Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

gerard yazamıcam siz okuyun:(:(:(

+12
sünger
ema
violet_punk
Xx_asigençlik_xX
hawa
schwarzchenn
Chosniel.
jackass_girl
gerardhastası
valeria
Gee Soul
wampirella_gerard
16 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
wampirella_gerard
Mcrfans User
wampirella_gerard

gerard yazamıcam siz okuyun:(:(:( - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: gerard yazamıcam siz okuyun:(:(:(   gerard yazamıcam siz okuyun:(:(:( - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Mayıs 17, 2007 11:20 am

YHA SEN KOP GİT YHAA SANANEE..İSTERSEM ÖLÜRÜM SANANEE!!!MANYAKMISIN YHAA Smile AAAA ŞAKA GİBİ GERARD İÇİN YORUM YAZIYORUM GELMİŞ BANA YOK ÖLE YAPAMAZSIN SANANEE!!!BENİM YORUMUM KENDİ YORUMUNU YAPAR GEÇERSİN BANA NEDEN SATAŞIYOSUNN..BURDA GERARD İÇİN ÖLCEK ÇOK KİŞİ VAR BENCE BULAŞMA.. Mad Vurkendini GİT AT KENDİNİ SEN YHAA..YAZIKK Wink
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: gerard yazamıcam siz okuyun:(:(:(   gerard yazamıcam siz okuyun:(:(:( - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Mayıs 17, 2007 11:20 am

gerard geberdi hadi bizde atlıoruz,gerard mçtı hade bizde mıçıoruz zihniyeti bu arkadaşlar ya Razz Razz bırakın allaşkına bu mantıı ya.bende çok seviorum gerardı ama asla o ölürse ben ölürümde demedim diyende o anda ne düşünodur bilmiorum şaka olarak bi yere kadar ama intiharın şakası bile kötü!
hayran olmak için o naapıosa aynısını mı yapmak lazım? mümkün mü böle bişi? bırakın adamcaazı ya hayatını yaşasın Very Happy yazıktır günahtır hava alsın brz!
gerard sizin için bu kdr önemliyse anne,babanız,gerçek sevgiliniz,kardeşinizin ölümü sizin için ne demek olur ben düşünmek bile istemiorum...

En son tarafından Perş. Mayıs 17, 2007 11:22 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
ema
Mcrfans User
ema

Kadın

MesajKonu: Geri: gerard yazamıcam siz okuyun:(:(:(   gerard yazamıcam siz okuyun:(:(:( - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Mayıs 17, 2007 11:21 am

ya biraz sakin olsanız abartmayalım isterseniz sanki gee de hemen ölecek daha kimleri seveceksiniz
# xx_EmiLy_xx
Mcrfans User
# xx_EmiLy_xx

Kadın
Nerden ? : AdaLar_EskisehiR =)

MesajKonu: Geri: gerard yazamıcam siz okuyun:(:(:(   gerard yazamıcam siz okuyun:(:(:( - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Mayıs 17, 2007 11:28 am

Aheahah bana şaka gby diene bi baksana..Şaka gbym demi*Gerard öLse onunLa öLcek çok kişi waaaaar* yasıııııkk wah wah soyums kurucak
*İntaar etmiorsn çnkü öLümden korkuosnnn yasıkkkk*
Bn nie atiim kendimi senin gibi miim ben (bi sıfat yakştrmak istemiorm..
0-5 yaş grubu sizi..Git intaar et o zmn ben daa fazLa sewiyemi düşürtemicem yani çocukLarı seferm ama tipçede küçük oLanları akıLca deiL..
Ayrıca waLLa sana karıştıım yok cnm ne demek istiosan git atLa .. AğLamam arkandan sadece *Yasıkk keşke biras mantıkLı oLsaydı*derim..
# xx_EmiLy_xx
Mcrfans User
# xx_EmiLy_xx

Kadın
Nerden ? : AdaLar_EskisehiR =)

MesajKonu: Geri: gerard yazamıcam siz okuyun:(:(:(   gerard yazamıcam siz okuyun:(:(:( - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Mayıs 17, 2007 11:30 am

Ayrıca bu topii kitLettiricem...Çnkü kimse 0-5 yaş arasının saçmaLıkLarını dinLemek istemez eh bnde daa fazLa muattab oLmak istemem!
wampirella_gerard
Mcrfans User
wampirella_gerard

MesajKonu: Geri: gerard yazamıcam siz okuyun:(:(:(   gerard yazamıcam siz okuyun:(:(:( - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Mayıs 17, 2007 11:33 am

BAKH DAHA FAZLA UZATMAK İSTEMİYORUM..HAKARET BOYUTUNA GEÇİYORSUN..HERKES KENDİ YORUMUNU YAPSIN..KİMSENİN YORUMUNA LAF ATMAYA HAKKIN YOK!!DAHA FAZLA UZATMADAN BİTSİN BU KAVGA..MCR FANINDAYIZ KAVGA EDİP O HAVAYI BOZMAYA GEREK YOK İSTİYOSAN DIŞARDA HESAPLAŞIRIZ Exclamation Wink BURASI YERİ DEĞİL..
x attitude
McrFans Moderatör
x attitude

Kadın

MesajKonu: Geri: gerard yazamıcam siz okuyun:(:(:(   gerard yazamıcam siz okuyun:(:(:( - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Mayıs 17, 2007 11:37 am

# xx_EmiLy_xx demiş ki:
Ayrıca bu topii kitLettiricem...Çnkü kimse 0-5 yaş arasının saçmaLıkLarını dinLemek istemez eh bnde daa fazLa muattab oLmak istemem!
haklı ..
anlamsız kavga bencede daha fazla büyümemeli ..

gerard yazamıcam siz okuyun:(:(:(
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» okuyun..
» ltfn okuyun!!!!!!
» zuha okuyun
» gerard....