Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

TEENAGERS!!! :D

+20
x attitude
pınarr
jackass_girl
valeria
S!L@
hawa
Alexisonfire
Xx_asigençlik_xX
electra_
emo_zuzu
müge
Chosniel.
__c'mon__
___M_c_R___
Gee Soul
pedantic
violet_punk
MiSsinG...
BrcN
schwarzchenn
24 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
schwarzchenn
Mcrfans User
schwarzchenn

Kadın
Nerden ? : istanbul

TEENAGERS!!! :D Empty
MesajKonu: TEENAGERS!!! :D   TEENAGERS!!! :D Icon_minitimeSalı Mayıs 29, 2007 9:26 am

sonunda beklenilen klip teenagers ı izliyebilcezz.. cheers Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy .....
tıklayın alttaki linke:D
www.buzznet.com/tags/mychemicalromance/video/479461/
gee m yine çok tatlı kıpır kıpır durmuo yerinde Razz Razz
http://www.mcrfansturkey.tr.gg
BrcN
Mcrfans User

Kadın

MesajKonu: Geri: TEENAGERS!!! :D   TEENAGERS!!! :D Icon_minitimeSalı Mayıs 29, 2007 9:41 am

Çok saol cnm yarı adaşım bn youtube dan izledim ama bi de bundan izliim ama çok saol cidden Very Happy
MiSsinG...
Mcrfans User
MiSsinG...

MesajKonu: Geri: TEENAGERS!!! :D   TEENAGERS!!! :D Icon_minitimeSalı Mayıs 29, 2007 9:46 am

çok saol ya =))) "ooooooooooooh yeeeaaaaaaaah" kısmında Gerard ın yaptıı harekete koptum yalnız muhteşem olmuş o hareket =)))))))

ewet eelenceli bi şarkıya çok eelenceli bi klip çekmişler.. acaip beendim =))) bi bize gelse de net net izlesek =)))
violet_punk
Mcrfans User
violet_punk

Kadın

MesajKonu: Geri: TEENAGERS!!! :D   TEENAGERS!!! :D Icon_minitimeSalı Mayıs 29, 2007 10:01 am

oley beeeeeee cheers süper klip olmus!gerardım yine cooooooooooooook tatlııı<3<3<3
violet_punk
Mcrfans User
violet_punk

Kadın

MesajKonu: Geri: TEENAGERS!!! :D   TEENAGERS!!! :D Icon_minitimeSalı Mayıs 29, 2007 10:07 am

abuuuuuu Very Happy costurmus melegiiiiim<3
pedantic
Mcrfans User
pedantic

Kadın
Nerden ? : antalya

MesajKonu: Geri: TEENAGERS!!! :D   TEENAGERS!!! :D Icon_minitimeSalı Mayıs 29, 2007 10:27 am

sonunda gördük şu klibi yaaa ohh Very Happy çok güzel klip olmuş yaa çok beğendim ama keşek daha uzun olabilseydi hatta saatler sürseydii Sad
Gee Soul
Mcrfans User
Gee Soul

Kadın
Nerden ? : barcelona

MesajKonu: Geri: TEENAGERS!!! :D   TEENAGERS!!! :D Icon_minitimeSalı Mayıs 29, 2007 12:22 pm

ya hakkaten şu oooooooooooooooooooooohh yeaaaaaaah kısmı mükemmel olmuş yaa kırıldm gülmekten meleim benimmmmmmmm lol!
violet_punk
Mcrfans User
violet_punk

Kadın

MesajKonu: Geri: TEENAGERS!!! :D   TEENAGERS!!! :D Icon_minitimeSalı Mayıs 29, 2007 12:30 pm

geesoul demiş ki:
ya hakkaten şu oooooooooooooooooooooohh yeaaaaaaah kısmı mükemmel olmuş yaa kırıldm gülmekten meleim benimmmmmmmm lol!
evet orda cok komik melek<3 Very Happy
___M_c_R___
Mcrfans User
___M_c_R___

Kadın

MesajKonu: Geri: TEENAGERS!!! :D   TEENAGERS!!! :D Icon_minitimeSalı Mayıs 29, 2007 12:31 pm

çook tatlı bi klip olmuuş yaa cheers
Gee Soul
Mcrfans User
Gee Soul

Kadın
Nerden ? : barcelona

MesajKonu: Geri: TEENAGERS!!! :D   TEENAGERS!!! :D Icon_minitimeSalı Mayıs 29, 2007 1:31 pm

Gabriella. demiş ki:
geesoul demiş ki:
gerard arthur melek way lol! lol! flower
__c'mon__
Mcrfans User
__c'mon__

Kadın
Nerden ? : New Jersey !!!(hehe...)
Meslek : ***********************
Hayranı Olduğu Grup Üyesi : ***********************

MesajKonu: Geri: TEENAGERS!!! :D   TEENAGERS!!! :D Icon_minitimeSalı Mayıs 29, 2007 2:08 pm

bakatilla gördün mü bn burda yalan demiom mcr tv de yayınlandı dieee baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak Mad

bu arada cooook saol cnm klip için coooooook gsl Very Happy Razz tongue
violet_punk
Mcrfans User
violet_punk

Kadın

MesajKonu: Geri: TEENAGERS!!! :D   TEENAGERS!!! :D Icon_minitimeSalı Mayıs 29, 2007 2:31 pm

geesoul demiş ki:
Gabriella. demiş ki:
geesoul demiş ki:
gerard arthur melek way lol! lol! flower
zuhaha süper oldu Very Happy lol!
Chosniel.
Mcrfans User
Chosniel.

Kadın
Nerden ? : uzay boşlu...
Meslek : öğrencixD
Hayranı Olduğu Grup Üyesi : hepsii :)

MesajKonu: Geri: TEENAGERS!!! :D   TEENAGERS!!! :D Icon_minitimeSalı Mayıs 29, 2007 3:47 pm

ooyyyhh aşkım yaa çk tatlı meleiim ama o kızlara sinir oldumm nese çk güzel olmş klip
http://www.mypsce.com/sewde
müge
Mcrfans User
müge

Kadın

MesajKonu: Geri: TEENAGERS!!! :D   TEENAGERS!!! :D Icon_minitimeÇarş. Mayıs 30, 2007 3:05 am

manyak bunlar ya Very Happy çok güzel bi klip olmuş...gerard coşmuş yine Very Happy çok tatlı ama ya I love you
emo_zuzu
Mcrfans User
emo_zuzu

Kadın
Nerden ? : istanbul

MesajKonu: Geri: TEENAGERS!!! :D   TEENAGERS!!! :D Icon_minitimeÇarş. Mayıs 30, 2007 5:30 am

güzel olmuş Very Happy
electra_
Mcrfans User
electra_

Kadın

MesajKonu: Geri: TEENAGERS!!! :D   TEENAGERS!!! :D Icon_minitimeÇarş. Mayıs 30, 2007 6:21 am

'and keep an eye' derken gözlerini kırpıştırması çok güzel ya, çok güzel klip olmuş... bounce
violet_punk
Mcrfans User
violet_punk

Kadın

MesajKonu: Geri: TEENAGERS!!! :D   TEENAGERS!!! :D Icon_minitimeÇarş. Mayıs 30, 2007 6:56 am

onun neyi kötükiii<3 ben zıplamalarına bayıldım bide<3
Xx_asigençlik_xX
Mcrfans User
Xx_asigençlik_xX

Kadın
Nerden ? : izmir

MesajKonu: Geri: TEENAGERS!!! :D   TEENAGERS!!! :D Icon_minitimeÇarş. Mayıs 30, 2007 7:16 am

yuh diyorum..hani öle hareketli popmpon kızlı,düdüklü klipler Fall Out Boy'a yakışıyo daaa...Hiç olmamışş..Bu kadar sade temiz rock grubuna cıvıl cıvıl ay hiç sevmedim..

çok bebeksi bi klip olmuş bi anlam yok içinde..
gördüğüm kadarıyla sizin gözünüzde MCR bitmemiş ama benim bitti diyebilrimm..artık sadece PCden dinlicem..a aa klip yok bundan sonra..

gerçekten üzgünüm böyle güzel(çok şey umut ettiğim) grup gitti valla gitti..tüüühh tüüh.. Sad

ben artık balığım sayesinde blind guardian,opeth,slayer,megadeth,Dark Tranquility,Anathema dinliyorum..

eee artık klipleri de Marilyn'den geçiniriz Very Happy
Xx_asigençlik_xX
Mcrfans User
Xx_asigençlik_xX

Kadın
Nerden ? : izmir

MesajKonu: Geri: TEENAGERS!!! :D   TEENAGERS!!! :D Icon_minitimeÇarş. Mayıs 30, 2007 7:30 am

ehüüüü nerde o eski klipleeerr???

https://www.youtube.com/watch?v=l0xV1jbVHf4

Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad küstüm Gerard! Sad Sad Sad Sad
Alexisonfire
Mcrfans User
Alexisonfire

Kadın
Nerden ? : Istanbul

MesajKonu: Geri: TEENAGERS!!! :D   TEENAGERS!!! :D Icon_minitimeÇarş. Mayıs 30, 2007 10:15 am

Xx_asigençlik_xX demiş ki:
yuh diyorum..hani öle hareketli popmpon kızlı,düdüklü klipler Fall Out Boy'a yakışıyo daaa...Hiç olmamışş..Bu kadar sade temiz rock grubuna cıvıl cıvıl ay hiç sevmedim..

gördüğüm kadarıyla sizin gözünüzde MCR bitmemiş ama benim bitti diyebilrimm..artık sadece PCden dinlicem..a aa klip yok bundan sonra..

gerçekten üzgünüm böyle güzel(çok şey umut ettiğim) grup gitti valla gitti..tüüühh tüüh.. Sad

ben artık balığım sayesinde blind guardian,opeth,slayer,megadeth,Dark Tranquility,Anathema dinliyorum..

Ben zaten hep söledim Black Parade çıktı tamam dedim. Katılıorum sana ama Sweet Revenge ve Bullet'ı KESİNLİKLE silemem pcmden hiçbişekilde. Bi de Metali sevmiorum Hardcore daha baba (=
http://www.patd.tk
hawa
Mcrfans User
hawa

Kadın
Nerden ? : ölebilicem herhangi bi yer

MesajKonu: Geri: TEENAGERS!!! :D   TEENAGERS!!! :D Icon_minitimeÇarş. Mayıs 30, 2007 10:41 am

çok gzl bi klip olmus bence hepsi çok tatlılar
violet_punk
Mcrfans User
violet_punk

Kadın

MesajKonu: Geri: TEENAGERS!!! :D   TEENAGERS!!! :D Icon_minitimeÇarş. Mayıs 30, 2007 11:11 am

Xx_asigençlik_xX demiş ki:

BEBEKSİ? Suspect
S!L@
Mcrfans User
S!L@

MesajKonu: Geri: TEENAGERS!!! :D   TEENAGERS!!! :D Icon_minitimeÇarş. Mayıs 30, 2007 1:32 pm

yalnız şarkı gençleri anlatıyo bi cenaze töreni şeklinde olmasını beklemiyodun heralde...
Chosniel.
Mcrfans User
Chosniel.

Kadın
Nerden ? : uzay boşlu...
Meslek : öğrencixD
Hayranı Olduğu Grup Üyesi : hepsii :)

MesajKonu: Geri: TEENAGERS!!! :D   TEENAGERS!!! :D Icon_minitimeÇarş. Mayıs 30, 2007 1:45 pm

S!L@ demiş ki:
yalnız şarkı gençleri anlatıyo bi cenaze töreni şeklinde olmasını beklemiyodun heralde...

harbiden he ehuehehehe Very Happy
http://www.mypsce.com/sewde
Alexisonfire
Mcrfans User
Alexisonfire

Kadın
Nerden ? : Istanbul

MesajKonu: Geri: TEENAGERS!!! :D   TEENAGERS!!! :D Icon_minitimeÇarş. Mayıs 30, 2007 2:59 pm

S!L@ demiş ki:
Doğru haklısın [bana diil sözün onu da biliorum] ama MCR'ın tamamen tarzının dışına çıkması herkesi şaşırtıo o kadar Rolling Eyes Ok gençlere yönelik ama "Haydi gençler eller havaya" gibi bi şarkı da diil ki yani.. Helena, The Ghost Of You veya eski olan herhangi bi kliple bu klibi kıyasladığında, ikisinin de aynı olduğunu, aynı tadı verdiğini düşünüomusun? MCR böyle tanınmadı, birden deişmesi kolay sindirilebilicek bişey diil.. Ilk çıktıklarında savundukları şeyleri unuttular resmen, savunmadıklarını yapmaya başladılar.. Bu şaşırtıcı olan zaten.. Şuan videonun youtube'a düşmemesinin nedeni de klibin beğenilmemesi.. Evet bu yani açıkça söylüyo 40 yıllık fanlar. TV'de yayınlandıktan 1 saat sonra linkler gelirdi elimize.. Bi de bu sürekli ertelenen konserler, tarihleri açıklanıp yayınlanmayan klipler, singlelar falan insanları çok etkilendi.. Ben seneye çıkarıcakları albümü çok merak ediorum.. Napıcakları belli olmaz.. Belki eskiye geri dönerler, belki de yeniliklere devam ederler bilemeyiz.. Yeni MCR'ı sevenlere lafım yok zaten. Bu olay benim [veya benim gibi düşünenlerin] hayal kırıklığına uğraması o kadar.. Rolling Eyes

En son tarafından Çarş. Mayıs 30, 2007 4:31 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://www.patd.tk

TEENAGERS!!! :D
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki