Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

bi soru yane merak ettim de

+2
De_Barkot
!sezen!
6 posters
YazarMesaj
!sezen!
Mcrfans User
!sezen!

Kadın
Nerden ? : Somewhere I Belong

bi soru yane merak ettim de Empty
MesajKonu: bi soru yane merak ettim de   bi soru yane merak ettim de Icon_minitimeCuma Mart 16, 2007 10:04 am

yaw günlük yazışma dilinde çok kullandiimız zuhaha ve puhaha gibi sözcükler nerden gelio Shocked Suspect Very Happy
De_Barkot
Yrd. Yönetici
De_Barkot

Erkek
Nerden ? : Not here..

MesajKonu: Geri: bi soru yane merak ettim de   bi soru yane merak ettim de Icon_minitimeCuma Mart 16, 2007 10:06 am

Zuhaha ve puhaha Pis pis gülme ifadesini taşır. Yani birisi gülmek istediğinde direk zuhaha puhah kullanır ki buda genelde İnternet Yazışma dilinde kullanır. Sebebi ise hem daha pis bi gülme ifadesi hemde Klavyeden sadece 1 tuşa ve ardından seri karışık 2 tuşa basılmasıdır.

Genelde Online oyun Oynayan insanlar bu ifadeleri kullanır. Rakibine Ezik hissi vermek için.
Für_İmmer_Bill_Kaulitz
Mcrfans User
Für_İmmer_Bill_Kaulitz

Kadın

MesajKonu: Geri: bi soru yane merak ettim de   bi soru yane merak ettim de Icon_minitimeCuma Mart 16, 2007 10:09 am

ekşi sözlkten alınan bilgilere göre:

Zuhahaha:"ırc gülmecesi,icat edenin kim oldugu bilinmiyor,ancak beyinsel fonsiyonları hakkında çok geniş düşünceler irc gezginlerince biliniyor..son derece antipatik bi gülme efekti."

Puhahaha:""kafama çekiç ile vurunuz" nidası" Very Happy

saol ekşisözlk Very Happy
http://tokiohotelfan.blogcu.com/
!sezen!
Mcrfans User
!sezen!

Kadın
Nerden ? : Somewhere I Belong

MesajKonu: Geri: bi soru yane merak ettim de   bi soru yane merak ettim de Icon_minitimeCuma Mart 16, 2007 10:19 am

süper bende baktım biras bi forumda çok komik bişi gördüm ama ne yasıkki anlatamıycam şakaşaka anlatırım yaw resimler filan var koyamıyorum ama anlatiim efenim bu zuhaha e puhaha iki kabileymiş ama düşman kabilelerişte bi gün iki kabilenim balıkçıları aynı derede balık tutuyomuş birbirlerini görünce de şööle bi konuşma olmuş:
-napıyon lan pis puhahalı seni dereyi kirletcen!
+asılsen naapıon pis zuhahalı deredeki balıkları korkuttun bacak kıllarınla be yuh
-konuşma lan seni...seni..zuhahahahahahahah seni(bunların kabile adları karşı kabilede küfür sayılıo)
+neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ban mı dedin ulan sen puhahahahahahaha
-zuhahahahahaha
+puhahahahahaha
kopuşa geldim ben Very Happy
__c'mon__
Mcrfans User
__c'mon__

Kadın
Nerden ? : New Jersey !!!(hehe...)
Meslek : ***********************
Hayranı Olduğu Grup Üyesi : ***********************

MesajKonu: Geri: bi soru yane merak ettim de   bi soru yane merak ettim de Icon_minitimePtsi Mart 19, 2007 7:16 am

Very Happy alien Very Happy rabbit farao Twisted Evil Rolling Eyes What a Face Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven rendeer scratch study
lowelyyy:
Mcrfans User
lowelyyy:

Kadın
Nerden ? : melekler şehrinden...

MesajKonu: Geri: bi soru yane merak ettim de   bi soru yane merak ettim de Icon_minitimePtsi Mart 19, 2007 10:08 am

yaf zuahah böle gülerken tükürük saçanlarından deil miydi? lol! bunun bilimsel açıklaması mı olur,ben öle biliom yani
Ouzcan
McrFans Moderatör
Ouzcan

MesajKonu: Geri: bi soru yane merak ettim de   bi soru yane merak ettim de Icon_minitimePtsi Mart 19, 2007 10:16 am

heh guzel soru valla hiçbi fikrm yokk :=) Rolling Eyes

bi soru yane merak ettim de
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» size bi soru...