Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

sevgili gunluk

+117
FrAnKie <3
kanguv41
mcrock_grkm
merve_94
mikey_luver
rojda
esramcr
_RoCk_AnGeL_
heLena_frank
Basilisk::13
ayça
qzMCR xD
nokta
rOcKfAiRy
My Broken Heart
emocore
PataLena
ireMikey
melancoly
s!mGé
hypochondriac
elif_mcrfn
love.gerard
gökçen
sphinks
Venom
MiSs.Drop.DeaD.GorGe0uS.
DeWiL oF DaRK
:: | aycha | ::
Gloria
nazlımcr
MysweetGee
kübb-
My_Chemical_Romance_94
(;kikikannibal;)
aNGeL_oF_DeaTH
Frank_Gerard
begum<3 frank
**..efojn**..
lethe
wamprella
chemistry's girl
EeDdAa
--MCR--
dark666
thaly_gerard
punkmaster
buse>
zeycan
<3gerard<3
FATOSSS
XxHeartbeaTxX.
black_gw
blackpoison
MCRSavedMyLife
emolianca
_deaThly_
_CnS_
bambuu
gerardrakulaemine
handsomemorethangerard:P
secco
missing.spirit
hawa
silan_mcr
mrs.way
dieEMOdie
sevendust
gothic
valeria
angel_of_darkness
violet_punk
sünger
BrcN
frank_love
-S_E_D_E_F-
!! BaŞaK !!
Gee Soul
eLLie
eZzzGi
sue_way
Xx_asigençlik_xX
schwarzchenn
all my love GeRArd
mcrcrazy
elif-beyza
blood
__helena__
bella muerte
_shule_
mcr_dream
De_Barkot
MCR-EzG!
dhema
Chosniel.
__c'mon__
YoL GeZeR
pundit
pedantic
Alexisonfire
mcr_eva
kizil_melek
Fall Awake
Ilgın
madam emo
mcr_elfnz
x attitude
Lita_hardyz
Für_İmmer_Bill_Kaulitz
mcrgw
gothic_mcr
!sezen!
müge
sorrowtherapy
jackass_girl
# xx_EmiLy_xx
___M_c_R___
121 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 32 ... 42  Sonraki
YazarMesaj
gerardrakulaemine
Mcrfans User
gerardrakulaemine

Kadın
Nerden ? : jjkl

sevgili gunluk - Sayfa 22 Empty
MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 22 Icon_minitimeSalı Kas. 06, 2007 7:25 am

sevgili günlük
lanet olsun ya artık serwisten çıktım çünkü okulun saatleri deişti bizim sınıfın derlsre giriş çıkışı dierlerinden farklı ve minibüsle gidiyorum yol ters baya da yürüyorum bu sabah kı*ım dondu ya hasta olucam pffss yeter nese arkilerime darılmıştım uzun zamandır bnlegörüşmedikleri ve gıcık olduğum kavga ettiğim bi kızla inadına daha yakınlar her sabah öle görüşüyolar konuşmuyodum kızlar gene kalbimi aldılar gerard a türkü yaptılar pınar saolsun Very Happy gülmekten geberdim ya çok komikti nese bugün sınıfın bütün erkekleri kaçtı zate 23 kişiyiz 1 nöbetçi 10 kız kaldık dedim ki artık hocalar ders yapmaz ama hepsi de yaptı nese bugün iice tıkındım bi koca paket cips yedim çubuk kraker hamburger ayran koca tost 7 saatte Smile son ders rehberlikti hoca form doldurmamızı istedi işte sorunlar listesi var sorunlarımızı tiklicez bn sınıfımı sewmiorumu da işaretlemişim kübra okumuş affraid başımda paraladı kağıdı ters ters bakıyo bn de sırttım ama işe yaramadı üff okulumu deiştircem ama anadolu meslek okuorum ve başka okulların da gittiğim okuldan yakınlık uzaklık farkı yok napcam bn düşünceli
missing.spirit
Mcrfans User
missing.spirit

Kadın
Nerden ? : Gerard'ımla gesioss

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 22 Icon_minitimeSalı Kas. 06, 2007 7:50 am

bügün sabah gittim okula ama dondum yaa hala donuyom o ayrı mesele nese derse girdk ilk defa andımızı söylemedk zaten ben sölemiom ama olsun yaa hergün yemin ettiriyolr bebelere bayıyo bizi onlr yüzünden 8.sınıf olmamıza rağmen liseler ezik gbi davranıyo bise nese ders in.ödev yapmadm tabe denizin kitabından baktım sora sosyal vrdı hoca harita bilgisi anlattı saolsun boş dersinde girdi ingilizce dersinden kurtardı bizi ama bel fıtığından ameiyat ockmış yine mi yaa geçen sene bebesi odu die gelmedi şimdide pff ama yasık kadına ya çk sevrim kendisini nese matematik vrdı sora konuyu anlayamadm yine ondan sora öğle arası pilav yedm çorba içtim astro zombies dinleyerek okula gittim beden vrdı hoca gelmemiş ama yuppi ddk dolaştık biras sora üşüdk içeri girdk eve geldm işte burdayım müzikten performans ödevi yapıom byee
thaly_gerard
Mcrfans User
thaly_gerard

Kadın
Nerden ? : bye

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 22 Icon_minitimeSalı Kas. 06, 2007 8:01 am

sevgili günlük bilmiyorum neden canım çok kötü sıkkın offf
begum<3 frank
Mcrfans User
begum<3 frank

Kadın
Nerden ? : ...istanbul...

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 22 Icon_minitimeSalı Kas. 06, 2007 9:56 pm

sevgili günlük bu hafta süper geciyo =O
söz her seyi toptan anlatıcam bu aksam..
bi saat sonra okula gidicem bugunü de anlatır 3 günü toptan bi yazarım Very Happy
FATOSSS
Mcrfans User
FATOSSS

Kadın
Nerden ? : ölülüğün körü . . .

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 22 Icon_minitimeÇarş. Kas. 07, 2007 9:21 am

vay gunluk !
nbr yaa Very Happy
tmm bılıyorum cok hayırsızım ..
kahretsın Very Happy

5 gundur hastyım Neutral öluyoruum,geberiyorum,lanet olsn ya bide üstüne ders çalışıyorum Very Happy tüyapa gttk cuma gunu.havada baya soguktu.tabe bn sabhn karanlgnda evden cıktgm ıcın meteorolojik tahmın yapamyrm o gunle ılglı Very Happy karanlk bı gokyuzune bakıp ne soyleyebılırım kı yane Very Happy
nys aldım ustume hırkamı cıktm evden.okla bı gttk yagmur camur.ıyıkı converse gymemıstm de ayaklarımı kurtardm ıslanmaktan Very Happy yane baya usudum o gun.o gundn berıdır de hastayım... ama ollsun aradgm kıtplar vardı baya hepsını şak şak şak dye elımı koyms gbı buldum cheers

hastayım dye pazar gunu dershaneye de gtmedm cok mutluydum varyaa Very Happy
bıde ustune pazartesı okla gtmeyıp beden sozlusunden de yırtınca mutlulugma mutlulk eklendı Very Happy bıde bunnda ustune hastaneye gdnce ooo havada ucuyorum gorsen varya Very Happy [hastanelerı cok severımde I love you ..bılıyorum garıp geldı]
btn gece uyuyyamadım.yataktan kalkp salona geldım.orda uyumsm Sleep -herzmn olgu gbı Razz -
bgnde ıste herzmnkı gbı bı gun sayılır..
2tane yazılı vardı Neutral
geometrı ve ıng.geometrıde zmnım yetmedı anca 7soru yaptm.hepsı dogru olsada bare 70 alsam Rolling Eyes
ama ıng elımden kurtulamaz Razz o kdrda dıılde..yane ıyı gectı baya Very Happy ıngyı sevıyorum ondandr..dha writing olcz cuma gnu ama ondanda 20ustunden 20alcam dye planlyrm Rolling Eyes What a Face
yane sey almam lzm 4saat krdısı var Neutral [ Laughing ne kdr ınek konustum yaa byle dıılmdr normalde Laughing ]
ılacımı ıcmeyıde unutmsm bgn.oklda zmn bulamadım kı..ordan oraya ordan oraya kosturup durdum.son tenefus yemek yıyebldm ancaa Suspect
edebyt yazılılarını asmış hoca.54almısım yaa :aaa
aslnda dha kotu beklyodum.dogruyu sylym sımd Very Happy
ama o kagda 54vermssn madem,1 puan dha verseydnde sevındırseydın su garıbı.dıme yanee king
ben kendımı cok kotu hıssetyrm bu 2gundur.hastalktan fln dııl
boyle ruhsal olarak Rolling Eyes sureklı beynımı degsk dusunceler kurcalıyo.. sureklı bı dusunme durumundaym ne bılım .fark edncede rahatsz olyrm..

nys cok sacma seylerden bahsettm sureklı ders ders ders Very Happy
ama napım snv haftası Vurkendini
sosyal hayatm kalmadı.ne muzık dınleyeblıyrm.ne ınternete gıreblyrm.nede dısarı cıkabılyrm.. tüh

derslerıde kaynatamyrm son gunlerde Very Happy hastaym ya performansm dustu Razz
EeDdAa
Mcrfans User
EeDdAa

Kadın
Nerden ? : geemle birlikte yeni albüm için hazırlanıyoruz :P

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 22 Icon_minitimeÇarş. Kas. 07, 2007 10:40 am

slm günlük

uzun zamandır yazamadım biliyosun sınavlar yarında var iki tane bitmek bilmiyo aslında benm şimdi oturup matematik ve coğrafya çalışmam lasım ama ben burdaım Rolling Eyes işte neyse bugün sınıfta kimse yoktu bomboştu 10 kişiydik sınıfta diğerleri sınav var diye gelmediler sınava çalışıcaklarmış ben öğleden sonra eve geri dönmeyi düşündüm ama annem izin vermedi devamsızlık aldı başını gidiyo bende kaldım okulda sınıf çok güseldi sessiz sessiz bu arada edebiyattan 73 almışım intihar etmek istiom ben 85 filan bekliyodum doğru yanlış sorusunu batırmışım doğru olanlara yanlış yanlış olanlara doğru demişim xD bugün kuzenimle konuştum hafta sonu heykele gitmeye karar vermiştik ama ablamlar gelicek diye annem izin vermedi Mad üf ya üff kaç haftadır çıkamadım bi türlü dışarı hep bi engel çıkıyo kafayı yicem neyse günlük bnm matematik çalışmam lasım görüşürüz sonra by.
begum<3 frank
Mcrfans User
begum<3 frank

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 22 Icon_minitimeCuma Kas. 09, 2007 9:19 am

sevgili günlük bugün komediydi haftayı özetliycem sana simdik Smile
ama bugünden başliim unuturum sonra olanları Smile
süper kesinlikle bu haftaki sınavlarım iyi gecti bireaz olsun iiçim rahat sayılır
neyse sanırırm 3. saatti biizm jamia bugün gelmemiş /biolojici)
bayılıorm bos derslere ama artık tadı cıkmıo sankim =S:'(
ders z
zili yeni çalmıstı bi kaç kız wcdeydik dersimiz bos ya oyalanıorz işte Razz
bi baktım egenaz geldi kolumdan cekti gel test alıcaz dedi
ne oldugunu anlamadım gülerek öğretmenler oıdasına kostuk =D
dersleri cografyaymıs ve hoca öğrt.odasındaki dolaptan test almaya yollamıs
hmmm ama hangi dolap tabi hayvan gibi klasörlerin içinde Very Happy
bulduk sonunda tam yukarı sınıflarımıza gidicez egenaz aa tursu kokuyo dedi
sever tursuyu Very Happy bende aaa ben biliorm yerini dedim cektim kolundan taaaaa en alt kata indik Smile
dün konferansa inerken görmüstüm cnkü Smile
ama orda konusurken dudaklarını yalayan edebiatcıyı gördük cıktık yukarı
dedim bi de bizim sınıfa hoca giriomus falan Razz
bi baktım kapı kapalı Surprised
kosarak sınıfa gittim tıklamadım bile pat diye girdim ses geliodu baya bi çünkü
bi baktım derste bizimkiler yok demokrasici falan var
meger 10A ya girmişim ya xD gecen yıl o sınıftaydık o yüzden bi yıl boyunca ilk kez karıstırdım =S:P
aa pardon dedim de rezil yani millet güldü bende kendime güldüm zaten Very Happy
öğle tenefüsü mü ne oldu egenaz ipek ben sınıfın videolarını izliyoduk canberkin telefonundan
egenazın saclarından göremioduk kendisi de rahatsız oldu bişi yaptı elimdeki telefon düştü mü yere :O
canberkle samimi oldugum halde söyleyemedim =S
üzüüldük resmen kapagının biyeri kırılmıstı
ipek gitti memurdan uhu aldı
zaten minnacık bi yerdi yapıstırdım msne gelsin söylicem kendimi kötü hissederim sonra =S yada abarttım bişi olmadı cnkü ama söylicem !
sonra egenaz elinde cd yle geldi meger mcr singlelarını cdye çekmiş getirdi sınıfa hoparlörü acıyodu bende projeksiyonu actım dev ekran gelde ölme ! Very Happy
içimin yagları eridi Razz
herkes bilio özellikle burcu frank bu dimi yok miss iero falan dio xD
hahah i dont love you da frank tam kafasını saladıgı an bi zıpladım
gerard teenagers modeli olusturdum xD
hahah bi ara egenaz hoparlörü acmak için masaya cıktıgında begüüm gibi bişiler dedi ben kendimi kaybetmşitim mahsur kaldı galiba xD
of kahretsin biliyodum bişi unutucamı unutum işte =S
neyse istiklal marsında egenaz gülmek istediğinde yanıma geliyo gülerkende görülmesin diye öne önündeki kişinin arkasına gizlenio ne komikliğim varsa xD
bu ara kafayı yiyicem ya ='(
gecen yıl yasadıklarımı yasamak istemiyorum
bak simdi gecen yıl birinden feci hoslanıyodum asık değildim tanımadıgım kişiye asık olamam /franki harici tutuyorum tabi Sad /
kim olsa asık olur ona,
elektro calar,feci sosyal,espirili matrak çocukumsu biridir,
okulunda en yakısıklısıdır ayrıca ashton kutchera benzer Embarassed
ama soguk sanırsınız onu yaklasamazsınız
of tanısa beni keske en azından arkadas olurdk ama ah su lanet olası cekingenlik olmasa dedirten durum Sad
pazartesi, beden dersinde handballdan degerlendirme alıyoduk
kalede o vardı of neyse işte
tenefüstede gırgırına kaleye gectim bi kaç cocuk atıyodu top bende yakalıyorum ya güya xD
onların toplarını yakalıyım die begüm begüm diyip duruyolardı hiç bu kadar adıımı duymusmuydum bi günde bilmiyorum Razz
o da gaza geldi Embarassed
bana atmaya basladı
tanrım adımı ondan duymak.. =S
sadece yakısıklılıgı olsaydı takmazdım onu
ama munzup tavırları ucuk kaçıklıgı samimiyeti...
lanet olası benle cok benziyo! o yüzden dövünüyorum ya tanısa beni diye
hala atıyodu gülüyodu yakalayamamalarıma
bende ölüyorum hem içim bi tuhaf hemde elimi artık hissetmiyodum =S
bi ara banka oturdu ben hala oynuyorum sinir oluyorum gecen yıl da öyleydi kızlar beden dersinde pasif duruyolar =S hadi hobaaa oturmaya mı geldik falan Razz
sonra 2.beden dersinde erkekler not aldı
barıs da (o ashton kutcher ın adı işte Embarassed )
hadi voleybol oynayalım dedi
hep oynarız zaten 5 6 kız ve o Smile
ama kimse takmamıstı bu dediğini yada duymamıstı
ne diye utanıp yanıma bikızı da alıp oynamaya gittim ki
ne vardı sanki tek gitseydim 2 dakka ikimiz oynasaydık
nefret ediyorummmmmm kendimdennnnnnn bu cekinmek durumu bi yılımı götürdü hala da deişmedim! Sad
(normalde yoktur böyle cekingenliğim bilirsiniz kimi insan benim gibi birini az da olsa begeniyorsa böyle kendini geri çeker )
sonraki gün sınıfta tek ben vardım sabah
sonra o girdi güldü dünkü performansımın etkisinde kalmıs begüm begüm dedi bedendeki gibi.benimde aklımdan hiç cıkmamıstıkii
sonra din dersi oldu
yanımda oturan cocuk baska bi yere gecti bende eedbiyattan bişiler yazıyodum
sırasından kalktı barıs arkaya dogru geliyodu göz ucuyla baktıgım kadarıyla
adım gibi biliyordum yanıma geldiğini sanki her zaman gelir ya Sad
oturdu Surprised kalemimi düsürdü yayılmıstım tüm sıraya
ama gömleğinin üstüne düstü alim diye düsündüm
ama tamda seyin üstündeydi sanırım utandım işaret edip almasını istedim.aldı biraz oturdu bişiler sordu
kitabın varmı dedi yok dedim
getirmiorm ki ben din kitabınını =S hoca kendi anlatır zaten
o da ne ilgilenir ya dinle kitabım yok diyemi bilmem biraz sonra kalktı yanımdan
ve bu sabah da,
okula yine erken geliodum ne yazıkki yanında bi kız vardı ah her zamanki gibi
sınıfa geldik işte bi baktım tebesir yemeye basladı kırmızı =S
kız arkadasını anlatımus arkadası yemiş atesi cıkmıs falan die
bi insan kıtır kutur yermi ya
iğrenç bişi bu diye diye yedi =S
genellikle böyle cinsler tebesir tozunu suya katar bu direk yedi ya =S
sonrada gitti eve sınavdan sonra...
keske bos derste olsaydı.. of umrumda da deil aslında ciddiyim
ne bekliyorum ki hiç =S
ama
of öyle işte
_deaThly_
Mcrfans User
_deaThly_

