Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

offf bu kız da kim yaa :s

+13
mcr_eva
corpsebride:
sünger
_shule_
# xx_EmiLy_xx
Ilgın
valeria
jackass_girl
Für_İmmer_Bill_Kaulitz
blood
x attitude
mcr_elfnz
schwarzchenn
17 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
# xx_EmiLy_xx
Mcrfans User
# xx_EmiLy_xx

Kadın
Nerden ? : AdaLar_EskisehiR =)

offf bu kız da kim yaa :s - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: offf bu kız da kim yaa :s   offf bu kız da kim yaa :s - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mart 24, 2007 2:30 pm

helena demiş ki:
mychemromance_girl demiş ki:
lovemetal demiş ki:
helena demiş ki:
vlla eski yni ilgilendrmioooo kız sarlmsmıı!? sarlmıs(ne yazkkiii Evil or Very Mad )

Sen de fanısın Gerardı görsen gidip sarılmazmsn? Abartmaalm lütfen bu dünyadaki tek fan sen diilsn.. Bi de bize bencilsnz yok sahipleniosnz diolar....
tebrıkler aynısını yazıcaktım benden önce yazmışsın yüzde yüz katılıyorum sana lol! lol!

SaoLasn cnmm=) Eee mantık bir işte =P

ndn tk bni görüosunz ki burda herkez o kıza bişe demiş ve tk bni görüosunz herkezn neler dediinide okuyun bnm dedklermle onlarınkide aynı pk farkı yok..!kısaca K*cmla güldüm yni zuahahahaha

Bnde sana k*mla gülüorm cnm ille duymak istiosan..Ne die üstüne alınıosn sana alıntı yaptm die mi? Yarası alan gocunur Sleep
valeria
Mcrfans User
valeria

Kadın

MesajKonu: Geri: offf bu kız da kim yaa :s   offf bu kız da kim yaa :s - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mart 24, 2007 2:57 pm

helena demiş ki:
lovemetal demiş ki:
helena demiş ki:
vlla eski yni ilgilendrmioooo kız sarlmsmıı!? sarlmıs(ne yazkkiii Evil or Very Mad )

Sen de fanısın Gerardı görsen gidip sarılmazmsn? Abartmaalm lütfen bu dünyadaki tek fan sen diilsn.. Bi de bize bencilsnz yok sahipleniosnz diolar....
tebrıkler aynısını yazıcaktım benden önce yazmışsın yüzde yüz katılıyorum sana lol! lol!

SaoLasn cnmm=) Eee mantık bir işte =P

ndn tk bni görüosunz ki burda herkez o kıza bişe demiş ve tk bni görüosunz herkezn neler dediinide okuyun bnm dedklermle onlarınkide aynı pk farkı yok..!kısaca K*cmla güldüm yni zuahahahaha

Bnde sana k*mla gülüorm cnm ille duymak istiosan..Ne die üstüne alınıosn sana alıntı yaptm die mi? Yarası alan gocunur Sleep

evt bnm konusmama alıntı yptğn içn öle anlıorum doal olrk baskası olsa baskasıda öle düsünürdü..

ayrıca orda snde fanısın fln demişsn yni üstüma alınmam doal deilmi?
Flirtin' With Suicide
Mcrfans User
Flirtin' With Suicide

Kadın

MesajKonu: Geri: offf bu kız da kim yaa :s   offf bu kız da kim yaa :s - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mart 24, 2007 2:58 pm

valla yeter ya fanı işte besbelli bu gidişle annesinin gee ye sarıldığını görseniz onada gee nin sevgilisi mi acaba diceksiniz abartmayalım!!!!!! affraid
valeria
Mcrfans User
valeria

Kadın

MesajKonu: Geri: offf bu kız da kim yaa :s   offf bu kız da kim yaa :s - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mart 24, 2007 3:00 pm

bncde ama haklı deilmiym yni sen demiş orda üstüme alınmam anormalmi:S
# xx_EmiLy_xx
Mcrfans User
# xx_EmiLy_xx

Kadın

MesajKonu: Geri: offf bu kız da kim yaa :s   offf bu kız da kim yaa :s - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mart 24, 2007 3:03 pm

İçimzden biri konseere gidip sarılsa beddualardan ertesi düne sağ çıkamayacak yani diorm! Abartmaylm demek istdm.Her zmnki gibi konu yolndan çıkarıldı..Alıntı yapmşmşm nie ona diomşmşm..Alla alla yaa forum burası kızım forum...Neyse ya istediiniz anlayn napiim,tartışmıcam! Sadece kasıtla sana yapmadm,alıntı yaparak konuşmaya alışmşm sana sölesem herkes anlar sonuçta,garezm falan yok sana diorm sadece...
Flirtin' With Suicide
Mcrfans User
Flirtin' With Suicide

Kadın

MesajKonu: Geri: offf bu kız da kim yaa :s   offf bu kız da kim yaa :s - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mart 24, 2007 3:07 pm

İçimzden biri konseere gidip sarılsa beddualardan ertesi düne sağ çıkamayacak yani diorm! Abartmaylm demek istdm.Her zmnki gibi konu yolndan çıkarıldı..Alıntı yapmşmşm nie ona diomşmşm..Alla alla yaa forum burası kızım forum...Neyse ya istediiniz anlayn napiim,tartışmıcam! Sadece kasıtla sana yapmadm,alıntı yaparak konuşmaya alışmşm sana sölesem herkes anlar sonuçta,garezm falan yok sana diorm sadece...

ilk cümle spr yalnız!!!!! lol!
valeria
Mcrfans User
valeria

Kadın

MesajKonu: Geri: offf bu kız da kim yaa :s   offf bu kız da kim yaa :s - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mart 24, 2007 4:34 pm

vlla bn yeniyim anlamam zor olabilio biraz bilmiorum alıntı yapnca öle düsündüm yni bnce yine baskasına ypsn bnce onlrda öle düsünrdü hernyse konu artk uzamasa ii olcak bncde...
blood
Mcrfans User
blood

Kadın

MesajKonu: Geri: offf bu kız da kim yaa :s   offf bu kız da kim yaa :s - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mart 26, 2007 2:24 am

helenaya katılıyorum sahiplenmekle ne alakası var yaa sizin dedinizi demiş kız ne var bunda be sizde kavga cıkarmak birilerine satasmak icin herseyi yapıyosunuz FORUM SİZİN YÜZÜNÜZDEN FORUMUN B*KU CIKIO SAVAS ALANI GİBİ OLUO!!!SATASMAKTAN VAZGECİN!!!
mcr_eva
Mcrfans User
mcr_eva

Kadın
Nerden ? : Amasya

MesajKonu: Geri: offf bu kız da kim yaa :s   offf bu kız da kim yaa :s - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mart 26, 2007 7:10 am

Anneciiiimmm confused tmm fan işte bence de uzatmayalım..
# xx_EmiLy_xx
Mcrfans User
# xx_EmiLy_xx

Kadın

MesajKonu: Geri: offf bu kız da kim yaa :s   offf bu kız da kim yaa :s - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mart 26, 2007 7:16 am

miss way demiş ki:
helenaya katılıyorum sahiplenmekle ne alakası var yaa sizin dedinizi demiş kız ne var bunda be sizde kavga cıkarmak birilerine satasmak icin herseyi yapıyosunuz FORUM SİZİN YÜZÜNÜZDEN FORUMUN B*KU CIKIO SAVAS ALANI GİBİ OLUO!!!SATASMAKTAN VAZGECİN!!!

Hop hop hop...Siz gelene dek hiç kafga falan olmamştı! Kim geldide oldu acaba...Ağzını topla! Eğer kawgalarda forumn b*knu çıkarcak cinsten olsa admnlemz icabına bakardı hiç merak etme sen! Bn sadece ddm abartmayn kendinizi kızın yerine koyun die iiki bi alıntı yapmşm ddm zaten kişisel diildi yani Helena'ya dildi sadece diye,olay kapandı,Helena için kapanmadıysada bana söyler ARAMIZDA hallederz..Sana noluyoda işleri kızıştırıosn da milletn canını sıkıosn be! Şu foruma girdn gireli sanki çok paylaşm yaptnda biz forumn senin deyimnle b*knu çıkarıomşz..Ağzını topla,seni alakadar etmeyen işlere burnunu sokma...Son uyarım...
lovemeta
Misafir

MesajKonu: Geri: offf bu kız da kim yaa :s   offf bu kız da kim yaa :s - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mart 26, 2007 7:21 am

miss way demiş ki:

Hop hop hop...Siz gelene dek hiç kafga falan olmamştı! Kim geldide oldu acaba...Ağzını topla! Eğer kawgalarda forumn b*knu çıkarcak cinsten olsa admnlemz icabına bakardı hiç merak etme sen! Bn sadece ddm abartmayn kendinizi kızın yerine koyun die iiki bi alıntı yapmşm ddm zaten kişisel diildi yani Helena'ya dildi sadece diye,olay kapandı,Helena için kapanmadıysada bana söyler ARAMIZDA hallederz..Sana noluyoda işleri kızıştırıosn da milletn canını sıkıosn be! Şu foruma girdn gireli sanki çok paylaşm yaptnda biz forumn senin deyimnle b*knu çıkarıomşz..Ağzını topla,seni alakadar etmeyen işlere burnunu sokma...Son uyarım...
ya ezgi boşver ve evet ezgi yanlış bişey de yapmadı ezgiyle aynı düşüncedeyım ve arkandayım cnm lol!
# xx_EmiLy_xx
Mcrfans User
# xx_EmiLy_xx

Kadın

MesajKonu: Geri: offf bu kız da kim yaa :s   offf bu kız da kim yaa :s - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mart 26, 2007 7:27 am

lovemetal demiş ki:
miss way demiş ki:

ya ezgi boşver ve evet ezgi yanlış bişey de yapmadı ezgiyle aynı düşüncedeyım ve arkandayım cnm lol!

SaoL cnm boşfercem zaten bi anlk sinirle saydırdm Laughing lol!
mcrgw
Mcrfans User
mcrgw

MesajKonu: Geri: offf bu kız da kim yaa :s   offf bu kız da kim yaa :s - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mart 26, 2007 9:28 am

aaaa neler olmuss yaaa offf mychemromance_girl bnde katılıorum sana:D

harbiden ya şimdi bunlar türkiyeye gelse içimizden biri gerardda sarılsa ne beddua yer walaa Very Happy Razz
blood
Mcrfans User
blood

Kadın

MesajKonu: Geri: offf bu kız da kim yaa :s   offf bu kız da kim yaa :s - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mart 26, 2007 9:30 am

miss way demiş ki:

sen nası arkını savusuyosan bnde ole yapıyorum!sen soktun lafı biz diil!son uyarın saol korktum hariden zuaha ayrıca helena icin kapanmamıski bana anlattı!
bu forumdaysam bnide alakadar edio cnm!!
blood
Mcrfans User
blood

Kadın

MesajKonu: Geri: offf bu kız da kim yaa :s   offf bu kız da kim yaa :s - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mart 26, 2007 9:32 am

sanki sana küfür ettik zuaha kvga oluoo ... cıkıo tabi sanamıydı srıf laf hepimiz cindi kotu oluo diyorum yani!!!!
blood
Mcrfans User
blood

Kadın

MesajKonu: Geri: offf bu kız da kim yaa :s   offf bu kız da kim yaa :s - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mart 26, 2007 9:34 am

ne dersen de urasamıcam vlla işim var hadi cnm AMA HELENA ONA ARKA CIKMAMDAN GAYET MEMNUN!!MERAK ETME SEN!!
x attitude
McrFans Moderatör
x attitude

