Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

hiç bi yerde düştün mü...)))

+32
bambuu
frank_love
*damned*
handsomemorethangerard:P
ßiTTeR_qiRL*
mychemical
!! BaŞaK !!
sue_way
eLLie
eZzzGi
angel_of_darkness
-S_E_D_E_F-
ema
schwarzchenn
BrcN
all my love GeRArd
black_girl
_shule_
De_Barkot
AdeMcromance
Fall Awake
x attitude
!sezen!
Für_İmmer_Bill_Kaulitz
valeria
# xx_EmiLy_xx
mcr_elfnz
___M_c_R___
gothic_mcr
Ilgın
jackass_girl
lowelyyy:
36 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
YazarMesaj
sue_way
Mcrfans User
sue_way

Kadın
Nerden ? : gerard ın yanı

hiç bi yerde düştün mü...))) - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: hiç bi yerde düştün mü...)))   hiç bi yerde düştün mü...))) - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 23, 2007 9:37 am

2.sınıfta sıraların arasında sallanırken çok kötü sırt üstü patt die düşmüştüm cnm çok yanmıştı herkes bakmıştı bana bööle
gothic_mcr
Mcrfans User
gothic_mcr

Kadın
Nerden ? : transilvanya=D

MesajKonu: Geri: hiç bi yerde düştün mü...)))   hiç bi yerde düştün mü...))) - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 23, 2007 9:38 am

4. sınıfta okulun merdivenlerine takılıpdüşmüştüm burun üstü izi var ama çil gibi görünüo Very Happy
BrcN
Mcrfans User

Kadın

MesajKonu: Geri: hiç bi yerde düştün mü...)))   hiç bi yerde düştün mü...))) - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 23, 2007 9:42 am

Cnm yaa flower yazık İremciime flower

Bn bi dene hatırladım hayatımdaki en kötü düşüştü

Anasınıfında bi şekilde havuz yapmıştık bn de gerçek havuz havası olsn die atlamıştım şank yere yapıştım berbattı böle çenem şişip morarmıştı çok fena ağlamıştım lol! Annm dedi ki eer düşerken dilimi ısırsaymışım dilim koparmış ama Allah'a bin şükür dilimi ısırmamıştım Very Happy
!! BaŞaK !!
Mcrfans User
!! BaŞaK !!

Kadın
Nerden ? : R.N.G'de ki 3. tuvaaalet....

MesajKonu: Geri: hiç bi yerde düştün mü...)))   hiç bi yerde düştün mü...))) - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 23, 2007 9:46 am

bnde geçen aydı sanırım yolun ortasında okul formasıyla yere düşmüştüm... hemde iki ark. arasındaydım benm gibi 45 kiloluk kızı tutamadılar ya... bi baktım yerdeym:affraid: kızlar bana bakıyor bn onlara sonra bi gülmeye başladık:lol: ..yok böle bişi ama canımın acısı 2 günde anca geçti:( ..
mychemical
Mcrfans User
mychemical

Erkek

MesajKonu: Geri: hiç bi yerde düştün mü...)))   hiç bi yerde düştün mü...))) - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 23, 2007 12:04 pm

istanbullu arkadaslar bilir. aksaray alt geçidi sabahları acayip kalabalıktır.işte ben o kalabalığın içinde bi an kendimi yerde buldum.bide yerler mermerdi ellerimi uzatınca şapp diye bi ses çıktı.millet bi aşşalıkmışım gibi baktı.çok kötüydü hala psikolojik tedavi alıyorum jocolor clown
ßiTTeR_qiRL*
Mcrfans User
ßiTTeR_qiRL*

Kadın
Nerden ? : McR knserinden :P

MesajKonu: Geri: hiç bi yerde düştün mü...)))   hiç bi yerde düştün mü...))) - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 23, 2007 12:09 pm

Eet yha:( okulda düştm hocanın önüne grn dz kpnp not dilendğimi sncak bide en uyus oldğm çck ordaydı ktü olduu Very Happy ama snra glmktn yrdn klkamdm lol! lol! lol! Laughing
angel_of_darkness
Mcrfans User
angel_of_darkness

Kadın
Nerden ? : gerard ın olduğu her yerde kalben varım =)

MesajKonu: Geri: hiç bi yerde düştün mü...)))   hiç bi yerde düştün mü...))) - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 23, 2007 12:11 pm

geçmiş olsun bitterim Razz
ßiTTeR_qiRL*
Mcrfans User
ßiTTeR_qiRL*

Kadın

MesajKonu: Geri: hiç bi yerde düştün mü...)))   hiç bi yerde düştün mü...))) - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 23, 2007 12:12 pm

angel_of_darkness demiş ki:
geçmiş olsun bitterim Razz

SAğol cnm utangaç Laughing
handsomemorethangerard:P
Mcrfans User

Erkek

MesajKonu: Geri: hiç bi yerde düştün mü...)))   hiç bi yerde düştün mü...))) - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 23, 2007 6:47 pm

kaç yaşımda olduumu bilmiorum küçüktüm işte abimin dağ bisikletiyle sokağın başından hızla gelerek binanın garaj kapısından girdim aynı hızla binanın köşesinden arka bahçeye giden yola dönmeye çalışınca direksiyon iyice döndü ve nasıl olduysa bisikletin boynuzu dizime girdi...hiç acımadı ama psikolojik olarak ağladım hala dizimde çok kötü bi iz war...bi de fren patlama olayı war ama nese...Very Happy
*damned*
Mcrfans User
*damned*