Kadın
Nerden ? : cehennem- mama we all go to hell=)

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 22 Icon_minitimeCuma Kas. 09, 2007 10:18 am

sevgili günlük
sabah sabah yine saçma taktılar bugün daha günaydın demeden saçın olmamıış yaptı ahmet yunus Evil or Very Mad zaten bi o bi murat hergün illa yorum yaparlar Neutral bugün sınav haftasının son günüydü What a Face ingilizceyle sağlık yazılıları vardı What a Face ilk 2 ders inge çalıştık hesapta pokemondan konuştuk Very Happy çocukluumuza döndük Very Happy furkan bize cigilipuffın şarkısını söyledi fln Very Happy mert kendini arbok sandı geldi beni yemeye çalıştı Shocked ısırdı manyak yaa ciddi bi şekilde Shocked dedim ona mert bana acı veriyosun bi daha yanına oturmıycam die Shocked neyse işte sonra kaloriferin yanına sıra çektik ömere kopya yazdım Laughing passiveleri writtingleri yasdım işte çok beeniolar yasımı çok küçük ve bütün harfler aynı boyutta olabiliomuş Very Happy işte ben ya beni sevmeyen ölsün Cool (eralp hariç Sad sevmiyo beni ewt ne kadar kabul etmek istemesemde Sad )
neyse bizde sınıfları karıyolar sadece sınav oluyo tez haftaları gibi hiç ders yok öle işte Neutral aslında sınıfları karmaları ii oluyo çevre yapısun Wink üst sınıfları tanıosun fln işte Very Happy sınav haftasında ben ingilizceye 3cde giriodum ama arkalarda sıra kalmamıştı ömerde sen bize yakın ol die en öndeki sıralardan birini aldı en arkaya götürdü Very Happy oraya oturdum sınav manyaktı ya zor diildi bana göre de uzundu çok Shocked writtingde 1 paragraf yazabildim sadece Shocked
sonra 4 ders sağlık çalıştık toplanıp Laughing zaten hoca bi kağıt vermişti sorular böyle bunlardan sorcam die onları okuduk işte sonrada öğle tenefüsüne girdik
cuma günleri erkekler cumaya gidebilsinler die 4 ders sonra öğle arası sonra 3 ders oluyo Neutral
öğle arası artık bugünde hamburger yersek kusucaz die diasaya gittik ne mantıı varsa Neutral
(off bal çalıyo yaa ağlamak istiyorum Sad )
jelibon aldım bn meldayla hande de bnden otlandı ama oyuncak ayı şeklinde olanı yoktu çok üsüldüm Sad olsun böürtlenli de güsel Razz
tenefüs bitincede gittim 11fencye orda giriodm sağlık yazılısına zaten bi bizim sınavımız vardı bide 11lerin fizik uygulama yazılıları vardı Surprised semraya sordum nerde oturuosn die en arka cam kenarında dedi önün boş mu dedim boş dedi ii dedim bn otiriim oraya oturdum da nitekim Very Happy ama sınav 6.derse alınmış geri sınıflarımıza çıktık bizde işte çalıştık bi ders daha Very Happy (biliorm inekiz hepimiz ama sınavlar da kolay diilki abi giriyo hepsi teker teker)
biri kalemimi almış yaa Mad herkese sordum off ne arakçı bi sınıf bu yaa Evil or Very Mad sınava gircem yok kalem işte sonra buraktan aldım Neutral
sınav matraktı ya bi kere hocanın ismail(ingci manyak adamdır acaip kopya çektirir sayesinde tarihi kitaptan geçirdim 100 bekliorm What a Face ) olduunu öğrendiimizde sınıfçana sevindirik olduk Very Happy berivan(önümde oturan 11lerdeki kıs eralpin konuştuu nadir kızlardan biri olur kendisi Razz Embarassed neyse yabırak onuda şirin kız gerçekten Razz ) bana yer tutmuş orası doluu diodu herkese Very Happy ayrıca kopya verdi bana cnm bnm kendi sınavını bıraktı bana yardım etti Razz bi 7. soruyu yapamamıştım çünkü kağıtta yoktu(itiraf ediyorum ismail bakmadıı için bütün soruları o kağıttan geçirdim Embarassed ) 100 bekliorm (sıkıysa bekleme cümleler bile aynı ya bazılarını deiştirdim ki anlamasın) Very Happy
son ders koptuk resmen sınav haftası bitti ya millet uçtu Very Happy bana psikopat diolar günlük ya Neutral normal diilmişim
murat dokunuyo bana sendeliyorum bunu alışkanlık haline getirdi hep yapıo Neutral bi de millete gösterio ama cidden bilerek yapmıorm bünye olarak yorgun bi insanım Sleep
herşey bi yana alıştım sınıfıma be seviyorum bu insanları Razz
katatonia-im nothing Sad malesef öyle
schwarzchenn
Mcrfans User
schwarzchenn

Kadın
Nerden ? : istanbul

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 22 Icon_minitimeCuma Kas. 09, 2007 10:57 am

