Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

eliza rahat durmuyor!!!

+29
begum<3 frank
gerard_grkm
XxHeartbeaTxX.
all my love GeRArd
ireMikey
death anqeL
Ilgın
darkjean
(;kikikannibal;)
gülden ferman
mcr
begumgee546
valeria
Alexisonfire
nothingness
kaykaycı_emoş
bambuu
pınarr
ishen
eLLie
Gamze--->Gerard
violet_punk
MiSsinG...
vur_ve_kac
thaly_gerard
Xx_asigençlik_xX
_deaThly_
Gee Soul
schwarzchenn
33 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki
YazarMesaj
schwarzchenn
Mcrfans User
schwarzchenn

Kadın
Nerden ? : istanbul

eliza rahat durmuyor!!! Empty
MesajKonu: eliza rahat durmuyor!!!   eliza rahat durmuyor!!! Icon_minitimeC.tesi Ağus. 04, 2007 5:22 am

meleğimden ayrılalı daha 1 ay bile dolmadı ama hanımefendi formunda Evil or Very Mad panic at the disco dan brendon we eliza aman ne hoşş Evil or Very Mad

eliza rahat durmuyor!!! Ohaaac5
http://www.mcrfansturkey.tr.gg
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: eliza rahat durmuyor!!!   eliza rahat durmuyor!!! Icon_minitimeC.tesi Ağus. 04, 2007 5:25 am

nefret ediyorum bu kızdann yaaa sadece erkeklerle değilkii Mad

En son tarafından C.tesi Ağus. 04, 2007 5:44 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Gee Soul
Mcrfans User
Gee Soul

Kadın
Nerden ? : barcelona

MesajKonu: Geri: eliza rahat durmuyor!!!   eliza rahat durmuyor!!! Icon_minitimeC.tesi Ağus. 04, 2007 5:26 am

ya bu hakkaten eski bi fotoğraf değil mi Question
buzznettekiler bu fotonun çok eski olduğunu ve onlar ayrılalı çok olduğunu söylüyo..
_deaThly_
Mcrfans User
_deaThly_

Kadın
Nerden ? : cehennem- mama we all go to hell=)

MesajKonu: Geri: eliza rahat durmuyor!!!   eliza rahat durmuyor!!! Icon_minitimeC.tesi Ağus. 04, 2007 5:27 am

oha artık yok be eskidir heralde Question
schwarzchenn
Mcrfans User
schwarzchenn

Kadın
Nerden ? : istanbul

MesajKonu: Geri: eliza rahat durmuyor!!!   eliza rahat durmuyor!!! Icon_minitimeC.tesi Ağus. 04, 2007 5:31 am

eski oldunu sanmıorum meldam çünkü buzznette başlarda sayılır yani tarih yakın.. Evil or Very Mad
ayrıca buna ne diceksiniz koymıcaktım ama herkes ne kadar iğrenç olabildiini anlasın die koyuyorum Exclamation

eliza rahat durmuyor!!! Yuhhha2
http://www.mcrfansturkey.tr.gg
Gee Soul
Mcrfans User
Gee Soul

Kadın

MesajKonu: Geri: eliza rahat durmuyor!!!   eliza rahat durmuyor!!! Icon_minitimeC.tesi Ağus. 04, 2007 5:33 am

aman yanlış anlamayın amacım elizayı aklamak değil de yorumlarda neden bu fotoları durmadan koyup duruyosunuz eski bunlar tarih oldu fln diyorlar... Question
öf ama bu koyduğun gayet yeni gibi duruyo burcum saçlar sarı Twisted Evil
Xx_asigençlik_xX
Mcrfans User
Xx_asigençlik_xX

Kadın
Nerden ? : izmir

MesajKonu: Geri: eliza rahat durmuyor!!!   eliza rahat durmuyor!!! Icon_minitimeC.tesi Ağus. 04, 2007 6:30 am

öha Very Happy Very Happy

eliza gızım döverim haa azma azdırma milleti Very Happy
thaly_gerard
Mcrfans User
thaly_gerard

Kadın
Nerden ? : bye

MesajKonu: Geri: eliza rahat durmuyor!!!   eliza rahat durmuyor!!! Icon_minitimeC.tesi Ağus. 04, 2007 6:37 am

Bu kadından nefret etmiyorum acıyorum haline hehehehe Very Happy
vur_ve_kac
Mcrfans User
vur_ve_kac

Erkek

MesajKonu: Geri: eliza rahat durmuyor!!!   eliza rahat durmuyor!!! Icon_minitimeC.tesi Ağus. 04, 2007 7:12 am

bu kadın o kadar da güzel değil ki .anlamadım gerard bu kadının neyini sevmiş
MiSsinG...
Mcrfans User
MiSsinG...

MesajKonu: Geri: eliza rahat durmuyor!!!   eliza rahat durmuyor!!! Icon_minitimeC.tesi Ağus. 04, 2007 7:22 am

bu foto eski arklar hani ben patd yu seven ve takip eden biriyimdir eski bir foto o brendonla olan..
Gee Soul
Mcrfans User
Gee Soul

Kadın

MesajKonu: Geri: eliza rahat durmuyor!!!   eliza rahat durmuyor!!! Icon_minitimeC.tesi Ağus. 04, 2007 7:23 am

vur_ve_kac demiş ki:
bu kadın o kadar da güzel değil ki .anlamadım gerard bu kadının neyini sevmiş
zaten gerard başkaları gibi dış güzelliğe önem vermiyor. kibirli
_deaThly_
Mcrfans User
_deaThly_

Kadın

MesajKonu: Geri: eliza rahat durmuyor!!!   eliza rahat durmuyor!!! Icon_minitimeC.tesi Ağus. 04, 2007 7:32 am

irenç kadın bunun içinin de güsel olduuna inanmıorm ki bn ne bu ya ıykk pislik Evil or Very Mad
violet_punk
Mcrfans User
violet_punk

Kadın

MesajKonu: Geri: eliza rahat durmuyor!!!   eliza rahat durmuyor!!! Icon_minitimeC.tesi Ağus. 04, 2007 7:51 am

e cüs artık gerardla yapsa kızıyosunuz(onda haklıyızda:D)baskasıyla yapınca nie kızıyosunuz ?
Gamze--->Gerard
Mcrfans User
Gamze--->Gerard

Kadın
Nerden ? : kendimi kaybettiğim için bilmiorum... :(

MesajKonu: Geri: eliza rahat durmuyor!!!   eliza rahat durmuyor!!! Icon_minitimeC.tesi Ağus. 04, 2007 7:59 am

_deaThly_ demiş ki:
irenç kadın bunun içinin de güsel olduuna inanmıorm ki bn ne bu ya ıykk pislik

sana canı gönülden katılıorm kardeşim!!! Bence de Eliza'nın içi de dışı da pek beğenilcek gbi diil!!! Gee ye hayret yani, meleğim kendine yazık edio!!! Hayır, beğenmesini geçtim bundan ayrılınca depresyona girdi bi de ALLAHIM YARABBİM!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Mad Mad Exclamation Exclamation dumur affraid Shocked
_deaThly_
Mcrfans User
_deaThly_

Kadın

MesajKonu: Geri: eliza rahat durmuyor!!!   eliza rahat durmuyor!!! Icon_minitimeC.tesi Ağus. 04, 2007 8:10 am

violet_punk demiş ki:
e cüs artık gerardla yapsa kızıyosunuz(onda haklıyızda:D)baskasıyla yapınca nie kızıyosunuz ?
ya sorun başkalarıyla öpüşmesi falan diil bi kızla bunu yapıp bide çekip hatta yetmiomş gibi bide nete vermesi Evil or Very Mad
thaly_gerard
Mcrfans User
thaly_gerard

Kadın
Nerden ? : bye

MesajKonu: Geri: eliza rahat durmuyor!!!   eliza rahat durmuyor!!! Icon_minitimeC.tesi Ağus. 04, 2007 8:30 am

Bir insan bu kadar mı sinir olur ya şöhret olmak için her yolu deniyor neyseki aşkım bunun gerçek yüzünü anladı bence Gerard biz seviyoruz ama o asla sevmedi bence ama Gee onu sevmişti ve onu tekrar üzdü.Bu kadını affetmeyeceğim .Ne kadar basit olduğunu zaten resimlerde görüyorsunuz
violet_punk
Mcrfans User
violet_punk

Kadın

MesajKonu: Geri: eliza rahat durmuyor!!!   eliza rahat durmuyor!!! Icon_minitimeC.tesi Ağus. 04, 2007 8:34 am

_deaThly_ demiş ki:
violet_punk demiş ki:
ya sorun başkalarıyla öpüşmesi falan diil bi kızla bunu yapıp bide çekip hatta yetmiomş gibi bide nete vermesi Evil or Very Mad
gerard'da yapıo ?..hatta daha fazlasını
Gee Soul
Mcrfans User
Gee Soul

Kadın

MesajKonu: Geri: eliza rahat durmuyor!!!   eliza rahat durmuyor!!! Icon_minitimeC.tesi Ağus. 04, 2007 8:35 am

_deaThly_ demiş ki:
violet_punk demiş ki:
şirin sanıyo kendini işte loser Evil or Very Mad melek de bunun yüzünden üzülüp durdu Mad
eLLie
McrFans Moderatör
eLLie

Kadın
Nerden ? : izmir!

MesajKonu: Geri: eliza rahat durmuyor!!!   eliza rahat durmuyor!!! Icon_minitimeC.tesi Ağus. 04, 2007 10:40 am

MiSsinG... demiş ki:
bu foto eski arklar hani ben patd yu seven ve takip eden biriyimdir eski bir foto o brendonla olan..
eed eski bi foto o.. 2-3 ay önce görmüstüm bden le olan fotosunu..kübraya sormak lazım Very Happy
http://www.myspace.com/ellie_mcr
ishen
Mcrfans User
ishen

Nerden ? : keşke mars diyebilsemmm;(

MesajKonu: Geri: eliza rahat durmuyor!!!   eliza rahat durmuyor!!! Icon_minitimeC.tesi Ağus. 04, 2007 10:42 am

ooo ta geçen yaz gördüm ben bu foto yu şaşırmayın abi!!brendon ı çok severim ya acıdım çocuğa ama bi de şunu sorcam;ya o kız eliza mı sizce??bence o değillll
pınarr
Mcrfans User
pınarr

MesajKonu: Geri: eliza rahat durmuyor!!!   eliza rahat durmuyor!!! Icon_minitimeC.tesi Ağus. 04, 2007 10:47 am

yaw öptüğü gerardmı degıl aman ozmn kımı öperse öpsün yaw
bambuu
McrFans Moderatör
bambuu

Kadın

MesajKonu: Geri: eliza rahat durmuyor!!!   eliza rahat durmuyor!!! Icon_minitimeC.tesi Ağus. 04, 2007 12:45 pm

tek kelimeyle OHAAAAAA
yuh be bi utanma olur insanda geeme yazık diil mi hem gee onu sevmiyodu işte kibirli
kaykaycı_emoş
Mcrfans User
kaykaycı_emoş

MesajKonu: Geri: eliza rahat durmuyor!!!   eliza rahat durmuyor!!! Icon_minitimeC.tesi Ağus. 04, 2007 1:23 pm

allahım bu kadarıda fazla gerardı sümüklü mendil gibi kullandı>>sonra attı olmazki bçle şey yhane inanamıorum sana eliza (gerard üzülme ben seni kurularım yepyeni bi mendil olursun kulanılacak durumagelirsin )SALAK ELİZA>>>>
nothingness
Mcrfans User
nothingness

Kadın

MesajKonu: Geri: eliza rahat durmuyor!!!   eliza rahat durmuyor!!! Icon_minitimeC.tesi Ağus. 04, 2007 1:26 pm

sevmiosa o zmn neden bunalıma girsin canım benim evlenmicem bi daha dedi bi de allah cezasını versin eliza'nın yaptığı rezilliklere bak töbe ya ama bence onu çeken kendi deildir kameramanlar çekmiştir ama dier resme bişe diemiorm rezilliğin daniskası hoş yabancı bunlar herşey beklenir..

violet_punk "gerard da yapıo? hatta daha fazlasını.." derken tam olarak neyi kasdettiğini sorsam?
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: eliza rahat durmuyor!!!   eliza rahat durmuyor!!! Icon_minitimeC.tesi Ağus. 04, 2007 1:28 pm

Frank le öpüştü ya Crying or Very sad

eliza rahat durmuyor!!!
1 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki
 Similar topics
-
» Gerard sahnedede rahat durmuo..
» eliza :((
» eliza cuts
» eliza ve gerard
» eliza ve gerard :(