Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

eliza ve gerard :(

+13
Gerard_Burcu
EeDdAa
mcr_sezen
___M_c_R___
emotional
jackass_girl
_shule_
mcrcrazy
mcr-ı love u gee
schwarzchenn
isra
valeria
silan_mcr
17 posters
YazarMesaj
silan_mcr
Mcrfans User
silan_mcr

Kadın
Nerden ? : mezar:D

eliza ve gerard :( Empty
MesajKonu: eliza ve gerard :(   eliza ve gerard :( Icon_minitimePtsi Haz. 11, 2007 1:24 am

çatlıcaktım bu videoyu izlediimde galiba gerçekten onlar nişanlılar Crying or Very sad

https://www.youtube.com/watch?v=oaWgNBUpru4

yavaş yavaş izlein kalbi olan izlemesin Very Happy

çok üzlüdüm bnu izleince Sad Sad Crying or Very sad Crying or Very sad
http://rocklife.megabb.com
valeria
Mcrfans User
valeria

Kadın

MesajKonu: Geri: eliza ve gerard :(   eliza ve gerard :( Icon_minitimePtsi Haz. 11, 2007 1:38 am

of allam Evil or Very Mad eliza öl ya ölllllllllllllllllllllll Evil or Very Mad ne kadar yapmacık ya cok fazla gerarda özeniyo Exclamation Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad bunu izlerken hayal ettiim sey suydu yolda gidiorum ve elizayı görüorum sonra ona doru kosuorum ve yüzüne bi tane geciriorum Twisted Evil sonra elindeki yüzüün hesabını soruorum Twisted Evil snra onu hastanelik ediorum falan Twisted Evil offffff ne iyi olurdu ya allah kahretsn ya bide bi tane daa video vardı gerard way and eliza cuts Demolition Lovers yazmıslar sinir oldum Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
silan_mcr
Mcrfans User
silan_mcr

Kadın
Nerden ? : mezar:D

MesajKonu: Geri: eliza ve gerard :(   eliza ve gerard :( Icon_minitimePtsi Haz. 11, 2007 1:50 am

galiba gerçekten nişanlı onlar Sad Crying or Very sad mutluluklar dilemekten başka çaremiz yok Sad Crying or Very sad
http://rocklife.megabb.com
isra
Mcrfans User
isra

Kadın

MesajKonu: Geri: eliza ve gerard :(   eliza ve gerard :( Icon_minitimePtsi Haz. 11, 2007 1:59 am

helena demiş ki:
of allam Evil or Very Mad eliza öl ya ölllllllllllllllllllllll Evil or Very Mad ne kadar yapmacık
evet ya eveeeeeet cok yapmacık ya sinir oluyorum yeteeer!!! Evil or Very Mad
schwarzchenn
Mcrfans User
schwarzchenn

Kadın
Nerden ? : istanbul

MesajKonu: Geri: eliza ve gerard :(   eliza ve gerard :( Icon_minitimePtsi Haz. 11, 2007 11:31 am

üff yhaa Sad Sad
http://www.mcrfansturkey.tr.gg
mcr-ı love u gee
Mcrfans User
mcr-ı love u gee

MesajKonu: Geri: eliza ve gerard :(   eliza ve gerard :( Icon_minitimePtsi Haz. 11, 2007 12:36 pm

tamamda tıkladım ama sadece bi kaç resim çıktıı nasıl bi videoo pek bişi anlamadım??yani nişanlı olduklarını nerden anldınızz??bana farklı bişi çıktı
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: eliza ve gerard :(   eliza ve gerard :( Icon_minitimePtsi Haz. 11, 2007 1:10 pm

[banada aynısı cıktı yorumlar oyle cnm Wink
mcrcrazy
Mcrfans User
mcrcrazy

MesajKonu: Geri: eliza ve gerard :(   eliza ve gerard :( Icon_minitimeCuma Haz. 15, 2007 6:55 am

nişanlılarsa da inşallah en kısa zamanda ayrılırlar yaaa
_shule_
Mcrfans User
_shule_

MesajKonu: Geri: eliza ve gerard :(   eliza ve gerard :( Icon_minitimeCuma Haz. 15, 2007 11:25 am

isra demiş ki:
helena demiş ki:
of allam Evil or Very Mad eliza öl ya ölllllllllllllllllllllll Evil or Very Mad ne kadar yapmacık
evet ya eveeeeeet cok yapmacık ya sinir oluyorum yeteeer!!! Evil or Very Mad

BENCEDEEE ÖL ARTIIKKKK (!!!!!!!!) Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
jackass_girl
McrFans Moderatör
jackass_girl

Kadın
Nerden ? : FraNkim nerde ben orda(N.J)

MesajKonu: Geri: eliza ve gerard :(   eliza ve gerard :( Icon_minitimeCuma Haz. 15, 2007 4:07 pm

oha videoda nişanlılar ve yakında evlencekler yazıyoo Mad
canlarım bnm ya çok üzüldüm hpinizin adına Sad acı ama gerçek Sad
emotional
Mcrfans User
emotional

Kadın

MesajKonu: Geri: eliza ve gerard :(   eliza ve gerard :( Icon_minitimeCuma Haz. 15, 2007 6:52 pm

arkadaşlar bakıyorumda bol bol beddua ediyosunuz tabiki bende gee yi çok seviyorum ama bu hayranlıktan ileri giden bişey değil benden tavsiye hayal dünyasında yaşamayın yoksa gerçekten bu sizi üzer tabi beni ilgilendirmez ama sadece baktım siz ciddi ciddi üzülüyosunuz No arkadaşlar demekki o mutlu ne güzel işte bizde mutlu olalım hem onlar ayrılsalarda gerard gelip bizden birisini alcak değil ya en iyisi bunun imkansız olduğunu anlayıp onun mutluluğuna sevinelim yoksa boşuna daha çok üzülebilirsiniz isterseniz bana kızın ama ben sadece başka açıdan bakın belki size daha mantıklı gelir diye dedim yinede siz bilirsiniz Very Happy
___M_c_R___
Mcrfans User
___M_c_R___

Kadın

MesajKonu: Geri: eliza ve gerard :(   eliza ve gerard :( Icon_minitimeC.tesi Haz. 16, 2007 2:03 am

engaged nişan demek di mi bn öle hatrladıım nesse artıık mutlu olsunlr bari nee diiiek?Very Happy
jackass_girl
McrFans Moderatör
jackass_girl

Kadın
Nerden ? : FraNkim nerde ben orda(N.J)

MesajKonu: Geri: eliza ve gerard :(   eliza ve gerard :( Icon_minitimeC.tesi Haz. 16, 2007 4:19 am

___M_c_R___ demiş ki:
engaged nişan demek di mi bn öle hatrladıım nesse artıık mutlu olsunlr bari nee diiiek?Very Happy
evet nişanlı demek Very Happy ondan soraa soon married yazıyo yakında evencekler die Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: eliza ve gerard :(   eliza ve gerard :( Icon_minitimeC.tesi Haz. 16, 2007 4:23 am

[yha bırakın bana kalsa bende gerard la evlenicem Twisted Evil yani bunlar dedikodu nasıl biz eliza yı sevmiyorsak onlarda seviyor ve boyle seyler yazıyor Twisted Evil eliza biliyoruzki artık billy talent tn biriyle nişanlı tabi hala oyleyse Evil or Very Mad Neutral
mcr_sezen
Mcrfans User
mcr_sezen

Kadın
Nerden ? : gerard nerde sezen orda I love you gerard

MesajKonu: Geri: eliza ve gerard :(   eliza ve gerard :( Icon_minitimePtsi Haz. 18, 2007 12:14 pm

offff yaaaa Crying or Very sad sinirden çatlıcam şimdiii Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
EeDdAa
Mcrfans User
EeDdAa

Kadın
Nerden ? : geemle birlikte yeni albüm için hazırlanıyoruz :P

MesajKonu: Geri: eliza ve gerard :(   eliza ve gerard :( Icon_minitimeÇarş. Haz. 20, 2007 8:31 am

emotional demiş ki:
arkadaşlar bakıyorumda bol bol beddua ediyosunuz tabiki bende gee yi çok seviyorum ama bu hayranlıktan ileri giden bişey değil benden tavsiye hayal dünyasında yaşamayın yoksa gerçekten bu sizi üzer tabi beni ilgilendirmez ama sadece baktım siz ciddi ciddi üzülüyosunuz No arkadaşlar demekki o mutlu ne güzel işte bizde mutlu olalım hem onlar ayrılsalarda gerard gelip bizden birisini alcak değil ya en iyisi bunun imkansız olduğunu anlayıp onun mutluluğuna sevinelim yoksa boşuna daha çok üzülebilirsiniz isterseniz bana kızın ama ben sadece başka açıdan bakın belki size daha mantıklı gelir diye dedim yinede siz bilirsiniz Very Happy
yani bencede o mutlu olsun yeter(ama kız gerçekten çok yapmacık)
Gerard_Burcu
Mcrfans User
Gerard_Burcu

MesajKonu: Geri: eliza ve gerard :(   eliza ve gerard :( Icon_minitimePerş. Tem. 19, 2007 6:30 am

yaaaaaaaaaaaaaaaa oo eliza yı elime bi geçirsem var yaaaaaaaa hakketten taklıt yanee katılıorum işlh. evlenmesler elıza geberırde gider işlh. ama gerard usulmesınn SadSadSadSadSadSadSadSad(SadSadSadSadSad:
Porfiria
Mcrfans User
Porfiria

Kadın

MesajKonu: Geri: eliza ve gerard :(   eliza ve gerard :( Icon_minitimePerş. Tem. 19, 2007 4:35 pm

iyi de sen baya geç takip eediyorsun sanırım bu konu bayatladı gerard konser sonrası enişanlılığının bittiğini açıkladı

eliza ile mi oldu o bile beli değildi yani
Alltuq
Mcrfans User
Alltuq

Erkek
Nerden ? : ''dunyadan'' gibi iğrenc bi espri yapılmayan yerden;)

MesajKonu: Geri: eliza ve gerard :(   eliza ve gerard :( Icon_minitimeCuma Tem. 20, 2007 3:24 am

bence cok taltı bi kıss ayrıca cokda yakışıolarrne diyek haırlı olsunn ama bbnde nişanı attı die duyduydum :S
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: eliza ve gerard :(   eliza ve gerard :( Icon_minitimeCuma Tem. 20, 2007 3:28 am

duymana gerek kalmadı Gee m artık dioki yok evlilik mevlilik Embarassed Neutral
anti eliza
Mcrfans User
anti eliza

Kadın

MesajKonu: Geri: eliza ve gerard :(   eliza ve gerard :( Icon_minitimeCuma Tem. 27, 2007 8:03 am

ah be silan naaptın abi şimdi böle gee videoları izledim mutluum silan içine etti
filiz...
Mcrfans User
filiz...

Kadın
Nerden ? : İsTaNbUl....!!!

MesajKonu: Geri: eliza ve gerard :(   eliza ve gerard :( Icon_minitimePtsi Tem. 30, 2007 10:59 am

mutluluklarr baska diecek bişiy yokkkkk ühhühhühhüh
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: eliza ve gerard :(   eliza ve gerard :( Icon_minitimePtsi Tem. 30, 2007 12:15 pm

ayrıldılar Smile

eliza ve gerard :(
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» eliza ve gerard
» eliza :((
» eliza cuts
» eliza rahat durmuyor!!!
» Eliza Cuts Is Back On The 'Interwebs'