Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

GErard'la konusan ....ler

+13
blood
De_Barkot
mcrgw
AdeMcromance
teoman
jackass_girl
madam emo
dhema
___M_c_R___
mcr_elfnz
lowelyyy:
# xx_EmiLy_xx
Ouzcan
17 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6
YazarMesaj
all my love GeRArd
Mcrfans User
all my love GeRArd

Kadın
Nerden ? : gerardla film izliozzz:D

GErard'la konusan ....ler - Sayfa 6 Empty
MesajKonu: Geri: GErard'la konusan ....ler   GErard'la konusan ....ler - Sayfa 6 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 05, 2007 9:41 am

Ouzcan demiş ki:
muhabbetinizi msn de yapsanız diyodum Very Happy:D iyiki sustuk konuyu saptırmayın hee ayrıca bu baslık herkesin anlıcagı turden değil Wink

ayy sanki sen çok akıllısın da ger**kk
ema
Mcrfans User
ema

Kadın

MesajKonu: Geri: GErard'la konusan ....ler   GErard'la konusan ....ler - Sayfa 6 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 05, 2007 9:47 am

[quote="MCR-EzG!"]o adamın msn eyle ne...demişin de sen msn i mesene die mi okuosn ehhe bakın bide bnm konuşmama laf atıodnz ehhee Very Happy Very Happy[/quote
euheuhe asms kendini mesene zuhaha kimlern kek olduu anlaşılıo Very Happy Very Happy heralde ing i hala örenemdi en azndn alfabeyi okumasını lol! lol!
all my love GeRArd
Mcrfans User
all my love GeRArd

Kadın
Nerden ? : gerardla film izliozzz:D

MesajKonu: Geri: GErard'la konusan ....ler   GErard'la konusan ....ler - Sayfa 6 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 05, 2007 9:56 am

Ouzcan demiş ki:
herşeyin altından kalkarım 1 teoman mısın nesin sanırım salaklıgını belli etmek konusunda üstüne yok ouzcan ı duzcan diye okuyan tek salak sensin ve diğer salaklarıda arkandan çekmek konusundada bravo dicek bi lafım yok ayrıca soad da evet siteyi hareketlendirmek istedm ben soad dinlemiyorum ama orada yaptıgım siyasi açıklamalarında arkasındayım dinlemiyorum derken yanlış anlaşılmasın hayranı değilim ! ya valla dicek lafım yok sizlere siz gidin keklenin bende bugn ark.la anlaştım bende açıcam bi ünlü adına sizin gbi kekleri keklemek eglenceli olucak sanırım...

bana baksana sen kendini ne sanıyosun yaa
böle laflar ediyosan demek ki insanlarla bi iletişim kuramıyosun ve sataşmaktan baska yapabileceğin hiç bişi yok
pek acizsin
ama sana da yazık
var böle şiz******ler
bi tane de burda
tühh
Chosniel.
Mcrfans User
Chosniel.

Kadın
Nerden ? : uzay boşlu...
Meslek : öğrencixD
Hayranı Olduğu Grup Üyesi : hepsii :)

MesajKonu: Geri: GErard'la konusan ....ler   GErard'la konusan ....ler - Sayfa 6 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 05, 2007 10:10 am

uyuz şey ya Evil or Very Mad
http://www.mypsce.com/sewde

GErard'la konusan ....ler
6 sayfadaki 6 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» GerardLa Bob Webcam'da