Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

eliza rahat durmuyor!!!

+29
begum<3 frank
gerard_grkm
XxHeartbeaTxX.
all my love GeRArd
ireMikey
death anqeL
Ilgın
darkjean
(;kikikannibal;)
gülden ferman
mcr
begumgee546
valeria
Alexisonfire
nothingness
kaykaycı_emoş
bambuu
pınarr
ishen
eLLie
Gamze--->Gerard
violet_punk
MiSsinG...
vur_ve_kac
thaly_gerard
Xx_asigençlik_xX
_deaThly_
Gee Soul
schwarzchenn
33 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
YazarMesaj
Gee Soul
Mcrfans User
Gee Soul

Kadın
Nerden ? : barcelona

eliza rahat durmuyor!!! - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: eliza rahat durmuyor!!!   eliza rahat durmuyor!!! - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Ağus. 10, 2007 1:45 pm

sevimli bir deniz topcuğu Very Happy Razz
ama ne yalan söyliyim yandan resimleri görünce ben de eliza sandım Laughing
Ilgın
McrFans Moderatör
Ilgın

Kadın

MesajKonu: Geri: eliza rahat durmuyor!!!   eliza rahat durmuyor!!! - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Ağus. 10, 2007 1:47 pm

Ayrıca Audrey'yi her ne kadar sevmesem de Jeffree'ye özendiğini düşünmüyorum gayet iyi arkadaşlar ve bence onlar doğuştan böyleler Laughing yani ne biliğim insan tarz yapçam derken göz oymaz tüh
http://panicatthediscotr.blogspot.com/
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: eliza rahat durmuyor!!!   eliza rahat durmuyor!!! - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 11, 2007 1:45 am

Ilgın demiş ki:
Ayrıca Audrey'yi her ne kadar sevmesem de Jeffree'ye özendiğini düşünmüyorum gayet iyi arkadaşlar ve bence onlar doğuştan böyleler Laughing yani ne biliğim insan tarz yapçam derken göz oymaz tüh

ama ılgıncım dikkatini çekerim biri bişi çıkarınca herkes k*çına takılıo milletin. sokağa bi çıkıosun yada spacelerde bi dolaşıyosun kopya kopya veletler Very Happy insan korkuo Very Happy Laughing
Ilgın
McrFans Moderatör
Ilgın

Kadın

MesajKonu: Geri: eliza rahat durmuyor!!!   eliza rahat durmuyor!!! - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 11, 2007 2:53 am

Miss-Emo demiş ki:
Ilgın demiş ki:

ama ılgıncım dikkatini çekerim biri bişi çıkarınca herkes k*çına takılıo milletin. sokağa bi çıkıosun yada spacelerde bi dolaşıyosun kopya kopya veletler Very Happy insan korkuo Very Happy Laughing

Doğru Rolling Eyes Da ne biliyim o gözle bakmamıştım hiç belki bakmak istememişimdir amaaan neyse uzak dursunlar Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: eliza rahat durmuyor!!!   eliza rahat durmuyor!!! - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 11, 2007 2:55 am

zuhahahaha dooru Very Happy
(;kikikannibal;)
Mcrfans User
(;kikikannibal;)

Kadın
Nerden ? : Tuz Gölü Şehrisi.YUTAH. Fucking .
Hayranı Olduğu Grup Üyesi : Mal.

MesajKonu: Geri: eliza rahat durmuyor!!!   eliza rahat durmuyor!!! - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 11, 2007 10:52 am

Ilgın demiş ki:
Eliza'yla Audrey'nin nesini benzettiniz anlamadım silent Birisi sevimli bi deniz topcuğuyken diğeri gayet vahşi seksi bi hatuncağız geek
Aslında Kiki Kannibal'la aynı kulvarda yarıştırmak yersiz kanımca... Audrey model ve Warped Tour'da ortada dolanmakdan başka bişey yapmayan bi güzel(?) , Kiki bence daha farklı bi boyut takı tasarımları var sanırım , ayrıca bi yerde striped hair style'ın öncüsü olduğunu okumuştum öyleyse eğer baya iyi yapmış cheers Ama Audrey çok göz önünde bu aralar iyice ünlendi... Bu arada Brendon'la kocaman resimlerini görünce bi anda şok oldum Laughing

kiki'nin de tanımını yaparsan sewinirim..!ayrıca su audrey denen yaratık-kadın-? ile nese işte kiki ciğm jnm bitnm bence aynı kulvardalar yalnız ''bence''diorm dikkatini cekereimm..!!bir şey daha;kiki'nin tasarımları war evt;su emogirl lerde grülen yarasalar(pink-black-yllow-red-blue vs.) elmaslar hep onundurr..!!ayrıcaa(ayy bitmio lafmm..?!!)audrey in gz önünde bulunması nedeni ne acaba?a-bden,b-bizz,c-pembe saçları(cidden cok ilgi çekio)d-hiçbiri
http://www.theused.net
Ilgın
McrFans Moderatör
Ilgın