Kadın

MesajKonu: Geri: hiç bi yerde düştün mü...)))   hiç bi yerde düştün mü...))) - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Mayıs 24, 2007 3:28 am

bn küçkken yerden kalkamıodum Very Happy Razz
ßiTTeR_qiRL*
Mcrfans User
ßiTTeR_qiRL*

Kadın

MesajKonu: Geri: hiç bi yerde düştün mü...)))   hiç bi yerde düştün mü...))) - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Mayıs 25, 2007 7:00 am

*damned* demiş ki:
bn küçkken yerden kalkamıodum Very Happy Razz
hehehhe Gçmş olsn hpsi içn ama kmk lol! lol!
ßiTTeR_qiRL*
Mcrfans User
ßiTTeR_qiRL*

Kadın

MesajKonu: Geri: hiç bi yerde düştün mü...)))   hiç bi yerde düştün mü...))) - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Mayıs 25, 2007 7:03 am

handsomemorethangerard:P demiş ki:
kaç yaşımda olduumu bilmiorum küçüktüm işte abimin dağ bisikletiyle sokağın başından hızla gelerek binanın garaj kapısından girdim aynı hızla binanın köşesinden arka bahçeye giden yola dönmeye çalışınca direksiyon iyice döndü ve nasıl olduysa bisikletin boynuzu dizime girdi...hiç acımadı ama psikolojik olarak ağladım hala dizimde çok kötü bi iz war...bi de fren patlama olayı war ama nese...Very Happy

Acımadı fln diosn ama KtüBi oly Ona bnser bşi BNm krdeşimede oldu;
Ylsa Bskletle Gdrkn Önnde Biri drmş kllrnı açmş oda çrpmym die köşdn gdrkn ani dnnce bsklettn uçtu we bhçe tllrnin ikisi bğznna bttı kmşlr fln çkrdı demrden bynunu kn fln oldu her yer dkş atldı bynunu we hal izi wr Sad Sad Evil or Very Mad Km Yptı blsm bşi ypmcm ama kzcm brs
scratch Mad
frank_love
Mcrfans User
frank_love

MesajKonu: Geri: hiç bi yerde düştün mü...)))   hiç bi yerde düştün mü...))) - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 26, 2007 10:55 pm

ya bn geçen sene çook düşüodum Sad şimdi az düşüom düşsem de yaralanmadan atltıyom Very Happy Smile

bi kere çantamla birlikte merdivenlerden yuvarlanmıştım tamda bi sınıfın önüne düşmüştüm çok şanslıyımdır kii sınıın kapısı açıktı herkes bana bakmıştı ama bn tabi gene yaralanmadan kurtulmuştum çünkü merdiven basamağı azdı Very Happy Laughing
bambuu
McrFans Moderatör
bambuu

Kadın

MesajKonu: Geri: hiç bi yerde düştün mü...)))   hiç bi yerde düştün mü...))) - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Haz. 29, 2007 8:40 am

yolda yürüyom
__aaa!! NurCaaaan !! bom(kaldırımı göremeyip yere yapıştım )Embarassed
__alsancakta arkaaşlar yüsünden girdirmediler eğilip bakıyodum dantel sokağına eğiliim derken düzyolda düşüyodum son anda kurtuldum
gökçen
Mcrfans User
gökçen

Nerden ? : YALOVA

MesajKonu: Geri: hiç bi yerde düştün mü...)))   hiç bi yerde düştün mü...))) - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Ara. 19, 2007 1:05 pm

ben 7. sınıfta 2 kere dustum okulda hemde utanc verıcıydı
My_Chemical_Romance_94
Mcrfans User
My_Chemical_Romance_94

Kadın
Nerden ? : New Jersey-Belleville

MesajKonu: Geri: hiç bi yerde düştün mü...)))   hiç bi yerde düştün mü...))) - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Ara. 19, 2007 1:09 pm

6 sınıfta birinin çelme takması sonucu 3-4 metre uççtuktan sonra merdivene kafamı vurmamı hatıırlıom
sphinks
Mcrfans User
sphinks

Kadın
Nerden ? : At the end of the world=]

MesajKonu: Geri: hiç bi yerde düştün mü...)))   hiç bi yerde düştün mü...))) - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ara. 22, 2007 10:06 am

offf buz patenİndee çok düşdüm..çok fecİİii yaa Crying or Very sad Crying or Very sad
hep ben buzlu yerler yüzünden düşüorum mesela karr yaqmışdı yerler buz tutmuşdu o zamn düşmüşdüm ama kimse görmeden kalktım hemen etrafıma bakdım sonraa kendi kendimee güldümm yolumaa dewamm ettim zuahehahaha jocolor
__helena__
Mcrfans User
__helena__

Kadın
Nerden ? : ist.--ümr.///// irLanda//

MesajKonu: Geri: hiç bi yerde düştün mü...)))   hiç bi yerde düştün mü...))) - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ara. 29, 2007 6:14 am

sevglm yannda xD çok çok utanç vericiydi ama saolsun gülmedi kaldırdı xD

hiç bi yerde düştün mü...)))
3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3
 Similar topics
-