaa üffffffff Crying or Very sad ben o kdr mat. yazılısı ertelettm sırf bu yuzden ama ıng yada geometrı yazılısı o tarıhe beklenıyo yaa :aaa
emeklerm bosa gttı ..
begum<3 frank
Mcrfans User
begum<3 frank

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 21 Icon_minitimeSalı Ekim 23, 2007 7:33 pm

sevgili günlük,
bu kdar cokmu bagımlı oldum su pcye ya Sad
saat 4.25am! herkes rüyasında mcr görüyordur eminim
bense sıcacık yataktan kalktım,mail yazmak ve bu aksam pcye sınavlarım oldu için giremeyecek olmamı telafı etmek için.
yalnız tuslara basısımı görmen lazım.
kambur vaziyette karanlıkta ses cıkarmadan yazmaya calısıorm
pek de kolay oldugunu söyleyemem Very Happy
ve üsümeye baslıorm.uyansalar beni bu saatte burda görse annnemler
abartıcaklar simdi yok bilgisayarsız duramıyormusumda falan filan :S
yarınki ders programını yazmıstım
güzel gecicektir eminim Wink
(ayaklarım feci dondu Very Happy)
ee böle işte forumu bi karıstırcam,maili bitircem,
sonra yine yatıcam okul yakınımda diye 8de kalkıorm Smile
ve lanet olsun diyerek okula gidicem
cidden sevmiyorum ya napabiliirm
kendi kaybeder falan Razz
hadi i geceler hepinize XD
zzzzzZZZZZzzzzz Very Happy
FATOSSS
Mcrfans User
FATOSSS

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 21 Icon_minitimeÇarş. Ekim 24, 2007 9:43 am

nbr gunlk..
bnde ıste herzmnkı gbı..
Very Happy

bugun dandık bı gundu ya.pek bısey olmadı..

okul bırbırıne gırmıs..herkeste bı munazara sevdası alms basını gıdıyo Very Happy ne buluyolar anlamyrm heaa Wink
*****11. snıflarla - 10.sınıfların MUNAZARA SAVASI*****
dııııIIIIIııırrrrrrrrrşşşşşşşşş
Exclamation Exclamation Exclamation
yok efendm neyms:::"""10lar yenılırse bısey olmzms ama 11ler yenılırse 10.snflara yenıldıler dye ezılır buzulurlerms""" -->ya bıraghh ddm yaa Very Happy cok abartyolar abı..
yrnda bzm snfn var.bakalm naapcaklar...
derslerde btn hocalara soruyolar "hocam bz su konuyu savunuyoruz ne onerırısnz" hocalarda pek meraklı.hemn atlıyolar konuya.oghh ne gzl ders kaynıyo ugrastrmyolar bnı Razz Laughing
ddm ya pek bısey olmadı.kıs geldı herks ıcerde.kımse bahceye cıkmyo Very Happy

yrnda fızık var oufff :aaa hemd ılk derss Neutral
schwarzchenn
Mcrfans User
schwarzchenn

Kadın
Nerden ? : istanbul

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 21 Icon_minitimeÇarş. Ekim 24, 2007 12:01 pm

günlük günlük xD ,
bugün çok iyi bi gündü Very Happy almanca sınawım hiç bilmediğimiz bi konudan olmasına we kağıtla 10 dk bakışmama rağmen süper geçti birden döktürdüm yani doldurdum 2 sayfayı Very Happy mutluyum çok =)

sonra öznurumuda aldım matrock a gittik sewerm orayı.. duwarada japon animeleri çizmişler tam bana göre bi gün bnde çiziyim gidip =P

ordan da sinemaya gittik .. HALLOWENN !!! süper bi korku filmiydi şimdi bi anlatsam 2 sayfa sürer o yüsden nese Razz çok sewiorum korku filmlerini Razz

8 de çıktık tksm den şimdide ewdeyim sana yazıorum günlükçük işte =)
http://www.mcrfansturkey.tr.gg
_deaThly_
Mcrfans User
_deaThly_

Kadın
Nerden ? : cehennem- mama we all go to hell=)

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 21 Icon_minitimeÇarş. Ekim 24, 2007 12:24 pm

günlüükçüüm
bugün bugün kadar berbat bi gün olmadıını düşündüm hergün handeyle birbirimize bugün okulda geçirdiim en sıkıcı gün diorz ve sonra da onaylıorz off ewt ya daha kötü olmamıştıı
ama bugün gerçekten kötüydü ilk defa yağmur yağmasına üsüldüm çünkü basket maçları iptal oldu ve bn 6daki fizik etütüne gitmeyi sırf çıkışta onbirfenbeenin maçını millete birileri için diil boş vaktim olduu için izlediimi sanmaları için istemiştim =/(ne cümle be anlayabilene helal olsun)off neyse sonuçta iyiydi etüt bütün gün ruh gibi dolaştım okulda bi kantine bi sınıfa zaten nereye gitcem hastayımda daha fena olmiim die dışarıya da çıkamadım off
gerizekalının biriyim bn günlük kendime acı çektiriorm boş yere(bu acıdan zevk almadıımı söyliyemiycem=/)öliim bn yaa
neyse bn gidiim de avrupa yakası isliim bari
not=similey kullanamadım enerjim yok mausu tutup o oka tıklamaya=/gerekli yerlere sen similey koy günlük uğraştırma beni
EeDdAa
Mcrfans User
EeDdAa

