Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

TEENAGERS!!! :D

+20
x attitude
pınarr
jackass_girl
valeria
S!L@
hawa
Alexisonfire
Xx_asigençlik_xX
electra_
emo_zuzu
müge
Chosniel.
__c'mon__
___M_c_R___
Gee Soul
pedantic
violet_punk
MiSsinG...
BrcN
schwarzchenn
24 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
violet_punk
Mcrfans User
violet_punk

Kadın

TEENAGERS!!! :D - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: TEENAGERS!!! :D   TEENAGERS!!! :D - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 30, 2007 4:29 pm

S!L@ demiş ki:
yalnız şarkı gençleri anlatıyo bi cenaze töreni şeklinde olmasını beklemiyodun heralde...
süper söylemişsin...katılıyorum
Xx_asigençlik_xX
Mcrfans User
Xx_asigençlik_xX

Kadın
Nerden ? : izmir

MesajKonu: Geri: TEENAGERS!!! :D   TEENAGERS!!! :D - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Mayıs 31, 2007 1:33 am

ya çete kuruyonuz kuruyonuz geliyosunuz üstüme..kendinize güveniniz yok sanırım ben öyle gördüm!!

kısaca kendimi şöyle ifade edeyim:

Famoust Last Words :
...........
Yaşamaya devam etmek için korkmuyorum
Bu dünyayı yalnız yürümek için korkmuyorum
...........
Sana bakıyorum yanımda uzanmışsın
Hiçbir zaman söyleyebileceğimi düşünmediğim sözlerle
Uyanık ve korkusuz
Uykuda yada ölü
..........

Teenagers

Erkekler ve kızlar hücrede
Çok fazla yakışmayacak, oğlum
Ama üzgün ve yaralıysan
Gömleğinin altındaki şey
Yaptıkları şeyleri onlara ödetecek...

................................
Birazcık çalışıyosa saksı ne demek istediğimi anlarsınız.. düşünceli

acaba Billboard artık MCRden bahsederken eskisi gibi "listenin en sert parçası" diyecek mi??
valeria
Mcrfans User
valeria

Kadın

MesajKonu: Geri: TEENAGERS!!! :D   TEENAGERS!!! :D - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Mayıs 31, 2007 1:53 am

eMo McR demiş ki:
S!L@ demiş ki:
yalnız şarkı gençleri anlatıyo bi cenaze töreni şeklinde olmasını beklemiyodun heralde...

harbiden he ehuehehehe Very Happy
zuahaha koptum buna Very Happy bncede yni gencleri falan anlatrken ne beklerdnki bnce hala cok iyi mcr sdce bi klip yüzünden onu silmeye deymez.. Exclamation
Xx_asigençlik_xX
Mcrfans User
Xx_asigençlik_xX

Kadın

MesajKonu: Geri: TEENAGERS!!! :D   TEENAGERS!!! :D - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Mayıs 31, 2007 2:13 am

https://www.youtube.com/watch?v=k6EQAOmJrbw

alın daha düzgün bi izleyin..

madem SHİT leri sansürlüceksin gerard niye koyuyosun??içine ettin şarkının saol..

En son tarafından Perş. Mayıs 31, 2007 2:17 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Xx_asigençlik_xX
Mcrfans User
Xx_asigençlik_xX

Kadın

MesajKonu: Geri: TEENAGERS!!! :D   TEENAGERS!!! :D - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Mayıs 31, 2007 2:16 am

Alexisonfire demiş ki:
S!L@ demiş ki:
Doğru haklısın [bana diil sözün onu da biliorum] ama MCR'ın tamamen tarzının dışına çıkması herkesi şaşırtıo o kadar Rolling Eyes Ok gençlere yönelik ama "Haydi gençler eller havaya" gibi bi şarkı da diil ki yani.. Helena, The Ghost Of You veya eski olan herhangi bi kliple bu klibi kıyasladığında, ikisinin de aynı olduğunu, aynı tadı verdiğini düşünüomusun? MCR böyle tanınmadı, birden deişmesi kolay sindirilebilicek bişey diil.. Ilk çıktıklarında savundukları şeyleri unuttular resmen, savunmadıklarını yapmaya başladılar.. Bu şaşırtıcı olan zaten.. Şuan videonun youtube'a düşmemesinin nedeni de klibin beğenilmemesi.. Evet bu yani açıkça söylüyo 40 yıllık fanlar. TV'de yayınlandıktan 1 saat sonra linkler gelirdi elimize.. Bi de bu sürekli ertelenen konserler, tarihleri açıklanıp yayınlanmayan klipler, singlelar falan insanları çok etkilendi.. Ben seneye çıkarıcakları albümü çok merak ediorum.. Napıcakları belli olmaz.. Belki eskiye geri dönerler, belki de yeniliklere devam ederler bilemeyiz.. Yeni MCR'ı sevenlere lafım yok zaten. Bu olay benim [veya benim gibi düşünenlerin] hayal kırıklığına uğraması o kadar.. Rolling Eyes

