Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

En Sefdiiniz Albümleri?

+56
Merciless_Bloodless
my heart
rinuxchan
M'hsky
gecanım
mikey_luver
mcrock_grkm
mychem1774
Plankton!
MysweetGee
M_c_R
aysekadunfasulya_XD
kanguv41
ayça
_-peRi-_
sushi
love.gerard
Venom
XxHeartbeaTxX.
PéTiT BéuRRé
My_Chemical_Romance_94
gerardrakulaemine
THeBL4CKPARADe
kübb-
Iero <3
GeRaRd_MaNia
gerardbenim
_deaThly_
missblackparade
mcr
Alltuq
bambuu
Lita_hardyz
=helena=
Seray
death anqeL
pınarr
pedantic
angel_of_darkness
Alexisonfire
all my love GeRArd
hawa
violet_punk
jackass_girl
ema
valeria
electra_
x attitude
Chosniel.
SYNETTE SYNDROME
sorrowtherapy
gülden ferman
vur_ve_kac
blood
MCR-EzG!
# xx_EmiLy_xx
60 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
YazarMesaj
aysekadunfasulya_XD
Mcrfans User
aysekadunfasulya_XD

Kadın
Nerden ? : izmir
Hayranı Olduğu Grup Üyesi : gee...

En Sefdiiniz Albümleri? - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: En Sefdiiniz Albümleri?   En Sefdiiniz Albümleri? - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Tem. 14, 2008 1:50 am

sushi demiş ki:
1.Three Cheers For Sweet Revenge
2.The Black Parade
3.I brought you my bullets,you brought me your love
+1
M_c_R
Mcrfans User
M_c_R

MesajKonu: Geri: En Sefdiiniz Albümleri?   En Sefdiiniz Albümleri? - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Tem. 23, 2008 7:37 am

tüm albümler harika ayırt edemem her albümün ayrı bi tadı var bnce I love you Smile
MysweetGee
Mcrfans User
MysweetGee

Kadın
Nerden ? : From my f.cking brain!!!

MesajKonu: Geri: En Sefdiiniz Albümleri?   En Sefdiiniz Albümleri? - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Tem. 23, 2008 4:54 pm

ben hepsini çok seviyorum ayıramıyorum Very Happy
Plankton!
Mcrfans User
Plankton!

Kadın
Nerden ? : istanbul
Hayranı Olduğu Grup Üyesi : Ayrım yapmam !

MesajKonu: Geri: En Sefdiiniz Albümleri?   En Sefdiiniz Albümleri? - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Ağus. 31, 2008 6:42 pm

Bence ayrım yapmak zor ama Black Parade diyeceğim bende bu albümdeki şarkı dehşet.
mychem1774
Mcrfans User

Erkek
Nerden ? : So Far Away From You
Hayranı Olduğu Grup Üyesi : Frank

MesajKonu: Geri: En Sefdiiniz Albümleri?   En Sefdiiniz Albümleri? - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Ağus. 31, 2008 7:31 pm

three cheers for sweet revenge in yeri ayrı dierleride süper ama 3 cheers Razz
mcrock_grkm
Mcrfans User
mcrock_grkm

Kadın
Nerden ? : nasilli morqundan!
Meslek : ÇANTA AMELESİ
Hayranı Olduğu Grup Üyesi : GE(R)@(R)D tabikiiiiii!!!!!!!!!!!!

MesajKonu: Geri: En Sefdiiniz Albümleri?   En Sefdiiniz Albümleri? - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Eyl. 01, 2008 2:01 am

hepsi müthiş hepsinin her şarkısını dinliyoruum ve seviyoruumm
http://s7.bitefight.net/c.php?uid=165820
mikey_luver
Mcrfans User
mikey_luver

Kadın
Nerden ? : Mersin in Bozyazı adlı küçük ama pek bi şirin ilçesi =D google layın bulursunuz =P
Meslek : Öğrencii
Hayranı Olduğu Grup Üyesi : mikeyyy!

MesajKonu: Geri: En Sefdiiniz Albümleri?   En Sefdiiniz Albümleri? - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Eyl. 01, 2008 8:14 am

three cheers for sweet revenge
gecanım
Mcrfans User
gecanım

MesajKonu: Geri: En Sefdiiniz Albümleri?   En Sefdiiniz Albümleri? - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 3:16 am

the bleck paradde güzel ama ne biliiim yha hepsi güzel işte Very Happy
Lita_hardyz
Mcrfans User
Lita_hardyz

Kadın
Nerden ? : -adalya-:P

MesajKonu: Geri: En Sefdiiniz Albümleri?   En Sefdiiniz Albümleri? - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 4:18 am

i bought u my love u brought me ur bullets en güzeli gibi geliyo bana çoğu zaman Very Happy
three cheers for sweet revenge zaten mcr'ın kariyerinin tavan yaptığı an..
M'hsky
Mcrfans User
M'hsky

Kadın
Nerden ? : Her yerden.
Meslek : Öğrenci
Hayranı Olduğu Grup Üyesi : Frank Iero!