1 haftadr yazmıodum di mi günlük Razz
sınaw haftasıydıda ondan neseki çarşamba bitio Very Happy eskiden sınawlardan bi iki gün önce çalışırdım bu sene sınaw günleri hocalar ders werio çalışmamız için o zaman çalışıorum sadece sınaw günü yani Laughing buna rağmen hepsi iyi geçti mutluyum xD

bugün gitar dersime gittim okul çıkışı cumaları 12:30 da çıkıoruz da biz Razz off günlük anlatamam kolum koptu gee chenn çok ağırr ( gitarımın adını geechenn koydum I love you )

bi de lynz ile dalga geçerdm bi kızın kollarına kas hiç yakışmıo die Rolling Eyes hocama kollarım çok ağrıyo diince yakında kolların biras kaslanıcak dedi hatta şimiden sıkılaştılar , bi de bnm kollar çok ince hoca bile güldü incelğime Neutral hayırrrrrrrr kass istemiorumm No

ehehh ordan çıkınca dersaneye yetiştim fizik etüdü almıştım kazık sorularımı çözdürmek için xD 40 dk da işim bitti ewe geldim artık .. şimdi omuzlarım we kollarım çok ağrıyo bee günlük bi de gribim zaten Neutral bugün sınaw wardı yine 2 tane Suspect sınawın ortasında öle bi hapşırdım ki burnum kırılıcak sandım, tmm dedm akciğerler patladı drunken eheeh tabiki öle bi şi olmadı sadece bi sağlam sarsıldım , ardından sınıfçanaak bi " çokkkkkkkk yaşaaa , geçç geber" muhabbeti Razz

gün böleydi günlükçükk....
http://www.mcrfansturkey.tr.gg
gerardrakulaemine
Mcrfans User
gerardrakulaemine

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 22 Icon_minitimeCuma Kas. 09, 2007 1:29 pm

sevgili günlük
bugün okula gittim ot gibi oturdum müdürle işim vardı müdür ölen geldi her tenefüs gittim odasına kriz geçirdim zaten dünkü ilaççalr serumlar bende kafa yaptı konuşamıyorum iyi göremiyorum of nese eve geldim sonra bakkala gittim falan filan arkadaş aradı kötü bi haberi vardı moralim bozuk Crying or Very sad
begum<3 frank
Mcrfans User
begum<3 frank

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 22 Icon_minitimeCuma Kas. 09, 2007 1:54 pm

hahah şimdihatırladım Very Happy
cocugun teki gecen gün,
dünki koedi filmini izledinizmi dedi milllet hangi film neyn neyn diyerek bakıyo
halbuki beşiktas macından bahsediomus ve tahtaya da,
beş[ik]taş mı oynasak sekiz taş mı yazdılar ya xD
yanımda oturan çocugu sevmesemde diğerleri iyi cocuklar Smile
_deaThly_
Mcrfans User
_deaThly_

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 22 Icon_minitimeC.tesi Kas. 10, 2007 6:06 am

sevgili günlük
bugün 10 kasımdı işte okula gitcektik 8 buçukta Neutral ben biras erken gittim Smile aslında sadece 20 dakka kdr .gittim kantine bnde baktım muratlar aya berat fln vardı Smile aa tuuç gelsenee dediler Smile yanlarına gitmek zorunda kaldım fln tongue evden mi kaçtın dediler bana Neutral onlar yatılı zaten okulda da yatılılardan başka kimse yokmuş manyak mıymışım bn bu saatte ne işim varmış okulda Neutral onlarla konuştum biras ve ewt yine yine saçımı beenmediler Vurkendini ya yeter artık dedim beni rahat bırakın Suspect
gittim sınıfa montumu bıraktım sonrada hande melek fln geldi bahçeye çıktık işte Smile
eralpi bekledim utangaç tam geliyodu hocalar sınıfa soktu bizi tüh olsun ama merdivenlerden çıkarken isledim onu Razz Embarassed (çocuk görse manyak derdi kesin Embarassed )
dışarda tören yaptık işte sonra da konferans salonuna geçtik Neutral bütün okulu almadı tabi Suspect 11leri evlerine gönderdiler Evil or Very Mad pff Sad
tören bittikten sonra nası yaptılarsa ayarttılar beni Very Happy gittik handeyle bu havada dondurma yedik Very Happy dondum ya pale işte sonra gittik migrosa orda dinciyle pekasili gördük tırstık What a Face neyse sonuçta jelibon aldık oyuncak ayı şeklinde cheers onu yedik Cool gandalfa gittik bakındık Very Happy sonra da geri dönerken ömer-müco-fatih ve memete rastladık Very Happy ömer yasdıım kopyayı cebinde saklıyomş onu gösterdi bana Very Happy onlarla konuştuk biras sonra simit sarayına gittik Very Happy simit yedik çay içtik Razz (şöle bi baktım da hep tıkınmışız ya Shocked Laughing ) sonra da eve geldim burdayım Neutral bugünün geri kalan kısmı için planladıım şeyde bu burda oturmak bu kadar yani Suspect
blackpoison
Mcrfans User
blackpoison

Kadın
Nerden ? : her yerden çıkabilirim xD

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 22 Icon_minitimeC.tesi Kas. 10, 2007 8:15 am

günlükçüğüm : )
10 Kasım olduğu içİn bugun okula gittik tören vardı tosunum şiir okudu off bütün okulu inletti yine yavrum benim süperdi hee sonra tören bitti işte gizem geldi yanıma kübra bayıldı gördünüzmü dedi ayy ben bi şok oldum nasıl görmedim ellerim fln titremeye başladı kübrayı bulamıyorum sonra bi baktım oturuyo böle ağlıcaktım nerdeyse sonra onu buldum işte ee sonra tam biz merdivenlerden yukarı çıkıyoduk tosunumla babasını gördüm yıldız tuttu beni canım çok güzel okudun tebrik ederiz dimi tuğçe die beni çekiştiriyo ayy bi kızardım babası anladı sanırım o da güldü Very Happy sonra benim kursum vardı msj attım 11'e kdr okuldaydım keşke sende gitmeseydin aslında sana çok kızgınım ama nese fln dedim o da mecbur gittim babam vardı bu arada arabayı o kullanıyodu hava atıyo Very Happy dedi salak ebruda kesiyodu benimkini omuz attım hiç bişe yapmadı Very Happy şimdide casusluk yapıom
schwarzchenn
Mcrfans User
schwarzchenn

Kadın
Nerden ? : istanbul

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 22 Icon_minitimeC.tesi Kas. 10, 2007 12:12 pm

off günlük,

10 kasım için okula gittik 6 30 kalktım yine tören çıkışındada dersaneye yetiştim... off dediğime bakma olması gereken bi şi y di bu atamız herşeyimiz, aldığımız nefes onun sayesinde..

off offf... günlük bu aralar bi garip hissediorum.. her şeyi en sewdiğim şeleri insanları kafamın içinde sorgular oldum Suspect we sanki çok büyük bi şi olcakmış gibi gelio sanki bi şi yi bekliorumm gbi çok sewiniceemm büyük bi şi olucakmış gibi Suspect iyi diilim deliorum galiba Suspect

yok günlük inan hiç bi sorunumda yok sorunlu fln biri diilim , herşey yolunda dost diebilceem kişiler war mutluyum çok.. ama bu hafta noldu bana böle yaa Suspect

6. his die bi şi warsa o bnde war bunu biliorum.. olucak çok çok büük bi şi olucak, garip olanı gökçemm çok çok sewdiim bi ark ım o da bu hafta bnmle aynı duyguları paylaşıo..