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 21 Icon_minitimeÇarş. Ekim 24, 2007 12:45 pm

mrb günlük
bugün sıradan bir gündü farklı bişi olmadı yine emineyle kavga ettim zaten 7 gün 24 saat kavga ediyoz kızla alıştım artık gayet normal geliyo Neutral eski servisimi istiyorum çok özledim Sad bu seneki servisimdekilerin çoğu dokuz ve sabahtan akşama kadar ceza dinliyolar Mad No pale ceza dinlemekten bıktım bide bu serviste emine var kız bana sürekli trip yapıp duruyo ben kesin bu kızı yakında boğarım Mad of günlük of yardım et bana çıldırmak üzereyim Sad
wamprella
Mcrfans User
wamprella

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 21 Icon_minitimeÇarş. Ekim 24, 2007 1:26 pm

sewgli gnlül bgün çook sıkıcıydı çnkü mat fizik ve edebiat vardı sonna eve geldm dşarı çkkiim didim herzman ki gbi babam bnmle dalga geçti snir olorm yaww cenazeyemi die sordu sonna pantolonmdaki yırtkla dalga geçti kndince espri yaptı btün ev halkı bna gldüğğ rezl bi şeklde dışarı çktm ama arkları görnce unttm tabi gezdk gezdik gezdikk mzk dnledk otrdk sonn bi baktm saat 10 eve dönmk zornda kaldm sonna bissürü ödev olduunu fark ettm Crying or Very sad ama bnm canım hala mzk dnlemek istiodu mzk dnledm sonna da yattm zıbardm Suspect
XxHeartbeaTxX.
Mcrfans User
XxHeartbeaTxX.

Kadın
Nerden ? : ist [ahh NJ olmak vardıı (H)]

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 21 Icon_minitimeÇarş. Ekim 24, 2007 1:35 pm

sevgili günlük bgn oklda hiç kopamadım çnkü full depresif takıldım gerçi koltuktan ters taklayla düştüm orda bayaa bi kopuş olduu Very Happy ama bu bnm klbimin acısını dindirmeyee yetmediii
bi insn takmazmı yqsa utanırmı? O_o
_deaThly_
Mcrfans User
_deaThly_

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 21 Icon_minitimePerş. Ekim 25, 2007 9:17 am

sevgili günlük
bugün başladıında ölmek istiyodum(one smile and im ready to die) Sad sabah sabah babamla kavga ettim bide pff Suspect neyse işte öğle tenefüsünde neşem yerine geldi Smile yağmur yağmadıı için maçı yaptılar cheers 2a ve onbirfeenbee Razz 11lerin tezahüratlarına koptum resmenkağıtlara oOO!-K-E-R-E-M-K-E-S-K-İ-N-OLEY!(-yle ayırdıklarım hepsi ayrı kağıtlarda) die yazmışlar işte Very Happy paylaştırmışlar kağıtları kaldırdılar bi yandan da tezahürat yaptılar Very Happy Eralple ümit feci dağıttılar zaten Allah ım o ne bağırıştır ya Razz Eralp çığlık atıyodu tezahüratların arasında ağzında da sakız açıo iki metre ağzını beni güldürmeye yetti de arttı bile Razz bi de yüzüme bakıp sırıtınca Razz (neyse bn sonsuza dek yasarım bölexD Embarassed )bi baskette de barış hiç bi sevinç ifadesi vermeden sadece elindeki OLEY! yasılı kağıdı kaldırdı orda iptal oldum zaten Laughing ama maçın ortasında yağmur başladı Suspect bizde kapının kenarına geçtik tıklım tıkış Very Happy ordan taa basket sahasına tezahürat yapıolar Laughing çok manyak bunlar ya Laughing işte yendi 11lerxD(üsüldüm diemiycm) yukarı çıktık biz koptuk bi kere zaten iflah olmayız Very Happy biz yukarda tezahürat yapıos hocalara altta 11ler hala kereme Laughing sonra bi ara aşağı indik cerenle kantine gitcez ya 11ler tam bzm merdivenlerin karşısında durmuşlar korktum da inmeyexDyerler falan Very Happy indik ama vee hatta tekrar yukarı dahi çıktık Very Happy sonra mertle bi ritimimiz vardı bizim 'bitse de gitsek'i hızlı bi şekilde kafanı sağa sola çevirerek söylüyosun Very Happy ona remix yaptık van-tu-tri-forooo bitsedegitsek..bitsedegitsek..bitsedegitsek..bitbitbitbitbitsedegitsek Laughing bunu derslerde söylüors Laughing yanyana oturup o birbirimise bakarak söylüyos noktalı yerlerde kafamısı yana çevirios Very Happy biyolojici dersin en sonunda bu sesi de kesin artık dedi işte çıkışta da biz 7 ders yapıos ama 8. dersin sonuna kdr bekledik Smile sonra daa gittik şekerle dilimi kestim günlük Shocked kanadı ve fecii acıdı Shocked böle saçma sapan bi gündü işte
az önce de annem bana psikopat dedi ya bitsedegitsek diodum da yapıştı Laughing
Frank_Gerard
Mcrfans User
Frank_Gerard

