Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Özgürlük

+14
dhema
müge
mcrgw
Ouzcan
teoman
AdeMcromance
# xx_EmiLy_xx
Lita_hardyz
x attitude
___M_c_R___
De_Barkot
lowelyyy:
gou
chris
18 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
YazarMesaj
müge
Mcrfans User
müge

Kadın

Özgürlük - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Özgürlük   Özgürlük - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Mart 20, 2007 3:20 pm

herkesin kendi seçimi, kendi hayatı... ..herkesin tercihi kendine....bize karışmak düşmez..
teoman
Mcrfans User
teoman

Erkek

Özgürlük - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Özgürlük   Özgürlük - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Mart 20, 2007 4:46 pm

biz gaylıklarına bişey demedik bize ne neyse ne sadece keklediklerini düşünüyorum bu gaylığın gerçek olduğuna ben inanmıyorum bu şahsi kanaatımdır.İsteyen istediğine inansın bu beni bağlamaz bilmem anlatabildim mi? Twisted Evil Twisted Evil
dhema
McrFans Moderatör
dhema

Erkek

Özgürlük - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Özgürlük   Özgürlük - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Mart 21, 2007 3:05 am

teoman bence senin ne düşündüğün onları hiç mi hiç ilgilendirmio... Twisted Evil
teoman
Mcrfans User
teoman

Erkek

Özgürlük - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Özgürlük   Özgürlük - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Mart 21, 2007 5:58 am

SANA NE DHEMA SANA LAF ATAN OLMADAN HAVLAMA CNM.... Twisted Evil
De_Barkot
Yrd. Yönetici
De_Barkot

Erkek
Nerden ? : Not here..

Özgürlük - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Özgürlük   Özgürlük - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Mart 21, 2007 7:38 am

İyiyki HAY kelimesi Yasak demiştim Haa. HHep birağızdan Gay gay yazmışsınız. Başlıycam ya. Bune . Suspect :aaa :aaa
# xx_EmiLy_xx
Mcrfans User
# xx_EmiLy_xx

Kadın
Nerden ? : AdaLar_EskisehiR =)

Özgürlük - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Özgürlük   Özgürlük - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Mart 21, 2007 7:52 am

Kızdırmayın Barkotu Smile
madam emo </3
Mcrfans User
madam emo </3

Özgürlük - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Özgürlük   Özgürlük - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Mart 21, 2007 8:46 am

ohaa bncee hariikaa bişii yaaa çook gzll çook hoşş bncee gouu dierr gerii kafalılarıı takmaa yaa...!!!!
bndee emooyum we emoo olan erkek arklarm war onlardaa snn gbiii...
weçook iii insanlarr bncee gayett doall wee gzll bişii !!!!!=)
teoman
Mcrfans User
teoman

Erkek

Özgürlük - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Özgürlük   Özgürlük - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Mart 21, 2007 3:22 pm

demekki bütün emolar öyle yada en çok onlarda var ben ayrıca o şeye adını söylememiz yasak olana karşı flnda değilim isteyen istediğini olsun kendi tercihidir. Like a Star @ heaven Twisted Evil
mcr_elfnz
Mcrfans User
mcr_elfnz

Kadın

Özgürlük - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Özgürlük   Özgürlük - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Mart 22, 2007 12:42 pm

ya niye yasakki o kelime anlamadm Suspect
mcrgw
Mcrfans User
mcrgw

Özgürlük - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Özgürlük   Özgürlük - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Mart 22, 2007 12:54 pm

madam emo </3 demiş ki:
ohaa bncee hariikaa bişii yaaa çook gzll çook hoşş bncee gouu dierr gerii kafalılarıı takmaa yaa...!!!!
bndee emooyum we emoo olan erkek arklarm war onlardaa snn gbiii...
weçook iii insanlarr bncee gayett doall wee gzll bişii !!!!!=)

eettt Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ama bi taraf varr bn şöle düşünüorum kim naparsa yapsn beni kasmaz bn rahatm ama o kadr da süper deil beee Very Happy Very Happy ama bn saygı duyarm Very Happy

En son tarafından Perş. Mart 22, 2007 1:15 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Ilgın
McrFans Moderatör
Ilgın

Kadın

Özgürlük - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Özgürlük   Özgürlük - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Mart 22, 2007 12:55 pm

-ya şöle ortada ben emoyum punkım yok ağır metalciyim diye dolaşmayın abi ala alaa Laughing Laughing
-baya aşmış yasaktı güya Razz
ama sonuçta grup elemanları hakknda konuşulmuo..
-bakınız şu doğrudur ki bazı insanlar ben de varım demek için abuk sabuk yöntemlere başvurup ga*im lezbiyenim diye gezerler üstelik türklerin kanında savaşçıl (göktürklere indim:P) bi karakter olduğu bu türklerin çou özenti ama adamın harbi g*y oolur olmadığını anlayablirsin anlatamıcam Laughing neyse aşk cinsiyetle ilgili değildir!!!!

En son tarafından Perş. Mart 22, 2007 1:00 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://panicatthediscotr.blogspot.com/
mcrgw
Mcrfans User
mcrgw

Özgürlük - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Özgürlük   Özgürlük - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Mart 22, 2007 1:00 pm

walla aslında buda doğru ama fikir belli kekliolarsaaa daaa.... nese şimdii Evil or Very Mad Very Happy

ama farkındamısınız bilmem ortalık karıştı onlar yok Razz
Misafir
Misafir

Özgürlük - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Özgürlük   Özgürlük - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Mart 23, 2007 11:21 am

eet gerarddasım haklısn Very Happy
bide taam saygı dyarm cunku bni kasmaz ciddn ama süper biş demissinz Suspect vala bnce normal bişi deil yani normal o zmn onlarda biz mi normal deilz Suspect karısık mevzu bunlar herkesin tercihi kendine diorum Smile bni ilgilendirmez Very Happy
mcrgw
Mcrfans User
mcrgw

Özgürlük - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Özgürlük   Özgürlük - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Mart 23, 2007 11:30 am

gerarddaşım bunlar harbi yok Razz konuyu acıp uctularr bizde konusuozz tek başımıza puhahaha Very Happy Razz
sorrowtherapy
Mcrfans User
sorrowtherapy

Kadın

Özgürlük - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Özgürlük   Özgürlük - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Mart 23, 2007 11:32 am

mcrgw demiş ki:
gerarddaşım bunlar harbi yok Razz konuyu acıp uctularr bizde konusuozz tek başımıza puhahaha Very Happy Razz

katılıoum Very Happy gerçi ben daa önce bu konuda bişe dememiştim ama .. belliydi zaten böle yapıcakları ^^
http://sorrowtherapy.deviantart.com

Özgürlük
3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3