MesajKonu: Geri: En Sefdiiniz Albümleri?   En Sefdiiniz Albümleri? - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Ekim 10, 2008 9:05 am

three cheers for sweet revenge cheers daha kanlı Vurkendini lol!

En son M'hsky tarafından Çarş. Ara. 17, 2008 6:28 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
rinuxchan
Mcrfans User

Kadın
Nerden ? : Ankara

MesajKonu: Geri: En Sefdiiniz Albümleri?   En Sefdiiniz Albümleri? - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ara. 16, 2008 12:55 pm

hepsini çok seviyorum ama three cheers for sweet revenge en çok sevdiğim snra i brought you my bullets you brought me your love snra da black parade
my heart
Mcrfans User
my heart

Kadın
Nerden ? : ankara
Hayranı Olduğu Grup Üyesi : frank =)

MesajKonu: Geri: En Sefdiiniz Albümleri?   En Sefdiiniz Albümleri? - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ocak 12, 2009 12:23 pm

bütün albümleri güzel ama en sevdiğim the black parade
rinuxchan
Mcrfans User

Kadın

MesajKonu: Geri: En Sefdiiniz Albümleri?   En Sefdiiniz Albümleri? - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ocak 12, 2009 2:43 pm

herkes de en çok the black parade i seviyo ben en çok i brought you my bullets you brought me your love albümünü seviyorum şu an three cheers for sweet revenge di ama şimdi değişti the black parade favorim olmayacak çünkü çok hafif geliyo bana hiçkimse i brought you my bullets you brought me your love ı favori olarak almıyo ağır mı geliyo ne??three cheers for sweet revenge de favori alanlar nadir çok az
Merciless_Bloodless
Mcrfans User
Merciless_Bloodless

Kadın
Nerden ? : Türkiye'nin 25° 40' - 27° 30' doğu boylamları ve 39° 27' - 40° 45' kuzey enlemleri arasında olan yer
Hayranı Olduğu Grup Üyesi : Gerard Way

MesajKonu: Geri: En Sefdiiniz Albümleri?   En Sefdiiniz Albümleri? - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Ocak 14, 2009 10:19 am

rinuxchan demiş ki:
herkes de en çok the black parade i seviyo ben en çok i brought you my bullets you brought me your love albümünü seviyorum şu an three cheers for sweet revenge di ama şimdi değişti the black parade favorim olmayacak çünkü çok hafif geliyo bana hiçkimse i brought you my bullets you brought me your love ı favori olarak almıyo ağır mı geliyo ne??three cheers for sweet revenge de favori alanlar nadir çok az
Three cheers for sweet revenge benim favorim Laughing
rinuxchan
Mcrfans User

Kadın

MesajKonu: Geri: En Sefdiiniz Albümleri?   En Sefdiiniz Albümleri? - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Ocak 14, 2009 12:40 pm

Merciless_Bloodless demiş ki:
rinuxchan demiş ki:
revenge i seven de az ama bullets i seven hiç yok nerdeyse
Merciless_Bloodless
Mcrfans User
Merciless_Bloodless

Kadın
Nerden ? : Türkiye'nin 25° 40' - 27° 30' doğu boylamları ve 39° 27' - 40° 45' kuzey enlemleri arasında olan yer

MesajKonu: Geri: En Sefdiiniz Albümleri?   En Sefdiiniz Albümleri? - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ocak 20, 2009 8:49 am

rinuxchan demiş ki:
rinuxchan demiş ki:
The Black Parade dan daha çok seviyorum i brought you my bullets you brought me your love ı daha çok seviyorum (bi de şu ismini daha kısa koysalardı tüh ). The Black Parade ile ne tür bi sorunun mu var Laughing (tahmini cevap "hayır, fazla yumuşak geliyo sadece") ?
rinuxchan
Mcrfans User

Kadın

MesajKonu: Geri: En Sefdiiniz Albümleri?   En Sefdiiniz Albümleri? - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Ocak 21, 2009 3:54 am

rinuxchan demiş ki:
rinuxchan demiş ki:
The Black Parade dan daha çok seviyorum i brought you my bullets you brought me your love ı daha çok seviyorum (bi de şu ismini daha kısa koysalardı tüh ). The Black Parade ile ne tür bi sorunun mu var Laughing (tahmini cevap "hayır, fazla yumuşak geliyo sadece") ?
evet çok yumuşak geliyo ama sevmiyorum diyemiyeceğim sadece herkesin the black parade i dinleyip ben fanım diye ortada salak salak gezmesi sinirimi bozuyo sadece bi albümü dinliyosan fan olmazsın bence.
geboramifa
Mcrfans User
geboramifa

Kadın
Nerden ? : ...