hayal kırıklığına uğrayan biziz haaa..size noluyo??Bi laf edemicez mi amma shit grubunuz varmış yaa Evil or Very Mad
Alexisonfire
Mcrfans User
Alexisonfire

Kadın
Nerden ? : Istanbul

MesajKonu: Geri: TEENAGERS!!! :D   TEENAGERS!!! :D - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Mayıs 31, 2007 7:37 am

Xx_asigençlik_xX demiş ki:
Alexisonfire demiş ki:
S!L@ demiş ki:
Doğru haklısın [bana diil sözün onu da biliorum] ama MCR'ın tamamen tarzının dışına çıkması herkesi şaşırtıo o kadar Rolling Eyes Ok gençlere yönelik ama "Haydi gençler eller havaya" gibi bi şarkı da diil ki yani.. Helena, The Ghost Of You veya eski olan herhangi bi kliple bu klibi kıyasladığında, ikisinin de aynı olduğunu, aynı tadı verdiğini düşünüomusun? MCR böyle tanınmadı, birden deişmesi kolay sindirilebilicek bişey diil.. Ilk çıktıklarında savundukları şeyleri unuttular resmen, savunmadıklarını yapmaya başladılar.. Bu şaşırtıcı olan zaten.. Şuan videonun youtube'a düşmemesinin nedeni de klibin beğenilmemesi.. Evet bu yani açıkça söylüyo 40 yıllık fanlar. TV'de yayınlandıktan 1 saat sonra linkler gelirdi elimize.. Bi de bu sürekli ertelenen konserler, tarihleri açıklanıp yayınlanmayan klipler, singlelar falan insanları çok etkilendi.. Ben seneye çıkarıcakları albümü çok merak ediorum.. Napıcakları belli olmaz.. Belki eskiye geri dönerler, belki de yeniliklere devam ederler bilemeyiz.. Yeni MCR'ı sevenlere lafım yok zaten. Bu olay benim [veya benim gibi düşünenlerin] hayal kırıklığına uğraması o kadar.. Rolling Eyes

hayal kırıklığına uğrayan biziz haaa..size noluyo??Bi laf edemicez mi amma shit grubunuz varmış yaa Evil or Very Mad
Yafrucum ne diosun bi daha oku, ben burda MCR'ın deişmesinin beni üzdüğünden bahsediorm. tüh
http://www.patd.tk
violet_punk
Mcrfans User
violet_punk

Kadın

MesajKonu: Geri: TEENAGERS!!! :D   TEENAGERS!!! :D - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Mayıs 31, 2007 9:36 am

konu gencler nası bisey olabilir daha baska ya

En son tarafından Perş. Mayıs 31, 2007 9:38 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
violet_punk
Mcrfans User
violet_punk

Kadın

MesajKonu: Geri: TEENAGERS!!! :D   TEENAGERS!!! :D - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Mayıs 31, 2007 9:37 am

https://www.youtube.com/watch?v=k6EQAOmJrbw

alın daha düzgün bi izleyin..

madem SHİT leri sansürlüceksin gerard niye koyuyosun??içine ettin şarkının saol..
ne diosun ya sende forumun icine ediyosun o zaman!off
Alexisonfire
Mcrfans User
Alexisonfire

Kadın
Nerden ? : Istanbul

MesajKonu: Geri: TEENAGERS!!! :D   TEENAGERS!!! :D - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Mayıs 31, 2007 10:08 am

Bu arada siz sansür demişken, klibin sansürsüzü de var, daha önce dediğim gibi kelimeleri deiştirmişler =)
http://www.patd.tk
pedantic
Mcrfans User
pedantic

Kadın
Nerden ? : antalya

MesajKonu: Geri: TEENAGERS!!! :D   TEENAGERS!!! :D - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Mayıs 31, 2007 10:17 am

my chemical romance'in diğer kliplerine göre bakılıcak olursa o kadar da iyi bir klip olmamış ama yinede saygı duymak lazım gençlerle ilgili bişiler yapmak istemişler şirin bir klip olmuş inşallah bi dahakine daha iyi bir klip yaparlar bi klip için böyle süper bir gruptan nefret etmeye gerek yok sunny
Xx_asigençlik_xX
Mcrfans User
Xx_asigençlik_xX

