Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

hiç bi yerde düştün mü...)))

+32
bambuu
frank_love
*damned*
handsomemorethangerard:P
ßiTTeR_qiRL*
mychemical
!! BaŞaK !!
sue_way
eLLie
eZzzGi
angel_of_darkness
-S_E_D_E_F-
ema
schwarzchenn
BrcN
all my love GeRArd
black_girl
_shule_
De_Barkot
AdeMcromance
Fall Awake
x attitude
!sezen!
Für_İmmer_Bill_Kaulitz
valeria
# xx_EmiLy_xx
mcr_elfnz
___M_c_R___
gothic_mcr
Ilgın
jackass_girl
lowelyyy:
36 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
lowelyyy:
Mcrfans User
lowelyyy:

Kadın
Nerden ? : melekler şehrinden...

hiç bi yerde düştün mü...))) - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: hiç bi yerde düştün mü...)))   hiç bi yerde düştün mü...))) - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Mart 14, 2007 11:07 am

şaşkın seni... lol!
AdeMcromance
McrFans Moderatör
AdeMcromance

Nerden ? : arayan bulur be abi:)

MesajKonu: Geri: hiç bi yerde düştün mü...)))   hiç bi yerde düştün mü...))) - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Mart 15, 2007 7:58 am

birisi hiç aklımdan çıkmıo da ondandır:) arkadaşın biri de bugün fırçaladı ztn:D olm dio eve giderken arabayla bas bas bağırıyıom kornayla duymuon dio öle balık gibi gidion:D dedim sen bakma bana Smile
!sezen!
Mcrfans User
!sezen!

Kadın
Nerden ? : Somewhere I Belong

MesajKonu: Geri: hiç bi yerde düştün mü...)))   hiç bi yerde düştün mü...))) - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Mart 15, 2007 8:12 am

dün düştüüüüüm rüzgar esti tabe benim etekler başıma geçti ben de düzeltiim die elimdekileri yere koydum etee düzelttik karizmayı çizdirdik ama ben bırak yerde poşeti tabe nooldu soora noolcak takılıp düştüm allahtan dönmüşüm popo üstü düştüm karizma fln kalmadı yane Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy lol!
lowelyyy:
Mcrfans User
lowelyyy:

Kadın

MesajKonu: Geri: hiç bi yerde düştün mü...)))   hiç bi yerde düştün mü...))) - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Mart 15, 2007 8:54 am

Admond demiş ki:
birisi hiç aklımdan çıkmıo da ondandır:) arkadaşın biri de bugün fırçaladı ztn:D olm dio eve giderken arabayla bas bas bağırıyıom kornayla duymuon dio öle balık gibi gidion:D dedim sen bakma bana Smile
balık... lol! lol! lol!
De_Barkot
Yrd. Yönetici
De_Barkot

Erkek
Nerden ? : Not here..

MesajKonu: Geri: hiç bi yerde düştün mü...)))   hiç bi yerde düştün mü...))) - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Mart 15, 2007 9:20 am

Anlatmaya kalksam Topicler yetmez.

Ben diyim 100 - siz deyin 200

Ama birisi çok berbattı onu bari anlatıyım.

Bi gün nar toplamak için Avlu kapının Yanındaki nar ağacına tırmanmak geldi aklıma. Ayağımda terlik ıslak bide bunlar.Kapının üzerinden tırmanıp yetişicekken tam nar a . Sen kay düş yapının Korkuluk demirlerine. 15Cm. uzunluğundaki sivri demir (birazda kalın) Göğsümden içeri.Sol Tarafa girdi. Kendimi çıkarttım ordan sonra eve girdim annem babam bağırıolar. Ben O deliği tuta tuta sağlık ocağına gittim. Adam Muayne ediceğine kalkmış içi görünüo die dokunuyo parmağınla. Bi giriştim adama. Babamla dayım gelmiş adamı aldılar elimden. Sonra Hastaneye gittik. Dikiş flm attılar. Ben odada beklerken canım sıkıldı koridor a çıktım. Annem Hemşire ile konuşuo. Hemşirenin elindeki Belge çocuğun ölmesi durumunda hastane ve yetkilileri bu durumdan Sorumlu değildir yazıomuş. Annem Sen bu hemşireyi bi tut. Pas pas etti. Sonra izmir ege üniversitesi hastanesine geldik. Film flm derken Adam Bu gece uyumasın Ölme tehlikesi var flm dedi. Uyutmadılar bütün gece. Böle geldi geçti. Yarası hala durur. Çokta belli oluo yaff o kadar yaranın arasından.
lowelyyy:
Mcrfans User
lowelyyy:

