Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

sevgili gunluk

+117
FrAnKie <3
kanguv41
mcrock_grkm
merve_94
mikey_luver
rojda
esramcr
_RoCk_AnGeL_
heLena_frank
Basilisk::13
ayça
qzMCR xD
nokta
rOcKfAiRy
My Broken Heart
emocore
PataLena
ireMikey
melancoly
s!mGé
hypochondriac
elif_mcrfn
love.gerard
gökçen
sphinks
Venom
MiSs.Drop.DeaD.GorGe0uS.
DeWiL oF DaRK
:: | aycha | ::
Gloria
nazlımcr
MysweetGee
kübb-
My_Chemical_Romance_94
(;kikikannibal;)
aNGeL_oF_DeaTH
Frank_Gerard
begum<3 frank
**..efojn**..
lethe
wamprella
chemistry's girl
EeDdAa
--MCR--
dark666
thaly_gerard
punkmaster
buse>
zeycan
<3gerard<3
FATOSSS
XxHeartbeaTxX.
black_gw
blackpoison
MCRSavedMyLife
emolianca
_deaThly_
_CnS_
bambuu
gerardrakulaemine
handsomemorethangerard:P
secco
missing.spirit
hawa
silan_mcr
mrs.way
dieEMOdie
sevendust
gothic
valeria
angel_of_darkness
violet_punk
sünger
BrcN
frank_love
-S_E_D_E_F-
!! BaŞaK !!
Gee Soul
eLLie
eZzzGi
sue_way
Xx_asigençlik_xX
schwarzchenn
all my love GeRArd
mcrcrazy
elif-beyza
blood
__helena__
bella muerte
_shule_
mcr_dream
De_Barkot
MCR-EzG!
dhema
Chosniel.
__c'mon__
YoL GeZeR
pundit
pedantic
Alexisonfire
mcr_eva
kizil_melek
Fall Awake
Ilgın
madam emo
mcr_elfnz
x attitude
Lita_hardyz
Für_İmmer_Bill_Kaulitz
mcrgw
gothic_mcr
!sezen!
müge
sorrowtherapy
jackass_girl
# xx_EmiLy_xx
___M_c_R___
121 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 22 ... 40, 41, 42  Sonraki
YazarMesaj
mcrock_grkm
Mcrfans User
mcrock_grkm

Kadın
Nerden ? : nasilli morqundan!
Meslek : ÇANTA AMELESİ
Hayranı Olduğu Grup Üyesi : GE(R)@(R)D tabikiiiiii!!!!!!!!!!!!

sevgili gunluk - Sayfa 41 Empty
MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 41 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 30, 2008 10:39 am

ahh sevgili gnlük cok sıkıldım ya işler hiç bitmio işim basımdan askın neyse ki artık umursamıyorumm ders filan da calısmıyorum yalan bu hayat bıraktım ugrasmayı yeter artıkk bir duygusallık bir duygusallık karma karısıgımm gunlukk kafam bin bes yuz sarhos gibi geziom ortalıkta bi bakmıssın manik bir bakmıssın depresiff off nyse berfu da 2 gndur gzkmuodu oda geri dönmüs aramıza iyi acısından bakılırsa umutlarım benden kacıolarr niye? niye hayllerim değisio?sevgimmi ben mi değişiyorum kendimden emin değilim artııkkk yardıma ihtiyacım var ama derdimi beni bilen kimseye anlatamam bu imkansız bir şeyy kaldıramıyoruum olanları ve kendimi anlayamıyoruumm olanlarıda Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
http://s7.bitefight.net/c.php?uid=165820
mikey_luver
Mcrfans User
mikey_luver

Kadın
Nerden ? : Mersin in Bozyazı adlı küçük ama pek bi şirin ilçesi =D google layın bulursunuz =P
Meslek : Öğrencii
Hayranı Olduğu Grup Üyesi : mikeyyy!

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 41 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 30, 2008 1:21 pm

sevgili günlük
Görkem imla kurallarına uyarsa onu daha iyi anlicam Razz ya bana anlatabiliir!! ona bir pm veya bir mail kadar uzaktayım Wink arkadaşlarım için her zaman bir omuz olmuşumdur ve bundan da hiç hoşnut değil değilim Very Happy o üzülmesin yoksa bende üzülürüm!! SadSad
günlüük babam bana bi usb almıştı manyak bişi çıktı!!! içine program oyun bissürü şey yükleyebiliosun!!! mystery case files huntsville i yükledim önceden de bildiğim bi oyundu we çok severim babamla iki kere bitirdik Very Happy
yaa günlük Şule uzun zamandır girmior ve çok sinirlerim bozuluyor çok üzülüyorum buna... Sad onu çok özledim!! msnde birbirimize sürekli gönderdiğimiz hıh işaretlerimizi özledim!! sürekli ardarda saçma sapan konuyu dağıtan cevaplaşmalarımızı özledim!!! o fıkırdak mutlu ama içten asi kızı (benim gibüü RazzVery Happy) kızı çok özlediiim!! onunlayken attığım ve hiç susmayan kahkahalarıı!!!... aaah Şule nerdesin?!?!?! SadSadSad

ya günlük şimdi gidiyorum ama lütfen Görkem bir daha üzgün yazılar yazmasın inşallah buraya, bir daha üzgün olmasın. off günlük yaa bütün arkadaşlarımı çok seviyorum!!! Sad neyse bye mucuk!
mcrock_grkm
Mcrfans User
mcrock_grkm

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 41 Icon_minitimePaz Ağus. 31, 2008 12:00 pm

sevgili günlükk nasılsınn

evet ya berfucugum a hak veriyorumm pekk düzgünn yazmıyorumm acıkcasıı dikkat etcem atrıkk ben bugunn saclarımı kestrdimm günlükk bilmiyoruumm nasıl oldu ben bgndim gerci ama işte nyse yani hiiç sevmiyorumm kuaföre gitmeyi hoçuma gitmiyoo insanın sacını yoluolar yada bana öyle geliyoo öyle yapış yapışş öff nyse zatenn sacımı kestirdikten sonra resmen sokklarda kactımm ama aq ne kadar tanıdık varsa karsıma cıktı resmen köşe kapmaca oynadımm sokaklarda Mad nyse yaa ama gzl oldu bn begndimm

off gnluukk ne yapcaam ben kafam çok karısıkk resmen bir zibidiye (aslında zibidi denemez ya işte) kapılmak üzereyimm ama benm bir sevdiğimm var Sad ne oluo bana kendimden emn değilimm nolyo ya ? kendi kendimle çelişiyorumm Sad

derdimde bu yzden berfu cumm Sad ben hep pesimist imm Sad alışırsıınn Very Happy
mcrock_grkm
Mcrfans User
mcrock_grkm

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 41 Icon_minitimePtsi Eyl. 01, 2008 4:12 am

sevgili günlükk

şu anda hayatımın anlamı olan iki kişide msn de ama ben onlarla konusamıomm off Sad çokk kötü oldumm yaaa Sad ağlamak istiyorumm Sad
mikey_luver
Mcrfans User
mikey_luver

Kadın
Nerden ? : Mersin in Bozyazı adlı küçük ama pek bi şirin ilçesi =D google layın bulursunuz =P

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 41 Icon_minitimePtsi Eyl. 01, 2008 6:08 am

sevgili günlük;
Görkem ağlasın, açılır Wink
ya kızım çok sıkıcı hayat =/ oruç tutuom ve bundan büyük keyif we huzur alıom Very Happy her ne kadar başım arada dönsede sayesinde pc ye girmek içinde bi bahnem oluşuo Very Happy aahh günlük dinimi seviorum ya Wink neyse off ben sana bissürü şey anlatacaktım fakat unuttum!!! Sad cemal bana hala küs günlük "Hayırlı Ramazanlaaar!!" diye mesaj çeksem mi die düşünüom ama sanırım hala İsvaç'te =/ ayrıcaa çok mu ezik olur ki? arkadaşlarım hep büyüklük sende kalır yap dio ama bilemiom =/ annem gelio günlük hadi öptüm canım mucuk bye
FrAnKie <3
Mcrfans User
FrAnKie <3

Kadın
Nerden ? : KoNYa
Meslek : Öğrenci .. !!
Hayranı Olduğu Grup Üyesi : FRaNK

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 41 Icon_minitimePtsi Eyl. 01, 2008 2:46 pm

MysweetGee demiş ki:
Sevgili günlük;

bu gün genelde olduğu gibi yürüyerek dersaneye gittim hem de tam 12 de! bi yandan sıcak derken 11buçuktan 12 ye kadar yarım saat yürüdüm
orda kankimle buluştuk biraz tarih çalıştıktan sonra ikimizde kahvaltı yapmadığımız gerçeğini fark ettik ve tıkınmak için elibol'a gittik ordan da dersaneye döndük biraz mat çalıştık aynı zaman da geyik de yaptık tabi ki de
aşağı kata inip hocalarla konuştuk (ve bunların içinde maalesef gıcık bi mat. hocasıda vardı )
ardından zafer de biraz yürüdük ben bi tane kolye aldım ardından gene yürüyerek 20 dk. sonra eve vardım ve saat 17:10 du!!

bahsettiği kankisii bn oluormm .. !! lol!

SEVGİLİ GÜNLÜK :
bugünn sabah 3 bölüm lost izledimm ve kankimi aradm(melike^m ) babası onu 2 gibi bize bıraktıı beraber müzik dinledik DVD izledikk ve geyik yaptıkk tbii Sonra dışarı cıktık dolaştık biraz annem işten geldi hep beraber masayı hazırlaıpp yemek yedik ( iftar ) sonra babişi geldi kankimi aldı eve gitti thmn ettiim gibi hemen msn actı eve gidince .. konustukk .. onun sayesinde buraya üye oldumm ... GErisi malumm ..
mikey_luver
Mcrfans User
mikey_luver

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 41 Icon_minitimePtsi Eyl. 01, 2008 2:52 pm

sevgili günlük
mysweetgee nin adının Melike olduğunu çaktıım!!! Very Happy:D hahah yawaş ben :S:S ayrıcaa onun bahsettiği kankisi Ezgi de aramıza katıldı xD yeni bi kurban daha RazzVery Happy sanırım birazdan south park başlıo gidip onu izliciim Very Happy family guy da warmış ama nooldu anlamadım birden ablam emmy ye doğru die bişi izlemeye başladı Very Happy neyse canım zaten yakında çıkıcam. inşallah bugün south parkda bol bol Tweek i gösterirlerde Şule özlemim azcık da olsa azalır Smile öptüm günlüküm mucuk bye!
MysweetGee
Mcrfans User
MysweetGee

Kadın
Nerden ? : From my f.cking brain!!!

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 41 Icon_minitimePtsi Eyl. 01, 2008 3:02 pm

Sevgili günlük;

ben ezgiden daha ayrıntılı anltcm. bu gün ezgi de saçımı fln yptık (bknz. pembe üzeri siyah puantiye) sonra ben devon dan bahsdrkn "myspaceiii var onuun " die baırnca ezgi nednse komk olduğunu dşndü ve glmeye başladı sonra aşşağı indik (kağan denen sevimli yartıklan beraber - ezginin kardeşi -) bi daha salmayn o çocuğu dışarı bence milleti ıslattığı yetmiyo bi de kaçıp duruo =P yemktn sonra en önmli olylardn biri oldu ezgimlen simsi te way ailesi yaptk (Gee , Lynz , Mikey ,Alicia) Mikeyle Alicianın kızı oldu adını da ben koydum => melinde (kendi ismmden ilhm aldm Razz zaten isim anasıda benm ) hadi byess yetr bu kadar
FrAnKie <3
Mcrfans User
FrAnKie <3

Kadın
Nerden ? : KoNYa
Meslek : Öğrenci .. !!
Hayranı Olduğu Grup Üyesi : FRaNK

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 41 Icon_minitimePtsi Eyl. 01, 2008 3:14 pm

MysweetGee demiş ki:
Sevgili günlük;

ben ezgiden daha ayrıntılı anltcm. bu gün ezgi de saçımı fln yptık (bknz. pembe üzeri siyah puantiye) sonra ben devon dan bahsdrkn "myspaceiii var onuun " die baırnca ezgi nednse komk olduğunu dşndü ve glmeye başladı sonra aşşağı indik (kağan denen sevimli yartıklan beraber - ezginin kardeşi -) bi daha salmayn o çocuğu dışarı bence milleti ıslattığı yetmiyo bi de kaçıp duruo =P yemktn sonra en önmli olylardn biri oldu ezgimlen simsi te way ailesi yaptk (Gee , Lynz , Mikey ,Alicia) Mikeyle Alicianın kızı oldu adını da ben koydum => melinde (kendi ismmden ilhm aldm Razz zaten isim anasıda benm ) hadi byess yetr bu kadar

ewtt way ailesi kısmını unutmsuumm cokk importantt .. !! lol!
mikey_luver
Mcrfans User
mikey_luver

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 41 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 7:46 am

ay sevgili günlüük,

1 gün girmedim pek de bişi değişmemiş =( ya cidden keşke siteye daha çok kişi girse =/ orucum sağolsun anneme pcye girmek için bi bahanem oluo. Ege'de telefon işini halletmiş mutlu oldum numaramı werdim bakalım Very Happy neysem msn konuşma pencerelerim turuncu turuncu yanıo bakmazsam ayıp olur (: hadi bakalım kuşum mucuk öptüm bye!!

not: hayır için kontör alınır!!! cidden günlük yaa biri bana 5 kontör atsa iyi olacak avealı vodafone lu arklarımın Ramazanlarını kutluyum bi Smile hadi muaks Wink
Gee Soul
Mcrfans User
Gee Soul

Kadın
Nerden ? : barcelona

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 41 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 1:21 pm

ben uzaylıyım galiba:D ya da edward kanımı değiştirmiş haberim yok:D
19 yaşındayım bugüne kadar kan grubum hep A pozitifti o kadar da ameliyat geçirdim hepsinde A pozitifti bugün ehliyet için kan grubu kartı aldım A negatif Surprised tam 3 ayrı yere baktırdım hepsinde negatif çıktı Surprised ben de gerçeği kabullendim negatifim yani nasıl olur ama anne-baba pozitif Surprised bilgisi olan var mı beni aydınlatsın yoksa edward olayını ciddiye alıcam:D
sonuçta aldım nihayet ehliyeti neyse..ama pasaportumda da B pozitif yazıyomuşVery Happy bayılıcam artık:D
eve gelince iftara kadar bütün zamanı uyuyarak geçirdim:D sabahtan 5 saatlik uykum vardı 10'a tamamlamazsam olmazdı ve tamamladım --> burdayım:)
bilekliğimi hala beklemekteyim:D B.B.B. mod yani:)
cumartesi günü uşağa gitmeyi de beklemekteyimmm inş gidebilirim çok işim var orda:)
haha erol abinin de facebook unu bulduk ya:D
herneyse herkese hayırlısı artık:)
haha ^.^
summer, kind of wonderful
but the end of summer, is the beginning of a new season, so we find ourselves looking to the future.
mrs.way
Mcrfans User
mrs.way

Kadın
Nerden ? : istanbul
Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 41 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 3:33 pm

aynı kan grubundanız bi ortaklık daha Cool
fatemate liğin sınırları zorlanmakta Razz

uff bide yarın okula kaydım var sabahın 8 inde kalk git abimin acımasızlığı Neutral bütün belgeler için canımı çıkardı zaten bugün Neutral yarın nasıl geçicek bilinmez günlük Rolling Eyes bide bişey eksik çıkarsa bildiğin öldürdü beni orda artık yandım Crying or Very sad
yarın yazabilmek dileğimle Crying or Very sad
mcrock_grkm
Mcrfans User
mcrock_grkm

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 41 Icon_minitimePerş. Eyl. 04, 2008 1:02 am

sevgili günlük

hayat geçip gidio ve bir sonbahar daha bilmiyorum bu mevsizmi bir türlü sevemiyicem sanırımm içimi hüzün kaplıo bilmem duygusal oluyorum m bi bide fazlasıyla sinirli Sad off yaa
mikey_luver
Mcrfans User
mikey_luver

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 41 Icon_minitimePerş. Eyl. 04, 2008 5:30 am

sevigli günlük,
annem yıktı beni! dibimde babama kızların bilgisayarda bu kadar çok wakit geçirmesi diyodu tam babam beni de üzüo dedi Sad ama geçirmezsemde ben üzülücem! sonra babam elini kafamın üstünde sağa sol salladı (saçlarımı karman çorman etti) hadi bakalım çık artık dedi. annem de sağolsun yok öyle hemen de kesmezler zamanla dedi sevdim bir an annemi Very Happy yani o an içinde yoksa severim Very Happy

Günler geçmio günlük... desem yalan olur Razz geçiyor... hemde öyle bir hızlı ki okullar açılıyor! Sad aah günlük vaah günlük. sonbahar en sevdiğim mevsimlerdendir hepsini severim aslında ama sonbahar daha bi farklıdır... çok romantiktir Rolling Eyes hani ilkbahara derler ya hep öyle ama bence asıl sonbahardır! sarı yapraklar -bazaende kahverengi- düşeer... aah! belkide sevmemin nedenlerinden biri de evimizin yanındaki sitenin girişindeki giriş yerinin -kapı falan yok 2 ayrı giriş yeri war yanyana ama ne diolar ona bilmiom direk girion böyle hani filmlerde öyle bişeyin altında evlenirler ya simsde falan da öyledir -eğer yaparsan-- üzerine dolanan yaprakların sonbaharda kıpkırmızı ve son derece güzel bir görüntü oluşturmasıdır... o kadar güzeldir ki resmini çekip koyacam bir gün buraya! of be günlük.. canım çok sıkılıyo. Cemal bana hala küs -7 ay oldu Sad- ve bugün onun doğum günü... ne yapıyım bilmiorum arkadaşlarım kutla büyüklük sende kalsın diyorlar ama ablamda ezik diyor. bilmiorum... bugün için Hicretle planlar yapmıştık bizi çok kolay barıştırabilecek bişey bulmuştuk ama hala İsveçte olduğu için arayamıyoruz... Merve de evden ara diyo! saçmalama dedim bende annem nasıl kızar. numarayı zaten bilmiorum ayrıca onun küs olduğunu herkes bilior arasam acayip küçük düşmüş olacam zaten evi ararsam yengem amcam falan da çıkabilir =/ poff hayat acımasız... yaşadığım her an bunu görüyorum. ama bunun yanında bunların hepsi bana kalıyor ona seviniyorum =) yani şu an mutsuz takılıorum ama arkadaşlarım war msnde bişey yazdıklarında çok kolay sarı adamlardan gönderebiliorum en sırıtık olanlardan... bi-polar mıyım yoksa?! ama neyse böylesi daha iyi. canımdan çook sevdiğim biricik arkadaşlarımı üzmek istemem Wink

Evet günlüük baya bi yazmışım bugün ha? Very Happy hehee neyse hadi bakalım öpüyrum canım seni mucuk mucuk bye!
B.
mrs.way
Mcrfans User
mrs.way

Kadın
Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 41 Icon_minitimePerş. Eyl. 04, 2008 10:33 am

kayıt olamadım bugün yaa,kuzenimi kayıt ettik oh Razz haftasonu artık benim işimm mali tarafı hallettik zaten sadece kayıt kaldı Smile kayıt yerine doğru giderken görevliye sormak zorunda kaldık tabi nerden diye aval aval baktı suratımıza sanki hayatımda 50 kere üniversiteye kaydoldum Suspect bi çocuğun anneside yedi beni resmen ya çok sıra varmış bilmemneymiş yok başka yerde böyle değilmiş,varsa bekliceksin napim şimdi ben sana yani töbee ya Suspect zaten oruç başımıza vurmuş git bi şurdan dedim ya Suspect susmadı yaa susmadııı aaaaaahhh kabus gibiydi Suspect bütün etrafa yaydı konuşmasını Laughing
sınavdan önce görüşmeye gittiğim zaman ilgilenen çocukta ordaydı baktı gülümsedik Smile hani geldinmi sonunda buraya dermiş gibi Smile ama ingilizceci kadını göremedim okul başlar başlamaz onu bulucam orda çok şirin bişeydi Razz zaten beni bul burda demişti Razz hay hayy Razz okulda taa ekimde başlıyoo çüş yanii kocaman 1 ay daha var Rolling Eyes
annemler beklerken canım sıkıldı şöyle bi bakıniyim dedim e her bölümün sınıfını gördüm nerdeyse benimkini göremedim aklıma sonradan geldi yeni açıldı bu sene ne sınıfı diye Razz kütüphaneye çıktım sonra,sanırım en sevdiğim yer orası olucak harikaydı çünkü =)
ve karşılaştığım herkes hangi bölüm hangi bölüm diye sorup durdu kaç kişiyle muhabbet ettim kimbilir Razz olsun güzeldi yinede Razz tanıdık bikaç sima olucakk Razz

ufff yine görür gibi oldum birilerini Rolling Eyes tabiki benzettim yine ama bu sefer çok benziyodu Rolling Eyes kara,kısa boylu,salaş giyinmiş bi tip Rolling Eyes yürüyüşü bile aynıydı yani bu kadar olur çocuğa baka baka bihal oldum Rolling Eyes beni deli falan sanmıştır kesin yani ama napim zaten içimde kötü hisler var belkide o yüzden kime baksam onu görür gibi oluyorum Rolling Eyes çocuğada o şuan asker nasıl haber alıcağımı bilmiyorum ve sanada çok benziyo diyemedim tabi Rolling Eyes

öyle işte güzeldi yine bugün abimin keyfide yerindeydi kalem bulamadı bi ara çıldırdı azcık Razz bide bunu öğrenci sandılar nasıl yani siz şimdi hem öğrenci hem veli mi olcaksınız dediler ya Laughing görünüşte pek bi mühendis havası sezdirmiyosun millet napsın dedim giymişin spor ayakkabılar kotlar tişörtler gayet tabi bi öğrenci tipi yani Laughing çıkamadı çıkamicakta öğrenci havasından Razz
^^
^^
punkk
Mcrfans User
punkk

Kadın
Nerden ? : CehenneM_
Meslek : ögrenci
Hayranı Olduğu Grup Üyesi : mikeY

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 41 Icon_minitimePerş. Eyl. 04, 2008 11:59 am

SevgiLi günLük büTün Gün oTurdum arTık bıkkınlık geLdi .. Msn'e girince zaten sinrlerim tepeme çıkıyor bazı arkadaşLarm yüZnden ...yine oturuyorum....
yine oturacaıM.... offf pufff....!!!
mikey_luver
Mcrfans User
mikey_luver

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 41 Icon_minitimePerş. Eyl. 04, 2008 2:41 pm

sevigli günlük, yakında gidebilirim buralardan... siteden yani =/ hiç istemiorum ama okul her zaman olduğu gibi yine hayatımı mahvediyor!! keşke sınaw senem olmasaydı... inşallah sınawım iyi geçer çok iyi bi puan alırımda güzel bi yere giderim Smile gerçi daha hangi liseye gideceğim bile belli değil ama! :@ her aksilik beni buluyor Sad hayat çok ... neyse off belki sizlere bye bile diyemeden giderim Sad ama annemi en azından ona ikna etmeye çalışırım Rolling Eyes burayı çok seviyorum günlük... hayattan kopup eğlendiğim bi yer bura... bilmiorum herkese güvenebiliorum burdaki (sakın kullanmayın!!! Very Happy) yani ne biliyim hiç tanımasam bile herkese çok sıcak bakıyorum ve öyle dawranmaya çalışıorum Smile aahh günlük seni seviyorum. gerçek arkadaşlarımı sevdiğim gibi!! mucuk canım artık anlıosundur mucuk dememden bye dicemi Smile neyse dedik artık bi kere mucuk hadi bye Smile Rolling Eyes

B.
(;kikikannibal;)
Mcrfans User
(;kikikannibal;)

Kadın
Nerden ? : Tuz Gölü Şehrisi.YUTAH. Fucking .
Hayranı Olduğu Grup Üyesi : Mal.

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 41 Icon_minitimePerş. Eyl. 04, 2008 3:46 pm

bütün günümü paint te geçirdim. neden?
http://www.theused.net
kanguv41
McrFans Moderatör
kanguv41

Erkek
Nerden ? : İzmir

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 41 Icon_minitimePerş. Eyl. 04, 2008 3:48 pm

sevgili günlük bıktım bu hayattan ah ah Smile Neutral Sad
http://www.blinkturkey.com
mikey_luver
Mcrfans User
mikey_luver

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 41 Icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 4:33 am

sevgili günlük,
Miley Cyrus uı sevmiyorum ama son klibi çok hoşuma gitti. o kızların ağlaması beni de ağlatacaktı neredeyse Neutral sözleride hoş. sadece o şarkısını sevdim kötü mü? yani o şarkıyı sevmem benim bazı şeylerden wazgeçtiğimi belirtmez =( neyse mucuk bye
B.
mikey_luver
Mcrfans User
mikey_luver

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 41 Icon_minitimePaz Eyl. 07, 2008 11:09 am

Biricik, canım, çok sevgili arkadaşlarım... Bildiğiniz gibi okullar açılıor. Bu yüzden artık pcye giremiciim Sad sadece pazar güzleri.. Aah biliyorum çok acı verici... Ben de çok üzgünüm bu konuda Sad sizleri inanın bana çoo..k özleyeceğim!! Çünkü sizi çok seviom Wink umarım sizde beni özlersiniz Rolling Eyes sizi çok seviyor ve öpüyorum. Yazın görüşmek üzere, hoşçakalın!!! I love you I love you I love you
mikey_luver
Mcrfans User
mikey_luver

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 41 Icon_minitimeCuma Eyl. 26, 2008 10:23 am

haha günlüüük cumaya değiştirttim Very Happy artık sadece cumaları giriom Very Happy:D olsun ama o da iyi Very Happy pehh

aa bu arada canım arkadaşlarım hepinizin bayramı şimdiden mübarek olsun!!! İyi Bayramlar!!!! Very Happy:D:D
kübb-
Mcrfans User
kübb-

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 41 Icon_minitimePaz Kas. 23, 2008 3:40 am

Selam günlük Very Happy
Görüşmeyeli nasılsın bakalım Very Happy
Burda yazmayı çok seviyorum.Çok çok çokkk..
Vehbi Koç'uma başladım Very Happy:D
Çok oldu başlayalı ama olsun Very Happy
Seviyorum okulumuuuu Smile
Neler oldu neleeerr.
Ama burda anlatmayı düşünmüyorum.
Her gün rüyama giriyo bi unutamadımm yaa Very Happy:Very Happy
Neyse Very Happy
Artık Mustafa Hoca yok biliyorsun.Anlatamıcam onunla ilgili bişe maalesef Sad
Ama Rüstem Hocam var Very Happy:D
May Bab yanii Very Happy
Çok sevdimmmm o hocayıı.Bide İlksen Hocamıı <3
Biri anne biri baba sankii bu okulda benim için ^^
Bide öğlenci olmak ne zormuş be günlük :S
11 buçukta evden çıkk bi dahaaa saat 7de eve gel :/
İğrenççç bütün hafta içim bok oluyo Very Happy:D
Ama okulumuda seviyorumm...

Seviyorumm ^^ Mutluyummm ^^
mikey_luver
Mcrfans User
mikey_luver

Kadın

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 41 Icon_minitimePaz Kas. 23, 2008 3:44 am

sevgili günlük
başıma gelmedik kalmadı ya hu!
sabah bi kalktım abooo saat 11!!!! öyle bi sinir oldum ki! saat 2.10 da dersane war ve servis 1.30da gelio! 11.30 ta banyoya girdim şofben bi yanıp bi söndüğü için anca 12de çıkabildim :@ SadSadSad çıkaar çıkmaz pcye girdim çünkü bi doğru dürüst girememiştim uzun zamandır... fekat anladım ki yine doğru dürüst giremiyciiim çünküm saat 12.45 olmuş.. Sad olsun ben yine de günümden keyif almak niyetindeyim..
=)
M'hsky
Mcrfans User
M'hsky

Kadın
Nerden ? : Her yerden.
Meslek : Öğrenci
Hayranı Olduğu Grup Üyesi : Frank Iero!

MesajKonu: Geri: sevgili gunluk   sevgili gunluk - Sayfa 41 Icon_minitimePtsi Kas. 24, 2008 11:30 am

sevgili gerizekalı manyak psikopat salak gnlükk
bgn sabahn 6.30 unda kalktm yine...okula gittim...
okuldan cıktım, dersaneye etüde gittim...
annem beni almaya geldiği zaman anneme:
_anne! yazık diiLmi o 8 aylık minicik yavruyaa....onnda canı bisküvi cekerr hadi alımmm.....!!
zorla 2 petshop'a grdi Very Happy
ama yinede iğrenc bi gndü, bisküvilere ulasms olsa bile kankammm Razz

sevgili gunluk
41 sayfadaki 42 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 22 ... 40, 41, 42  Sonraki