Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

My Chemical Romance konseri

+9
Für_İmmer_Bill_Kaulitz
Fall Awake
jackass_girl
PaPuJ
isra
mcr_elfnz
gothic_mcr
# xx_EmiLy_xx
Black_Paradise
13 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Black_Paradise
Mcrfans User
Black_Paradise

My Chemical Romance konseri Empty
MesajKonu: My Chemical Romance konseri   My Chemical Romance konseri Icon_minitimeSalı Şub. 27, 2007 9:07 am

23 subat 2007 Nassau Colisseium NEW YORK.(resimler sonra eklenecektir.)
mcr cikmadan once on grup olarak Rise Aganist grubu cikti 45 dk.lik bir konserden sonra ara verildi ve ondan sonra da beklenen an geldi ve mcr grubu sahneye cikti gerard way klipdeki gibi hasta yatagindan hasta kiyafeti ile sarki soyleyerek cikti kiyafetini hizlicana cikararak firlattikdan sonra sarkisina devam etti.Black Parade albumunu bastan sona dogru soylediler hersey cok guzeldi gerard'in bize isik tutmasi mikey ile yaptiklari komiklikler ve hatta welcome to the black parade sarkisini soylemeden once bizimle bir konusma yapti ve bugun babasinin dogum gunu oldugunu ve onun icin bir dogum gunu sarkisi soylememizi istedi ve dogum gunu sarkisini soyledikden sonra bize cook tesekkur etti ve welcome to the black parade sarkisini soylediler gercekten de cook duygusaldi.gerard genclere kotu ornek olduklarini soyliyenler icin su yorumu yapti "biz sadece birsey soyluyoruz o da kendiniz olun".Black Parade deki sarkilar bitince iceriye gittiler seyirci bagira bagira onlari cagirdi ve bekledi.arka plan degisti kiyafetlerinide degistirip geldiler eski hallerine burunduler ve eski sarkilardan soylediler.Birara Gerard seyircilere sutyen atti.birde neden anlamadim bize Fuck Yeah! diye bagirtirdi Razz ve benm de dusundugum gibi helena sarkisi ile konseri bitirdiler hersey superdi...

En son tarafından Salı Şub. 27, 2007 9:36 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
# xx_EmiLy_xx
Mcrfans User
# xx_EmiLy_xx

Kadın
Nerden ? : AdaLar_EskisehiR =)

MesajKonu: Geri: My Chemical Romance konseri   My Chemical Romance konseri Icon_minitimeSalı Şub. 27, 2007 9:10 am

Harikaa harikaa Sad Çok çok çok şanslısın...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: My Chemical Romance konseri   My Chemical Romance konseri Icon_minitimeSalı Şub. 27, 2007 9:12 am

süperrr ahah bizde orda olsaydık Rolling Eyes ewt cok sanslısınn ne mutlu sna..
Black_Paradise
Mcrfans User
Black_Paradise

MesajKonu: Geri: My Chemical Romance konseri   My Chemical Romance konseri Icon_minitimeSalı Şub. 27, 2007 9:12 am

mychemromance_girl demiş ki:
Harikaa harikaa Sad Çok çok çok şanslısın...
tesekkur ederim ama bu olayi yasamak icin ne eziyetler cektim ama olsun onlar bile superdi maceraydi.
# xx_EmiLy_xx
Mcrfans User
# xx_EmiLy_xx

Kadın

MesajKonu: Geri: My Chemical Romance konseri   My Chemical Romance konseri Icon_minitimeSalı Şub. 27, 2007 9:13 am

Frank wardı demi konserde? Bi dedikodu warya hastaymş,konserlere çıkamıomş falan die
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: My Chemical Romance konseri   My Chemical Romance konseri Icon_minitimeSalı Şub. 27, 2007 9:18 am

Frank wardı demi konserde? Bi dedikodu warya hastaymş,konserlere çıkamıomş falan die
eer varsa kardesim jackass cok mutlu olur cnm bnüm Very Happy
Black_Paradise
Mcrfans User
Black_Paradise

MesajKonu: Geri: My Chemical Romance konseri   My Chemical Romance konseri Icon_minitimeSalı Şub. 27, 2007 9:18 am

ilk basta cook korktum o cikmiycak diye zaten Rolling Eyes ilk ciktilarinda da onun frank olmadigini dusundum cunku cok sakindi oyle cook hareketli degildi ama ikinci yarida onun frank olduguna karar verdim cunku hareketlenmeye baslamisti birde t-shirt giymisti bende dovmelerinden tanidim Razz tanitim yapilirken de frank diye tanittilar...
# xx_EmiLy_xx
Mcrfans User
# xx_EmiLy_xx

Kadın

MesajKonu: Geri: My Chemical Romance konseri   My Chemical Romance konseri Icon_minitimeSalı Şub. 27, 2007 9:26 am

Aman ii ii Very Happy RaatLadm walla Franksiz MCR olmaskii...Gerard nasıldı yaf annat annat daaa
gothic_mcr
Mcrfans User
gothic_mcr

Kadın
Nerden ? : transilvanya=D

MesajKonu: Geri: My Chemical Romance konseri   My Chemical Romance konseri Icon_minitimeSalı Şub. 27, 2007 9:29 am

kısıım yaw çok şanslısın vallahiiiiiiiii Wink
mcr_elfnz
Mcrfans User
mcr_elfnz

Kadın

MesajKonu: Geri: My Chemical Romance konseri   My Chemical Romance konseri Icon_minitimeSalı Şub. 27, 2007 9:34 am

ya çooooooooooooook şanslısın ya Sad Sad (kıskançlıktan ağlıom. bende ya bendeee!! daha rakınkok a gitmeme izin vermiolar nedenini sordum bi nedeni yokmuş canı öle istiomuş biricik anamın Sad )
Black_Paradise
Mcrfans User
Black_Paradise