Kadın
Nerden ? : ♥♥Frank`iMiN YANINDAYIM♥♥

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 21 Icon_minitimePerş. Ekim 25, 2007 12:04 pm

Günlük Efendi;
Gece yoğun mesaj ve çağrılar yüzünden uyuyamadığım için okulda önüme gelene sataştım.Bizim kış kabağı yine cinlerimi havaya dikti Suspect Neyseki keyfimi yerine getirecek 1-2 şey oldu.Birincisi 4 ders boştu,İkincisi 3 ders boyunca oğuzla konuştum cheers Very Happy Very Happy Smile (yarı uyuyor vaziyette) diğer ders de kütüphaneye gittim müzik dinleyerek uyudum ve ömrümde hiç bu kadar zevkli uyumamıştım diyebilirim Sleep Laughing Kalan iki derste hiç dersi dinlemedim(çok eğlenceli oluyor=)) Sonra Tiboş Frank'ime sulandığı için güzel bi cıngar çıkardım Very Happy Ayrıca mitinge gidemedim,Allah Kahretsin Sad Sad Çıkışta oğuzla gittim king cheers of çok şekerrr utangaç
İşte Günlük! bugünde böyle geçti

NOT:/ 6 Gün sonra AŞKIM'IN(FRANK) doğum günü What a Face onu çok seviyorum I love you I love you I love you .Ve onu yakından görücem,sana söz veriyorum günlük.Yani sırf senin için haa Very Happy Very Happy Hadi eyvallah pirat
begum<3 frank
Mcrfans User
begum<3 frank

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 21 Icon_minitimePerş. Ekim 25, 2007 1:30 pm

sevgili günlük
ne sinir oldum bugün ne de stresliydim
ne geometriden ne de kimyadan sınav olmadık =S
bugün ne komikti bi bakim hımmmm xD
matematik dersindeydik cocugun teki dersin ortasınde
telefonuyla tv yi actı
telefonunuz kumandanız olsun diye mailllerle karsılasmıssınızdır
o komikti baya bu samathanın işi falan diolardı (halka)

dün kırıldım
egenazla ellimizin fotokopisini cekmek istedik
ama bizim fotokopi odası (memurun da odası aynı zamanda)
hep doludur
bekle bekle sonunda öğle tenefüsünde pek kişi yoktu
öncelikle baskı makinasını calıstıralım dedik cünkü o memurun odasının dısında kimse görmeden cekebilirdik
ama az kalsın bozucaktık Very Happy
normal fotokopi makinasını calısırıorm ama bunu beceremedim işte
neyse memur tam bi hademeyle bişiler konusuyodu
biz daldık odaya
sonra çıktık olurmu böyle elimiz bos pat diye cekicekmiyiz diorm
bu arada gülmekten ölüyoruz da
kadına caktırmıyım diye dudaklarımı kitlemiş haldeydim gülmiyim die
baktım masada bi bos kagıt =O
aldım elime bari bunu cekiyomus gibi yapıyım önü doluymus gibi davranıyorum o arada Very Happy
kadın dedi begüm ne o
ben ingilizce fotokopileri sınıfa yetmedi dedim
basım sıkısınca iyi sallıyorum farkındayım Very Happy
baktım kadın dik dik bakıyo bize elden gelen bişi yok
koydum elimdeki bos kagıdı
elimizi cekcemiz için 10 fotokopiye ayarlamasıtım
bos kagıttan 10 tane cektik yani
(israf falan demeyin sakın!okula tam 5 tomar a4 kagıdı verdik 2 yıl önce kayıt olurken.bırakın harcayalım Very Happy)
neyse bi ara bizim memur 10lardan bi çocukla konusmaya daldı
biz fırsat bu fırsat soktuk ellerimizi altına
kahretsin ne ara 2 ye ayarlandı bilmiyorum sanırım ege öyle ayarladı =S
ben daha cok cekmek istiodum
egenaz 2 sininde çıkmasını bekleyemeden cıktı odadan direk
gülüyodu tutamadı
bende basbaya gülüyodum kadın iyice süpelendi
ama sonuc süperdi
xD
mcr in resmi sitesinde mcr üyelerinin yumruklarının resmi vardır bilirsiniz
onlar gibi oldu
kadın çakmadan sıyırdık yani
diğer tenefüs bu 2 fotokopi bizi kesmedi diye bunları cogaltmaya tekrar memurun odasında aldık solugu
o 10lardaki çocuk yine memurun yanındaydı
tam çekiyoruz cımalarını bekliyoruz
çocuk cektiştirdi elimden kagıdı
ellerini cekiyo bunlar dedi
kadın yanımıza geldi ne bu israftan baska dedi
diğer cocuk iyice sacmaladı
bak onlar yapıyo bizim cekmemeize izin vermiyosun dedi =S
bende yaptıgımız bagısı basına kakmaya çalıstım
çocuk sinir bozucu seyler dedi
böyle seylere gelemem cevap veririm mutlaka
egenaz sa susar Very Happy
komediydi baya güldük Very Happy
böyle sacmalıklarımı seviyorum
o zaman yasamanın gözümde bi degeri kalıyo
fazla gülen güldüren gülmeyi seven bi duygusalım ben...
Very Happy
begum<3 frank
Mcrfans User
begum<3 frank