Kadın

MesajKonu: Geri: TEENAGERS!!! :D   TEENAGERS!!! :D - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Mayıs 31, 2007 1:00 pm

Alexisonfire demiş ki:
Alexisonfire demiş ki:
S!L@ demiş ki:

Yafrucum ne diosun bi daha oku, ben burda MCR'ın deişmesinin beni üzdüğünden bahsediorm. tüh

bebeğim ben seni haklı buldum dedim ki diğer bana gıcık olanlaraa yaav işte kübrayla bana ne karışıyonuz..anadın ?? özür dilerm bi anlık kırgınlığa neden olduysamm.. mjx Razz

evet içine ediom sitenin heeeaa..çok memnunum canım benim!!

ya Gökhan abi yaa benden memnun deilsen hemen banla beni hemen..
jackass_girl
McrFans Moderatör
jackass_girl

Kadın
Nerden ? : FraNkim nerde ben orda(N.J)

MesajKonu: Geri: TEENAGERS!!! :D   TEENAGERS!!! :D - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Mayıs 31, 2007 1:24 pm

pedantic demiş ki:
my chemical romance'in diğer kliplerine göre bakılıcak olursa o kadar da iyi bir klip olmamış ama yinede saygı duymak lazım gençlerle ilgili bişiler yapmak istemişler şirin bir klip olmuş inşallah bi dahakine daha iyi bir klip yaparlar bi klip için böyle süper bir gruptan nefret etmeye gerek yok sunny
+1katılıorm Razz ama klip bklediiğim gibi değildi konserde hissttm kndimi zaten frankimi de az göstermşlr Evil or Very Mad olsn ama yinede frankime hasta oldum..kıyafet,durş,asalet,hareketler off öldüm öldüm bittim
frankim yine süpersin yine süpersin oyyh yirim Razz Razz Razz
I love you I love you I love you frank:heart: I love you I love you
pınarr
Mcrfans User
pınarr

MesajKonu: Geri: TEENAGERS!!! :D   TEENAGERS!!! :D - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Haz. 01, 2007 1:23 am

ya bence cok güzel olmuş ya gerard yine cok şeker ya yerım onu Razz
x attitude
McrFans Moderatör
x attitude

Kadın

MesajKonu: Geri: TEENAGERS!!! :D   TEENAGERS!!! :D - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Haz. 01, 2007 6:10 am

basit bi klip olmuş .. Rolling Eyes Sleep
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: TEENAGERS!!! :D   TEENAGERS!!! :D - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Haz. 01, 2007 8:29 am

ya biras hayal kırıklıgı oldu ama yinede gusel olmus eglenceli
schwarzchenn
Mcrfans User
schwarzchenn

Kadın
Nerden ? : istanbul

MesajKonu: Geri: TEENAGERS!!! :D   TEENAGERS!!! :D - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Haz. 01, 2007 11:16 am

önceki kliplerle karşılaştırıldıı zaman çokta ii bi işin ortaya çıkmadıı bariz,üzgünüm ama bu böle..bnce mcr nin tarzına ponpon kızlar,yanan sönen ışıklar fln gitmemiş...sadece bi klip yüsünden grubu siliosanız,bilmiorum Suspect bn klibin son sahnesinde gee nin mikrofonu wermemesine sıkı sıkıya yapışmasına koptum lol! diğer kliplrin çok daha ii olcandan eminim,çünkü bidenedir MCR Razz
teenagers a da bağlı olarak belki yeni bi şi ler denemek istediler ama gelen yorumlardan herhalde bi daha bu tarz bi klip çekmezler o yüsden bi sonraki kliplern teenagers a benzemiceni düşünüorum..

En son tarafından Cuma Haz. 01, 2007 11:19 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://www.mcrfansturkey.tr.gg
Xx_asigençlik_xX
Mcrfans User
Xx_asigençlik_xX

Kadın

MesajKonu: Geri: TEENAGERS!!! :D   TEENAGERS!!! :D - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Haz. 01, 2007 11:18 am

yav silerim silerim kardeşim kendi zevk ve iradem alala amma taktınız beni de yaa..

Hem sildim demedim..gözümden düştü dedim..KÜSTÜM MCRYEEEEE
!! BaŞaK !!
Mcrfans User
!! BaŞaK !!

Kadın
Nerden ? : R.N.G'de ki 3. tuvaaalet....

