Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

sevgili gunluk

+117
FrAnKie <3
kanguv41
mcrock_grkm
merve_94
mikey_luver
rojda
esramcr
_RoCk_AnGeL_
heLena_frank
Basilisk::13
ayça
qzMCR xD
nokta
rOcKfAiRy
My Broken Heart
emocore
PataLena
ireMikey
melancoly
s!mGé
hypochondriac
elif_mcrfn
love.gerard
gökçen
sphinks
Venom
MiSs.Drop.DeaD.GorGe0uS.
DeWiL oF DaRK
:: | aycha | ::
Gloria
nazlımcr
MysweetGee
kübb-
My_Chemical_Romance_94
(;kikikannibal;)
aNGeL_oF_DeaTH
Frank_Gerard
begum<3 frank
**..efojn**..
lethe
wamprella
chemistry's girl
EeDdAa
--MCR--
dark666
thaly_gerard
punkmaster
buse>
zeycan
<3gerard<3
FATOSSS
XxHeartbeaTxX.
black_gw
blackpoison
MCRSavedMyLife
emolianca
_deaThly_
_CnS_
bambuu
gerardrakulaemine
handsomemorethangerard:P
secco
missing.spirit
hawa
silan_mcr
mrs.way
dieEMOdie
sevendust
gothic
valeria
angel_of_darkness
violet_punk
sünger
BrcN
frank_love
-S_E_D_E_F-
!! BaŞaK !!
Gee Soul
eLLie
eZzzGi
sue_way
Xx_asigençlik_xX
schwarzchenn
all my love GeRArd
mcrcrazy
elif-beyza
blood
__helena__
bella muerte
_shule_
mcr_dream
De_Barkot
MCR-EzG!
dhema
Chosniel.
__c'mon__
YoL GeZeR
pundit
pedantic
Alexisonfire
mcr_eva
kizil_melek
Fall Awake
Ilgın
madam emo
mcr_elfnz
x attitude
Lita_hardyz
Für_İmmer_Bill_Kaulitz
mcrgw
gothic_mcr
!sezen!
müge
sorrowtherapy
jackass_girl
# xx_EmiLy_xx
___M_c_R___
121 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 42  Sonraki
YazarMesaj
madam emo </3
Mcrfans User
madam emo </3

sevgili gunluk - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Mart 21, 2007 8:31 am

sevgilii günlük.......
ireenç bi gün bayraam hocadan we onun dersnden we onun kurallarından nefreet ediorm....
salakk şeyy bni disiplinee werdii....yaa off....... çook siinirliim..... :aaa
lovemeta
Misafir

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Mart 21, 2007 8:33 am

madam emo </3 demiş ki:
sevgilii günlük.......
ireenç bi gün bayraam hocadan we onun dersnden we onun kurallarından nefreet ediorm....
salakk şeyy bni disiplinee werdii....yaa off....... çook siinirliim..... :aaa
ne disiplini ya seni disipline verdıyse bende uyuz oldum adama Rolling Eyes
madam emo </3
Mcrfans User
madam emo </3

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Mart 21, 2007 8:50 am

çook teşekkürlerr yaa...
sinirr bii adaam yaa 38 yaşıınaa gelmişş halaa ewlenemedii abaza abazaa dolaşıoo diee sinirlii tabii aptall şeyy...
siniirinii bizdenn çıkırıoo yaa lanett bi adaamm off...offf... yaaaa Sad
sorrowtherapy
Mcrfans User
sorrowtherapy

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Mart 21, 2007 10:36 am

sevqülü günnük... Razz

bu kadr iitrenç bi gün daa bilmioum Sad okul aynıydı...bi türken hocaya laf anlatmaya çalışan gözdeye...

muminin " SENİ SEÇTİM SUQUARTLE(bölemi yazıolıodu :S ) " baırmasıydı lol! lol! lol! lol! lol!

tam krizlik olay..

sorada minibüse bi bindim... yaşlı bi teyze o kalabalıkta benim tutunduumu görmüş olmalıki.. üstüme dooru düşücekti... resmen benm 5 katım kadını ben taşıdım yahh... :aaa
sora minibs bolaşdı ama kadın boş biyere geçmektense kolarımı kopartmaya devam etti... çok raat geldim galiba... Very Happy
sinir krizi geçirdim eve gelince... iirençti ... bögggkkk silent silent
http://sorrowtherapy.deviantart.com
gothic_mcr
Mcrfans User
gothic_mcr

Kadın
Nerden ? : transilvanya=D

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Mart 21, 2007 10:41 am

sefgili günlüq;

ben bu gün okulu asarak ((annemin haberi vardı tongue ) dersabeye gittim çünkü cuma günü kahrolası mat.. sınavı var!!!

sora dersane çıkışında beşiktaşı turlayarak kendime vampirli t-shit ve korsanlı bişiler aldım:D

ewe geldiimde anneannemin varlığını farkettim ve bana kılık-kıyafet nasihatlarında bulunmasını dinlemek zorunda kaldım

sinirlendiim yetmiomuş gibi en sewdiim posterlerimden birinin raptiye ile deşilmiş olduunu gördüm ve kardeşimin üz<erine satırla tehtit saldırısı düzenledim..

ilginç bi gündü sinirliyim ve asabiyete eğimliyim şu an!!!!!!!! Twisted Evil Twisted Evil
sorrowtherapy
Mcrfans User
sorrowtherapy

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Mart 21, 2007 10:43 am

süppermiş yah...

annanem ben kurukafalı bi etek alınca şeytan gibi giyinmişsin demişti...

benm cevap da aynen şöle " sen şeytanı kaç kere gördün... giyim tarsını nerden biliosun ???" olmuştu lol!
___M_c_R___
Mcrfans User
___M_c_R___

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Mart 21, 2007 2:23 pm

sewgiliii günlüük
yaa bugüün neydii öle yaa hayatıımın sıcaını yasadıım yaa zaten nevruz kutlamalarıı wardııı abuuuw öldüüüüüüüüüük yaa anntamammmm çoştuuuuuuuuu herkesss abuuuwww görmen lazımdııııı alien ama cooq yoruldum yarın da okula gitmiiceeeem oleyyyyyyyyyyyyyy cuma yazılı war ama yaa şimdiden stresini yasıom walla abuuww nesse hde bye öptüüüüümmmm Very Happy
x attitude
McrFans Moderatör
x attitude

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Mart 22, 2007 9:23 am

günlük ..
Bu gün ingilizce sınavı olduk süperdi 96 aldım Very Happy
sonra arkadaşım leptop ını getirdi sınıfa uzun tenefüste nete falan girdik ..sonra her zaman ki gibi okulun zemin katındaki baterilerin bulunduğu odaya gittim ve yine her zamanki gibi kiliitliydi bi açmadılar gitti. Suspect . çıkşta gevezeliğim yüzünden servisi kaçırdım 1 ders daha beklemek zorunda kaldm okulda .. o bi derslik süre içinde de bahcede basketbol fln oynadık.. güzel gündü : )
Ilgın
McrFans Moderatör
Ilgın

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Mart 22, 2007 9:32 am

sevgili günlük;
bugün ilk defa yazıorum sana Razz
iğrenç bi gündü karın baş boaz ağrılarım
ve burnumda yerçekimine karşı koyamayan sümüklerim
beni yalnız bırakmadılar saolsun Rolling Eyes
gördüğüm insanlar arsındaki benzerlik
ve dinlediğim şarkılar beni şaşırtıyo :S
kimyadan 1 alcam...canım sağolsun Razz
ama bedenden 5 aldım falan Razz
ppppfffhhh Sad
Cuz u can't fight fair 2nite with words that cut like knives...=/
http://panicatthediscotr.blogspot.com/
# xx_EmiLy_xx
Mcrfans User
# xx_EmiLy_xx

Kadın
Nerden ? : AdaLar_EskisehiR =)

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Mart 22, 2007 11:12 am

Sefgili günlük sabah zor zahmet okula gttm,dolmşta çorabm kaçtı böle elim arkamda okula girip kendimi sınıfa attm..İlk ders ingilizceydi hoca proje CD'sini açtı ayılalm die,o arada ben projemden arka grubu tanıtıodm"Bak bu Frank ewliymş Jamia die birile,bu Mikey o da şu kızla ewlencek adı Alicia..." Arkadaş "Gerardda senle ewlencek demi"dedi böle bi hoşuma gitti yüzüm güldü resmen...Prison Break'imi bekliorm şimdidee Laughing
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Mart 22, 2007 1:21 pm

sevgili gunluk buugn guzel bi gundu biş haric biri arkadasa vurcam die aptal bana yumruk gibi biş attı bnde agladım cnm cok yandı ama napıım dersteydik bide hoce da bnde ii bagırdık cocuga=)nese o gecti ama yrn matematık yazılısı var pefff hiçç sevmiorum zaten ama cok calıltım inanıorum ki ii gecicek=)nese sonracıma hani bnm almancacı kitabımı cope attı ya geometricide sınıftan 2 kişinn kitabını fırlattı moda mı oldu ne anlamdımki Razz ama bi bagırmıs goremn lazımm krize girdik Very Happy sonracıma fiizk dersinde son dersti bu kadını cıldırttık ders işlemedi Very Happy ama kendini kaybetti resmn nasıl bagııro off ya ondada kırıldık nese okul bitti yine test cozdum ohh içm rahat vala ii gecer inşallah Very Happy bide kardesmi cok ozlemiştim konustuk hasret giderdik Very Happy Very Happy bugunluk bole bitisn tongue
mcrgw
Mcrfans User
mcrgw

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Mart 22, 2007 1:30 pm

sizin okulda olmak isterdim Very Happy Very Happy Very Happy süpersin gerarddaş yaaaaaaaa Very Happy

bnde yazcm 1 dk geliooo düşünceli

sewgili günlükcük
şimdi sabahın bi köründe kalktm gene sonra okula gittim nappıım kalktık bari gidelim demii:D:Dsonra okulda müdür yrdmcısı sülüman bana küsss onla bi böle bişiler oldu Very Happy sonra derse girdim ikinci der sınav olduk matematik sınavı son soruda kombinasyon hesaplamam gerekiodu ve formülü unutmustum nese hepsini teker teker hesapladm(14 tane:D) sonra bn hesapları silerken cevaplarıda sildim ya off sonra tekrar hesapladım Very Happy Very Happy sonra geometri drsinde hocaya bi gaz verdik 2 ders boyunca paso konustu Very Happy uyuz olduum bi kızın kafasına sakız yapıştırdım Very Happy o kadr baskada bişi yok lol! hadeee by
jackass_girl
McrFans Moderatör
jackass_girl

Kadın
Nerden ? : FraNkim nerde ben orda(N.J)

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Mart 22, 2007 2:56 pm

sevgili günlük;
yaz1l1lar yznden bayadr yazam1odm..kusura bakma tongue
bugün cok öslediim cnmm kardesmle konustm hasret giderdk cok mutluym..mutluluumn dier nedeni de s1nftakilern beni frankin cok tatl1 b fotosuna ve franke benzetmesi oldu..gerci onlar ilk bakt11nda onu k1z sand1lar ama bana bu senmisn dediler ne kadar sevndm anlatamam en cok da duda1m(frankin en sevdiim yerlernden biri)benziomuss oleyyyy Very Happy
I love you I love you I love you FRaNK I love you I love you I love you
lovemeta
Misafir

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Mart 23, 2007 2:45 am

bu gün okulu kırdım ama dersane var bırazdan dersaneye gıdıcem oks'ye son 79 gun Embarassed ama mutluyum bu gun umarım butun gunum guzel gecer lol! farao
Fall Awake
Owner
Fall Awake

Erkek
Nerden ? : Yalova
Meslek : Web Tasarım

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Mart 23, 2007 6:34 am

Sevgili gunluk ...

Bugun gayet dingil bi gun gecırdım... Ama fasla sıkıcı deıldı =)
yarın konser var ... Onun heyecan ve mutlulugundan olsa gerek ..
bunların dısında fasla onemlı bıse olmadı .... Sevgılı Gunlugum:D
yarın grsz.. Laughing
https://mcrfans.yetkin-forum.com
sorrowtherapy
Mcrfans User
sorrowtherapy

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Mart 23, 2007 7:46 am

ingilizce hocası beni dersten kovdu Sad bi daa onun dersine girmememi söyledi ama bnm devamsızlık tavan lol!
sebepte çok gzl ama dersteki quizleri hemen bitirip boş boş etrafa bakmaktan daha ii olacağını düşündüümden KİTAP OKUMAK!
ne zmndan beri suç bilmioum :aaa
Ilgın
McrFans Moderatör
Ilgın

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Mart 23, 2007 8:30 am

günlükcancunn;
bu sabah kendimi aynada görünce korktum:S hala hastayım..
servise bindiğim andan ders başlangıcına kadarr ağladım
*babam çayıma şeker koymadı diye:S
* yakışıklı fizik hocamıs askere gidio diye
* kat görevlisinin 1 yaşındaki çocuğu kanser olmuş diye..
anlıyacağın hassas bi gündü sanki =/ babamı bekliyorum tunalıya gidip etnies alcaz =) bundan-->sevgili gunluk - Sayfa 3 Etsp07g-callislim-blkpnk
umarım vardır :S ayrıca garip bi şekilde tarih sınavım iyi geç ti X]
ve ilk defa bass gitar elime aldım Razz basstım falan Razz
çok uzattım byby :X
http://panicatthediscotr.blogspot.com/
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Mart 23, 2007 8:33 am

sevgili gunluk=)
dediğim cıktı ehehehe matematıkten 100 alıorum Very Happy bugun yazılı 3. saat 2.ders bostu alalders calsımadık voleybol oynadık..=)yazılıa darbukayla girdik arkadsın biri darbuka caldı Razz cookk komıktı hehe Very Happy sonracııma yazılıda arkadasa solerken bisürü hatamı buldum kopyann faydalarıda oluo demekki tongue yazılıdan 32 dis cıkıtım için kimse moralımı bozamadı ....=)oğle arasında sınıfta top oynadık konser verdik dısarısı sıcakta ondan yanii Razz Very Happy sonacııma biyolojide uyudum almanca zaten uyumaktan baska bişi yapmıorum Very Happy eve geldim yemegimi yedim ve bugun hep pc basındayımmm cheers kardesimi bekliorummm 4 gozle Very Happy

En son tarafından Perş. Kas. 22, 2007 1:38 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Lita_hardyz
Mcrfans User
Lita_hardyz

Kadın
Nerden ? : -adalya-:P

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Mart 23, 2007 8:34 am

sevgili günlük
bugün iğrenç bir gündü..çok stresliyim..stresimi metallica şarkılarını dinleerek gideriorum...çok sıkıldım...çok fenayım...ufff...
!sezen!
Mcrfans User
!sezen!

Kadın
Nerden ? : Somewhere I Belong

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Mart 23, 2007 10:11 am

sewgili günlüüm bugün hakkında konuşmak istemiorrum ısrar etme olmas olmas peki anlatcam
iğrençti desem yeri olur ve bu günü tarif etmek için yeni bi kelime bulmalarını istiycem türk dil kurumundan.yaw sewgilimden ayrıldım.karnım yarılırcasına ağrıdı okulda deney die kendimi yaktım allahtan zayıf asitti eteem bahçada dolaşırkene herkesin müthiş bi manzara ziyafeti çekti efet bu kadar
madam emo </3
Mcrfans User
madam emo </3

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Mart 24, 2007 5:43 am

sevgili günlük dana gbi mutluum anlatamam yaa ilk defaa bölee nerdeysee yadaa 2. defaa amaa süperr bi gün !!!!

bgn dilimii deldirdm hemdee sabahın 8sinde !!!!
ahuahau dehşetti harikaydii...çok eglencelidii...
amaa bi kaç gün yemek yiyemiicem ...olsun !!!! lol! lol! lol!
___M_c_R___
Mcrfans User
___M_c_R___

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Mart 24, 2007 8:02 am

sewgiliii günlüük
yaa başak ın yazdıklarını okudum ohaa mattn 100 alıomuşş kzım nesiin sen yaaa???eheueheu nesse bnm yazılım o kadar süperr geçmedii yaaa iştee idaree her zmankiii gibiiii Razz nesse walla bişee yapmadıım ölee anlatabileceğiiim aa aslında war dün çook piis kavga ettm we sonunda üzülen yine ben olduuum yaaa yeter artıık sıkıldım insanların benii kendi kafalarına göre deerlendirmelerinden ufff yaaaa cook piis agladıım zatennn aman yaa bananee hiiç sallamıom bileeeee üzemezlerr artıık benii eheueheu nesse yeter sanırım bu kadar soonra yazarımm hadiii byeee cheers
müge
Mcrfans User
müge

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Mart 24, 2007 10:37 am

sevgili günlük,
midem bulanıyo.hastayım.......iğrenç bi gün........pzrtesi vize var ama çalışamıyorum çünkü hastayım Sad pale
mcrgw
Mcrfans User
mcrgw

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Mart 24, 2007 12:09 pm

sevgili günlük
haftasonu ama bn gene sabahın kköründe kalktım dershaneye gittim hastayım zaten Sad sonra 3. derste bi haber aldm çok sewdiim biirleri hastaymıs Sad çok kötü oldm ya hala kötüyüm Sad Sad şimdide bu moralle gelip foruma girdim biri birisiyle tartıştm gene üzüldüm Sad iğrenç bi gün işteeee!! şiimdide yağmur yağıo dışarda şimsek çakıo ve o hastaaa Sad Sad Sad No No No
gothic_mcr
Mcrfans User
gothic_mcr

Kadın
Nerden ? : transilvanya=D

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Mart 24, 2007 12:18 pm

sefgili günkük...

bu gün sinirlerim çok bosuldu... siyah olayını fasla abarttım diye bana satanist muamelesi yabtılar... bak kedi delio filan dediler çok sinirim bosuldu pale tabi benmde boş durmadım ortalıı ayaa kaldırdım geçin bunları özgür bi ülkede yaşıoz filan die Very Happy nese sora çıktım böle punk mağzalarında kafa daıttım ewe geldim şimdide bilgisayar karşısında tıkınıorum:D

sevgili gunluk
3 sayfadaki 42 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 42  Sonraki