Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

en yakın arkım gee ye sulanıoo

+15
ema
mcrcrazy
cnn_mcr
gothic
jackass_girl
sue_way
Für_İmmer_Bill_Kaulitz
all my love GeRArd
___M_c_R___
mcr_eva
_shule_
blood
valeria
Chosniel.
MCR-EzG!
19 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
MCR-EzG!
Mcrfans User
MCR-EzG!

Kadın
Nerden ? : bikini bottom

en yakın arkım gee ye sulanıoo Empty
MesajKonu: en yakın arkım gee ye sulanıoo   en yakın arkım gee ye sulanıoo Icon_minitimeCuma Nis. 13, 2007 9:15 am

arkadaşlar bu gün ilkokuldaki en yakın arkım "gerard bnm" dedi.yaa demesine bi lafım yok ama kız ne mcr dinlio nede bn sölemesen haberi olucaktıı ve bn böyle tipli insanlara gıcık oluorm.bu gn dedi işte vallahi billahi kızın saçını başını yoldum bna trip yaptı soraa.bazen böyle vakaalar oluo.
bi kere de yazlıktan bi kız sulanmıştı -onun da alakası yok mcr yle- msnde kızı cancan la dövmekten beter ettik kız dayanamayıp çıktı ztn soraa Very Happy
siz bu tipler için naapıosunuz...çünkü etrafımda mcr nin M'sini bile bilmeyen insanlar sırf bn seviom die sulanıo ve ÇOK GICIK oluormm :S
Chosniel.
Mcrfans User
Chosniel.

Kadın
Nerden ? : uzay boşlu...
Meslek : öğrencixD
Hayranı Olduğu Grup Üyesi : hepsii :)

MesajKonu: Geri: en yakın arkım gee ye sulanıoo   en yakın arkım gee ye sulanıoo Icon_minitimeCuma Nis. 13, 2007 9:22 am

blorm böle wakaları bnada oluo sçorm azsına =)) ya allahın özntisi napcksın işte
http://www.mypsce.com/sewde
valeria
Mcrfans User
valeria

Kadın

MesajKonu: Geri: en yakın arkım gee ye sulanıoo   en yakın arkım gee ye sulanıoo Icon_minitimeCuma Nis. 13, 2007 9:27 am

aynen ya Evil or Very Mad ama bizimkiler sulanmıo Evil or Very Mad geraardddd g*y diooo Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad tabi bn direk dalıom Razz Very Happy
Chosniel.
Mcrfans User
Chosniel.

Kadın

MesajKonu: Geri: en yakın arkım gee ye sulanıoo   en yakın arkım gee ye sulanıoo Icon_minitimeCuma Nis. 13, 2007 9:29 am

yaa ne sallıosns ki aslında böle tipleri sallamamak gerek tipe göre diolarsa g*y die onlar g*y görmemişler gee g*y olck naaptı kii allahm ya byn ösrlüler Evil or Very Mad Evil or Very Mad

*
valeria
Mcrfans User
valeria

Kadın

MesajKonu: Geri: en yakın arkım gee ye sulanıoo   en yakın arkım gee ye sulanıoo Icon_minitimeCuma Nis. 13, 2007 9:32 am

evet işte Evil or Very Mad tipi öleymiş Evil or Very Mad bnm gıcıklııma yapıolar onlarda bilio işte ama takmıcam artk Evil or Very Mad
Chosniel.
Mcrfans User
Chosniel.

Kadın

MesajKonu: Geri: en yakın arkım gee ye sulanıoo   en yakın arkım gee ye sulanıoo Icon_minitimeCuma Nis. 13, 2007 9:35 am

o dienlere söle aynaya baksınlar bi Smile))
MCR-EzG!
Mcrfans User
MCR-EzG!

Kadın

MesajKonu: Geri: en yakın arkım gee ye sulanıoo   en yakın arkım gee ye sulanıoo Icon_minitimeCuma Nis. 13, 2007 9:35 am

haa eft ztn dövdükten sorada ay bn seninkinin neresni sevvcm ztn g*y dedi yne daldm Very Happy

*
valeria
Mcrfans User
valeria

Kadın

MesajKonu: Geri: en yakın arkım gee ye sulanıoo   en yakın arkım gee ye sulanıoo Icon_minitimeCuma Nis. 13, 2007 9:38 am

aynen dalıorum bnde böleee bi gzl Cool Razz
Chosniel.
Mcrfans User
Chosniel.

