Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

My Chemical Romance konseri

+9
Für_İmmer_Bill_Kaulitz
Fall Awake
jackass_girl
PaPuJ
isra
mcr_elfnz
gothic_mcr
# xx_EmiLy_xx
Black_Paradise
13 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
YazarMesaj
Black_Paradise
Mcrfans User
Black_Paradise

My Chemical Romance konseri - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: My Chemical Romance konseri   My Chemical Romance konseri - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Mart 07, 2007 9:54 am

ya sorma ne olaylar oldu neler gelmedi basimiza Razz ya biz rise aganist grubunda rahat rahat cekmistik kameraya bile cektik mcr ninde sadece basini cikislarini kameraya cekelim dedik demez olaydik onumuzde guvenlik gorevlisi bir sisko vardi sinir cekmemize izin vermedi takti adam bize teyzemde kacamak kacamak cekmeye devam etti ama hic gozunden kacar mi bi de sisko ya atlayip gelemedi yanimiza baska birini cagirtirdi sonra adam geldi fln tabi bn o sirada konsantre olmusum tam cikislari hicbirsey gormez olmus gozum adamin yanimiza geldiigini neden sonra gordum...adam cekme cekme demis bir daha cekersen kamerani alirim demis...tabi teyzemin moral sifir oldu.bir daha da zar zor cektik ben aldim kendim cekmeye calistim resimleri cogu da kotu cikmis iyi cikanlar bunlar iste...
mcr_elfnz
Mcrfans User
mcr_elfnz

Kadın

MesajKonu: Geri: My Chemical Romance konseri   My Chemical Romance konseri - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Mart 07, 2007 10:24 am

Smile cddn büyük bi çaba göstermişiniz bunlar bana yeter de artar zate Surprised
valeria
Mcrfans User
valeria

Kadın

MesajKonu: Geri: My Chemical Romance konseri   My Chemical Romance konseri - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Mart 11, 2007 4:58 pm

basak demiş ki:
süperrr ahah bizde orda olsaydık Rolling Eyes ewt cok sanslısınn ne mutlu sna..
cok hmde cok şanslsnnn
Chosniel.
Mcrfans User
Chosniel.

Kadın
Nerden ? : uzay boşlu...
Meslek : öğrencixD
Hayranı Olduğu Grup Üyesi : hepsii :)

MesajKonu: Geri: My Chemical Romance konseri   My Chemical Romance konseri - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Nis. 07, 2007 2:50 am

eft çoxxx sansslısın Sad inş tttrkiyeye glrlerde gideriz
http://www.mypsce.com/sewde
valeria
Mcrfans User
valeria

Kadın

MesajKonu: Geri: My Chemical Romance konseri   My Chemical Romance konseri - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Mayıs 15, 2007 2:15 am

süper ya cokcok cok cok sansllsnn Sad inanmıyrm ya onları gördn cokkkkkkkkkkk sanslsn!! Sad bnde istiyorum yaaaa Sad Sad Sad Sad
schwarzchenn
Mcrfans User
schwarzchenn

Kadın
Nerden ? : istanbul

MesajKonu: Geri: My Chemical Romance konseri   My Chemical Romance konseri - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Mayıs 15, 2007 8:10 am

sen ennn ennn şanslı kıszısın bu sitenin Smile keşke bizde orda olsaydık Sad
http://www.mcrfansturkey.tr.gg
violet_punk
Mcrfans User
violet_punk

Kadın

MesajKonu: Geri: My Chemical Romance konseri   My Chemical Romance konseri - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Mayıs 20, 2007 12:10 pm

cok sanslısın coooooooooooook Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

My Chemical Romance konseri
3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3
 Similar topics
-
» My chemical romance 03.07.07 @ Helsinki
» my chemical romance diary
» **my chemical romance**