Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

GErard'la konusan ....ler

+13
blood
De_Barkot
mcrgw
AdeMcromance
teoman
jackass_girl
madam emo
dhema
___M_c_R___
mcr_elfnz
lowelyyy:
# xx_EmiLy_xx
Ouzcan
17 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
YazarMesaj
lowelyyy:
Mcrfans User
lowelyyy:

Kadın
Nerden ? : melekler şehrinden...

GErard'la konusan ....ler - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: GErard'la konusan ....ler   GErard'la konusan ....ler - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mart 09, 2007 11:53 am

ooo kavgada bile sölenmezzzz
Ouzcan
McrFans Moderatör
Ouzcan

MesajKonu: Geri: GErard'la konusan ....ler   GErard'la konusan ....ler - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mart 09, 2007 11:53 am

bakmıyacak kdr bakacaklarda var tmm mı Very Happy + elfnz soad la bu gubun arasındakı farkı biliyorum sen anlamamışsın ben diyorum ki o benı bazı konularda yargılaya biliyosa ben onu yargılarım + mcr gırl hhadi konuş nolur konuş ne konusuccanı dusunuosun zmn kazanıosun dimi böyle cevaplarla uahauaha
# xx_EmiLy_xx
Mcrfans User
# xx_EmiLy_xx

Kadın
Nerden ? : AdaLar_EskisehiR =)

MesajKonu: Geri: GErard'la konusan ....ler   GErard'la konusan ....ler - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mart 09, 2007 11:54 am

Dr£Am Kill£r demiş ki:
ooo kavgada bile sölenmezzzz
Anladı o ne demek istediimi sanırım =) Kaafası kawgadan başka bişie basıosa tabe
Ouzcan
McrFans Moderatör
Ouzcan

MesajKonu: Geri: GErard'la konusan ....ler   GErard'la konusan ....ler - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mart 09, 2007 11:54 am

dream kopar bizi Very Happy:D
lowelyyy:
Mcrfans User
lowelyyy:

Kadın

MesajKonu: Geri: GErard'la konusan ....ler   GErard'la konusan ....ler - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mart 09, 2007 11:55 am

eet karşı atak beklioruz..(hAle bak ya)
# xx_EmiLy_xx
Mcrfans User
# xx_EmiLy_xx

Kadın

MesajKonu: Geri: GErard'la konusan ....ler   GErard'la konusan ....ler - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mart 09, 2007 11:56 am

Ouzcan demiş ki:
bakmıyacak kdr bakacaklarda var tmm mı Very Happy + elfnz soad la bu gubun arasındakı farkı biliyorum sen anlamamışsın ben diyorum ki o benı bazı konularda yargılaya biliyosa ben onu yargılarım + mcr gırl hhadi konuş nolur konuş ne konusuccanı dusunuosun zmn kazanıosun dimi böyle cevaplarla uahauaha
Konuşalm cnm istediin kadar ayıp ettn ! Sataşan sensn kuzu gibi suscak diil kimse Laughing ..Zaman kazanmamada gerek yok bol bol waktm war nie zaman kazaniiim ki??? Ya da sen kendi kendine zırwala ben buda güliim daa ii ne dersn Laughing
Ouzcan
McrFans Moderatör
Ouzcan

MesajKonu: Geri: GErard'la konusan ....ler   GErard'la konusan ....ler - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mart 09, 2007 11:57 am

oo sen benm kafamın nelere bastıgını bi öğrensenn offf + bana ustte attıgım msjın cevabını cer zmn kazanma benı yargılamaya hakkın var mı senn soadda oldugu gbı benmde var + kafam eminim senden daa iyi şeylere basıyoo
mcr_elfnz
Mcrfans User
mcr_elfnz

Kadın

MesajKonu: Geri: GErard'la konusan ....ler   GErard'la konusan ....ler - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mart 09, 2007 11:59 am

off nie karışıom bilmiom. aldırmıom artık umrumda deil içim geçti bnm. kavgaya gerek yoktu...

En son tarafından Cuma Mart 09, 2007 12:21 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
lowelyyy:
Mcrfans User
lowelyyy:

Kadın

MesajKonu: Geri: GErard'la konusan ....ler   GErard'la konusan ....ler - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mart 09, 2007 12:00 pm

canı sıkılıo ablası..anlayışlı olun biras..yassıkkk Embarassed
# xx_EmiLy_xx
Mcrfans User
# xx_EmiLy_xx

Kadın

MesajKonu: Geri: GErard'la konusan ....ler   GErard'la konusan ....ler - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mart 09, 2007 12:00 pm

Ouzcan demiş ki:
oo sen benm kafamın nelere bastıgını bi öğrensenn offf + bana ustte attıgım msjın cevabını cer zmn kazanma benı yargılamaya hakkın var mı senn soadda oldugu gbı benmde var + kafam eminim senden daa iyi şeylere basıyoo
Hangi mesajının cevapını weriim? Bu kadar zırwalak arasnda insan şaşıro pardon yaa epahuheaa...Söle bi daa bakiiim merak ettm bu kadar cevabnı duymak istediin şeyi...
Ouzcan
McrFans Moderatör
Ouzcan

MesajKonu: Geri: GErard'la konusan ....ler   GErard'la konusan ....ler - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mart 09, 2007 12:06 pm

neyse sen bosver anlascaz sennle Very Happy
lowelyyy:
Mcrfans User
lowelyyy:

Kadın

MesajKonu: Geri: GErard'la konusan ....ler   GErard'la konusan ....ler - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mart 09, 2007 12:06 pm

ouz sustu...hayrettt
# xx_EmiLy_xx
Mcrfans User
# xx_EmiLy_xx

Kadın

MesajKonu: Geri: GErard'la konusan ....ler   GErard'la konusan ....ler - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mart 09, 2007 12:10 pm

Ewet hayret =)
Ouzcan
McrFans Moderatör
Ouzcan

MesajKonu: Geri: GErard'la konusan ....ler   GErard'la konusan ....ler - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mart 09, 2007 12:11 pm

msn devreye girdi + bazen susmak en iyi cevaptır Wink
Ouzcan
McrFans Moderatör
Ouzcan

MesajKonu: Geri: GErard'la konusan ....ler   GErard'la konusan ....ler - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mart 09, 2007 12:11 pm

bence bu anı iyi değerlendirin D:D:D her zmn susmam Very Happy
___M_c_R___
Mcrfans User
___M_c_R___

Kadın

MesajKonu: Geri: GErard'la konusan ....ler   GErard'la konusan ....ler - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mart 09, 2007 12:12 pm

çookkk komiiqsn cnmmm sen Laughing Laughing
lowelyyy:
Mcrfans User
lowelyyy:

Kadın

MesajKonu: Geri: GErard'la konusan ....ler   GErard'la konusan ....ler - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mart 09, 2007 12:15 pm

oooooooo msn fln..ne iş? jocolor zuhaiahi çok merak etmiom zati sölemesen de olurr..maksat laf olsun rabbit
___M_c_R___
Mcrfans User
___M_c_R___

Kadın

MesajKonu: Geri: GErard'la konusan ....ler   GErard'la konusan ....ler - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mart 09, 2007 12:16 pm

kısss sen nerelerdesnn yaaff abuuuwwww bu arada nedıır buu yaaa saçma salk bı başlııkkk amçç ne annmdmmm?? Suspect
lowelyyy:
Mcrfans User
lowelyyy:

Kadın

MesajKonu: Geri: GErard'la konusan ....ler   GErard'la konusan ....ler - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mart 09, 2007 12:18 pm

burdaıım güsellik..napiim cnm skılsdı çöz çöz bi yere kdar öle laflıoduk:))
___M_c_R___
Mcrfans User
___M_c_R___

Kadın

MesajKonu: Geri: GErard'la konusan ....ler   GErard'la konusan ....ler - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mart 09, 2007 12:21 pm

cnmmm öslediiim amaa heeç konusamıookk yaa abuuuwwww cnm ne çözüon senn test mıı?o nasıı bişee yaa ben unuttm ne zmandr kendsiylr muhattp olmuomda Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Ouzcan
McrFans Moderatör
Ouzcan

MesajKonu: Geri: GErard'la konusan ....ler   GErard'la konusan ....ler - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mart 09, 2007 12:23 pm

muhabbetinizi msn de yapsanız diyodum Very Happy:D iyiki sustuk konuyu saptırmayın hee ayrıca bu baslık herkesin anlıcagı turden değil Wink
# xx_EmiLy_xx
Mcrfans User
# xx_EmiLy_xx

Kadın

MesajKonu: Geri: GErard'la konusan ....ler   GErard'la konusan ....ler - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mart 09, 2007 12:29 pm

Alla allaaa adama nak ota b*ka karışıo yaa..Sana ne lan! Hey allaım bnde fırça yicem gene ama gel de dilini tut adama bak!
___M_c_R___
Mcrfans User
___M_c_R___

Kadın

MesajKonu: Geri: GErard'la konusan ....ler   GErard'la konusan ....ler - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mart 09, 2007 12:35 pm

ouzcanm uraşmaaaa bencee sacmalıoon haaaa puhahaha
Ouzcan
McrFans Moderatör
Ouzcan

MesajKonu: Geri: GErard'la konusan ....ler   GErard'la konusan ....ler - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mart 09, 2007 12:36 pm

valla kendin kaşındın Very Happy ben karışıırm abi karışmamak için bi neden söyle sencede ayıp değil mi gelmişler burda muhabbet ediyolar buarada sitede adım çıkmış sevindim:F
# xx_EmiLy_xx
Mcrfans User
# xx_EmiLy_xx

Kadın

MesajKonu: Geri: GErard'la konusan ....ler   GErard'la konusan ....ler - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mart 09, 2007 12:38 pm

Kaşındm öle mi? Dienede bi bak hey allaımm..Nese senle tartşmcam...Hayatta mutluklkar sana snn bu kafayla işin war!

GErard'la konusan ....ler
2 sayfadaki 6 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
 Similar topics
-
» GerardLa Bob Webcam'da