Kadın

MesajKonu: Geri: eliza rahat durmuyor!!!   eliza rahat durmuyor!!! - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 11, 2007 12:00 pm

(;kikikannibal;) demiş ki:
Ilgın demiş ki:
Eliza'yla Audrey'nin nesini benzettiniz anlamadım silent Birisi sevimli bi deniz topcuğuyken diğeri gayet vahşi seksi bi hatuncağız geek
Aslında Kiki Kannibal'la aynı kulvarda yarıştırmak yersiz kanımca... Audrey model ve Warped Tour'da ortada dolanmakdan başka bişey yapmayan bi güzel(?) , Kiki bence daha farklı bi boyut takı tasarımları var sanırım , ayrıca bi yerde striped hair style'ın öncüsü olduğunu okumuştum öyleyse eğer baya iyi yapmış cheers Ama Audrey çok göz önünde bu aralar iyice ünlendi... Bu arada Brendon'la kocaman resimlerini görünce bi anda şok oldum Laughing

kiki'nin de tanımını yaparsan sewinirim..!ayrıca su audrey denen yaratık-kadın-? ile nese işte kiki ciğm jnm bitnm bence aynı kulvardalar yalnız ''bence''diorm dikkatini cekereimm..!!bir şey daha;kiki'nin tasarımları war evt;su emogirl lerde grülen yarasalar(pink-black-yllow-red-blue vs.) elmaslar hep onundurr..!!ayrıcaa(ayy bitmio lafmm..?!!)audrey in gz önünde bulunması nedeni ne acaba?a-bden,b-bizz,c-pembe saçları(cidden cok ilgi çekio)d-hiçbiri

Öhüem doğru sen yazdıklarımı yanlış anlayıp PM atmıştın.. Neden sürekli yanlış anlaşılıyorum bilmiyorum yine bi hesap sorma durumları seziyorum Smile Neyse eğer seni yanlış anlamadıysam Kiki'yi yermedim övdüm zaten ... Aynı kulvara koymama sebebim Kiki daha normal bir insan Audrey'nin yaşam tarzına sıfat bulamadım "dirty" direk Laughing Kiki hayatta daha başarılı görünüyo ayrıca.. Audrey'nin göz önünde bulunması ise E) hepsi Cool Daha fazla şık da eklenile bilir tabi..
(;kikikannibal;)
Mcrfans User
(;kikikannibal;)

Kadın
Nerden ? : Tuz Gölü Şehrisi.YUTAH. Fucking .
Hayranı Olduğu Grup Üyesi : Mal.

MesajKonu: Geri: eliza rahat durmuyor!!!   eliza rahat durmuyor!!! - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 11, 2007 1:33 pm

bn o PM i bu topic e yorum yapmadan atmıştmm..!su yalnıs anlaşılma meseleside sana göre bana;bana göre sana bağlıdır..!nedesm boş yni..!!kulvar meselesinide uzatmadan geçicem;doğru audrey in kötü bir hayatı war,kiki daha basarılı .bn onları hayat meselelernde diil meslek hayatlarnda aynı kulvara koymustmm...!
http://www.theused.net
death anqeL
Mcrfans User
death anqeL

MesajKonu: Geri: eliza rahat durmuyor!!!   eliza rahat durmuyor!!! - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ağus. 21, 2007 6:24 am

nefret ediyorum ya tam bi gerizekalı!!herşey beklenir bundn ykında marilyn salağıyla da çıkarsa şaşırmamak lazım kibirli
ireMikey
Mcrfans User
ireMikey

Nerden ? : İzmir'im...En büyük sevgilim...

MesajKonu: Geri: eliza rahat durmuyor!!!   eliza rahat durmuyor!!! - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Ağus. 23, 2007 1:25 am

eliza deil ilk fotodakiiiii audrey kitching!!!o brendonun sefkilisi bırakn olsn!
all my love GeRArd
Mcrfans User
all my love GeRArd

Kadın
Nerden ? : gerardla film izliozzz:D

MesajKonu: Geri: eliza rahat durmuyor!!!   eliza rahat durmuyor!!! - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Ağus. 23, 2007 6:57 am

hehe?1ama elizaya bnzio:Dbi de kızn saçlarıu iiiireeenç ötesiydi oresmdee
XxHeartbeaTxX.
Mcrfans User
XxHeartbeaTxX.

Kadın
Nerden ? : ist [ahh NJ olmak vardıı (H)]

MesajKonu: Geri: eliza rahat durmuyor!!!   eliza rahat durmuyor!!! - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Ağus. 24, 2007 3:36 pm

anamm bnane yhaa ilgm mı klmıs kıe bnm onla kibirli geemide bırakmıs slk işte kafası basmıo normal deil bu abaza karı kuduruk falla...tiksnc bse yha böğürünçç odesi ıyyk
XxHeartbeaTxX.
Mcrfans User
XxHeartbeaTxX.

Kadın

MesajKonu: Geri: eliza rahat durmuyor!!!   eliza rahat durmuyor!!! - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Ağus. 24, 2007 3:36 pm

hmm geem de bze kaldı kie ehuehhee
gerard_grkm
Mcrfans User
gerard_grkm

MesajKonu: Geri: eliza rahat durmuyor!!!   eliza rahat durmuyor!!! - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 25, 2007 4:47 am

ya bi dakka yanlş olmş ilk resmdeki eliza diil yanlşnz var bnde o kısın olduu brendonla ynai olduu bi resm vardı keşke slmesedm o kız audrey kitching hatta arkım var fanı brendoınla çktı sonnyle çktı(bu bna en çok koyan ksm da nese) fln dedi resmi buldum onde audrey arkda brendon bu kıs bi deri bi kemk eliza kdar diil elizadan bu kısdan bi 5 tane çıkar raat yani hyr bu eliza diil resmi bulursam aatarm ama brendonın o kdar salk olcaanı sanmm çnku aarlarnda yaklaşk bi 10 yaş vardr heralde 10 diilde 7 flndr
XxHeartbeaTxX.
Mcrfans User
XxHeartbeaTxX.

Kadın

MesajKonu: Geri: eliza rahat durmuyor!!!   eliza rahat durmuyor!!! - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 25, 2007 4:49 am

euhee 5 tane raat cıkar katılıorum:)
gerard_grkm
Mcrfans User
gerard_grkm

MesajKonu: Geri: eliza rahat durmuyor!!!   eliza rahat durmuyor!!! - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 25, 2007 4:55 am

eliza rahat durmuyor!!! - Sayfa 3 Audrey_and_brendon--large-msg-11819
eliza rahat durmuyor!!! - Sayfa 3 Audrey_and_brendon--large-msg-11879
ya bide istiosanz buzznete grip audrey and brendon yasın bu resmlerle birlkte o ilk atııınz çıkıo ve bu kz ince otesi asla eliza olamas! Very Happy(sonnyi de kandrmştı bu ama bnu da sewmeeblrsnz)Sad
gerard_grkm
Mcrfans User
gerard_grkm

MesajKonu: Geri: eliza rahat durmuyor!!!   eliza rahat durmuyor!!! - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 25, 2007 4:58 am

bi tane daaresm buldum bakn o öpşmelile birlkte abi bu kzlar şe yani nası diim bi deri bi kemk bunalr da (ıy çok girly denn tarsdalar ama nese) rock tarsı mankenler (ama yaptkları kıyafetler spr) skelanimals a bakn derm bu arada çok sevmli iskeletler Very Happy
eliza rahat durmuyor!!! - Sayfa 3 Audrey_and_Brendon--large-msg-11791
XxHeartbeaTxX.
Mcrfans User
XxHeartbeaTxX.

Kadın

MesajKonu: Geri: eliza rahat durmuyor!!!   eliza rahat durmuyor!!! - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 25, 2007 5:02 am

woouf ed bu chok gusel bi kısmıs..Wink tuttum bu kızı Smile

elizaya 278731283417 basar
gerard_grkm
Mcrfans User
gerard_grkm

MesajKonu: Geri: eliza rahat durmuyor!!!   eliza rahat durmuyor!!! - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 25, 2007 5:03 am

yahu bu audrey kitcing miydi neydi adını unuttum!aptaln teki ya tipsiz aslnda..!!modelin teki işte ne dersin!!aşkımın rakibi kibirli pembe saçlı suan..!!''jeffestar''özentisi..(böö)

ewet haklı hatta pembe saçlı halile de resmi var (bn yannda zui suicide ı daa çok beeniom biras daa kafa bi kız )
eliza rahat durmuyor!!! - Sayfa 3 L_0b4f247686caab31a0427bc53ed4ee90
eliza rahat durmuyor!!! - Sayfa 3 Trashy_life--large-msg-118200751978
sonny mi de ayartmş bi aarlar(hain o...)Sad :'(
eliza rahat durmuyor!!! - Sayfa 3 Sonny_Moore_and_Audrey_Kitching--la
gerard_grkm
Mcrfans User
gerard_grkm

MesajKonu: Geri: eliza rahat durmuyor!!!   eliza rahat durmuyor!!! - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 25, 2007 5:04 am

yok be azmş kıs(ama aslında yazık be bnlarada baksan ustlerne gycek kıyafetleri bile yok sevglilerinn elleriyle idare atyolar) :(yazzıık en iis aramsda para toplayıp bnlara kıyafet alam Very Happy
gerard_grkm
Mcrfans User
gerard_grkm

MesajKonu: Geri: eliza rahat durmuyor!!!   eliza rahat durmuyor!!! - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 25, 2007 5:13 am

Ilgın demiş ki:

bnce onune gelenle birlkte olamsı sonnyi de aldıı Sad
üüww lan o snden kçktü ne die çıkıosn işte o...luunn kanıtı kız şu an 23-24 sonnym şu an 19 dusun bide onlar 2004te mi ne çkmştı Sad aşkımı kullandn hain karı bi buliim gebertcem seni! Evil or Very Mad
ayrıca bnlarda tasarım yapmaya başladı skelanimals bnların eseri (kadını-yaratıı her ne kdar sewmesemde skelanimals çok sşekr)
www.skelanimals.com du sanırım site bn matt olan hayvanı bide diegoyu (sanırım) çok sewdm Very Happy
XxHeartbeaTxX.
Mcrfans User
XxHeartbeaTxX.

Kadın

MesajKonu: Geri: eliza rahat durmuyor!!!   eliza rahat durmuyor!!! - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 25, 2007 5:17 am

ayhhh kusucaktım irennçç yha..!!bnce eski olup olmaması önemli deil yani sonuçta eski olsada olmasada bu irençliği yapmış bulunuyo beni bu ilgilendiriyo ama bu benım dsüncem yani elize bu ne tür irençlik yapsa yeridir..böööyyüüüğğk
begum<3 frank
Mcrfans User
begum<3 frank

Kadın
Nerden ? : ...istanbul...

MesajKonu: Geri: eliza rahat durmuyor!!!   eliza rahat durmuyor!!! - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Ağus. 26, 2007 5:07 am

hahaah
bu tabikiii audrey Very Happy
elizaya alakası yok cidden
ve kesinlikle ipeğin dediğine katılıorm
elizadan 5 tane audrey cıkar heeh Very Happy
ama audreyin güzel olduundan da bahsetmiorm tabi
Sad zevksiz sonny
gerard_grkm
Mcrfans User
gerard_grkm

MesajKonu: Geri: eliza rahat durmuyor!!!   eliza rahat durmuyor!!! - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Ağus. 26, 2007 5:09 am

wet bni sew bni sew Very Happy
lan bnde soledm onu Very Happy nese snçta onmli olan aynı dsnclere sahp olmak
evet audreyde o kdar gsl diil zuiyi tercih ederdm aslında bi tek sonnyi terch ederdm de nese Very Happy
begum<3 frank
Mcrfans User
begum<3 frank

Kadın
Nerden ? : ...istanbul...

MesajKonu: Geri: eliza rahat durmuyor!!!   eliza rahat durmuyor!!! - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Ağus. 26, 2007 5:18 am

neyse sonucta o resimlerdekinin
eliza omadını biliorz Very Happy
hem gerardla ayrıldılar bitti Exclamation
herne kadar gerardın kalbinde yeri çok büyük olsada Sad
lynz ile olanlar onu alakadar etmişmidir
öyleyse onun karıstırdıgı haltlarda bizi ilgilendirmez
Sad

eliza rahat durmuyor!!!
3 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
 Similar topics
-
» Gerard sahnedede rahat durmuo..