Kadın

MesajKonu: Geri: en yakın arkım gee ye sulanıoo   en yakın arkım gee ye sulanıoo Icon_minitimeCuma Nis. 13, 2007 9:41 am

bi bakımdan da gsl kavga etcek yer arıorm ztn gee ye g*y dedikleri anda dalıorm Wink bznde siee lan aynaya bk sn diorm

*
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: en yakın arkım gee ye sulanıoo   en yakın arkım gee ye sulanıoo Icon_minitimeCuma Nis. 13, 2007 9:44 am

Valla bnim btn arkilerim genellikle christina aguleria dinledii için pek bi srnm olmuo Very Happy Bi kız çıkmştı dersaneden bilmem bn emo'yum -buda emo'yu elektrik mühendisleri odası die bilen tiplerdendi bi zmnlr- bilmem bn McR dinlerim Gerard benim fln filan. Bende şiddet yanlısı olduum için kızın üstüne saldırmıştım bida siyah bile zr giyinmişti Very Happy Bn insanları dvn demiorum tabii eğer güçlü diilseniz mafolma ihtimaliniz yksk Very Happy tkmaın ztn gee km gerçktn onu sefio anlr ztn Razz Very Happy
valeria
Mcrfans User
valeria

Kadın

MesajKonu: Geri: en yakın arkım gee ye sulanıoo   en yakın arkım gee ye sulanıoo Icon_minitimeCuma Nis. 13, 2007 9:47 am

ah bizi görse kim sevio kim sevmio annıcakta.. Sad Sad
blood
Mcrfans User
blood

Kadın

MesajKonu: Geri: en yakın arkım gee ye sulanıoo   en yakın arkım gee ye sulanıoo Icon_minitimeCuma Nis. 13, 2007 9:50 am

gerarda laf atanlara güzel bi laf sokup gidiyorum kalıyolar öyle hiç urasmıyorum.. Very Happy gerard I love you I love you sulanırlarsada dalıyorum direk Twisted Evil
_shule_
Mcrfans User
_shule_

MesajKonu: Geri: en yakın arkım gee ye sulanıoo   en yakın arkım gee ye sulanıoo Icon_minitimeCuma Nis. 13, 2007 9:52 am

bnm arklar hep yerli dinlio bide bağrabağra sölüo pale gıcık oluom bi kere gerard a tanımadan sulanan bi ark oldu bnde direk daldım Laughing kız bi daha gerard diemedi(dedirtmedim) Very Happy
bide arklara resmini gösterdim Evil or Very Mad hiçbiri beğenmedi bnde önemli olan zaten benim beğenmem dedim Very Happy tongue eğer beğenselerdi sulanırlardı Very Happy
mcr_eva
Mcrfans User
mcr_eva

Kadın
Nerden ? : Amasya

MesajKonu: Geri: en yakın arkım gee ye sulanıoo   en yakın arkım gee ye sulanıoo Icon_minitimeCuma Nis. 13, 2007 10:34 am

benim şu an döveceim birisi yok benden korkuolar onların azından Gerard duyunca yanlarına gidiyorum zaten herkes de bilio Gerard ı ne kadar sevdiimi..gerçekten bizim sınıftaki erkekler gee yi görünce bu g*y fln damgası vuruyolar ama ben direkmen dalıyorum ehehehe:D fakat bi faydası olmuyo google dan Gerard ı araştırırlarken bi resim bulmuşlar onu da suç aleti yaptılar beni sinir ediyolar ama olsun I will always love u Gee;)

ezgimle zaten bi kızı çökerttik süper zevkliydi:D varsa ben ve ezgiye havale edebilirsiniz o özenti tiplerden..Very Happy
MCR-EzG!
Mcrfans User
MCR-EzG!

Kadın

MesajKonu: Geri: en yakın arkım gee ye sulanıoo   en yakın arkım gee ye sulanıoo Icon_minitimeCuma Nis. 13, 2007 10:37 am

harbi kız çöktü direk korkup kaçtıı hehe ne komiktiii Twisted Evil ay süperiz cancan Very Happy
blood
Mcrfans User
blood

Kadın

MesajKonu: Geri: en yakın arkım gee ye sulanıoo   en yakın arkım gee ye sulanıoo Icon_minitimeCuma Nis. 13, 2007 10:45 am

mcr_eva demiş ki:
benim şu an döveceim birisi yok benden korkuolar onların azından Gerard duyunca yanlarına gidiyorum zaten herkes de bilio Gerard ı ne kadar sevdiimi..gerçekten bizim sınıftaki erkekler gee yi görünce bu g*y fln damgası vuruyolar ama ben direkmen dalıyorum ehehehe:D fakat bi faydası olmuyo google dan Gerard ı araştırırlarken bi resim bulmuşlar onu da suç aleti yaptılar beni sinir ediyolar ama olsun I will always love u Gee;)

ezgimle zaten bi kızı çökerttik süper zevkliydi:D varsa ben ve ezgiye havale edebilirsiniz o özenti tiplerden..Very Happy

evet direk bu ne kız gibi g*y mi bu aalhım 2 tane cakcan Twisted Evil ama artık diyemiyolar Twisted Evil nihohoh
___M_c_R___
Mcrfans User
___M_c_R___