MesajKonu: Geri: My Chemical Romance konseri   My Chemical Romance konseri Icon_minitimeSalı Şub. 27, 2007 9:35 am

daha ne anlattim siz sorun ben cevapliyim Wink
gothic_mcr
Mcrfans User
gothic_mcr

Kadın

MesajKonu: Geri: My Chemical Romance konseri   My Chemical Romance konseri Icon_minitimeSalı Şub. 27, 2007 9:37 am

aynen benimkilerde seninkiler gibi düşünüo... sinirden printer a bi çaktım yerde ve galba kırıldı Mad Sad Crying or Very sad
gothic_mcr
Mcrfans User
gothic_mcr

Kadın

MesajKonu: Geri: My Chemical Romance konseri   My Chemical Romance konseri Icon_minitimeSalı Şub. 27, 2007 9:37 am

Alıntı :
daha ne anlattim siz sorun ben cevapliyim Wink

gerard zayıflamışmı?

En son tarafından Salı Şub. 27, 2007 9:40 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
# xx_EmiLy_xx
Mcrfans User
# xx_EmiLy_xx

Kadın

MesajKonu: Geri: My Chemical Romance konseri   My Chemical Romance konseri Icon_minitimeSalı Şub. 27, 2007 9:39 am

lol! Ağzımdan aldn bnden uzun yaşıcan walla gothic_mcr
gothic_mcr
Mcrfans User
gothic_mcr

Kadın

MesajKonu: Geri: My Chemical Romance konseri   My Chemical Romance konseri Icon_minitimeSalı Şub. 27, 2007 9:42 am

lol! Ağzımdan aldn bnden uzun yaşıcan walla gothic_mcr

pardon bişey sorjam toplam kaç yıl yaşıycan???((meraktan)) lol!
Black_Paradise
Mcrfans User
Black_Paradise

MesajKonu: Geri: My Chemical Romance konseri   My Chemical Romance konseri Icon_minitimeSalı Şub. 27, 2007 9:42 am

hayir aksine kilo almisti
gothic_mcr
Mcrfans User
gothic_mcr

Kadın

MesajKonu: Geri: My Chemical Romance konseri   My Chemical Romance konseri Icon_minitimeSalı Şub. 27, 2007 9:43 am

kilo aldıını bilioduk ta hani belki şimdiye zayıflamıştır die
# xx_EmiLy_xx
Mcrfans User
# xx_EmiLy_xx

Kadın

MesajKonu: Geri: My Chemical Romance konseri   My Chemical Romance konseri Icon_minitimeSalı Şub. 27, 2007 9:45 am

Allaım boyuna yio maşaLLa...Ezecn geççen walla Gee kilo wer asckk bi ara manken gibydn yaaf Vurkendini
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: My Chemical Romance konseri   My Chemical Romance konseri Icon_minitimeSalı Şub. 27, 2007 10:10 am

Allaım boyuna yio maşaLLa...Ezecn geççen walla Gee kilo wer asckk bi ara manken gibydn yaaf Vurkendini
yeye de kimse beenmesin Razz Razz bn nasıl olsa her halini seviomm utangaç
gothic_mcr
Mcrfans User
gothic_mcr

Kadın

MesajKonu: Geri: My Chemical Romance konseri   My Chemical Romance konseri Icon_minitimeSalı Şub. 27, 2007 10:19 am

yarasın ona hem bence şişko daha sevimli ((yakışıklı işte herşey yakışı kilo bile))lol! lol!
# xx_EmiLy_xx
Mcrfans User
# xx_EmiLy_xx

Kadın

MesajKonu: Geri: My Chemical Romance konseri   My Chemical Romance konseri Icon_minitimeSalı Şub. 27, 2007 11:35 am

lol! O aldıysa kilo kesin Eliziada gene almştr malum Gee werince werio ya
Black_Paradise
Mcrfans User
Black_Paradise

MesajKonu: Geri: My Chemical Romance konseri   My Chemical Romance konseri Icon_minitimeSalı Şub. 27, 2007 11:37 am

hakkaten yaa saclarini da siyaha boyamistir Razz
# xx_EmiLy_xx
Mcrfans User
# xx_EmiLy_xx

Kadın

MesajKonu: Geri: My Chemical Romance konseri   My Chemical Romance konseri Icon_minitimeSalı Şub. 27, 2007 11:40 am

Black_Paradise demiş ki:
hakkaten yaa saclarini da siyaha boyamistir Razz
Özenti işteeee Twisted Evil
mcr_elfnz
Mcrfans User
mcr_elfnz

Kadın

MesajKonu: Geri: My Chemical Romance konseri   My Chemical Romance konseri Icon_minitimeSalı Şub. 27, 2007 1:32 pm

bişi sorcam konser new york da. nasıl başardın gtmeyi??
Black_Paradise
Mcrfans User
Black_Paradise

MesajKonu: Geri: My Chemical Romance konseri   My Chemical Romance konseri Icon_minitimeSalı Şub. 27, 2007 1:48 pm

benim teyzem miami de yasiyor zaten onu ziyaret icin birde kurs icin amerikaya geldim suanda da ordayim zaten.teyzeme soyledim iste boyle bir grup var ny da kosneri var fln die o da tmm bakariz dedi sonra bileti aldik ny da arkida vardi ona gittik ordan da konsere gittik oyle yani....

My Chemical Romance konseri
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» My chemical romance 03.07.07 @ Helsinki
» my chemical romance diary
» **my chemical romance**