Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Unutumadıımız anılarımız...

+6
all my love GeRArd
gülden ferman
bella muerte
jackass_girl
lowelyyy:
handsomemorethangerard:P
10 posters
YazarMesaj
Mcrfans User

Erkek

Unutumadıımız anılarımız... Empty
MesajKonu: Unutumadıımız anılarımız...   Unutumadıımız anılarımız... Icon_minitimePtsi Mayıs 07, 2007 1:20 pm

başlıorum...

bir kekleme olayı

ben okuldan bir arkıma(fatih) yabancı bir kız msn i wercem die kandırıorum ve sonra weriorum adresi(tabiki ben konuşcam)...ve konuşmaya başlıoruz..fatih hello falan dior bende işte karşılık weriiorum böle geçti 1kaç dk sonra dier arkadaşıma da werdim msn yi(anıl)..sonra konferansa girdik bunlarla..böle yarım yamalak ingilizceleriyle bişeler soruolar bende cevap weriorum benim werdiğim cevapları anlamıolar tekrar msn den bana soruolar(gerçek bana) sonra işte beni de çağırıolar konferansa böle 1-2 saat gidioruz ben tabi bu 1-2 saati kendi kendime gülerek geçiriorum...en sonunda bi yanlışlık yaparak yabancı kız kimliğimden türkçe konuşuorum ve herşey açıklığa kavuşuor...ertesi gün sınıfın halini sölememe gerek yok sanırım...bu hikayenin 2. bölümü de war daha komik onuda sonra anlatırım...
lowelyyy:
Mcrfans User
lowelyyy:

Kadın
Nerden ? : melekler şehrinden...

MesajKonu: Geri: Unutumadıımız anılarımız...   Unutumadıımız anılarımız... Icon_minitimePtsi Mayıs 07, 2007 1:44 pm

çok vr hangisinden başlıyım Very Happy
jackass_girl
McrFans Moderatör
jackass_girl

Kadın
Nerden ? : FraNkim nerde ben orda(N.J)

MesajKonu: Geri: Unutumadıımız anılarımız...   Unutumadıımız anılarımız... Icon_minitimePtsi Mayıs 07, 2007 1:50 pm

Arkadaşlarımın bugün tekrar benm franke cok benzediimi hatırlatıp "Frankin kız versiyonu resmen yaa cok inanılmaz bisi süperr ya
ohaa resmen aynısı hala şoktayım siz evlenin ciidden cok uyumlu bi çift olrsnz "gibisinden cümleler kurup FRankime de frank eniştemizz die seslenmeleri beni acayipp mutlu etmekkteeedrrr..bu günlerii aslla unutmmucaammmm Razz Razz cnmm frankmm herseim cheers ,
(bide atillanın bnm icin actıı başlıı ve kardesimle tanıstıım günü untmcam)
I love you I love you I love you FRank I love you I love you I love you
bella muerte
Mcrfans User
bella muerte

Erkek
Nerden ? : Istanbul

MesajKonu: Geri: Unutumadıımız anılarımız...   Unutumadıımız anılarımız... Icon_minitimePtsi Mayıs 07, 2007 1:55 pm

ya çiğdem ben seni görmedim çok merak ediom birbirleri için yaratılmışlar derler ya, herkes benziosun dio çok merak ettim varsa resmin koysana
jackass_girl
McrFans Moderatör
jackass_girl

Kadın

MesajKonu: Geri: Unutumadıımız anılarımız...   Unutumadıımız anılarımız... Icon_minitimePtsi Mayıs 07, 2007 1:57 pm

yok boruu buraya kendi resmimi koycam yok daha neler ben sana msnde gönderirim atillaacıımm
"evt ya biz birbirimz icin yaratıldıkk cheers cheers "yarabbim bu ne lütuftr yaa Razz
gülden ferman
Mcrfans User
gülden ferman

Kadın

MesajKonu: Geri: Unutumadıımız anılarımız...   Unutumadıımız anılarımız... Icon_minitimePtsi Mayıs 07, 2007 2:00 pm

ben birinci sınıftayken solak olduğum için hocam çok kızardı ve herdefasın da bağırırdı bi gun çok sınırlı bı sekılde derse gırmıstı ve bızde bişiler yazıyoduk işte hoca benı solla yazarken gormustu bana bı tane çaktı bende çok sınırlı bı ınsanımdır ve hala oleyım hocanın suratına tukurmustum çok yaramazdım hoca benı tuttuğu gibi mudurun yanına allahım o gunu hayatım boyunca unutamam Very Happy Very Happy
jackass_girl
McrFans Moderatör
jackass_girl

Kadın

MesajKonu: Geri: Unutumadıımız anılarımız...   Unutumadıımız anılarımız... Icon_minitimePtsi Mayıs 07, 2007 2:01 pm

zuhahah süperr yaa lol!
Mcrfans User

Erkek

MesajKonu: Geri: Unutumadıımız anılarımız...   Unutumadıımız anılarımız... Icon_minitimeSalı Mayıs 08, 2007 8:16 am

solak sın die kızan örtmen hiç görmedim...solak solak tır sol elle yazar, salak ta salak tır işte Razz
all my love GeRArd
Mcrfans User
all my love GeRArd