Kadın

MesajKonu: Geri: hiç bi yerde düştün mü...)))   hiç bi yerde düştün mü...))) - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Mart 15, 2007 11:28 am

aynı belgeyi kardeşim için de vermişlerdi..ege üniversitesi mi,gittiğin hastane?,,,,salak ya onlar ne yaptıkları belli deil..sen de ii düşmüşsün valla ölümden dönme tam
Fall Awake
Owner
Fall Awake

Erkek
Nerden ? : Yalova
Meslek : Web Tasarım

MesajKonu: Geri: hiç bi yerde düştün mü...)))   hiç bi yerde düştün mü...))) - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Mart 15, 2007 11:30 am

Dr£Am Kill£r demiş ki:
ya şeyi merak ettim sizin ev kaçıncı kat?

3 =)
https://mcrfans.yetkin-forum.com
AdeMcromance
McrFans Moderatör
AdeMcromance

Nerden ? : arayan bulur be abi:)

MesajKonu: Geri: hiç bi yerde düştün mü...)))   hiç bi yerde düştün mü...))) - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mart 16, 2007 3:55 am

hea.. cümletten geçmiş olsun herkese:D
!sezen!
Mcrfans User
!sezen!

Kadın
Nerden ? : Somewhere I Belong

MesajKonu: Geri: hiç bi yerde düştün mü...)))   hiç bi yerde düştün mü...))) - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mart 16, 2007 9:18 am

eweeet geçmiş ossun
yaa üf komşunun kocası merdivenlerden yuvarlanmış pale ölmüş adamcaaz şimdi bi bohem havası var ki apartmanda sorma gitsin millet cenaze levazımatçısı gibi takımlar fln korkuom ya
KAAATİİİLL MERDİVEEEEEEEEENNNN affraid affraid affraid
Fall Awake
Owner
Fall Awake

Erkek
Nerden ? : Yalova
Meslek : Web Tasarım

MesajKonu: Geri: hiç bi yerde düştün mü...)))   hiç bi yerde düştün mü...))) - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mart 16, 2007 11:27 am

Kotu yha :S
https://mcrfans.yetkin-forum.com
_shule_
Mcrfans User
_shule_

MesajKonu: Geri: hiç bi yerde düştün mü...)))   hiç bi yerde düştün mü...))) - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mart 19, 2007 7:23 am

bu soruyu bana sormayın o kadar çok ki Razz
mesela birini anlatıyım...
ben küçükken köye gitmiştik.çiçek toplamak için dağa çıkmıştık...
dağdan inerken ablam hemen aşağıya inmek için hızlı hızlı gidiodu.bende onu görüp hızlandım(keşke hızlanmasydım)inmemize çok az bi mesafe vardı benim ayağım takılmasınmı Very Happy o az mesafe benim yuvarlandığım alan oluyo Very Happy Laughing ensonunda durmuştum ama başımdan kanlar geliodu
izi hala duruo
x attitude
McrFans Moderatör
x attitude

