Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ezik gorme

+2
lowelyyy:
vespertine
6 posters
YazarMesaj
vespertine
Mcrfans User
vespertine

Erkek
Nerden ? : athens

ezik gorme Empty
MesajKonu: ezik gorme   ezik gorme Icon_minitimeCuma Şub. 16, 2007 5:19 pm

arkadaslar anlamiyorum su olayi yaa adam justin dinliyor die bi ezme ya da falanca grup ya da falanca sarkiciyi dinliyor diye bi ezik gorme olaylari bunun sebebi ne yaa guzel muzik yapanlarini idolojiniz yuzunden ve onyargilardan dolayi hatta ozentilikten dolayi bi asagilama bi hor gorme sebebi ne bunun adam cikiyor ben metalciyim rockciyim ya da cartim curtum deyip kendinden olmayanlari asagliyor kendini bi ilah gibi goruor bu anlasilmazligin sebebi nedir
lowelyyy:
Mcrfans User
lowelyyy:

Kadın
Nerden ? : melekler şehrinden...

ezik gorme Empty
MesajKonu: Geri: ezik gorme   ezik gorme Icon_minitimeCuma Şub. 23, 2007 1:08 pm

haklısın tabi herkesin müzik tarzı kendine
De_Barkot
Yrd. Yönetici
De_Barkot

Erkek
Nerden ? : Not here..

ezik gorme Empty
MesajKonu: Geri: ezik gorme   ezik gorme Icon_minitimeCuma Şub. 23, 2007 1:54 pm

Nerde moda orda bu tikkyler. Tikky sadece D&G ,vs.. Markalar giyip Suratından büyük gözlük takıp pembe şeler giyip saçma sapan ağız mimik ve acaip sesler çıkararak konuşan insanlar değil. İşte böle hiç bişeyden anlamayıp O tarz görünmek isteyenler ve ilgi çekmek isteyenlere de denir.

Benm giyiniş tarzım genelde klasik. Metalciler grubu altındakiler genelde Siyah flm giyer. Ben klasik severim kardeşim ama metal dinlerim. Bunu insanlar beğenio sevio ,yada bu tipleri itici buluo diye değil Sevdiğim için dinlerim sadece. Ve klasik giyinirim genelde. Digital eşya kullanmıorum artık. Ev telefonum ilk çıkan alman telefonlarından Saatim dedimin 100 kusur yıllık kurmalı saati. Cep tel., Mp4-3 bilmemne sevmem kullanmam.

Demek istediğim müzik zevki tarz veya moda ile olmaz.

Vespertine'nin de belirttiği gibi böle insanlar var çok hemde. Nedense bizim ülkemizde fazlalar.
damned
Misafir

ezik gorme Empty
MesajKonu: Geri: ezik gorme   ezik gorme Icon_minitimeCuma Şub. 23, 2007 2:37 pm

Justin dinliyor derken Justin babain oğlu falan değil herhalde tam açılımını yapsan biraz =)
!sezen!
Mcrfans User
!sezen!

Kadın
Nerden ? : Somewhere I Belong

ezik gorme Empty
MesajKonu: Geri: ezik gorme   ezik gorme Icon_minitimeC.tesi Mart 03, 2007 6:53 am

galba justin tımberlake olmalı xtına aguelera ya ne demeli ya brıtney spears nassı çıldırdı yaa çok mnyq olmuş
AdeMcromance
McrFans Moderatör
AdeMcromance

Nerden ? : arayan bulur be abi:)

ezik gorme Empty
MesajKonu: Geri: ezik gorme   ezik gorme Icon_minitimeCuma Mart 09, 2007 2:39 am

justinden açılmışken konu en sexi erkek seçilmiş pehh:)
lowelyyy:
Mcrfans User
lowelyyy:

Kadın
Nerden ? : melekler şehrinden...

ezik gorme Empty
MesajKonu: Geri: ezik gorme   ezik gorme Icon_minitimeÇarş. Mart 14, 2007 11:06 am

De_Barkot demiş ki:
Nerde moda orda bu tikkyler. Tikky sadece D&G ,vs.. Markalar giyip Suratından büyük gözlük takıp pembe şeler giyip saçma sapan ağız mimik ve acaip sesler çıkararak konuşan insanlar değil. İşte böle hiç bişeyden anlamayıp O tarz görünmek isteyenler ve ilgi çekmek isteyenlere de denir.

Benm giyiniş tarzım genelde klasik. Metalciler grubu altındakiler genelde Siyah flm giyer. Ben klasik severim kardeşim ama metal dinlerim. Bunu insanlar beğenio sevio ,yada bu tipleri itici buluo diye değil Sevdiğim için dinlerim sadece. Ve klasik giyinirim genelde. Digital eşya kullanmıorum artık. Ev telefonum ilk çıkan alman telefonlarından Saatim dedimin 100 kusur yıllık kurmalı saati. Cep tel., Mp4-3 bilmemne sevmem kullanmam.

Demek istediğim müzik zevki tarz veya moda ile olmaz.
puhaha..ay beeim starboxım geldiiiiii, lol!

Vespertine'nin de belirttiği gibi böle insanlar var çok hemde. Nedense bizim ülkemizde fazlalar.
sorrowtherapy
Mcrfans User
sorrowtherapy

Kadın

ezik gorme Empty
MesajKonu: Geri: ezik gorme   ezik gorme Icon_minitimeÇarş. Mart 14, 2007 11:20 am

bi de önüne qelene özenti $una bakk ayy.. mayy... diyenler kendilerini görmüyolar ya ona sinir oluyorum...

bence bi insan dinlediği müziğe göre değil düşünce tarsına göre giyinmeli...

bide son günlerde dikkat ediyorum da sokakta yürürken insanlara bakıp "aaa onu bilmem nerden almı$" "aaa bunun bilmem ne rengi bende de var" diosun... insanlar tek tipe alışmı$lar... tek tip derken tikky tabir ettiğimizz insanların hepsi aynı... metalcilerin hepsi aynı... emo-punk diyosun aynı....yok efendim gothic meraklısı gençlerin hepsi aynı.....
tamam beğenilerin aynı olabilir ama giydiklerin aynı olmak zorunda mı??

mesela ben giysilerimi(pant. hariç) kendim tasarlayıp anneme ya da tersiye diktiriyorum... böylece benzeride kimsede olmuo... kimse de "aiii ne özenti benm eskiden giydiimi giymi$" gibi bi yorum yapamıo Twisted Evil afro Twisted Evil
http://sorrowtherapy.deviantart.com

ezik gorme
1 sayfadaki 1 sayfası