Kadın
Nerden ? : gerardla film izliozzz:D

MesajKonu: Geri: Unutumadıımız anılarımız...   Unutumadıımız anılarımız... Icon_minitimeSalı Mayıs 08, 2007 8:42 am

bndee
bu nası hoca ki??
schwarzchenn
Mcrfans User
schwarzchenn

Kadın
Nerden ? : istanbul

MesajKonu: Geri: Unutumadıımız anılarımız...   Unutumadıımız anılarımız... Icon_minitimeSalı Mayıs 08, 2007 9:07 am

o kadar çok ki..... Very Happy
http://www.mcrfansturkey.tr.gg
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Unutumadıımız anılarımız...   Unutumadıımız anılarımız... Icon_minitimeSalı Mayıs 08, 2007 9:14 am

judodan gelioum annmle otobusteim küçüüm o zmnlar hastaydm bide cok takla atmıstık o gün nese biras zmn gecti bnm kafa göz dönüo midem bulanıoo önmde bi adam var paltosu yeni bole belli yani bn burdayım dio resmn Very Happy bni otobüs tuttu onmdeki adama böğğğğğ Embarassed Very Happy Razz herkes bana bakıoo nese gecti annm adamdan özür flm dilio adam tmm onmli deil olur bole seler ddi biras daha zmn gecti bn yine adamn üstüne Embarassed resil oldum hemn indk otobusten Razz Very Happy <<keşke bbm almaya gelseydi Very Happy

möhüüüü Embarassed Razz Very Happy
buse_asml
Mcrfans User
buse_asml

Kadın

MesajKonu: Geri: Unutumadıımız anılarımız...   Unutumadıımız anılarımız... Icon_minitimeSalı Mayıs 08, 2007 11:01 am

2 sene önce oluo bu olay. biz okulcak fuara gitmiştik.neye binsek die düşünürken kanka bana gel kamukazeye binek dedi ben de tmm dedim önceden de binmiştim korkmuyorum ya bindim ben nese.bu alet çalışmadan önce ben gayet relaxım müzikte dans fln edoz.bu arada önümüzdede 25 yaşlarında 2 çocuk oturuo arkalarına dönüp bize sakın kurmaya kalkmayın dediler bizde asıl siz kusmayın dedik(kendimizden emin bi şekilde).sora bu başladı bnm midem azımıa gelomuş gb oldu.kankaya kanka ben kusuom fln dedim o zafta dur dur kusma fln deo bana sora kamukaze bi ters döndü(kafa aşağı yane) ben bir kustum bana kusma ddiyen çocuğun enseye..o günün unu tamıycam asla.artık kimse beni fuara götürmek istemiyo her defasında kuzuyorum o günden beri lol! lol! lol!
gothic_mcr
Mcrfans User
gothic_mcr

Kadın
Nerden ? : transilvanya=D

MesajKonu: Geri: Unutumadıımız anılarımız...   Unutumadıımız anılarımız... Icon_minitimeSalı Mayıs 08, 2007 12:01 pm

2 sene önjeydi.....

3. yüsme kupamı alajaktım... havus kenarında tam kupayı vermek için çağırdıkları sırada havalı bir biçimde yürürkene havuza düştümmmmm (herkes güldü))çok acıklı bi durumdu çıktııım gibi koşa koşa kupamı alıp ortamdan kaçtımmm Razz Razz Very Happy
Gee Soul
Mcrfans User
Gee Soul

Kadın
Nerden ? : barcelona

MesajKonu: Geri: Unutumadıımız anılarımız...   Unutumadıımız anılarımız... Icon_minitimeSalı Mayıs 15, 2007 7:32 am

tarih 22 ekim 2006... taaa izmirin ücra bi ilçesinden bilmem kaçıncı kez istanbula halamların yanına gelmişiz ailecek, Galatasaray'ın bursa maçı için, aynı zamanda canım ciğerim bitanem kayıp ikizim aslıhanla ilk defa buluşmak için..şimdi ilk kez buluşuyosam nasıl oluyo da en ii arkadaşım oluyo, şöyle ki: letonyadan sanda diye bi ark.ım vardı, onun da benden başka Türk bi ark.ı varmış. beni bi gün onunla (yani aslıhanla) tanıştırdı..iiki de tanıştırmış dünyada beni anlayan birilerinin olduğunu fark ettim..=) neyse tanıştıktan 9 ay falan sonra da ben buluşalım dedim böylece Galatasaray maçı planı çerçevesinde ailecek görüştük.Very Happy birbirimizi gördük bi sarıldık bi sarıldıkkk=D bana sarılınca ilk ne dediini hala hatırlıyorum "çok deişik bi duyguymuş yaa!" XD=D

Unutumadıımız anılarımız...
1 sayfadaki 1 sayfası