MesajKonu: Geri: En Sefdiiniz Albümleri?   En Sefdiiniz Albümleri? - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Ocak 22, 2009 5:18 am

bnce btün albmleri ve şarkılrı gzel ayrım ypamam
wayparade
Yrd. Yönetici
wayparade

Kadın
Nerden ? : işimdeyim gücümdeyim...

MesajKonu: Geri: En Sefdiiniz Albümleri?   En Sefdiiniz Albümleri? - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 9:10 am

three cheers for sweet revenge tabii ki...ama the black parade albümlerini daha ince elenmiş sık dokunmuş buluorum...
Uzaylı
Mcrfans User
Uzaylı

Kadın
Nerden ? : UzAyDaNnn

MesajKonu: Geri: En Sefdiiniz Albümleri?   En Sefdiiniz Albümleri? - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 9:23 am

Bence albümlerin hepsi kendi içlerinde çok güzel Very Happy ama genel olarak bakacak olursak şimdi gruplar gelişdikçe ve ilerledikçe albümleride onlarla birlikte gelişir tabi bunun tam tersini gördüğümüz gruplarda var ama bence mcr da böyle bir grup yani düşünsenize kimse ilk albümlerinden nerdeyse hiç söz etmiyor ve farkındaysanızda grup geliştikçe gerard ın sesinin de oturduğunu görüyoruz sadece gerard ın sesinin değil kişiliklerininde, müzik camiasındaki yerlerininde oturduğunu görüyoruz. Ama tabiki zevklere göre şarkılarının türlerinin ağır bastığı albümlere görede insanların zevkleri değişir. Bu açıdan sadece şunu söyleyebilirim ki black parade inkar edilemez bir şekilde diğer albümlere oranla daha profösyönel ve daha olgun bir albüm. Tabiki mcr şuan gelişmekte olan bir grup olduğu için gelecekte nelerle karşılaşacağımızı bilemiyoruz ama bence şurası kesinki mcr gelecekte şuan olduğundan daha mütiş ve daha yaygın bir grup olacak. Yani buda demektirki biz daha fazla kafayı yiyerekten iyininde iyisini gördüğümüz için mcr a artık ibadet etmeye başlayacağız Very Happy
wayparade
Yrd. Yönetici
wayparade

Kadın

MesajKonu: Geri: En Sefdiiniz Albümleri?   En Sefdiiniz Albümleri? - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 9:31 am

ahahahahaaa harikasın dostum ya...ibadet edicez artık ha...ahahahaa
çömez
Mcrfans User
çömez

Kadın
Nerden ? : atın oralardan ...
Meslek : nedensiz amaçsız .
Hayranı Olduğu Grup Üyesi : gruba hayranım . topluca hani ...

MesajKonu: Geri: En Sefdiiniz Albümleri?   En Sefdiiniz Albümleri? - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Haz. 20, 2010 1:11 pm

the black parade en iyisi ama i brought you my bullets you brought me your love ı en çok seviyorum , şarkılar daha bi içten geliyor .
wayparade
Yrd. Yönetici
wayparade

Kadın

MesajKonu: Geri: En Sefdiiniz Albümleri?   En Sefdiiniz Albümleri? - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Haz. 21, 2010 11:25 am

çok farklı bi etkisi var dimi ilk albümün...ilginç bişi...
çömez
Mcrfans User
çömez

Kadın
Nerden ? : atın oralardan ...
Meslek : nedensiz amaçsız .
Hayranı Olduğu Grup Üyesi : gruba hayranım . topluca hani ...

MesajKonu: Geri: En Sefdiiniz Albümleri?   En Sefdiiniz Albümleri? - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Tem. 17, 2010 8:16 am

hıı özellikle Skylines And Turnstiles ın En Sefdiiniz Albümleri? - Sayfa 3 Icon_razz En Sefdiiniz Albümleri? - Sayfa 3 Icon_razz daha bi "yoğun" .

En Sefdiiniz Albümleri?
3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3
 Similar topics
-