Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

sevgili gunluk

+117
FrAnKie <3
kanguv41
mcrock_grkm
merve_94
mikey_luver
rojda
esramcr
_RoCk_AnGeL_
heLena_frank
Basilisk::13
ayça
qzMCR xD
nokta
rOcKfAiRy
My Broken Heart
emocore
PataLena
ireMikey
melancoly
s!mGé
hypochondriac
elif_mcrfn
love.gerard
gökçen
sphinks
Venom
MiSs.Drop.DeaD.GorGe0uS.
DeWiL oF DaRK
:: | aycha | ::
Gloria
nazlımcr
MysweetGee
kübb-
My_Chemical_Romance_94
(;kikikannibal;)
aNGeL_oF_DeaTH
Frank_Gerard
begum<3 frank
**..efojn**..
lethe
wamprella
chemistry's girl
EeDdAa
--MCR--
dark666
thaly_gerard
punkmaster
buse>
zeycan
<3gerard<3
FATOSSS
XxHeartbeaTxX.
black_gw
blackpoison
MCRSavedMyLife
emolianca
_deaThly_
_CnS_
bambuu
gerardrakulaemine
handsomemorethangerard:P
secco
missing.spirit
hawa
silan_mcr
mrs.way
dieEMOdie
sevendust
gothic
valeria
angel_of_darkness
violet_punk
sünger
BrcN
frank_love
-S_E_D_E_F-
!! BaŞaK !!
Gee Soul
eLLie
eZzzGi
sue_way
Xx_asigençlik_xX
schwarzchenn
all my love GeRArd
mcrcrazy
elif-beyza
blood
__helena__
bella muerte
_shule_
mcr_dream
De_Barkot
MCR-EzG!
dhema
Chosniel.
__c'mon__
YoL GeZeR
pundit
pedantic
Alexisonfire
mcr_eva
kizil_melek
Fall Awake
Ilgın
madam emo
mcr_elfnz
x attitude
Lita_hardyz
Für_İmmer_Bill_Kaulitz
mcrgw
gothic_mcr
!sezen!
müge
sorrowtherapy
jackass_girl
# xx_EmiLy_xx
___M_c_R___
121 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 22 ... 42  Sonraki
YazarMesaj
Misafir
Misafir

sevgili gunluk - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Mart 18, 2007 10:31 am

sevgili gunluk
yine dersanenn yollarıını asındırdım ve bolbol ders calıstım biras moralım bozuk canım sıkkın uzgun gibiyim kardesim yok ortalıkta ole bole sole................
gothic_mcr
Mcrfans User
gothic_mcr

Kadın
Nerden ? : transilvanya=D

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Mart 18, 2007 10:59 am

sefgili saygılı günlüq Suspect
bu gün güsel bi gündü. dersaneden sora gerardın aksesuarlarından buldum o yüzden uçuyorum....sorajııma yine kuaföre dittim ama ne yasıkki benim koför ditmiş o yüzden sinir kırizleri geçirdiforum ama yinede fena bi gün deildi:Very Happy

ha bide bi kız var bizim dersanede inek bi tip punk ın bi moda olduunu sanıyomuş gerry punk die bi müzük olduunu bilmiomuş aman bi giyinmelr bi siyahlar kırmızılar görsen uzaktan bişey sanırsın tiky de deil ama saf özenti:D:D

En son tarafından Paz Mart 18, 2007 11:12 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
lovemeta
Misafir

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Mart 18, 2007 11:04 am

sevgılı gunluk
dersane ınanılmaz bi şekılde çooooooooooook zevklıydı bu gun çok güzel ya lol! lol!
jackass_girl
McrFans Moderatör
jackass_girl

Kadın
Nerden ? : FraNkim nerde ben orda(N.J)

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Mart 18, 2007 2:04 pm

sevgili cnm günlüüm
biliorm dün cok üzdm seni yazdklar1mla ama bugün öle deil ...bugün cokkk mutluumm canmm mcrgrw im(ins.dooru yazm1s1mdr)ve bi taneck kardesim saolsnnn..ve dier sayg1deer biricik arkadaslar11mm...cokkk saollnn
günlüüügümm ben cnm arkadaslar1m1 cok seviorm ya cok seviormm...Very Happy
I love you I love you I love you FRaNK:heart: I love you I love you
___M_c_R___
Mcrfans User
___M_c_R___

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Mart 18, 2007 2:22 pm

günlüğüm cnmm beniim
cook sıkıcıı bı gun yaa resmen oturdum cografyaa calıstıım yaa bölee bii eziyet olabilir mii ya abuuwww nesse yarın yazılı war cook ireençç bi duyguu yaa abuwww No No nesse hadee bye öptüüm senii
Lita_hardyz
Mcrfans User
Lita_hardyz

Kadın
Nerden ? : -adalya-:P

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mart 19, 2007 4:23 am

mychemromance_girl demiş ki:
Sevgili Günlük,bugün ewdeydm hastaydm,hiç çıkmadm,çok sıkldm tabi dolayısıyla...Tüm gün yattm,çewiri yaptm,MCR dinledm,uyudm...B*tan bi gündü yanee=(
aynen herkes hasta bugünlerde...
x attitude
McrFans Moderatör
x attitude

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mart 19, 2007 4:24 am

kaptık şifayı .. Neutral
Lita_hardyz
Mcrfans User
Lita_hardyz

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mart 19, 2007 4:25 am

di mi yaaa....önce gripti...şimdi öksürük oldu....ooof of confused pale
# xx_EmiLy_xx
Mcrfans User
# xx_EmiLy_xx

Kadın
Nerden ? : AdaLar_EskisehiR =)

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mart 19, 2007 8:17 am

Sevgili günlük bugün okula geç gittim ama genede törene yakalandm =( Sora okulda kantincile laf dalaşı yaptm,çewirimi teslm ettm,ingilsce sınawı oldm,sıkıldm,hapşurdum,öksürdüm,burnumu çektmm we ewe geldm....
Şimdide biras dönem ödewai bakcam,biras MCR dinleip Gerard'ımın sesiyly sakinleşçem sora belki bi bi saatliine dışarı kaçarm hawa müthiş=)
sorrowtherapy
Mcrfans User
sorrowtherapy

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mart 19, 2007 8:48 am

sefgülü günlüqqjüüm Razz

bgn okula gittim mdr yrd. sı bizi kovdu okuldan neymiş efendim siyah "KUMAŞ" pant. yasakmış... keten giyioss ona da kızıolar :aaa
nese tam kapıdan çıkıodum müdür nereye die baırdı..
sora dedik pant. okul pant.u diilmiş ...deiştircekmişiz...
"aaa benim nie haberim yok" demez mi??
nese sora adımızı tel nomuzu fln alıp soktular bizi içeriye sanki okula gitmeye meraklıymışız gibi Very Happy

sora işte ilk ders adnan hocamız(grafik hocası) ..yapıcamız dergi hakkında konuştu durdu...
saat2 dede kovdular bizi okuldan okul bitti die Very Happy

bende eve geldim MCR açtım hem onu dinnioum hem bunnarı yasıoum işte... bide msn e girebilseydim... tüh..y aaa Crying or Very sad

nese bnden bu kadr ^^ paii
http://sorrowtherapy.deviantart.com
lovemeta
Misafir

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mart 19, 2007 8:51 am

bu gün dershane yoktu Crying or Very sad Crying or Very sad ama okulda eglendık tabi tören vardı çanakkalenın kurtuluşu için 40 dk ayakta durduk ya insaf Sad Sad bide ilk okulların şiir okuması komediydi ya Razz basket maçı vardı kaybettık 3. olduk Crying or Very sad Crying or Very sad kotu bı gun ya Sad
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mart 19, 2007 11:05 am

sevgili gunluk
herzmnki gibi okul yollarını asındırdım...toren vardı 1 saat ayakta bekledim arkadasla konusurkn hoce basımıza dikildi bizi gozetledi....sınıfta fizikciyi cıldırttık..=)almanca drsinden yırttım toren saolsun=)tarih bostu voleybol oynadık=)ve okul 1.nn cozemediği soruyu cozdum cok sevindim=)okul bittii haydeee antremana canım cıktı cok yoruldum ama degdi vala=)eve geldimde yemege saldırdım=)ve pc basındayımm kardesimi bekliorummmmmm=)
___M_c_R___
Mcrfans User
___M_c_R___

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mart 19, 2007 11:18 am

yaa yazılı wardıı yaa abuww çook süper geçmedii her zaman kii gibi offff puffff nefrettt edıom yaa cografyadan yaa abuuwwww nesse byeeee Sad Sad Sad Sad Sad Sad
# xx_EmiLy_xx
Mcrfans User
# xx_EmiLy_xx

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mart 19, 2007 11:55 am

Bitiiom bu kızın abuuw diişine =)
mcr_elfnz
Mcrfans User
mcr_elfnz

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mart 19, 2007 12:00 pm

lanet olası tören iki saat sürdü tmm çanakkele fln saygısız deilimde iki saat güneşin altında montum da zate uyduruk muşambadan güneşin altında onca saat inceldi montum, esnedi resmen... (bu grçk)

sevgili günlük tongue tongue
x attitude
McrFans Moderatör
x attitude

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Mart 20, 2007 8:57 am

günlük ..
bugün çok sıkıcıydı .. hastayım bütün gün okulda burnumu çeke çeke dolaştım .. artık son derste matematikti o kadar sıkıldım ki ..bi an aklıma Blur dan Song geldi yanımdakine Vuuuhuu die bi baardım millet koptu ..hoca da saskın bi ifadeyle bakıo.. çıkışta geldiler sen iimsin fln dediler sıkılınca arada gelio öle dedim.. şimdi yarınki kimya sınavına çalışıcam study Bu havada dışarıya çıkmak vardı şimdi Neutral
Lita_hardyz
Mcrfans User
Lita_hardyz

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Mart 20, 2007 9:01 am

sevgili günlük,
bugün bütün gün boyunca sıkıldım!başım şişti!hastalıktan yeni kurtuldum...öksüre öksüre mahvoldum!!!! uykum geldi!offf!!!bıktım yaaa!ne zaman bitçek şu okul!!!!gerçi ewde de sıkıntıdan patlıom!!
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Mart 20, 2007 9:04 am

sevgili gunluk=)
bugun de bi boş ders vardı bnm gibi beden dersi olmayan ogrenciler için velinimet Very Happy hersey cok komıktı taki almanca dersine kadar dersteyiz <<yazılı var matematıkten 3 gun sonra >>son 10 dk ya girmişz test kitabı var onmde bi soru takıldı bakıodum gordu aldı kitabı kırıştırdı kırıstırdı kafama vurcak sandım cope attı Very Happy bide bagırdı cagırdı herkese onceki derstende siniri vardı bize işlemiorum ders mers dedi Very Happy kurtulduk son 10 dk da olsa Very Happy sonra eve geldim yemegimi yedim ve kardesimi bekliorummmmmm suannnnn Very Happy
jackass_girl
McrFans Moderatör
jackass_girl

Kadın
Nerden ? : FraNkim nerde ben orda(N.J)

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Mart 20, 2007 10:22 am

sevgili günlük;
cok mutsuzm cunku yarn mat.s1nav1 var ve en b*ku yedim cok cal1smam lazm h1cb1se b1lm1om:cry: kardesmle konusmay1 ve kardesimi ösledm ama yaz1l1 yüzünden msni acam1orm...kardesm duy seesimi seni cok özledm ve cok seviorm bugünlk affet beni yazl1y1 bitiriim sabaha kadar seninle konuscammm söözzz...ins ii al1rm ..kib cnmm kardesimm öptm bol bolll enisteme selam:D bye;)
I love you I love you I love you FRaNK:heart: I love you I love you
# xx_EmiLy_xx
Mcrfans User
# xx_EmiLy_xx

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Mart 20, 2007 10:54 am

Dark demiş ki:
günlük ..
bugün çok sıkıcıydı .. hastayım bütün gün okulda burnumu çeke çeke dolaştım .. artık son derste matematikti o kadar sıkıldım ki ..bi an aklıma Blur dan Song geldi yanımdakine Vuuuhuu die bi baardım millet koptu ..hoca da saskın bi ifadeyle bakıo.. çıkışta geldiler sen iimsin fln dediler sıkılınca arada gelio öle dedim.. şimdi yarınki kimya sınavına çalışıcam study Bu havada dışarıya çıkmak vardı şimdi Neutral

Apauheaha güLdmm =)))
# xx_EmiLy_xx
Mcrfans User
# xx_EmiLy_xx

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Mart 20, 2007 11:02 am

Sevgili Günlük,hastalııım düzelio kanımca ama ben zekilik yapptm sabah öksürmei abarttm sora annemde dedi gitme madem bgn okula diee=) Ama bnm dewamszlk 16 olduuu için izin alıp geliim bare ddm,okulda gttm izin almaya,müdür bana kızdı "Madem izin alcan ne gelion okula" gibisinden ama şirin adam genede izini werdii=) Gittim azck kantincie dalaştm oralarda oyalandm babam işe gitsn die=) Sora dayanamadm yarım saat adalara kaçiim ddm,gittim baktm sabahjn köründe kimsecler yokk hiç bi yer açılmamş,ewe girdm saat 10'u geçiodu...Sora boş boş yattm öle tv falan izledm,hiç ewdende çıkmadm bi daa aslında eğlenceli yaa arada böle ewe kapanıp bişiler yapmak..Harry Potterları karıştrdm baya 7.kitapa dair ipuçları buliim diee=)
x attitude
McrFans Moderatör
x attitude

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Mart 21, 2007 7:02 am

Very Happy

günlük ..
Bu günkü kimya sınavı süper geçti yanımdaki saolsun kopyalarıyla 15 puan kazandırdı bna sora başladı teenagers ı sölemeye -yaa bi sus kardeşim sınavdayız- gelmiş teenagers ı sölüo .. sora hoca geldi yanımıza eyvah yakalandık dicektim ki o saçlardan kağıdı nasıl görüosun bi toparla fln dedi .. -onun saçları bnmkinden beter kibirli - ..bi ohh çektim arkasından .. öğle tenefüsündede yan sınıfın doom günü partisine sızdık doyurduk karnımızı Very Happy bgn ii geçti yarında ingilizce sınavı var bikaç ing. hikaye okumam lazım : )
mcr_elfnz
Mcrfans User
mcr_elfnz

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Mart 21, 2007 7:38 am

holeeeyy bugün tarihten 25 aldım! çok mesudum Surprised tongue tongue tongue tongue tongue silent

sevgili gnlük geek
# xx_EmiLy_xx
Mcrfans User
# xx_EmiLy_xx

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Mart 21, 2007 7:51 am

Sevgili günlük bgn bizim sınıftakilerde bi tuhaflk wardı hepsi saptmştı...Alla alla toplaşp bişilermi izlemşler annamadm =) Hyr zaten 2 taneck erkek war ama kızlarda hiç normal diildi tuhaflardı böle eelendm güldm baya hallerine şimdi dershanee gitcem sora gelip canımm 2 numaralı dizimm;Avrupa Yakası'nı bayııla bayıla izlicem;bir numralı caanım dizim Prison Break yarınn Laughing
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Mart 21, 2007 8:28 am

sevgili gunluk=)
baskanlık secimi var haftaya kafamızı patlattılar konus konus bi vaatler bi sloganlar bizde yedik ya Very Happy alkışlıoz boyuna gelene gecene soruolar bizde oyumuz sana dioruz Laughing ogle arasına kadar test cozdum baya cozmusum ama ogle arsında kızlarla sınıfta konser verdik bi sarkılar bi sarkılar ... gorulmeye deger video ya aldık zaten Very Happy sonracıma ogle arsındaki derslerde uyudum ohhh Razz simdi evdeim ve kardesimi sabırszlıkla bekliorumm umarımmm ii gecmiştir sınavıııı Rolling Eyes Wink işte bole tongue

sevgili gunluk
2 sayfadaki 42 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 22 ... 42  Sonraki