offf offff kelime gelmio aklıma bi garip günlük.. en son böle olduğumda kafatasımı çatlatmıştım Suspect çatlağım yani Razz
ama bu sefer ii bi şi olucakmış gibi çok ii bi şii =)
http://www.mcrfansturkey.tr.gg
begum<3 frank
Mcrfans User
begum<3 frank

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 22 Icon_minitimeC.tesi Kas. 10, 2007 1:36 pm

sevgili günlük,
sabah okula sivil gelen bi kaç kişiden biriydim
töreni de kaçırdım zaten
baska bi görevim vardı
okula bugün baska okullardan her yas grubundan çocuklar satranç turnuvası için gelicekti 500 e yakın ögrenci
bizim okuldaki öğrenci sayısı 350 bile yapmaz bhe Very Happy
velilere ve gelen öğrencilere yiyecek içeçek standları oturacak masalar falan kurulmus g*t kadar okulda Very Happy
saat 11 le 13 arası göreviydim
önce 3 arkadas etrafta turladık öyle okulda
fiş damgaladım bi ara 200 tane :S sonra bası bos dolandık
pek bişi olmadı ya
ama kendime feci sinirleniyorum
sevmiyorum onu
sevmemiştimde hoslanmak sevmek demek deilki zaten
of kahretsin
blackpoison
Mcrfans User
blackpoison

Kadın
Nerden ? : her yerden çıkabilirim xD

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 22 Icon_minitimePaz Kas. 11, 2007 7:25 am

YA GÜNLÜK YAAA!..

uff uff ufffff çok kötü bi gün geçiriyorum sabah kurs vardı çok sıkıcıydı hava buz gbi g*tüm dondu ztn [: ..hafta içi hergün yazılım var ve ben hiç birine çalışmadım ..ufff benimki çağrı falanda atmıyo yeterr yaa bunun peşinden mi koşucam ben ne b*k yerse yesin sonra bana kavga çıkarıyon dio töbe yaa doru düzgün birini bulamıcakmıyım ben :aaa
MCRSavedMyLife
Mcrfans User
MCRSavedMyLife

Kadın
Nerden ? : Wonderland

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 22 Icon_minitimePaz Kas. 11, 2007 9:13 am

Sevgili günlük,
hahahahahaahahha begüm'ün yazdığıklarını okudum güldüm xD
Her birinde ben geçiyorm Very Happy
neyse ben dünden başlıycam hatta cuma falan.
Cumayı(hacı falanxD bizim fizikçi geçen sene Hacı'ya cuma diordu da Very Happy)pek hatırlamıyorum aslında,
belki ders programına bakarsam gelir aklıma.
Hee,ilk ders mili güvenlikti.
Bizim servis geç gelmişti.Sınıfa girdik<o gün de bacaklarım feci ağrıyordu,ondan önceki<perşembe>gün de MCR vardı ya tvde,o 25 dk içinde nasıl zıpladıysam artık...>herif dedi gidin geç kağıdı alın! salak.
Nyse sonra indik aşağı,kadın vermiyordu.
Murat aynen böyle dedi Laughing
Dersimiz milli güvenlik psikopat hoca sokmuyor derse Laughing !!
Rehberlikçiye demişti xD
Neyse sonra girdik derse...
Ben o günkü sınavın Edebiyat olduğunu sanıyordum<çalışmamştım ama :S> meğersem
psikolojiymiş...
O dersi de çok seviyorum aslında.
Hoca tatlı bir kadın,bizim sınıftakiler sinir tipler.
Ondan bağırıyor sürekli hoca.
Hatta ben en önde oturuyorum ne varsa üstümde gösteriyor Very Happy
Millet acıyor bana falan,
yandan bağırıyor talha fln
''hocam hep egenazn üstünde gsteriosnz'' Very Happy
ben memnunun halimden =)
Neyse o derste,en öndeyim ve kopya hazırlıyordum Very Happy
Hoş,sınavın iğrenc geçti ama sorular basitti.
Bilseydim kesin 5 alırdım yani ama pff neyse...
Bir sonraki sınava (:
Sonraki ders hemen aşağıya indik sınav olduk.
Öle yani...
O sırada yandakilerin dersi boştu sanırım.
Begümler yani xD
Hatırladıım birşey daha var hehe,
Sağlık dersi herkesin boş geçti bize psikolojici girdi soruları çözdü yaa!! Sad
Sonra coğ dersi vardı galiba xD
Orayı begüm anlattı iyice heheheheheheh!! Laughing lol! lol!
Ama bir yer daha var anlatılmamış bölüm Razz
Ben sınıfa girdim meğersem tek testi değil bütün bir klasörü getirmeliymişim =D bir daha indim aşağıya haha!
Beden dersi boştu,
ilk ders hoca bişeyler söyledi falan.
En çok buraya koptum Very Happy
Okulda biri fotokopi makinasının önüne sandalye çekmiş fotokopi makinasına öpück yollayarak fotokopisini çekmiş Laughing Laughing Laughing aklıma ben ve begüm gelmişti orda xD
Çünkü biz de düşünmüştük bunu ahahahahahha!
Son derste biz satranç turnuvası için masaları kurduk.
Öyle yani...

(:

Sonra 10 kasım oldu,
Sabahın köründe kalktım okula gittim.
Bayağı insan vardı okulda,servisle gelenler falan.
Bir sen yoktun ya begüm Sad Sad Crying or Very sad Crying or Very sad Sad Sad
O gün de rüyamda Mustafa'yı görmüştüm...
Msn'de diyordum ona ben senden hoşlanıyordum geçen sene falan diye...
O da kahrediyordu.
Aslında o da beni seviyormuş ama ben konuşmayınca onunla pek,umudunu yitirmiş...
neyse,
seldayla yukarıya çıktık,
video falan açtık.Yağmur geldi.
Sonra idil geldi MCR açıktı.Emolar basmış burayı falan dedi.
Gebersin o kız ya.
O zaman kıçına öyle bir tekme basmak istedim ki anlatamam.
Ama ben asla birine vuramam.
Bişey de diyemem.Kahrolası utangaç,haklarını bile koruyamayan bir insanım.MCR konusunda bile...
Aşağı indik,
mustafa falan ordaydı.Yağmur onunla konuşyrdu ben ipek'i gördüm aa fln oldum.Merve de geliyordu ona el salladım ama görmedi beni...
Sonra Mustafa arkamdan Egenaz Egenaz diye bağırdı.
Ben bir dakika merveyi bekliyorum fln dedim.
Kahretsin beni allah ya.
Gerçekten!!
(sanırım çok uzun yazdım)
Öyle şey denir mi hiç... Akıl yok bende =(
Sonra gittim biraz konuştuk o kadar...
Merveyle beşiktaşa gidicekmiş onlar.
Tabii ki de nasıl yaa off falan diyordumiçimden Sad

Begümü ilk kez xD ödemeli aradım sarı zeybek'i seyrederkn.
Öle...
Eve gittim merveyi aradım bende dershaneye gidicektim zaten.Ama saat daha 10.30 du Neutral kahretsin keşke gitseydim ama.Annem gitme ya fln dedi. 3 kere aradıktan sonra onu ya gelemiyorum dedim Sad
Msn'e grdiimde o da msndeydi...
Kahretsin gitseydim belki onunla gezinicektim...
Neyse ya =(

Sonra dershaneye gittim,annem götürdü.
Özge'nin annesiyle kapalı çarşıya gidiceklermiş onlar.
anneannemi fln da aldılar öyle =D
Hava yağmurlu bunlar ıslanmış heheh xD
Dershane sıkıcı ötesiydi.
Tarih dersi böööö,ama seda'yla eğlendik çok çok xD
Haha özge grup olalım fln dedi bi ara
seda da olduk ya zaten dedi Very Happy
ahahahahahahhahahahah!!! Laughing Laughing Laughing
XD XD
En komik yeri orasıydı xD
Sonra cookie ile nescafe aldık sedayla.
Onu yedim 4 ders boyunca =D
Bayağı eğleniyoruz aslnda orda biz hehe!

Dershane bitti özge annesiyle iskender yemeğe gitti beni de babam aldı.Sedayla elele dolaştık beşiktaşın yağmurlu yolarında xD
Sonra o minibüse bindi biz de taksiyle anneanneme (:
Bu kadaaarrr!!!

Bugün bişey olmadı evdeydim sürekli (:

KENDINE IYI BAK GUNLUUUKK!!!
<çok uzun yazdım sanırım!!! Laughing pek birikti ama xD>
şimdi begüme mail atıyım da okusun günlüğümü xD
Zaten ona da yazamıyorum bu aralar Sad

ily

xxxxxxxx
http://www.myspace.com/missies_sk
FATOSSS
Mcrfans User
FATOSSS

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 22 Icon_minitimePaz Kas. 11, 2007 9:16 am

Very Happy sevglı gunluk.. (Smile
bugun dershane vardı yıne .. Suspect ouf yaa sabhn korunde kalktım.en yataktan cıkmıs halımle gttm snfa.oturdum sap gbı.baktm bzm ınekler test fln cozuyo.herkeste bı telas.nolyo demeye kalmadan odv oldgnu ogrendım Shocked hemde mat. nys ben gcn hafta gtmemstm bnde yoktu o testler cheers oleyy fln dye snfta bı sevınc gosterısı yaptktan sonra hoca geldı Very Happy mıllet yetıstıremedı testlerı fln .ısımlerını aldı aksam evleını arıycak yıne Laughing bna sordu "nerde odvler" dye "hocam ben gelmemstm o yzdn yok" ddm bna ınnmadı yaa Laughing "nsl ya yokmuydun gcn hafta aa" snra denzle ecede yokms gcn hafta ogyhh yırttık hep brbr Very Happy

fzktı son ders Mad uyuz olyrm ahmet hocaya.adam tam tikky.ilk gordugumde anlamstm bn ztn Laughing o gıyım olsn o havalar konusma tarzı fln tmm ddm bu adam kessın tıkky.harbıden oyleymıs .. ya benden kacarmı yaa Cool oklda gore gore tikky sarrafı oldm yane [ Laughing lafa bak tikky sarrafı] nys cem uyuz ettı yıne onu aferın ddm ceme cıkarken hep byle ol Razz "hocam cıkısta motorunuzu cızıcem Twisted Evil " ddı yarıldım orda yaa:lol!: "aman cem sakın yapma caddede adı cıkmasın hocmzn" ddm guldu once Very Happy sonra tip tip baktı Rolling Eyes Very Happy

dunde toren vardı okulda."gelmeyenler hakkında yasal ıslem baslatcaz" ddıler ama bnm dershanem vard yaa gtmedım Neutral herkeste gtms bnm ınadıma bı ben yokmsm.hoca adımı alms .. ıdareye vermstr herhald Rolling Eyes ouff ya ama 29ekımdede oyle ddıler kımse gtmedı bı kac kısı durduk orda yoklama flnda yapımadı yaa Neutral ben gtmeynce yoklama yapılıyo yaa :aaa ouff ztn sozlu uyarı almstm bı kere bu sefr yazılı uyarı alcam herhld Vurkendini
bakalm gursel -mudr yard- nsl azarlycak bnı pazartesı Rolling Eyes

onurda hastydı cuma gnu..3gundr arıycam ccgu hala arayamadım Very Happy havamda dıılm napım elım telfna gtmyo .. Very Happy - alakaya maydanoz gel bze bazı bazı Razz -

dershaneden cıktm eve gelrken btn gazete bayılerıne ugradım bırınde de blue jean bulamadım yaa Mad uyuz ettıler bnı heaa ..
eve geldm yrn writing snvı var ona calstm brz.brz derken 3tanecikk kompozısyon yazdm yane Cool

sımdıde gdp okl ıcın hazrlk yapmm lzm ..
tarhcı 178 soru odv verdı Shocked ve yrna ..
sanke sozel sınıfıyz yaa tm olsak bıle tarıh ıcın bu kdr odv verlmz kı dusun bz sayısal snfıyz :aaa yapmycam anasını satım.. kım yapar 178 soruyu beaa pig ..
aNGeL_oF_DeaTH
Mcrfans User
aNGeL_oF_DeaTH

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 22 Icon_minitimePaz Kas. 11, 2007 11:55 am

sefgülü günlükçüm.. Razz
bu sana ilk yazısım ama böyle böyle ilerlicek Wink
bugün güzel bi gündü.. hatta uzun zamandan beri ilk defa bu kadar güldüm Laughing

dersane vardı sabah Sad o yüzden sabahın köründe kalktım yine Smile pouuff yeni bi hoca gelmiş ama hiç sevmedim ehe Smile sınıfta ödevimi bi ben yapmıştım Very Happy dierleri cezaya kaldı Very Happy Very Happy çarşamba günü bi daha gitcekler Very Happy onlarla bi güzel dalga geçtim Very Happy ehe çarşamba günü derstelerken ceplerini çaldırıcam titreşsin ohh Very Happy Very Happy neyse bizimkiler yine dersi kaynattılar bi güzel Very Happy drunken soora geldüm eve Smile yarın ingilisce sınavı var ama ingilisceden bi problemim olmadığı için bakmadım bilee Very Happy Very Happy ehe kesin herkes kopya için yanıma oturmak isticek Very Happy geek tabiii ben de en büyük becerimle saklıcam kağıdı lol! Very Happy

soora arkadaşa gittim Very Happy orda da bi güsel eğlendik Very Happy Very Happy soora tekrar eve geldim ve direk bilgisayarın başına oturdum ehe Very Happy 2 saat soora da yatıp zıbarıcamm Very Happy bööleydi günlükçükk ne zaman bilemem ama görüşmek üsereee BYEESSS!! rabbit
begum<3 frank
Mcrfans User
begum<3 frank

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 22 Icon_minitimePaz Kas. 11, 2007 12:10 pm

hahahahah
egenaz o fotokopi konusunda aydınlatıyım seni bir xD
onu canan ve canberk yapmıslar selda falan baya güldürler resme
ben gülmedim begenmedim bizimkinin yerini tutarmı
tabiki hayırrrrrrrrrrrrrr lol!
yalnız bana yazmıyosun bu ara ya of Sad
ve kahretsin tamda gelmeyecek günü bulmusum
bi saat rüyan hakkında konusurduk
ne kadar içini karartmıs olsada güldürürdüm seni Trust Me xD
sanki hiç yapmadıgım bişi Razz
hay kahretsin o idili
bir daha aynı ortamda bulunalım ona götik demeyen ne olsun
sen yoktun o da görevliydi ya 11 13 arası
nasıl giyinmişler anlatamam
her yerleri dantel
bi an anneannemin dantellerini hatırladım tek fark onlarınki siyahtı
benim gözlerim onlarınkinden güzel olmustu siyah siyah xD
bugün mektup yazdım yine 2 tane
biri görkeme biri marjoya Very Happy
ve yazdıgım kişiler 4 e cıkıcak bence xD
egenaz bu arada fotokopilerimizi yolladım ciceğimizi de xD

of kızım ya bitiricek bizi utangaclık Sad
allah kahretsin o durumu Sad
gecende yazıyodum buraya sildim Embarassed
bahsetmek istemiyorm artık
sevgili günlük yarın edebiyat sınavımız var
ben egenazların sınıfında giriyorum yine tabi
sınıfta banu var (ingilizceci)
aptal cd siyle yansımasına baksın o Laughing
hahah umarım iyi gecer kadında baya bi inek imajı olusturdum xD
şimdi diyceksin diymisin sanki diye
öfff Very Happy
yarın beden var
kahretsin ya Sad
gelicek yine voleybol oynicak benle,
seviyorum komik oluyo hentbol dada kaleye gecicek hiperaktif olucam yine bedende
o da izliycek beni oyuna katılıcak gözümün içine baka baka gülümsiycek
ertesi gün yine aynısı
pazartesiden pazartesiye olucak seymi ya Sad

