Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

eliza rahat durmuyor!!!

+29
begum<3 frank
gerard_grkm
XxHeartbeaTxX.
all my love GeRArd
ireMikey
death anqeL
Ilgın
darkjean
(;kikikannibal;)
gülden ferman
mcr
begumgee546
valeria
Alexisonfire
nothingness
kaykaycı_emoş
bambuu
pınarr
ishen
eLLie
Gamze--->Gerard
violet_punk
MiSsinG...
vur_ve_kac
thaly_gerard
Xx_asigençlik_xX
_deaThly_
Gee Soul
schwarzchenn
33 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
YazarMesaj
nothingness
Mcrfans User
nothingness

Kadın

eliza rahat durmuyor!!! - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: eliza rahat durmuyor!!!   eliza rahat durmuyor!!! - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 04, 2007 1:29 pm

gee'yi diosan bert ile mikey ile frank ile de.. ama ben onu bu yüzden asla kötü görmüorm nese kapatalım bu konuları açılmaması gerekio ve kimseninde gee'yi suçlamaması.. nese. ben resimlere şok oldum yalnız elizanın bu kdr olduunu bilmiodm artık küfür de yazmak istemiorm ama off yaa ***
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: eliza rahat durmuyor!!!   eliza rahat durmuyor!!! - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 04, 2007 1:31 pm

ben diyordumm ahhh ahhh sabah sabah midem kalktı ya bunları gördügümde Crying or Very sad Mad
nothingness
Mcrfans User
nothingness

Kadın

MesajKonu: Geri: eliza rahat durmuyor!!!   eliza rahat durmuyor!!! - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 04, 2007 1:33 pm

hadi ilk resim nese alışılmış bişe de 2. resim mide bulandırıcı en azından biz türkler için Razz yabancıların alışık olduğu bişedir arkadaşlarıyla bile yapıolar anlamıorm bazı insanları sevgili geçtim de nese..
başak gudu'nun gerçek ismini sorsam? Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: eliza rahat durmuyor!!!   eliza rahat durmuyor!!! - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 04, 2007 1:35 pm

burcu Surprised
evet bize ters yani bana ters Eliza kork benden vala sinir katsayımtavan yaptıı Mad
nothingness
Mcrfans User
nothingness

Kadın

MesajKonu: Geri: eliza rahat durmuyor!!!   eliza rahat durmuyor!!! - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 04, 2007 1:51 pm

hmm ok..
eliza kaç kilo bilen var mı arkadaşlar ben çok merak ediorm bi 60 vardır kesin? daha önce soran olduysa ben görmedim kusura bakmayın Sad
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: eliza rahat durmuyor!!!   eliza rahat durmuyor!!! - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 04, 2007 3:21 pm

boyu kilosu birdir 60 kibirli
Gamze--->Gerard
Mcrfans User
Gamze--->Gerard

Kadın
Nerden ? : kendimi kaybettiğim için bilmiorum... :(

MesajKonu: Geri: eliza rahat durmuyor!!!   eliza rahat durmuyor!!! - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 04, 2007 4:51 pm

efet bnce 60 dan fazladır yapmayın... boyu 160 mı ki?
Alexisonfire
Mcrfans User
Alexisonfire

Kadın
Nerden ? : Istanbul

MesajKonu: Geri: eliza rahat durmuyor!!!   eliza rahat durmuyor!!! - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 04, 2007 7:44 pm

schwarzchenn demiş ki:
meleğimden ayrılalı daha 1 ay bile dolmadı ama hanımefendi formunda Evil or Very Mad panic at the disco dan brendon we eliza aman ne hoşş Evil or Very Mad

eliza rahat durmuyor!!! - Sayfa 2 Ohaaac5
Eliza diil arkadaşlar, Audrey Kitching bu. Brendon'la 2005-2006 yılları arasında kısa bi sürekliğine çıkmıştı. Eliza'nın da, Audrey'nin de Buzznet hesabı var. Oralardan bi yerlerden karışmış olmalı bu.
http://www.patd.tk
schwarzchenn
Mcrfans User
schwarzchenn

Kadın
Nerden ? : istanbul

MesajKonu: Geri: eliza rahat durmuyor!!!   eliza rahat durmuyor!!! - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 05, 2007 3:10 am

Alexisonfire demiş ki:
schwarzchenn demiş ki:
meleğimden ayrılalı daha 1 ay bile dolmadı ama hanımefendi formunda Evil or Very Mad panic at the disco dan brendon we eliza aman ne hoşş Evil or Very Mad

Eliza diil arkadaşlar, Audrey Kitching bu. Brendon'la 2005-2006 yılları arasında kısa bi sürekliğine çıkmıştı. Eliza'nın da, Audrey'nin de Buzznet hesabı var. Oralardan bi yerlerden karışmış olmalı bu.
ne kadar benzio elizaya ama Shocked bnde elizanın fotolarının arasında görünce bi de çok benzio burda eliza sanmıştım Shocked bilgi için teşekkrlr alexisonfire Very Happy
http://www.mcrfansturkey.tr.gg
thaly_gerard
Mcrfans User
thaly_gerard

Kadın
Nerden ? : bye

MesajKonu: Geri: eliza rahat durmuyor!!!   eliza rahat durmuyor!!! - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 05, 2007 4:26 am

ama ikinci foto kesin o ve o daha bir iğrenç tiksindim
bambuu
McrFans Moderatör
bambuu

Kadın

MesajKonu: Geri: eliza rahat durmuyor!!!   eliza rahat durmuyor!!! - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 05, 2007 8:13 am

Alexisonfire demiş ki:
schwarzchenn demiş ki:

madem bu kadar eminsin biz<e bi link atarmısın yani tam emin olmak istiyorum ben
Xx_asigençlik_xX
Mcrfans User
Xx_asigençlik_xX

Kadın
Nerden ? : izmir

MesajKonu: Geri: eliza rahat durmuyor!!!   eliza rahat durmuyor!!! - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 05, 2007 12:39 pm

napacağnız afedersiniz kilosunu??

kiloylan et mi alıyosunuz ne biçim bir sorudur bu alah aşkına!!
valeria
Mcrfans User
valeria

Kadın

MesajKonu: Geri: eliza rahat durmuyor!!!   eliza rahat durmuyor!!! - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 05, 2007 2:33 pm

irenç yaa
begumgee546
Mcrfans User
begumgee546

MesajKonu: Geri: eliza rahat durmuyor!!!   eliza rahat durmuyor!!! - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 05, 2007 5:06 pm

Audrey bu kz yww... Byrun bu da proflden:

eliza rahat durmuyor!!! - Sayfa 2 2audreyandbrendonlargemlo8

Eliza'ya neresni benzttinz bilmiyorm ama bn pek b alaka gremedm
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: eliza rahat durmuyor!!!   eliza rahat durmuyor!!! - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 06, 2007 1:24 am

yandan benzio sanırsam
_deaThly_
Mcrfans User
_deaThly_

Kadın
Nerden ? : cehennem- mama we all go to hell=)

MesajKonu: Geri: eliza rahat durmuyor!!!   eliza rahat durmuyor!!! - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 06, 2007 3:24 am

bu kız güzellik bakımından elizaya bin basar ama hakkaten benzio ya profilden
Gee Soul
Mcrfans User
Gee Soul

Kadın
Nerden ? : barcelona

MesajKonu: Geri: eliza rahat durmuyor!!!   eliza rahat durmuyor!!! - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 06, 2007 3:25 pm

zaten anlamıştım saçları bi acaip elizanın saçları öle dğl Exclamation
aman 2si de melekten uzak dursunlar da naparlarsa yapsınlar..
thaly_gerard
Mcrfans User
thaly_gerard

Kadın
Nerden ? : bye

MesajKonu: Geri: eliza rahat durmuyor!!!   eliza rahat durmuyor!!! - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 07, 2007 4:45 am

geesoul demiş ki:
zaten anlamıştım saçları bi acaip elizanın saçları öle dğl Exclamation
aman 2si de melekten uzak dursunlar da naparlarsa yapsınlar..
Bencede 2 çakma sarışında uzak dursun lol!
mcr
Mcrfans User
mcr

Kadın
Nerden ? : suomi/espoo

MesajKonu: Geri: eliza rahat durmuyor!!!   eliza rahat durmuyor!!! - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 07, 2007 5:30 am

eft resimde kısın burnu bensio Neutral
gülden ferman
Mcrfans User
gülden ferman

Kadın

MesajKonu: Geri: eliza rahat durmuyor!!!   eliza rahat durmuyor!!! - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 07, 2007 7:02 am

iğrenç yaratık senı sewmedık aslada sewmeyeceğiz
nothingness
Mcrfans User
nothingness

Kadın

MesajKonu: Geri: eliza rahat durmuyor!!!   eliza rahat durmuyor!!! - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ağus. 09, 2007 6:56 am

evet bencede yandan aşırı benzio elizaya ama bu kız güzelmiş cidden saçları fln eet melda elizanın saçları öle deil ve ben eliza'nın kilosunu ve boyunuda gee gibi merak ettim o yüzden sordum gee ile ilgisi olduundan (en azından bi zmnlar) bu kız her yönden sinirimi bozuo ve herşeini merak edio ve öğrenmek istiorm Smile
(;kikikannibal;)
Mcrfans User
(;kikikannibal;)

Kadın
Nerden ? : Tuz Gölü Şehrisi.YUTAH. Fucking .
Hayranı Olduğu Grup Üyesi : Mal.

MesajKonu: Geri: eliza rahat durmuyor!!!   eliza rahat durmuyor!!! - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ağus. 09, 2007 3:24 pm

yahu bu audrey kitcing miydi neydi adını unuttum!aptaln teki ya tipsiz aslnda..!!modelin teki işte ne dersin!!aşkımın rakibi kibirli pembe saçlı suan..!!''jeffestar''özentisi..(böö)
http://www.theused.net
darkjean
Mcrfans User
darkjean

Kadın
Nerden ? : gtee

MesajKonu: Geri: eliza rahat durmuyor!!!   eliza rahat durmuyor!!! - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 10, 2007 4:36 am

ıyy o elizanın dil dile geldiği kıza acıyorum onun ağzı pis kokuyordur mikroplu şey Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: eliza rahat durmuyor!!!   eliza rahat durmuyor!!! - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 10, 2007 11:53 am

(;kikikannibal;) demiş ki:
yahu bu audrey kitcing miydi neydi adını unuttum!aptaln teki ya tipsiz aslnda..!!modelin teki işte ne dersin!!aşkımın rakibi kibirli pembe saçlı suan..!!''jeffestar''özentisi..(böö)

ne özeniolar ona da heh! kendi tarzını yapmış millet çalmakla meşgul.
Ilgın
McrFans Moderatör
Ilgın

Kadın

MesajKonu: Geri: eliza rahat durmuyor!!!   eliza rahat durmuyor!!! - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 10, 2007 1:42 pm

Eliza'yla Audrey'nin nesini benzettiniz anlamadım silent Birisi sevimli bi deniz topcuğuyken diğeri gayet vahşi seksi bi hatuncağız geek
Aslında Kiki Kannibal'la aynı kulvarda yarıştırmak yersiz kanımca... Audrey model ve Warped Tour'da ortada dolanmakdan başka bişey yapmayan bi güzel(?) , Kiki bence daha farklı bi boyut takı tasarımları var sanırım , ayrıca bi yerde striped hair style'ın öncüsü olduğunu okumuştum öyleyse eğer baya iyi yapmış cheers Ama Audrey çok göz önünde bu aralar iyice ünlendi... Bu arada Brendon'la kocaman resimlerini görünce bi anda şok oldum Laughing
http://panicatthediscotr.blogspot.com/

eliza rahat durmuyor!!!
2 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
 Similar topics
-
» Gerard sahnedede rahat durmuo..
» eliza :((
» eliza cuts
» eliza ve gerard
» eliza ve gerard :(