Kadın

MesajKonu: Geri: hiç bi yerde düştün mü...)))   hiç bi yerde düştün mü...))) - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mart 19, 2007 7:25 am

uu kötü düşmüşsün geçmiş olsun =)
_shule_
Mcrfans User
_shule_

MesajKonu: Geri: hiç bi yerde düştün mü...)))   hiç bi yerde düştün mü...))) - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mart 19, 2007 7:33 am

saol Very Happy
black_girl
Mcrfans User
black_girl

Nerden ? : İzMiRR

MesajKonu: Geri: hiç bi yerde düştün mü...)))   hiç bi yerde düştün mü...))) - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mayıs 21, 2007 9:08 am

ohoooo... bacaklarım yara bere içinde her gün bi yere çarparım düşerim tmm belki hergün değil ama çoğunlukla. 5. sınıfta çok feciydi bağcığımın üstüne bastım we herkezin ortasında koridorda düştüm herkes gülmeye başladı falan Embarassed çoook kötüydü yaw.!!
___M_c_R___
Mcrfans User
___M_c_R___

Kadın

MesajKonu: Geri: hiç bi yerde düştün mü...)))   hiç bi yerde düştün mü...))) - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mayıs 21, 2007 9:11 am

ahahah bn daha cuma akşam kalabalık bi mekanda düştüüm yaaa hani şu yerlerde ızgara mı ne war işte onların kapağı açıkmışş paat bn adımı atmamla cukura bi bacagımn girmesi bi olduu offf cok kötüüü ya bacağıım sıyrıldıı acıdıı ama nedense bn güldüüm ya böle bi huyum war düşenede kendim düştüğümde de çook pis güleriiim
all my love GeRArd
Mcrfans User
all my love GeRArd

Kadın
Nerden ? : gerardla film izliozzz:D

MesajKonu: Geri: hiç bi yerde düştün mü...)))   hiç bi yerde düştün mü...))) - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mayıs 21, 2007 9:13 am

bisikletle takla attım
gırtlağım kandaı
iiğğreennççtiii
2 gün okula gndermedilerrr
BrcN
Mcrfans User

Kadın

MesajKonu: Geri: hiç bi yerde düştün mü...)))   hiç bi yerde düştün mü...))) - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mayıs 21, 2007 9:20 am

Başağııım geçmiş olsn Smile

Bi bu yaz

Annemin eczanesi böle yane köy gibi bi yerde.Annemin dükkan sahibinin torunu sağlık ocaının memurunun çocuu fln var geziorz böle bi de bi çocuğu aldık evindn nese işte bi eve gitmiştik yane tanıdık birinin evi nese orası da çok dik yokuş böle evden çıktık annemin eczanesine gitçez yerde bi yoğurt kapaa varmış tabi güneş te var hızlı hızlı yürüorm birden şlaaap yerde buldum kendimi böle kanıyo ayh çok kötüydü nese eczaneye yakındık ta hmn gittim Very Happy Annem sardı işte Very Happy

Bi de 2-3 yıl önceki yazda oldu

Mersinde yazlığa gitmiştik denize girdik ya bn pek denize grmeyi sevmem genellikle kuzenlerimle kumla birlikte oynarız Very Happy Nese işte bnm de her tarafım kum olmuştu sahilde bi böle yosunlu biyer vardı önünde musluğun.Sonra bi baktım anam böle milyonlarca çizik vr abuuuw çok kötü ağrıodu Neutral Sonra dayım gldi bni motora bindirip götürdü Very Happy Mesafe azdı neseki dier (doktor oln) dayımda buz fln koydu abuuw sonra da ablam etraf siyah oldu diyip bayıldı >>KISACA BERBAT Bİ ZAMANDI O Vurkendini

Bakalım bu yaz nolacak Very Happy
schwarzchenn
Mcrfans User
schwarzchenn

Kadın
Nerden ? : istanbul

MesajKonu: Geri: hiç bi yerde düştün mü...)))   hiç bi yerde düştün mü...))) - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mayıs 21, 2007 9:57 am

inş bu yaz hiç düşmessinn Very Happy
bn en son daha warda aklıma gelmio... 1 hafta önce okulda düşmüştüm..arkamda sandalye war sanıodum bi oturdum yere çakıldım resmen. utangaç tam resillikti herkes koptu.. utangaç
http://www.mcrfansturkey.tr.gg
ema
Mcrfans User
ema

Kadın

MesajKonu: Geri: hiç bi yerde düştün mü...)))   hiç bi yerde düştün mü...))) - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mayıs 21, 2007 11:13 am

ben paten kayarken düşmüştm bi kez de bisiklet sürerken ama paten kayarkn düşüşm daa rezildi utangaç utangaç
valeria
Mcrfans User
valeria

Kadın

MesajKonu: Geri: hiç bi yerde düştün mü...)))   hiç bi yerde düştün mü...))) - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mayıs 21, 2007 11:23 am

bn iki yıl önce falan yazın bisikletten düşmemiştm adeta ucmustum Very Happy ama cok kötüydüü.cok hızlı gidiyodum e bide yokus assaı olnca 2 kolum, 2bacaım,göbeem(o nasıl oldysa Suspect )ve kaşım yarlma mı patlamamı herneyse işte o duruma gelmişti kanıyoldu falan cok kötüydü bn yüzümü bi elllemiştim kanlar akıyo falan sonra hemen eczaneye falan gitmiştik özllkle kasım cok kötüydü Sad
öle bi rezillikti yni..
-S_E_D_E_F-
Mcrfans User
-S_E_D_E_F-

Kadın
Nerden ? : gâvur ismir :D

MesajKonu: Geri: hiç bi yerde düştün mü...)))   hiç bi yerde düştün mü...))) - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mayıs 21, 2007 11:23 am

fethiyede parkta demirler wardı bole yüksekti bayaa ordan sırt üstü düşmüştüm Sad nefes fln alamadım dedim ölüom bounce Very Happy daa nerde bnde o şans Razz
angel_of_darkness
Mcrfans User
angel_of_darkness

Kadın
Nerden ? : gerard ın olduğu her yerde kalben varım =)

MesajKonu: Geri: hiç bi yerde düştün mü...)))   hiç bi yerde düştün mü...))) - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mayıs 21, 2007 12:45 pm

geçmiş olsun çok kötü düşmüşün ya Crying or Very sad
eZzzGi
Mcrfans User
eZzzGi

Nerden ? : Afrika Kabileleri

MesajKonu: Geri: hiç bi yerde düştün mü...)))   hiç bi yerde düştün mü...))) - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 23, 2007 8:06 am

arkadaşımın kaykayı vardı..--hadi ben de bi deneyim-- dedim.. ve düştüm... Embarassed ama çok komikti.. Very Happy
bi kere merdivenlerden yuvarlanmıştım.. herkes panik içinde başımda toplanmıştı..hepsi korku içindeydi..bi ben kahkahalar atıodum... Very Happy
gothic_mcr
Mcrfans User
gothic_mcr

Kadın
Nerden ? : transilvanya=D

MesajKonu: Geri: hiç bi yerde düştün mü...)))   hiç bi yerde düştün mü...))) - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 23, 2007 8:33 am

sandaliyeden aşaıı atlayarak intahar edodumki ayaım kaydı ve yere düştüm neyseki ewde kimse yoktu lol!
eLLie
McrFans Moderatör
eLLie

Kadın
Nerden ? : izmir!

MesajKonu: Geri: hiç bi yerde düştün mü...)))   hiç bi yerde düştün mü...))) - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 23, 2007 8:57 am

dersane merdiwenlerinde 2-3 kez düştüm ben Razz biri çoq komikti hakkaten..popo üstü yere oturmustum..böle yanımdada ark. wardı oda oturmustu bos bos baqmıstık birbirimize sora gülme krizi geçirmiştik..tabe doal olarak dersede geç kalmıştık Very Happy bide hawuza gittiimde düşmüştüm bi kez.. dirseim yarılmıstı Shocked hala izi war..gerçi küçük ama iz izdir lol!
http://www.myspace.com/ellie_mcr

hiç bi yerde düştün mü...)))
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-