ama feci sinirlendim ya
idil bi değişik zaten
derste bana bakarken görüyorum göz göze geliyoruz
sıkıldım artık gülümseyipp geciyorum =S
gecende yok ellerin ne güzel diyo ya xD
bir daha helenayı acıyoruz
onlar sınıftayken
ve eger olurda emo derse
bizde götik olmaktan iyidir deriz xD
ben duymazsam beni dürtersin ben derim xD
sizin aranız yok zaten biizm tam aramız olusuyodu aman olmasın =S
of selda da gülmese sunların sacmalıklarına olmuyo sanki offff of egenaz
gecen yılllllllllllllllllllllllllllllllllllllll SadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSad
sınıfımdan memnunmuyum bilmeme ama bos derslerde kulaklaın cınlıyomu bilmem
andıgım oluyo seni
[paramore-my heart calıyo,içim gidiyo]
FRANNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNkkkkkk

yarın sınavım iyi gecsin onu istemiyorum zaten!!!!!!!!!!!!!!!!!1
gerardrakulaemine
Mcrfans User
gerardrakulaemine

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 22 Icon_minitimePtsi Kas. 12, 2007 6:17 am

sevgili günlük
bugün okula gittim kriz geçirdim ya şimdi ben yaklaşık 1 sene önce saçlarımı siyaha boyadım o günden beri de sürekli boyuyorum sora sınıfta nurdan die bi kız var o da bu sene boyamış sora pınar var dün boyamış ya ban hep senin saçının renginin nesi var niye boyuyosun diyolardı kendileri de boyuyo tabi bunla da sınırlı deil bi de hülya die bi kız var o da siyaha boyicak konuşuyolardı ve nurdan da diyo ki hemen bnden gördünüz siz de yaptınız kafa göz dalıcam ii ki o lafı baan demedi yolmuştum tüm saçlarını artık siyahtan iğrenmeye başladım böle her allan salaı boyuyo zaten onlara dargınım konuşmuyorum yoksa bn onlara bikaç laf sokucaktım özentiler ya nese tabi bugün ii bişiler de oldu akrabam müdürle konuşmaya gelmiş müdür yardımcısı emine çok makyaj yapıyo demiş derslerim de kötü puff bana bir ton nasihat verdi veee harçlık diye durduk yere cebinden 50 ytl çıkarıp verdi o kadına ne zaman gitsem paraya boğuyo beni bugün mutlu eden tek şey buydu okulumu deiştiremicem kahretsn sınıf arkadaşlarımı ve okulumu hiç sewmiyorum 3 sene nasıl dayancam ben olamaz işte şimdi de geceye kadar uyucam Sad bak hala aklımda onlara özenti demezsem çatlarım
begum<3 frank
Mcrfans User
begum<3 frank

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 22 Icon_minitimePtsi Kas. 12, 2007 7:26 am

bugünnn
saatimi yine saat 4 e ayarlamıstım
güya kalkıp ders calısıcam ya xD
kapamısım uyandıgımda saat 7 bucuktu =S
kalktım bedenlerimi hazırladım yok canta falan derken evden apartopar cıktım =S
daha gecikebilirdim
ama sabahları yürümek iyi geliyo
yoksa sınavım iyi gecmiyo ilk saatler uyukluyorum =S
hiç çalısmamıstım
ama 10 fotokopiyi 2 sayfa haline getirmiştim yazmıstım xD
derste de banu var nasılsa xD
ah bide silgi yollamalarımızla en az 80 bekliyorum
yarın cografya!calısıcam kesinlikle =S
ilk saat edebiyatcınındı (hademe)
hademe mademe ama severim kadını az bucuk soruları çıtlattı derste bi baktık söylediği gibi cıkmıs
saolsun Razz
sonraki ders biyoloji =O
bosmus =O
iki saatimiz bostu süper =D konustuk bişlere güldük bi ara seldayla ben kapak oynadık sıkılıp =D
sonra d sınıfının dersi hademe olmus
keske bende dersimiz bos diye girseydim derslerine
zaten bi kaç kişi girmiş öyle hocayı takmıyo kimse yazık =S = /
barısın hentbol lisansında küçüklük ve simdiki resmi vardı bi baktım sonra saglık kontrolü içinmi ne bi yere gittiler =S
çok umrumdaydı ya
öğle tenefüsünde egenaz diyo atlatalım sunları xD
ikimiz gezcektik Very Happy atlatamadık ne biliyim ya kötü hissediorm sonra Very Happy
kafalarını bi ceviriyolar =O aaa begümle egenaz nerde ya Razz
kimya yaptık sonra iğrenmiyorum kasılmıyorum artık kimyadan
en son 60 aldım ya xD
dersimiz beden oldu
kızlar soyunma kabininin kapsı kitliydi kızlar giyinmedik
formayla voleybol oynadık
acıkcası zevksiz gecti
toplara bi ben atlıyodum barıs olsaydı atlardı o da =S
egenazların dersi bostu
bi umutla kostum cagırdım onu gel diye
bana demezmi biz egleniyoruz diye Sad
üzüldümmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm!!!!!!
cidden bozuldum yalnız...
sonra gitmiş bi kıza begümü cagırsana demiş
selda da yagmur da onu sattı diye hayır göndermiyorum begümü dedi xD
sonra gönlünü almazmıyım zaten darılmamıstırda imkansız Razz Sad
gittik okulun cevresini hayali çitlerinin ordan dolandık
gece konduların orya kadar uzanıyodu yol
sonra gecemedik yoldan geri döndük xD
miss iero diyen burcu bizi görmüs hehe
egenazların servisine cantasını bırakmaya gittik
özge aaaa sendemi geliyosun dedi
bende evet dedim xD
seni nereye oturtcaz simdi biz dedi xD
nereye gitceksiniz ki falan actı konuyu bozuntuya vermedim xD
sonra merve ve ipekle eve dogru gittik ben pptye ugradım
2 mektup attım cidden agırdılar xD
ders calısırken motive oliim diye m-joy ve polo aldım xD
simdi de evdeyim işte
yemek yiyip derse baslıcam feci de uykum var bedava sms yapıp ders calısırken de mesaj cekicem tabi =D
eh bugünde böyle gecti

kendine iyi bak gelmiş gecmiş tüm balkanların,
en güzel forumun sevgili günlük baslıgı =D
_deaThly_
Mcrfans User
_deaThly_

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 22 Icon_minitimeSalı Kas. 13, 2007 8:26 am

sevgili günlük
bu sabah ilk ders milli güvenlik yazılısı olduk hiç bişi yapamadım Embarassed zaten sonuçlar açıklandıında da bu anlaşıldı 40 almışım bütün 2. dönemin en düşük notu Rolling Eyes bi de bu not onurun bikaç sorumu düzeltmiş hali of babama söyleyemem bn bunu toplantıda öğrensin Rolling Eyes
ilk tenefüs mertle bahçeye çıktık yağmurda dolaştık çok romantik gibi gözüküyo böyle söyliyince ama mertle ne kdr romantik olabilir ki Very Happy manyak ya
sonra refiğe 100 ytl verdim yemek fişimi aldım bu öğlen yemekhanede yedim Razz
ve geliyorum günün en önemli olayınaa Very Happy
7. derste furkan geldi 11fenb ye gidiyoruz bu ders dedi Very Happy noluyo ya dedim bi heyecan yaptım Very Happy meğer kuşbaz(11fenbnin fizikçisi) deney yapcakmış bizimsınıfta 11fenbnin eski sınıfıydı karanlık die bizim sınıfa gelceklermiş Razz bizde indik geometri dersini onların sınıfında yaptık eralpin sırasına oturdum utangaç sırasında pembe kalemle Eralp yazıyo cam kenarı arkadan 2. sıra Razz manyak bişiydi ya 45 dakka onun eşyalarının olduu odada kalmak Embarassed (bnde bunlarla mutlu oluyorum işte Sad )
sonra 8. ders bi konferans var dediler indik aşağı sonra yok dediler hayal kırıklığı Suspect
bide bugün babam aldı okuldan beni 8 ders hava kararıyo die
şimdi de burdayım What a Face
hala inanamıyorum ya 11fenbde derse girdim bide eralpin yazısı kötü bunu öğrenmiş oldum Very Happy artııı inek Very Happy (bunu biliodm zatenxD) çünkü bi not almış bi not almış ama son sınıf o olsun o kadar utangaç (ewt itiraf ediyorum defterlerini karıştırdım Embarassed )
MCRSavedMyLife
Mcrfans User
MCRSavedMyLife

Kadın
Nerden ? : Wonderland

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 22 Icon_minitimeSalı Kas. 13, 2007 8:41 am

Aaa Begüm dün ile alakalı çok önemli birşey unutmuş xD
Okulun arkasında gezerken öğle teneffüsünde,ne kadar teneffüs dersen artık 20 dakkacık,Burger King'den çıkan oyuncaklar vardı ya Laughing ondan gördük Laughing hatta timsah şeklinde falan çok şekerdi haha!
Sonra Mervelere gösterdik onlar vurdular ona Crying or Very sad Laughing

Coğrafya sınavım güzel geçti bu arada (:
Umarım iyi bişey alırım.
Yarın tarih var böö!
Nefret ettiğim derslerin başında geliyor yani.

Bugün ne olduu...
Oo bugün sadece 3 ders yaptık Very Happy gerisi boştu haha!
Boş derslere hocalar girdi ama bişey yapmadık Surprised
İlk ders edebiyattı<hademe Very Happy>
bişey yapmadık,kadın konuştu kimse dinlemedi coğ çalışıyorlardı sonra serbest bıraktı hepimizi.
Bırakmasaydı da aynı kapıya çıkıyordu yani =D
kimse takmıyor onu çünkü yazık ya hehe ^.^
Sonra coğ sınavı olduk,çocuğun tekine bi sürü kopya verdim =D kendimi inek gördüm bi an,
smileylerde inek olmaması ne kötü.. hehe^^

Sonra dersimiz boştuuu!! ama derse kim girdi...
Fizikçi,melek hoca girdi,
Biz ne yaptık hatırlamıyorum =D
ipek kitap okudu bende müzik dinledim sanırım.
Sonra nöbetçi öğrenci geldi puhaha
bir duyuru yapıcam dedi Very Happy
''Müdür arka bahçeye gitmeyin'' dedi dedi =D
neden diyince,heyelan oluyormuş puhaahaah xD
evet ama okulun arkasını görseniz süper hehe!
arkada lüks villalar önde salaş bir okul,
duvarı bile yook hehe ^.^

neyse böyle sıkıcak bu Laughing lol!
heyecan verici yerler varsa anlatayım.

Ya biz çok güldük aslında bugün ya:D
Begüm'e bir saat Gora'da ki bir yeri anlatmaya çalıştık =D
hani bunlar kaçmaya çalışıyorlardı ya,kızla buluşucaklardı,
216'yı hasta 3 aylık ömrü kaldı diye kollarına alıp kartpostal satıyorlardı =Dhatta kartpostallar süperdi puhaaha xD
işte onu yapmaya çalıştık ama anlamadı sanırım begüm xD
O yüzden ona youtube'dan https://www.youtube.com/watch?v=mt6o9Nq3RzI 'ı yolluyorum sana Very Happy
ne kadar olmasa da içinde o sahne puhaaha xD

canım gora seyretmek ve tüm millete seyrettirmek istedi ya!

neyse =D
ben gidiyorum pek bişey yazmadım ama hahahahahah

xD
http://www.myspace.com/missies_sk
FATOSSS
Mcrfans User
FATOSSS

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 22 Icon_minitimeSalı Kas. 13, 2007 12:32 pm

sevglı gunluk albino
ne bcm bı gundu yaa sureklı karmasık duygular ıcındeydım Laughing bı olay oluyo once sevnyrm snra huzun kaplıyo beynımın hucrelerını depresflesıyorum Razz

snfa bı gırdım
kaldım oyle höhööö dye Neutral kımse yok..
nys gec kalmslardır umuduyla gectı bı 20 dk.snra yesımınde onurunda gelmycegnı ogrennce oklda bu gun tek kaldgmı anladım Sad

ılk ders ıng ydı cheers cok sevyrm ıng dersını yaa hocada fena dııl kafa kadın yane Wink
nys..
gzl gectı ders (:
ıkıncı ders bıyolojydı.bzm saban kılıklı gelmemıs..ee proje dersıde bos o zmn Neutral gerıye kalan derslerde mıllı guv.saglık.cog. "oghh ne gzl bosum btn gun cheers " dye dusunurken .. bırden nye okula geldgm dusuncesı sardı beynımı Rolling Eyes bos bos.. havada soguk ztn.. kımsede gelmemıs takılcak herıf yok Rolling Eyes "naapcam btn gun"
acaip sıkıldım varya.öldüm öldüm What a Face

bı ara dusundum "kadıkoye gtsem ordanda eve" Rolling Eyes oghh ne gzl olr dırek uyurum fln dye..snra "yok ya kım tepcek o kdr yolu sımd" dye dusundum dergı okumaya dvm ettm silent

dın dersnde keremle brbr oturdeuk cok eglendık Very Happy bugun tek eglendgm an dın dersınn oldugu sıralardır ztn.

heaa bı de sey var su bzm camdan mac ızleme olayı Laughing
enesle ben futbol sahasını goren sınıfın camına cıktık mac ızlycezz.
cıktık ddgm harbı cama cıktık yane bırı ıtse dırek asagıdaym.tam da boyuma gore tam bnm kadar Laughing
10d fen -10a tm ye karsı.10d fen ı tutuyoruz tabekıde.eneste bende farklı snflardyz ama 10d fen olsn ddk onu tuttuk Laughing
nsl bagırıyoruz varya pirat mıllet kafasını yukarı kaldryo kım bagırıyo bu kdr dye Laughing

"basss oglum baaassss"
"kaleciii pişşt kaleciiii vur ordan gol olsun" -top kalecnn agagndayken-
"hade tolga hade tolga atarsın"
"lan salaakkk"
"haydar ala belanı versın olum baska bısey demıyrm"
"ıhsaaannnn -bzm beden hocası = hakem- ıhsaaann kart goster "
"ben senn hakem gbı"
"kalecı azı dısının ucuyla topu kurtadı"

gbı aklımıza ne gelırse saydık Very Happy acaip eglencelydı ama Laughing hele mılletın o mal mal bakısları Very Happy

eve geldım almnca calstm Cool ama oyle boyle dııl yane söktum resmen Razz Laughing
persembe gnu yazlı var ıste ıyı bıseyler alıym dye yırtındm baya .. deger umarım..

yrnda fzk var ve ben hocann verdgı sorulardn bı tane bıle cozmedım Neutral
nys bnı kaldrmz herhald..kaldırırsada ondekılerın eslıgınde bıseyler sallarım Razz

sevgili gunluk
22 sayfadaki 42 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 32 ... 42  Sonraki