Kadın

MesajKonu: Geri: en yakın arkım gee ye sulanıoo   en yakın arkım gee ye sulanıoo Icon_minitimeCuma Nis. 13, 2007 11:44 am

etrafımda su ana kadar sulanann görmediiiim bennnn
all my love GeRArd
Mcrfans User
all my love GeRArd

Kadın
Nerden ? : gerardla film izliozzz:D

MesajKonu: Geri: en yakın arkım gee ye sulanıoo   en yakın arkım gee ye sulanıoo Icon_minitimeCuma Nis. 13, 2007 11:54 am

[quote="helena"]aynen ya Evil or Very Mad ama bizimkiler sulanmıo Evil or Very Mad geraardddd g*y diooo Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad tabi bn direk dalıom Razz Very Happy[/quotye evt çok gıcık oluorum bu tiplere.daha nedir kimdir araştırmadan g*y diolaryaaa
dalıorum bnde Very Happy
Chosniel.
Mcrfans User
Chosniel.

Kadın

MesajKonu: Geri: en yakın arkım gee ye sulanıoo   en yakın arkım gee ye sulanıoo Icon_minitimeCuma Nis. 13, 2007 12:03 pm

bişe diimi dalınca elinize ne geçioo sitres atıosn sadece =))
bn direk babanda g*y ztn diip konuyu kapıorm çk kaşınıosa o zmn dövüos
Für_İmmer_Bill_Kaulitz
Mcrfans User
Für_İmmer_Bill_Kaulitz

Kadın

MesajKonu: Geri: en yakın arkım gee ye sulanıoo   en yakın arkım gee ye sulanıoo Icon_minitimeCuma Nis. 13, 2007 12:58 pm

öyle oluyo evet.Bende gerard'ı melike diye bi arkadasıma kaptırdım Very Happy
ama sonra unuttu gerard tekrar benim oldu lol!
http://tokiohotelfan.blogcu.com/
sue_way
Mcrfans User
sue_way

Kadın
Nerden ? : gerard ın yanı

MesajKonu: Geri: en yakın arkım gee ye sulanıoo   en yakın arkım gee ye sulanıoo Icon_minitimeCuma Nis. 13, 2007 1:12 pm

arkadaşlarım gee yi beenmesin die göstermiorum çünkü hmn sulanıo özentiler bi de bzn bni sinir etmek için gerard g*y diolar bnde direk dalıorum kavga ediorum ciddi ciddi
blood
Mcrfans User
blood

Kadın

MesajKonu: Geri: en yakın arkım gee ye sulanıoo   en yakın arkım gee ye sulanıoo Icon_minitimeCuma Nis. 20, 2007 3:08 pm

[quote="sue_way"]arkadaşlarım gee yi beenmesin die göstermiorum cünkü sulanıolar

valla ben o hatayı bi kere ypatım bi daha ypmam Very Happy
blood
Mcrfans User
blood

Kadın

MesajKonu: Geri: en yakın arkım gee ye sulanıoo   en yakın arkım gee ye sulanıoo Icon_minitimeCuma Nis. 20, 2007 3:28 pm

eMo McR demiş ki:
blorm böle wakaları bnada oluo sçorm azsına =)) ya allahın özntisi napcksın işte

evet lol!
jackass_girl
McrFans Moderatör
jackass_girl

Kadın
Nerden ? : FraNkim nerde ben orda(N.J)

MesajKonu: Geri: en yakın arkım gee ye sulanıoo   en yakın arkım gee ye sulanıoo Icon_minitimeCuma Nis. 20, 2007 4:07 pm

Biri frankime sulancak var yaaaaaa öffff
hele bide en yak1n arkadasmm olcak arkadas fln dinlemem an1nda öLDÜRÜRÜÜÜÜÜMMMMMMMM :HHH
SONU=> Vurkendini Vurkendini Vurkendini Vurkendini Vurkendini
I love you I love you I love you FraNk I love you I love you I love you
blood
Mcrfans User
blood

Kadın

MesajKonu: Geri: en yakın arkım gee ye sulanıoo   en yakın arkım gee ye sulanıoo Icon_minitimeCuma Nis. 20, 2007 4:28 pm

sulananlara ve laf atanlara gercekten uyuz oluyorm laf atmayın abi nolur..ölürmüsünüz pff

en yakın arkım gee ye sulanıoo
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-