MesajKonu: Geri: TEENAGERS!!! :D   TEENAGERS!!! :D - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Haz. 01, 2007 11:38 am

MiSsinG... demiş ki:
çok saol ya =))) "ooooooooooooh yeeeaaaaaaaah" kısmında Gerard ın yaptıı harekete koptum yalnız muhteşem olmuş o hareket =)))))))......
evet hareket güzeldi acaiplik katmış klibe ve çoook güsel olmuş bayıldım he he he... Very Happy
schwarzchenn
Mcrfans User
schwarzchenn

Kadın
Nerden ? : istanbul

MesajKonu: Geri: TEENAGERS!!! :D   TEENAGERS!!! :D - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Haz. 01, 2007 1:37 pm

arkadaşlar burdan teenagers ı net olarak izleyebilirsiniz Very Happy
www.buzznet.com/tags/gee/video/510861/?p=1
http://www.mcrfansturkey.tr.gg
# xx_EmiLy_xx
Mcrfans User
# xx_EmiLy_xx

Kadın
Nerden ? : AdaLar_EskisehiR =)

MesajKonu: Geri: TEENAGERS!!! :D   TEENAGERS!!! :D - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Haz. 02, 2007 2:02 am

Çok bekLediim gby oLduunu söLeemicem..Bu kadar gecikmeye faLan daha sıkı bi kLip bekLiodm.. Shocked
electra_
Mcrfans User
electra_

Kadın

MesajKonu: Geri: TEENAGERS!!! :D   TEENAGERS!!! :D - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Haz. 02, 2007 3:09 am

ya çete kuruyonuz kuruyonuz geliyosunuz üstüme..kendinize güveniniz yok sanırım ben öyle gördüm!!

kısaca kendimi şöyle ifade edeyim:

Famoust Last Words :
...........
Yaşamaya devam etmek için korkmuyorum
Bu dünyayı yalnız yürümek için korkmuyorum
...........
Sana bakıyorum yanımda uzanmışsın
Hiçbir zaman söyleyebileceğimi düşünmediğim sözlerle
Uyanık ve korkusuz
Uykuda yada ölü
..........

Teenagers

Erkekler ve kızlar hücrede
Çok fazla yakışmayacak, oğlum
Ama üzgün ve yaralıysan
Gömleğinin altındaki şey
Yaptıkları şeyleri onlara ödetecek...

................................
Birazcık çalışıyosa saksı ne demek istediğimi anlarsınız.. düşünceli

acaba Billboard artık MCRden bahsederken eskisi gibi "listenin en sert parçası" diyecek mi??

aslında sana hak weriorum, şmdi şöle düşününce bana black parade' deki şarkıları en sewdiinden itibaren sırala deseler en sonda teenagers olurdu, şarkıya kötü demiyorum asla ama dier mcr şarkılarının yanında bana hafif gelio.. e bu şarkıya da dorusu çok çok süper bi klip bekleyemezdim,
o yüzden klip şarkıya göre ii ama mcr a göre yeterli diil bence.....
sorrowtherapy
Mcrfans User
sorrowtherapy

Kadın

MesajKonu: Geri: TEENAGERS!!! :D   TEENAGERS!!! :D - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Haz. 02, 2007 4:32 am

tüm hayallerim suya düştü... ii bişi beklerdim... git gide soğumaya başlıyorum m'den hadi hayırlısı S: tüh
http://sorrowtherapy.deviantart.com
_shule_
Mcrfans User
_shule_

MesajKonu: Geri: TEENAGERS!!! :D   TEENAGERS!!! :D - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Haz. 15, 2007 11:29 am

[quote="violet_punk"]abuuuuuu Very Happy costurmus melegiiiiim<
eheühe katılıom Very Happy:D
pedantic
Mcrfans User
pedantic

Kadın
Nerden ? : antalya

MesajKonu: Geri: TEENAGERS!!! :D   TEENAGERS!!! :D - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Haz. 15, 2007 11:52 am

bugün mtv_tr'de izledim videoyu nedense çok sevindirik oldum=)
jackass_girl
McrFans Moderatör
jackass_girl

Kadın
Nerden ? : FraNkim nerde ben orda(N.J)

MesajKonu: Geri: TEENAGERS!!! :D   TEENAGERS!!! :D - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Haz. 15, 2007 3:25 pm

pedantic demiş ki:
bugün mtv_tr'de izledim videoyu nedense çok sevindirik oldum=)
aynen bnde cook heycanlandm çıkınca Razz

TEENAGERS!!! :D
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki