Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

GErard'la konusan ....ler

+13
blood
De_Barkot
mcrgw
AdeMcromance
teoman
jackass_girl
madam emo
dhema
___M_c_R___
mcr_elfnz
lowelyyy:
# xx_EmiLy_xx
Ouzcan
17 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
YazarMesaj
dhema
McrFans Moderatör
dhema

Erkek

GErard'la konusan ....ler - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: GErard'la konusan ....ler   GErard'la konusan ....ler - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Mart 11, 2007 2:19 pm

bu saçmalığada katılan çok oldu neden acaba?
teoman
Mcrfans User
teoman

Erkek

MesajKonu: Geri: GErard'la konusan ....ler   GErard'la konusan ....ler - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Mart 11, 2007 2:29 pm

dhema kapasıtenin alamıcağı laflar etme bu arada senin düzcan bize laf atmasa bizim onun gibilere dicek lafımız olmaz sen düzcanın avukatısın galiba zeka küpü düzcan bende şundan eminim ki ben senden çok daha fazla kitap okumuşumdur ayrıca sen kimin ne kdr kitap okuduğunuda bilicek alt yapıya sahip değilsin belli senin ne olduğun milleti galyana getirmeye çalışıyosun aklınca kuyruk acını bastırma taktikleri yemezler dhema sende bize akıl öğretceğne fazla olan aklından sevabına birazda düzcana verde boşboş konuşmasın burda........... : Twisted Evil Twisted Evil afro
teoman
Mcrfans User
teoman

Erkek

MesajKonu: Geri: GErard'la konusan ....ler   GErard'la konusan ....ler - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Mart 11, 2007 2:32 pm

belli dikkat çekmek istiyenler dhema kankisi düzcan(ouzcan,oğuzcan)saçmada senin gibilere denir.Biz kimseye boşa bişey demeyiz........ lol!
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: GErard'la konusan ....ler   GErard'la konusan ....ler - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Mart 11, 2007 2:45 pm

ALAKAYA MAYDOnoz
GEL BANA BAZI BAZI
BEN ANNEMİ COK OZLEDİM
YASASIN SOSLU MAKARNA
hade al bide burdan yak ya ne tartısıoruz nei tartısıoruz kimnle tartısıoruz konu nereye ucmus gitmiş EWT BİZ KEKLENEN BAYANLAR sizn tabirinizle biz bole istedik anlatn arkadalarınıza bnde anlattm bole bole die fala bzde cok gulduk....insan yasar belli bişiyi uzulur ama sonra hatıra kalır yanına !: kimse kimse ye akıl satmasın yok bn kitap okudum solede bole adam olmak kitaba bakmıo!!!!!dalganızı gecin siz hdiiii bakımm Laughing Laughing hayatta konusacak o kadar konu varken bizim keklenmemiz cok mutlu ettiyse ne mutlu bize Sleep hydi ALLAH versin herkese alien
teoman
Mcrfans User
teoman

Erkek

MesajKonu: Geri: GErard'la konusan ....ler   GErard'la konusan ....ler - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Mart 12, 2007 11:43 am

aynen katılıyorum başak okuyupda adam olamayan bi dolu insan var okudum okumadın çok gereksiz şeyler bunlar önemli olan insan olabilmeyi başarabilmek........... Very Happy Like a Star @ heaven lol!
De_Barkot
Yrd. Yönetici
De_Barkot

Erkek
Nerden ? : Not here..

MesajKonu: Geri: GErard'la konusan ....ler   GErard'la konusan ....ler - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Mart 12, 2007 12:13 pm

Ouzcan demiş ki:
heh gelelim su gerard dedigiinz kişiyle konusanlara... ne kdr ..... var sitede o adamın msn eyle ne alaksı olur hadi oldu diyelim sizle konusmaya tenezzul etmez onun için bi fandan baska hiçbişeysiniz fanda onlar için paradan baska bişey değil .....

EEE BUGUN NE KONUSUTUNUZ BARİ GERARD'LA Very Happy Vurkendini
:aaa sizin için kafamı taslara vuruyorum bakın :aaa hehehehe

Bende konuştum gerard ile ama bizim yaptığımız ... lığın seninle ne alakası var. Demekki bi yaran var gocunuosun.
Yoksa gerard herkeze verdi bi sana vermedi die mi böle triplere giriosun anlamıorum. Ama forumdaki iyi niyetli üyeler bi umut ekleyip sormuşlar ki ilk ben ekleyip konuştum tastiklemek için. Bu benm değil buraya böle bi konu açıp kendini küçük düşürenlerin ..... lığıdır.
dhema
McrFans Moderatör
dhema

Erkek

MesajKonu: Geri: GErard'la konusan ....ler   GErard'la konusan ....ler - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Mart 13, 2007 1:00 pm

teoman demiş ki:
dhema kapasıtenin alamıcağı laflar etme bu arada senin düzcan bize laf atmasa bizim onun gibilere dicek lafımız olmaz sen düzcanın avukatısın galiba zeka küpü düzcan bende şundan eminim ki ben senden çok daha fazla kitap okumuşumdur ayrıca sen kimin ne kdr kitap okuduğunuda bilicek alt yapıya sahip değilsin belli senin ne olduğun milleti galyana getirmeye çalışıyosun aklınca kuyruk acını bastırma taktikleri yemezler dhema sende bize akıl öğretceğne fazla olan aklından sevabına birazda düzcana verde boşboş konuşmasın burda........... : Twisted Evil Twisted Evil afro

21 yaşında olduğuna emin misin? bundan sonra sana ve senin gibilere sözüm yok Vurkendini

töbe ya güldürüyolar insanı Neutral
Ouzcan
McrFans Moderatör
Ouzcan

MesajKonu: Geri: GErard'la konusan ....ler   GErard'la konusan ....ler - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Mart 13, 2007 1:07 pm

Bu Msjlar Seven Ayılan Bayılanlar İçin ;
heh gelelim o kitap fln insan ne kdr kitap okursa o kdr adamdır biliyorum konular çok sapmış ama olsun bu böyledir ...
ayrıca sitede 5 6 kişi dısında insan olan pek kişiyi tanımıyorum ...(onlar kendini biliyo LUTFFEN HERKES USTUNE ALINMASIN)....
ayrıca dikkat çekmek istesem daha baska seyler yaparım bu kdr ezik bi konu ile dikkat çekicemi sanmıyorum ama sizn gbiler dikkat çekiyo napalım .....
bu arada keklenmenize (barkot hariç söylediği gibi tastiklemek amaçlı yazmış eyyy gerard diye değil) cidden çok guldum çok mutlu oldum sizin gbiler ölmedikçe daha çok gulucem eminim ...
ayrıca teoman 21 yasında oldugun hiç inandırıcı değil ...
21 yasındaki olgun bir insan 17 yasında gibi konusmaz ben konusuyorum çnku 17 yasındayım ehehhe neyse..
De_Barkot
Yrd. Yönetici
De_Barkot

Erkek

MesajKonu: Geri: GErard'la konusan ....ler   GErard'la konusan ....ler - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Mart 13, 2007 1:11 pm

Ouzcan demiş ki:
Bu Msjlar Seven Ayılan Bayılanlar İçin ;
heh gelelim o kitap fln insan ne kdr kitap okursa o kdr adamdır biliyorum konular çok sapmış ama olsun bu böyledir ...
ayrıca sitede 5 6 kişi dısında insan olan pek kişiyi tanımıyorum ...(onlar kendini biliyo LUTFFEN HERKES USTUNE ALINMASIN)....
ayrıca dikkat çekmek istesem daha baska seyler yaparım bu kdr ezik bi konu ile dikkat çekicemi sanmıyorum ama sizn gbiler dikkat çekiyo napalım .....
bu arada keklenmenize (barkot hariç söylediği gibi tastiklemek amaçlı yazmış eyyy gerard diye değil) cidden çok guldum çok mutlu oldum sizin gbiler ölmedikçe daha çok gulucem eminim ...
ayrıca teoman 21 yasında oldugun hiç inandırıcı değil ...
21 yasındaki olgun bir insan 17 yasında gibi konusmaz ben konusuyorum çnku 17 yasındayım ehehhe neyse..

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!

Bişey diemiorum. Masanın altından sesleniorum size. Koptum Koptum.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: GErard'la konusan ....ler   GErard'la konusan ....ler - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Mart 13, 2007 1:11 pm

Long ago
Just like the hearse, you die to get in again
We are so far from you

Burning on, just like a match you strike te incinerate
The lives of everyone you know
And what's the worst you take (worst you take)
From every heart you break (heart you break)
And like a blade you stain (blade you stain)
Well, I've been holding on tonight

[chorus]
What's the worst that I can say?
Things are better if I stay
So long and goodnight
So long not goodnight

Came a time
When every star falls
Brought you to tears again
We are the very hurt you sold
And what's the worst you take (worst you take)
From every heart you break (heart you break)
And like a blade you stain (blade you stain)
Well, I've been holding on tonight

[chorus]
What's the worst that I can say?
So long and goodnight
So long and goodnight

Well, if you carry on this way
So long and goodnight
So long not goodnight

Can you hear me
Are you near me
Can we pretend to leave and then
We'll meet again, when both our cars collide

[chorus]
What's the worst that I can say
So long and goodnight
So long not goodnight

Well, if you carry on this way
So long and goodnight
So long not goodnight
mcr_elfnz
Mcrfans User
mcr_elfnz

Kadın

MesajKonu: Geri: GErard'la konusan ....ler   GErard'la konusan ....ler - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Mart 13, 2007 1:13 pm

Vurkendini Vurkendini
yeter artık ya milletin yaşınadamı siz karar veriosunuz. bitirin artık şu tartışmayı.boşu boşuna kafa yoruonuz.sallayın ben öle yapıom umrumda deil ne derse desin.ilgilenmiyorum.çünkü onun fikirlerini önemsemem için hiç bi neden yok.sizde boşverin bence... Suspect
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: GErard'la konusan ....ler   GErard'la konusan ....ler - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Mart 13, 2007 1:14 pm

And if they get me and the sun goes down into the ground
And if they get me take this spike to my heart and
And if they get me and the sun goes down
And if they get me take this spike and
You put the spike in my heart

And if the sun comes up will it tear the skin right off our bones
And then as razor sharp white teeth rip out our necks I saw you there
Someone get me to the doctor, someone get me to a church
Where they can pump this venom gaping hole
And you must keep your soul like a secret in your throat
And if they come and get me
You put the spike in my heart

And if they get me and the sun goes down
And if they get me take this spike and

Can you take this spike?
Will it fill our hearts with thoughts of endless
Night time sky
Can you take this spike?
Will it wash away this jet black feeling?

And now the nightclub sets the stage for this they come in pairs she said
We'll shoot back holy water like cheap whiskey they're always there
Someone get me to the doctor, and someone call the nurse
And someone buy me roses, and someone burned the church
We're hanging out with corpses, and driving in this hearse
Someone save my soul tonight, please save my soul

Can you take this spike?
Will it fill our hearts with thoughts of endless
Night time sky
Can you take this spike?
Will it wash away this jet black feeling?

And as these days watch over time, and as these days watch over time
And as these days watch over us tonight
I'll never let them, I'll never let them
I'll never let them hurt you not tonight
I'll never let them, I can't forget them
I'll never let them hurt you, I promise

Struck down, before our prime
Before, you got off the floor
Can you stake my heart? Can you stake my heart? x4
Can you stake me before the sun goes down?
Sleep Sleep Sleep
teoman
Mcrfans User
teoman

Erkek

MesajKonu: Geri: GErard'la konusan ....ler   GErard'la konusan ....ler - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. Mart 14, 2007 3:46 am

benim kaç yaşında olduğum kimseyi ilgilendirmez herhalde elalemin derdi sizi gerdi kafanızı takmayın yaşıma kişiliğime kitap okuyup okumamama kimlerin adam olup olmadığıda senin gibi adam olmayı beceremeyenlere kalmadı düzcan sen o olmıyan aklını yorma böyle şeylere yöneticiysen yöneticiliğini bil başka şeylerle ilgilen sen çok komiksin ne kadar boş bi insan olduğun ztn yönetici olupda abuk subuk işlerle ilgilenmenden belli ağar ol biraz herşeye hemen atlama.............. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
teoman
Mcrfans User
teoman

Erkek

MesajKonu: Geri: GErard'la konusan ....ler   GErard'la konusan ....ler - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. Mart 14, 2007 3:51 am

senin gibi yöneticiye bi tarafımla gülüyorum nsl bir insan bu kadar aptal olabilir ya ne kadar basit bi insansın senin sitende insanlar o zmn ne die dursunki senin gibi adama nsl yazı yazdırıyolar valla helal olsun 5-6 kişi dışında insan olan yok he çüşşşşşşşşşşşşşşşş o ha yazıklar olsun sende adamım die ortalıklarda dolaşıyosun ya ancak damned gibi gerçekten fikrini savunan insan olan insanları atmaya güçleri yeter o sadece çocuklar demişti hadi o zmn bunada tepkinizi gösterin hadi 5-6 insan var diyo daha ne desin be......... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
lovemeta
Misafir

MesajKonu: Geri: GErard'la konusan ....ler   GErard'la konusan ....ler - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. Mart 14, 2007 5:27 am

ya o zmn 159 kişiden 5 6 kişi insansa biz gidelim bu siteden en azından ben kendı adıma konuşuyorum gidiyim siz o 5 6 kişi rahat olun biz de fazlalık yapmayalım lafa bak ya 5 6 kişi insanmış sen çok insansın ya başkalarının insan olup olmadıgınada karar verıyosun allahım ya çocuga bak ya Evil or Very Mad Evil or Very Mad ve evet eger damned yaptıkları yuzunden gıttıyse bu sitede bir sürü gereksiz insan var onlar nie burda bunları soyluyorum dıye belkı bende atılırım kım bılır ama zaten hiç umurumda da değil insan gibi görülmediğim bi sitede kalmak ta istemem Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Exclamation Exclamation Exclamation
De_Barkot
Yrd. Yönetici
De_Barkot

Erkek

MesajKonu: Geri: GErard'la konusan ....ler   GErard'la konusan ....ler - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. Mart 14, 2007 9:26 am

Siz bi kaç kişinin lafına bakıp bu siteden ayrılmayı düşündüyseniz hiç durmayın hatta ben sizi banlıyım. Orda benm gülmemdeki amaç konunun ve cevapların saçmalığıydı. Kimileri destek çıktığımı sanmış ki Öle sananlar benmle muhattab olmasın.