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 21 Icon_minitimeCuma Ekim 26, 2007 8:44 am

merabaaaaaa Very Happy
buhafta ne de cabuk gecti dimi ya =S
bugün neler oldu bakalımmmm
2.dersimiz milli güvenlikti
diğer millli güvenlikçilerin böyle huyları varmıdır bilmem ama
bizimki baskana kendisi derse gireden önce ve sınıftan cıkarken DİKKAT cektiriyo
=O alıstık artık :S adam zaten subay mıydı neydi =S
sonra cografyada gözüm acık uyukladım =S
tenefüslerde hep aynı sey
egenaz bizim sınıfa geliyo yanına ipegi de alıp
sonra 5 kişi dısarı bahceye cıkıyoruz
sonra bi bakıyolar egenaz ve begüm yok xD
biz kendimiiz dolasıorz Very Happy
sonra ders saglık oldu
cocuklarda gilişimi isliorz bi arkadas okuyodu
3-6 yas arası cocuklar cinsiyetlerinin farkına varır sonraki cümleyi söylemiim :S
güldük tabi
sonra hoca ne gülüyosunuz üreme konusunu işlerken napıcaz dedi
cocuk da hocam biz burda utanıyoruz yani bişekilde dedi
hocada o zaman müdüre söyleyelim seni saglık ve biyolojiden muaf tutalım dedi
cocukda peki 5 vericekmisiniz dedi
hoca bakarız,yada ben direk 0 ı basıyım dedi
kendince güldü hoca
cocukda hocaya
eee komikmiydi şimdi bu yani dedi
o an nasıl koptugumu anlatamam kesinlikle
cocuk resmen hocayı ezdi
ve diğerleri çakmadı
sözü gecen hoca o jamia ya benzeyen Very Happy
herkese anlattım o anı yasamadıklaı için komik gelmedi =S
sonra 10tm den cocugun teki geldi yanıma bana
sen götik misin dedi ya :S resmen böyle dedi ama
ne alaka ya dedi
yanımdaki arkadasıma da sordu =S
yok neymiş cok beyazmısız
ne alaka ya =S
baska önemli sey oldumu bilmiorm
heh hatırladım
okulda insaat gibi bişi var bahcesinde
hani insaat aracları vardır ya kepce falan
egenazla diyoruz altından gecsek mi ugursuzlık getirir falan Razz
köprü gibi duruyodu cünkü
gectik ama bakalım nolcak falan Razz
neyse hoscakal günlük Smile
frankin doumgününe 5 gün kaldı
heycanlıyımmmmmmmmmmmmmm...
bi sürü sey düsünüorm hala napcamı bilmiorm ama Sad
schwarzchenn
Mcrfans User
schwarzchenn

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 21 Icon_minitimeCuma Ekim 26, 2007 9:34 am

begum<3 frank demiş ki:
fazla gülen güldüren gülmeyi seven bi duygusalım ben...
Very Happy
wowww çok sewdim bu cümleyi begümcmm Razz Very Happy
http://www.mcrfansturkey.tr.gg
_deaThly_
Mcrfans User
_deaThly_

