Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

üsttekini şımartmaca :)

+68
begum<3 frank
eZzzGi
buse>
mrs.way
gerardrakulaemine
ozge
XxHeartbeaTxX.
x attitude
vespertine
black_gw
zeycan
Alltuq
Gee Soul
MCRSavedMyLife
nothingness
curse-queen
darkjean
mcrgw
thaly_gerard
ireMikey
vur_ve_kac
missing.spirit
bambuu
kizil_melek
valeria
emo_zuzu
isra
-S_E_D_E_F-
mcr_dbyc
FATOSSS
chalasss
angel_of_darkness
ßiTTeR_qiRL*
Thurkai
**shımarıq_kıss**
silan_mcr
frank_love
handsomemorethangerard:P
pınarr
pislick
BrcN
hawa
eLLie
madam emo
Flirtin' With Suicide
all my love GeRArd
Für_İmmer_Bill_Kaulitz
mcrcrazy
_CnS_
schwarzchenn
elif-beyza
__helena__
Lita_hardyz
sorrowtherapy
_shule_
Fall Awake
jackass_girl
# xx_EmiLy_xx
gothic_mcr
sue_way
YoL GeZeR
müge
De_Barkot
MCR-EzG!
mcr_eva
__c'mon__
___M_c_R___
Chosniel.
72 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Sonraki
YazarMesaj
müge
Mcrfans User
müge

Kadın

üsttekini şımartmaca :) - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: üsttekini şımartmaca :)   üsttekini şımartmaca :) - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Nis. 09, 2007 3:39 pm

oy oy yesinler.....memleketimizn en güzel kızı Very Happy
YoL GeZeR
Mcrfans User
YoL GeZeR

Erkek
Nerden ? : BURSA / OSMANGAZİ

MesajKonu: Geri: üsttekini şımartmaca :)   üsttekini şımartmaca :) - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Nis. 09, 2007 3:45 pm

amanda aamn sen ne şekey ne hırcın bir kıssın böle üstteki kıs el biseni yesinler senin sen bizim yoldan bi geçiyon zaten esnaf düğkkanları kapıyor peşine düşüyor güzeliğin ortalıgı büyülüyor..
müge
Mcrfans User
müge

Kadın

MesajKonu: Geri: üsttekini şımartmaca :)   üsttekini şımartmaca :) - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Nis. 09, 2007 3:56 pm

üstekki varya üstteki...of anlatacak kelime bulamıyorum!!!!! bi yetenekli bi yakışıklı allah allah.....boy pos..of yani of...bide bi güzel sesi var ki!
YoL GeZeR
Mcrfans User
YoL GeZeR

Erkek

MesajKonu: Geri: üsttekini şımartmaca :)   üsttekini şımartmaca :) - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Nis. 09, 2007 4:05 pm

üsteki çok teşşekür ederim boy tama da pos fazlasıynan var böle enlemesine Very Happy nesem konuya döncek olursak eger sen olmasan beni bukadar övecek biri çıkmazdı iyiki varsın yani sesimi dahi met ettin hele senin sesin sen konuşurken bülbüller susar ..
müge
Mcrfans User
müge

Kadın

MesajKonu: Geri: üsttekini şımartmaca :)   üsttekini şımartmaca :) - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Nis. 09, 2007 4:10 pm

saol snde beni fazla şımarttın Very Happy ya üstteki bi araba kullanıyo varya...süper geek
YoL GeZeR
Mcrfans User
YoL GeZeR

Erkek

MesajKonu: Geri: üsttekini şımartmaca :)   üsttekini şımartmaca :) - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Nis. 09, 2007 4:18 pm

ben araba kullanmak yakalanmadıgım zamanlar iyi gidiyom da bu aralar araba yok Very Happy tabana kuvvet ..

ama üsttreki sende gecen gittigimiz cafeyi unuttum sanma bütün millet sana döndü die canım çok sıkılmıştı da ordan biran önce gitmerk için o nescafeyi kasıtlı olarka üstüme dökmüştüm king
müge
Mcrfans User
müge

Kadın

MesajKonu: Geri: üsttekini şımartmaca :)   üsttekini şımartmaca :) - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Nis. 09, 2007 4:23 pm

hadi ya bnde yanlışlıkla dökülü sanmştıım!!!! Very Happy yalnız bu duruma sevinmedim diil hani...sana bakanları da gördk yiceklerdi nerdeyse!!! geek
YoL GeZeR
Mcrfans User
YoL GeZeR

Erkek

MesajKonu: Geri: üsttekini şımartmaca :)   üsttekini şımartmaca :) - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Nis. 09, 2007 4:29 pm

hadi yha ben o esnada yanan bacaklarıma üflüyordum bilseydim bakacaklarını başka bişi yapardım pasta falan dökerdim üstüme daha souk bişiler Very Happy

amannn sana iyi bir haberim var frank geliyormuş sırf senin için çagırttım mcr gurubu istanbulda yaz konseri vercekmiş ilgi çok olursa onlar gelmeden ben biletleri alıcam merak etme..
müge
Mcrfans User
müge

Kadın

MesajKonu: Geri: üsttekini şımartmaca :)   üsttekini şımartmaca :) - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Nis. 09, 2007 4:32 pm

ayyy çok saol Very Happy bna sadece gerard ı getirsnde olur...o da yeter bna I love you
eee artık onlar konsere gelince senin yaptıın o güzel yemeklrdn yer dimi? geek
YoL GeZeR
Mcrfans User
YoL GeZeR

Erkek

MesajKonu: Geri: üsttekini şımartmaca :)   üsttekini şımartmaca :) - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Nis. 09, 2007 4:36 pm

ehe yerler valla onlara emre usulü bir kısır yaparım yemegin üstüne onu yerler sende şu gecen yaptıgın tatlıdan yaparsın hani billet catal dahi aramak istemedigi parmaklarıyla yedikleri tatlıdan hatta birini fark ettim parmagına girişmişti Very Happy hala tadı damagımda Very Happy
müge
Mcrfans User
müge

Kadın

MesajKonu: Geri: üsttekini şımartmaca :)   üsttekini şımartmaca :) - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Nis. 09, 2007 4:42 pm

aaa bi daa tatlı yapıp gönderirm sana geek ya sende çok güzel futbol oynuyosn ama kabul et!!!! anlamadm niye kabul etmedin Barcelona dn gelen teklifi geek Very Happy sen kabul etmeynce bjk li muhammede talip oldular Very Happy
YoL GeZeR
Mcrfans User
YoL GeZeR

Erkek

MesajKonu: Geri: üsttekini şımartmaca :)   üsttekini şımartmaca :) - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Nis. 09, 2007 4:45 pm

yha aslında kabul edicektimde barcada bu aralar işler kötü fazla paraları yok bana bakamazlar die ondan bjklıya gittiler .. lol!
ama senin havuzdaki hakkınıda yemeyelim öylesine güzel yüzüyorsunki kugu gölü balesi yapıyorsun sanki tek kişilik orkestra gibisin yüzmede üstüne kimseyi tanımam..
müge
Mcrfans User
müge

Kadın

MesajKonu: Geri: üsttekini şımartmaca :)   üsttekini şımartmaca :) - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Nis. 09, 2007 4:51 pm

eh işte yakında dünya olimpiyatlrna katılcam utangaç
seninde matematikteki yeteneğine hayranım...ay nası çözüyosun ya o soruları...karekökünü almalar,çarpmlar falan....geçen gün 1 dk. da 56445312 in karekökünü nası aldın ya dumur (fazla mı uçtum ne)
YoL GeZeR
Mcrfans User
YoL GeZeR

Erkek

MesajKonu: Geri: üsttekini şımartmaca :)   üsttekini şımartmaca :) - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Nis. 09, 2007 4:53 pm

yok yeterince alcaktan gittin matamtiğim maglesef iyi Sad ama diyerlerinden cakıyorum onlardanda anlasam..

senin derslerini yanında benim matamatik bilgim alt etmiş kısım bi havuz problemi cözdün hoca bile yetişemedi sana Razz
müge
Mcrfans User
müge

Kadın

MesajKonu: Geri: üsttekini şımartmaca :)   üsttekini şımartmaca :) - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Nis. 09, 2007 4:59 pm

tabi cnm Very Happy
ayy o kadar iyi yanın var ki yaz yaz bitmiyiyooo.. sabaha kadr sürer.. o yüzdn ben burda kesiyorm...sonra devam ederm geek
mcr_eva
Mcrfans User
mcr_eva

Kadın
Nerden ? : Amasya

MesajKonu: Geri: üsttekini şımartmaca :)   üsttekini şımartmaca :) - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Nis. 10, 2007 8:11 am

Neyse bölüyorum ama sen ne kadar 4 4 lük bi şahısmışsın yaa!havuz problemi de çözüyomuş, çok da güzel yüzüyomuş anuuum yeriiim:P sen dışarı adımını attığında saatler duruyo..herkes balkonlara çıkıyo..ya memleket sana bayılıyoo!Razz haa bu arada senn hollywood un en güselisin biliyo musaaan?Razz uçtum gene..Very Happy
sue_way
Mcrfans User
sue_way

Kadın
Nerden ? : gerard ın yanı

MesajKonu: Geri: üsttekini şımartmaca :)   üsttekini şımartmaca :) - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Nis. 10, 2007 8:20 am

dünyanın en mükemmel insanısın herkes sana bayılıo tüm derslerde mükemmelsin acaip süper sesin var herkes sana tapıooo
___M_c_R___
Mcrfans User
___M_c_R___

Kadın

MesajKonu: Geri: üsttekini şımartmaca :)   üsttekini şımartmaca :) - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Nis. 10, 2007 8:53 am

tapılasıı insaaaaaaaaaaaaaan yaa işteee buu beee ya war mıı böle bişe dünyada war mııı böleee baska biii warlııkkk yaaaa ölürüm ben sana yaaaa lol!
gothic_mcr
Mcrfans User
gothic_mcr

Kadın
Nerden ? : transilvanya=D

MesajKonu: Geri: üsttekini şımartmaca :)   üsttekini şımartmaca :) - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Nis. 10, 2007 8:57 am

üstteki varya o kadr çekiji bi insanki peşinde bi ordu yane o derejeeeee lol!
___M_c_R___
Mcrfans User
___M_c_R___

Kadın

MesajKonu: Geri: üsttekini şımartmaca :)   üsttekini şımartmaca :) - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Nis. 10, 2007 9:07 am

ayy senn peşinden de öle orduu kosuuooo ayyh ogün zoor kurtardııım yiiceklerdiii kızıı aaaaaa
gothic_mcr
Mcrfans User
gothic_mcr

Kadın

MesajKonu: Geri: üsttekini şımartmaca :)   üsttekini şımartmaca :) - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Nis. 10, 2007 9:20 am

üstteki varya... afrodit mübarek ceylan gözler fln...günlük ortalama 20 kişiden çıkma teklifi gelio ... lol! lol!
Chosniel.
Mcrfans User
Chosniel.

Kadın
Nerden ? : uzay boşlu...
Meslek : öğrencixD
Hayranı Olduğu Grup Üyesi : hepsii :)

MesajKonu: Geri: üsttekini şımartmaca :)   üsttekini şımartmaca :) - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Nis. 10, 2007 9:20 am

üstteki varya okdr iii elekkto çalıo kii yakında ray in yerine alcaz mcr ye tongue
http://www.mypsce.com/sewde
# xx_EmiLy_xx
Mcrfans User
# xx_EmiLy_xx

Kadın
Nerden ? : AdaLar_EskisehiR =)

MesajKonu: Geri: üsttekini şımartmaca :)   üsttekini şımartmaca :) - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Nis. 10, 2007 9:45 am

Üsttekinn gözleri bütün dünyaya nam saLmş ( aphaheha eski türk filmlerinden alıntıdır !
mcr_eva
Mcrfans User
mcr_eva

Kadın
Nerden ? : Amasya

MesajKonu: Geri: üsttekini şımartmaca :)   üsttekini şımartmaca :) - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Nis. 10, 2007 9:51 am

Üsttekinin vurduğu yerde gül bitermişşş puhaha:D
gothic_mcr
Mcrfans User
gothic_mcr

Kadın

MesajKonu: Geri: üsttekini şımartmaca :)   üsttekini şımartmaca :) - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Nis. 10, 2007 10:45 am

üsttekinin geçtii yerden erkekler uççmaya başlıomuş... lol!

üsttekini şımartmaca :)
2 sayfadaki 20 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Sonraki
 Similar topics
-