Gelelim damned meselesine. O adam bu site için fazla. LAflarına alınıp Üzülüp kızanlar çok oldu. Kendisi de istedi bütün mesajlarının silinmesini ayrıca benden istedi.Yani o kişi (Önder Abim) Bu grubu sevmeyen ve bnm istediğim için buraya gelen birisiydi. SAĞOLSUN.

Şimdi son lafım kışkırıp başkalarının yönlendirmeleri ile siteyi terk edecek olanlara Güle güle. Kendinize iyi bakın.

Diğerleri Beni yanlış tanıyanlara bi görüşüm ve muhattablığım yok.!
İyi Forumlar...
# xx_EmiLy_xx
Mcrfans User
# xx_EmiLy_xx

Kadın
Nerden ? : AdaLar_EskisehiR =)

MesajKonu: Geri: GErard'la konusan ....ler   GErard'la konusan ....ler - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. Mart 14, 2007 9:33 am

Sinirlenmein=)
lovemeta
Misafir

MesajKonu: Geri: GErard'la konusan ....ler   GErard'la konusan ....ler - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. Mart 14, 2007 9:40 am

teoman ve basagın ısrarları sonucu gıdemıyorum Crying or Very sad

En son tarafından Çarş. Mart 14, 2007 9:51 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
lowelyyy:
Mcrfans User
lowelyyy:

Kadın
Nerden ? : melekler şehrinden...

MesajKonu: Geri: GErard'la konusan ....ler   GErard'la konusan ....ler - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. Mart 14, 2007 9:43 am

forumda bile adam gibi tartışamıyosak,ben daaa ne diim..ne biçim laflar söylenmiş ya..
AdeMcromance
McrFans Moderatör
AdeMcromance

Nerden ? : arayan bulur be abi:)

MesajKonu: Geri: GErard'la konusan ....ler   GErard'la konusan ....ler - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. Mart 14, 2007 9:49 am

Crying or Very sad abo karışmış burası janem yaf:S
blood
Mcrfans User
blood

Kadın

MesajKonu: Geri: GErard'la konusan ....ler   GErard'la konusan ....ler - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma Mart 16, 2007 1:38 pm

Ouzcan demiş ki:
ne anladın ki ???
bide usttekı ark evet satasmaya yer arıyorum keklerle tartısmak guzel oluyo gerardmıs allahım daha ne gunlere kaldık yaaa

zuahaha cok komiksin gerard seni..nese:D
blood
Mcrfans User
blood

Kadın

MesajKonu: Geri: GErard'la konusan ....ler   GErard'la konusan ....ler - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma Mart 16, 2007 1:39 pm

Dr£Am Kill£r demiş ki:
canı sıkılıo ablası..anlayışlı olun biras..yassıkkk Embarassed

zuaha bncedeee Very Happy Very Happy
blood
Mcrfans User
blood

Kadın

MesajKonu: Geri: GErard'la konusan ....ler   GErard'la konusan ....ler - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma Mart 16, 2007 5:01 pm

ya deget kardesim:Doglanlarla takıl sen..
MCR-EzG!
Mcrfans User
MCR-EzG!

Kadın
Nerden ? : bikini bottom

MesajKonu: Geri: GErard'la konusan ....ler   GErard'la konusan ....ler - Sayfa 5 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 05, 2007 9:24 am

o adamın msn eyle ne...demişin de sen msn i mesene die mi okuosn ehhe bakın bide bnm konuşmama laf atıodnz ehhee Very Happy Very Happy
all my love GeRArd
Mcrfans User
all my love GeRArd

Kadın
Nerden ? : gerardla film izliozzz:D

MesajKonu: Geri: GErard'la konusan ....ler   GErard'la konusan ....ler - Sayfa 5 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 05, 2007 9:40 am

yazık yaa arkadaşlar böyleleride var napalım
toplum içinde bi yer kazandırmaya çalışıoruz
konuşcak kimsesi olmadıığından kıskandı herhal
neyse merhamet gösterelim yazıkk daha ne dediini bilmio
yazıkk:D
(bişi beklemein bundan!!Very Happy:D:D:D)

GErard'la konusan ....ler
5 sayfadaki 6 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
 Similar topics
-
» GerardLa Bob Webcam'da