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 21 Icon_minitimeCuma Ekim 26, 2007 10:10 am

begum<3 frank demiş ki:

diğer millli güvenlikçilerin böyle huyları varmıdır bilmem ama
bizimki baskana kendisi derse gireden önce ve sınıftan cıkarken DİKKAT cektiriyo
=O alıstık artık :S
ewt var bizimki de yaptırıyo Very Happy hatta bizim sınıf başkanı uyuyo derste sırf bunu yaptırtmak için uyandırıos Very Happy
-furkan kalk dikkat çektircen
-(esneme efekti)nee
-dikkaaat dikkat çektircen
-heee
Very Happy

neyse bn günümü anlatiim Very Happy

sevgili günlük bu sabah sınıfın penceresinde handeyi bekledim cnm arkadaşım dün bana yaptıı kıyağı hiçbi zaman unutmıycam Very Happy seni seviyorum hande(duy bunuxD) Very Happy güne güsel uyandım bugün anlıycaın üzere
sonra genelde yine bütün derslere geç kaldım=/ Very Happy
aslında pekde bişi olmadı bugün şöle bi düşündüm de hergünkü gibiydi hatta daha sıkıcı=/
kampüscelli oldum Very Happy
çıkışta törende karabaş(matematikçixD) bi ses verdi ki sorma aslında çok komikti ama dokunsalar ağlıycak durumda olduum için hiç bi tepki veremedim o an=/ sonra okuldan çıkıp fantamıI love you içip kendime gelince başak anlattı bana yine bunu(çünkü o an oraya kendimi veremediimi farketmiştir o=/)koptum resmen Very Happy
bide çocuğun biri laf attı bana manyak ama o sırada fantamın dibinde kalanları içmee çalışıyodum cevap veremedm yoksa cevap verirdim ona
neyse işte bu kdr şu anda bi andan bunları yasıp bi andan eralpin resmine bakıorm kendimi veremiorm tam olarak Razz Sad
FATOSSS
Mcrfans User
FATOSSS

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 21 Icon_minitimeCuma Ekim 26, 2007 10:23 am

günlük..

oha yaa bugun cumaa Surprised ne kdr cbk gectı bu hafta heaa.sadce bna mı oyle geld bılmyrm .. Rolling Eyes
ben hc gecmesnı ıstemyodum halbukı.. haftaya sınavlar baslıyo Evil or Very Mad
ouufff stress :aaa hele kı su fzk snvndan cok korkyrm yaa

nys bz gelelım bgune Very Happy
sabah servsı bekletmedım hatta bekledım Laughing
benm ıcın cok anormal bı durum..hergn bnı beklıyo 40saat kapınn onnde.ama bugn ben bekledım Very Happy
sevrs durdugu gbı hemn kapıyı acnca sasırdı ıcerdekler Very Happy beklıycz sanıyolar Razz "aa fatooos uyandın mı seen-nye bu kdr erken uyandn bgn-uyanmasaydn bz senı beklerdk naslsa" dye bı kac dalgadan sonra yerıme oturudm ve muzık dınlemeye basladım ..
okla vardgmzda gec kalmstk.mıllet ıcerı gırmstı ama ders dha baslamamstı
nys ıste mılletle sabahlastm -nsl bı eylemdır bu yaa Very Happy -
ılk ders edebyttı cheers oleyy ya ılk ıkı ders edebytat tam uyumalık I love you servs sonrası uyumaya dvm ettm Sleep
ogle arsnda yemek yerken 9larda voleybol oynuyodu.oynamaya calsyıyolardı dyelm dha yerınde olr Suspect
aysunun kafasına top attılar.bıde kım attı dynce ınkar edıyoler"obur trftan geldıııı" dye (obur taraf=10-11lerın voleybol oynadgı yer Very Happy )
bnde "sen salakmısın.bu toptu ıste.o kırmızı.gozunu acta bak.nerenle bakıyosun sen?!" ddm Laughing ztn sınırlıydm ogghh cıkardm sınırımı Very Happy
kımya dersınde sınıfatn hc kımse bısey anlamadan gecrdk dersı Neutral
hocann konusmasından kımse bısey anlamıyo kı ztn.yazısı desen adam turk alfabesı kullanmyo.hc abartmyrm ama gercekler bunlar [ maalesef ]..
semıh derste hapsırdı dye kımyacı snftan attı Neutral naaptı sanke cck hapsırdı sadce ..lönk dye kaldık bz "cık dısarı" dyence.
ddk herhald herzmnkı gbı baska bjı soyluyoda bz yanls anlyrz .. ama cıdden attı snftan Neutral

ouff yrn dershane var yaa Vurkendini
sbhn korunde kalkcam yıne Sad
pazartesıde torene gtmem lzm.gcn sene bı kere gtmemstım sozlu uyarı yedım.hoca "eger pzrtsı de gelmzsn kınama yersın" ddı Neutral "tmm hocam gelcem ztn servs getryoms gelrm" ddım."gorcez" ddı adam yaa.sanke yalan soylyrm gelcez ıstee Suspect
black_gw
Mcrfans User
black_gw

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 21 Icon_minitimeCuma Ekim 26, 2007 12:47 pm

günlük;
yazmaylı neler deişti hahah Very Happy bilmiorum bi zamanlar hoşlandıım ylmaz şu anda gözüme o kadar itici gözüküo ki! neresini beendim onu da anlamadım be günlük! töbe yarabbi bazen gerçekten bakırköyde yatmam gerektiini hissediorum..
ylmaz yok artık ama yeri boş deil haa! şu anda gitar bilmesemde beni müzik grubuna alan insanı gerçekten çok sewiorum şu anda! hele birlikte elektro bakmaya taksime gttimiz günden beri xD ay ne güseldi ewe babam işe döndükten sora gelmem dşnda xP
we birdenbire bi özellimi daha keşfettim! insanların burunlarına aşırı derecede takmış bi insanım ben! tanıştıım bi insanın önce burnunu incelemeler falan :s iyice delirdim ben :s bi insanın burnunun şeklinden az çok tahmin ediorum nası bi insan oldunu Very Happy yeni bir yeteneim war heeyy!!
bugün pek bişe olmadı yaws her zamanki gibi ders yaptık,duhan la uğraştım falan xP "dalaksu" nikimdeki "anti tokio hotel" yazsını görmüş bakmş felan kim bunnar diye, tomu görümüş bayılmış felan Mad elimden bi kaza çıkacak ama uff kendimi zor tutuorum "dalaksu" gerçekten kaşınıo.. sora son dersleri işlemedik 29 ekm törenini şimdiden yaptık Like a Star @ heaven çıkşta "I love you" bizim sınıfa geldi felan.. yiyecem burnunu bu çocuunn Laughing konferans salonunda yakın oturamadık çünkü o gelebildiinde içeri her yer dolmuştu nerdeyse Sad bi süre ayakta bekledi bi yandan arklarıyla konuşuo bi yandan da bzm oldumuz yöne doru bakıodu bende bol bol ona bakıodm xD Razz
millet çkşta gezmeye gitti ark. "trend show" a gitti "kaan tangöze" sini we "duman"ını görmek için Very Happy ben de istiodum gezmek ama bi yandan geçen hafta ewe 7:00 da çıkıp 19:30 ciwarlarında geldiim için annemlerin ne kadar kızdıı geldi xD bi hafta sabrediim öbr hafta gezerim die düşündüm Very Happy

işte böle günlük..
Gee Soul
Mcrfans User
Gee Soul

Kadın
Nerden ? : barcelona

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 21 Icon_minitimeCuma Ekim 26, 2007 1:37 pm

...
icimden gecen her seyi anlatıcam bugün günlük.. hic bu kadar dolu olmamıstım heralde.. her sey üst üste kardesim.!!
dunden beri iptalim..yani aksamdan beri..ne olduğunu biliosun günlük burda harflere kelimelere dökersem yine aglamak bi yerlere tekme atmak fln gelcek icimden[ki bunu son yaptığımda cekmecemin kolunu tekme atmak suretiyle kırmıs ve anneme neden bunu yaptğımı acıkladığımda annem bana pis pis bakmıstı..=/].. ama iste dün gece bana tabii ki gecen yılki elifin d.gününü hatırlattı..keske hepimizin her d.günü öyle olsa. ..ci kahrolarak izlemis, son dklarda attigimiz g.le tavana 1 metre sıcramak suretiyle sevinip, zehrayla ölümüne [resmen ölümüne xD] sarılıp bayrakları sallamıstık --tbi 5 dk gecmeden sikayet gelmisti o ayrı-- olsn her seye rağmen cok güzeldi unutulmazdı her karesini hatırlıyorum..sonra koca gece ve sabah gözümüzü bile kırpmamıstk.. sabak 5e doğru fırıncıları görmüstük ekmek getirirlerken xD wauuw demek bu saatlerde getiriolar fln demistik balkonda manzarayı izlerken xP simdi tek farklılık bunları yaptığımız evin sahibinin manyakca davranıo olması.. değisik bi insan,evet.. psikolojik sorunları var bence..rahatsız etmycm ztn artık onu dersanesiyle ve dersleriyle bas basa bırakıyorum "evermore" ilelebet..
bu arada yaklasık 1 haftadır eski sarkıları dinleyerek ağlıyorum. evet gecen gün gecenin bi vakti actım 1kac eski sarkıyı ve kendimi bıraksam hıckıra hıckıra ağlıcaktım.. *deli* gibi resmen deli gibi özlüyorum her seyi.. hatta eğer hayatıma orda devam ediyo olsaydım yarın neler olacağını tahmin edebilirdim.. muhtemelen koridorda hasan hoca nöbetci olrdu, köse bucak ondan kacardım. sınıfa girdiğimde hemen ders programına bakar, eğer coğ. varsa owww shittt tarzı bsyler derdim "allah kahretsin yaa olamaz" "bana ne ben derse girmem" "kacarım ben bana ne" "ya bıktım artık yine takcak bna yaa" vs vs vs derdim... ve muhtemelen o dersten nolursa olsun kacamaz, hocanın sacmalıklarını dinlemek zorunda kalırdım.. bi benzerini gecen sene yasamıstım zaten, sıraya kapanıp öksürmek ve derse gecmesini beklemek suretiyle saklanmaya calısmıstım fakat o yine gelip beni bulmus, "bu arkadas fransadan gelen soğuk havadan dolayı mı hasta olmus.?" diye dalga gecmisti.. [burda ince bi soru seziyorum "hasta mı oldun.? iyi misin.?" gibisnden hehe xD] baya bi söz dalası ve "ıhmmm" dan sonra derse gecmis ama alayı bırakmamıstı tabii..bu sene de öyle olacaktı. ama ben gerizekalı git doğru tercih yap ve kazan aptal kafa. niye kazanıyosun ki bırak baska isteyen biri girsin o bölüme.!! sen istiyo musun ki.?? bırak bi sene daha calıs yani nolcak.?? bütün arkadaslarının su anda yaptığı sey o değil mi.? doğal ortamımdan kopardılar beni simdi kafeslerde yasayamıyorum. ait olduğum yeri geri istiyorum.!! orda bana verilen değeri geri istiyorum.. lise hayatım I love you onu geri istiyorum.
3 sene sonra su allahın cezası aptal yerden kurtulcam insallah. o zaman her seyimi alıp TR'den uzak bi yere gönderilcm. 1 sene orda..yasayablrsem yasayıp okumaya calscm.. döndüğümde daha berbat bi hayat beni bekliyo olck..
insan liseyi bitirince hcbsy eskisi gibi olmuyo..her sey daha da kötüye gidiyo..
--ve onu hala özlüyorum. aslında herbirini, herkesi, her seyi, en ufak seyi.--
[[günlükten cok duygulu bi yazı mı oldu ne.? uzun ve sacma geldiyse okumayıp gecin ztn okumak zorunda degilsiniz..]]
Frank_Gerard
Mcrfans User
Frank_Gerard

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 21 Icon_minitimeCuma Ekim 26, 2007 3:19 pm

çok hoş=) Tıpkı roman gibi anlatmışsın Smile
Frank_Gerard
Mcrfans User
Frank_Gerard

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 21 Icon_minitimeCuma Ekim 26, 2007 3:22 pm

çok hoş=) Tıpkı roman gibi anlatmışsın Smile
_deaThly_
Mcrfans User
_deaThly_

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 21 Icon_minitimeSalı Ekim 30, 2007 11:05 am

sevgili günlük
bu gece en fazla 3 saat uyumuşumdur Neutral bi köpek kaç saat hiç susmadan havlayabilir ki ya=/susmadı hayvan uyutmadı Neutral beni bide babam yok kendim gittim bu sabah okula sürünerek gittim resmen Neutral yağmur yağıyodu ve çantamda çok ağırdı bittim sabah sabah=/ayrıca kahküllerimde kafama yapıştı=/ What a Face sonra moralimi düseltmek için gidip cereni ezdim 'aa bu snn saçının düzleştirilmiş halimi''ewt''bnmkilerin normal hali buuxD' Very Happy ilk ders de milli güvenlikti ohh sunum odasına gittik gömüldüm koltuğa uyudum Sleep sonra dönemin ilk konferansını yaptık günlük 29 ekimi kutladık cheers
bugün murat arkamda oturdu(rüvi nöbetçiydi) onunla konuştum derslerde sıkıntıdan patlamaktan kurtardı beni Very Happy
sonra sınav tarihlerini asmışlar panoya içimden geldi iilik yaptım sınıf arklarıma alıp onları tahtaya yasdım geçirsinler die Razz (beni sevmeyen ölsün ne tatlı bi insanım bn yaa Very Happy )
ders programı değişti işte artık salı 8 ders cumalar 7 ders yatılılar evlerine erken gidebilsinler die ve 11ler bugün 9 ders yapıomuş oha dedim resmen Surprised yasık on(lar)a Razz Embarassed
çıkışta da hande safına dedim bak şemsiyeni al die okulda bıraktı ıslandık feci halde kahküllerim alnımla bütünleşti resmen eve gelince banyo yaptım işte yemek yedim ice tea içtim sanırım yine kafayı buldum icetea kafa yapıo bndexD drunken
hadi kib günlük
x attitude
McrFans Moderatör
x attitude

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 21 Icon_minitimeSalı Ekim 30, 2007 1:23 pm

günlük
bu sabah sınav var diye zorunlu hasta hasta okula gittim..servisten biri parfüm sıkmış ama emitasyon mu derler ne sahte ve benim o tür kokulara alerjim var zaten hastayım gıcık tuttu öksür öksür ciğerlerm ağzıma çıkıyodu nerdeyse pale
herneyse :/ ilk ders edebiyattı hoca sınav sonuçlarını açıkladı 86 almışım cheers çalıştım ama o kadar =P ardından dil ve anlatım sınavına girdim.. hastayım ve burnum aktı tam selpağı çıkardım hazırladım burnumu silicem hocayla göz göze geldik Laughing Laughing içimden koptum o an =D sınav ehh işte iyi geçti gibi 70 alırım artık =P son 2 ders reading-writing di normal bi ders işledik.. eve geldim Proje ödevimi yaptım 'sevdiğim bi grup hakkındaki dosya hazırlama' hazırdan Guns Arşivm var zaten onu dosya haline getrdim ve 12 sayfa grubun biyografisini yazdırdım bilgisayardan babamda yardmcı oldu <3 Very Happy o sayfalar yazılırken Guns ın konserini izliyodm müthiş bi performanstı =D sonundada Axl yieyyeayieayiieeaayyiieaah diye bağırdı <3 babam diyo bu sesi ağzından mı çıkarıyo lol! baya güldm .. gün böyleydi (:
EeDdAa
Mcrfans User
EeDdAa

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 21 Icon_minitimeSalı Ekim 30, 2007 2:39 pm

günlük

bugün serviste büyük bi sessizlik vardı neden? çünkü dokuzların sınavı varmış hepsi ona çalışıyolar umarım yarında sessiz olurlar yarında bizim sınavımız var neyse ilk dersimiz matematik ti abdüsselam hoca gelmedi 2 ders boş geçti Smile ne güsel bizde bu arada perşembe günkü mat sınavına çalıştık Rolling Eyes sonra almanca dersi vardı sıkıcı bi dersti sonraki dersimiz coğrafyaydı o daha sıkıcıydı uyudum resmen derste Sleep sonraki dersimiz milli güvenlikti hocamız deişti bu yeni hoca süper ya eskisi çok bapırıyodu herşeye kızıyodu bu süper derste espri filan yapıyo gülmekten öldük derste çok komikti Laughing öğle arasında yine sahildeydik akşam eve geldim biraz tv izledim sonra edebiyat sınavına çalıştım baya kafam kazan gibi oldu bıraktım çalışmayı oturdum pc başına işte böle günlük Very Happy
begum<3 frank
Mcrfans User
begum<3 frank

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 21 Icon_minitimeÇarş. Ekim 31, 2007 8:48 pm

sevgili günlük,
bugün ieroween heycanı vardı üstümde,
sbahın köründe kalktım pcye gectim,sonrada ders calıstım =S
neyse annemler hala uyuyodular bende kahvaltı yaptım çıktım evden S
ingilizceci derse gecikti
ben de tahtaya happy halloween yazmıstım
diğerlerinin napıyo ya bu dediklerini duyar gibi oluyordum =S
begüm ne bu bırak bu işleri gavur seyleri bunlar dedi bi cocuk =S
sinir oldum sildirtmedim tahtayı
hoca gelince gördü insan bi konusur,bana söz verseydi eger,günün anlam ve önemini belirten bir konusmaya yapardım da Very Happy
ingilizce ödevini kimse yapmamıs
tüm sınıfta benim fotokopilerim dolastı elden ele =D
komikti çünkü bi sayfadakilerin yarısına kadar yapmıstım
diğerleri de oraya kadar yapmıs Very Happy
oraya kadar herkes parmak kaldırıodu sonradan durgunlastılar Razz
egenazla bugün kutlama yapamayacagımızı biliyorduk
sınav haftası diye stres ve bas agrısıyla dolsaıorm zaten =S
bütün gün okulda benim beynimde tümör var diyerek gezdim ya
ne alaka aman öyle deme allah korusun diyolar ama
basım feci agrıyo =S kanser falanda cazip gelmeye basladı zaten cancer dan sonra.gidipte hep öyle filmler izlemeye basladım ztan =S
din sınavı iyi geçti,
tabiki mutlu oldum
cünkü özlemişim iyi bi not beklemeyi,
veya sınavdan çıkınca sana sorulan nası gecti sorusuna iyi demeyi =S
matematikte de sınıf berbat notlar almıstı
ortak sınav oldugu için tüm okul hatta =S
ne yalan söyliyim 49 aldım diye mutluydum
zaten saolsunlar onlarda biz yüksek alalım diye hep kolay sorarlar ya Evil or Very Mad
20 almaktan iyi
Surprised
yarında almanca ve dil anlatım yazlısı var ya =S
eve gittim o cok istediğim montu aldım
yanıma biraz daha alsaydım pasta alabilirdim ieroween için
tüm paramı monta vricem düsüncesiyle öldüm
pesine indirim varmıs
o anda aklıma pekinin pasta seklinde olan,içinde mum falanda olan paketinden almak geldi
aldımda
evde biraz ders calıstım
gittim pastamı hazırlıyorum
babam girdi odama
bu ne hal :Pseklinde bakıs atıyo ama sadece gülmekle yetiniyo Very Happy
yok içerde shrek 3 ün dvd si almıslar izliyolarmıs ben de geliyim diyolarmıs
öf yani bunun içinmi ben onu sinemada izlemiştim ya baba diye hatırlatmak baya vaktimi aldı
sonunda kutladım yattım uyudum
bugün güzel gecse bari ya =S sınavlar falan işte =S

sevgili gunluk
21 sayfadaki 42 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 42  Sonraki