Kadın

MesajKonu: Geri: offf bu kız da kim yaa :s   offf bu kız da kim yaa :s - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mart 26, 2007 9:37 am

Noluyo Suspect
mcr_eva demiş ki:
Anneciiiimmm confused tmm fan işte bence de uzatmayalım..
bncede fanı olduğuna göre artık bu topic te konu fazla uzamamalı .
blood
Mcrfans User
blood

Kadın

MesajKonu: Geri: offf bu kız da kim yaa :s   offf bu kız da kim yaa :s - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mart 26, 2007 9:39 am

eh bncede ama anlamıo ark heralde..
mcrgw
Mcrfans User
mcrgw

MesajKonu: Geri: offf bu kız da kim yaa :s   offf bu kız da kim yaa :s - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mart 26, 2007 9:50 am

iide o sadece bu konu hakkında yorumunu yazmamıış ki sonucta bu konu kitlense başka bi topicte yine BU KONU yüzündn gerginlik yaşancak Evil or Very Mad bn ona resmen katılıorum bizim burda kimseye kötü AMAÇLI bişiy demediğimizi anlamaları lazm anca o zmn konu kapanır bncee....bu arada sahiplenme kelimesini de her duyduğumda gülüüorum Laughing çünkü çoookk saçma o bi şakadır öle bişi yok Razz

" Eğer kawgalarda forumn b*knu çıkarcak cinsten olsa admnlemz icabına bakardı hiç merak etme sen!" bu cümleye TAMAMENNN katılıyorum nese şimdi bn giidom film izlicem Very Happy Razz
valeria
Mcrfans User
valeria

Kadın

MesajKonu: Geri: offf bu kız da kim yaa :s   offf bu kız da kim yaa :s - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mart 26, 2007 9:50 am

evt bna destk olmasndan gayet memnunum cnk oda hak verio bna.. sna hak verenlerden sn ne kdr memnunsan bnde öleim..arrıca ya sn diosunda sdce helenaya deildi falan die iide şimdi orda konsrken sen fln demişsn bnde öle annıorum doal olrk.. bide demişsn orda yanns annamssn sna alntı yptğm içn ama madem öle yeniyiz biz daa miss wayle o yüzden öle anlıoruz(dorusuda o aslnda sna sen böle böle yptn dnse snde bna dio bn ypmsm dersn nyse...)ayrıca biz ckartmadk kavgyı sen bişeler dedn snki sırf bn orda tpki vermişm gbi diosun sen sırf sna demedim die öle annamısım işte yniyizya hni.. hernyse bncede uzamasın miss wayede bni anladğı içn tsk ediorum yni oldğmz içn hrlde birbirimizi annaabilioruz ama siz daa bize bi souk davranıosnz nyse konu kapansa fena olmıcak cidden...
blood
Mcrfans User
blood

Kadın

MesajKonu: Geri: offf bu kız da kim yaa :s   offf bu kız da kim yaa :s - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mart 26, 2007 9:52 am

ooohh saol bitanem lol! (: muccckk
mcrgw
Mcrfans User
mcrgw

MesajKonu: Geri: offf bu kız da kim yaa :s   offf bu kız da kim yaa :s - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mart 26, 2007 9:54 am

yeni olmanızz hiç bişeyii deiştirmezz ASLA VE ASLAA!! Exclamation Exclamation
x attitude
McrFans Moderatör
x attitude

Kadın

MesajKonu: Geri: offf bu kız da kim yaa :s   offf bu kız da kim yaa :s - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mart 26, 2007 9:55 am

herneyse Exclamation resimdeki konumuz olan kızın kim olduğunu öğrendik konu uzamasın bnce =)
valeria
Mcrfans User
valeria

Kadın

MesajKonu: Geri: offf bu kız da kim yaa :s   offf bu kız da kim yaa :s - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mart 26, 2007 9:57 am

ya cvp yazardmda evt uzamasın bncede

offf bu kız da kim yaa :s
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2