Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

öz abisinden hamile kalan kız...

+33
ayça
DementeD
stubit
(;kikikannibal;)
__helena__
foln
missing.spirit
bambuu
secco
eva_mcr
MiSsinG...
eZzzGi
gameover
pınarr
buse_asml
all my love GeRArd
mcr_eva
mermer
Chosniel.
dhema
Alexisonfire
Flirtin' With Suicide
jackass_girl
bella muerte
madam emo
Für_İmmer_Bill_Kaulitz
_shule_
!sezen!
# xx_EmiLy_xx
gothic_mcr
mcr_elfnz
De_Barkot
lowelyyy:
37 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
lowelyyy:
Mcrfans User
lowelyyy:

Kadın
Nerden ? : melekler şehrinden...

öz abisinden hamile kalan kız... Empty
MesajKonu: öz abisinden hamile kalan kız...   öz abisinden hamile kalan kız... Icon_minitimeCuma Mart 16, 2007 8:59 am

Abisinden Hamile Kalan Kız

17 yaşındaki bir kızın karnı yavaş yavaş şişmeye midesi bulanmaya başlamış ve ailesi bu durumda kızlarının hamile olmasından şüphelenerek kıza baskı kurmaya başlamışlardır.. kimden bu çocuk , nasıl böyle bişey yapabillirsin vs. ama kız ısrarla hamile olmadıgını olmayıyacagını kimseyle birlikte olmadıgını söyler. bunun üzerine alır kızlarını doktorA götürürler ve doktorda kızın gercekten hamile oldugu ortaya çıkar.. köye geri dönen aile sinirden kudurmakta ve kıza bu çocugun kimden oldugunu sorarak öğrenmek isterler ama kız ısrarla bu imkansız ben kimseyle birlikte olmadım cevabını verir.. bunun üzerine aile meclisi toplanır ve 20 yaşındaki abisinin kızı öldürmesi kararı alınır.. abisi kızı evdeki av tüfegi ile vurarak gözünü kırpmadan öldürür ve gider jandarmaya teslim olur ama aile bu işin peşini bırakmayıp kızın kimden hamile kaldıgını öğrenmek isterler bunun için DNA testi yaptırmak ister ufak olan köyde bi çok delikanlıdan ve adamdan DNA testi için kan örneği alınır ve sonuç alınamaz ve abisindende kan istenir sonuç korkunçtur.. kız abisinden hamile kalmıştır.. Abisi bunu öğrenince bunun imkansız oldugunu böyle bişey olamıyacagını söyler ama eve yollanan bilirkişi heyeti bu olayın nasıl olabileceği hakkında evde incelemelere başlarlar ve şöyle bi sonuca varırlar;Banyo ufak ve oturarak yıkanmak için tek bir tabure vardır.Abi ilk olarak banyoya girmiş ve çıkmadan önce masturbasyon yapmış,sperminin bir kısmı tabureye bulaşmış ve kız abisinden sonra banyo yapmak için banyoya girmiş o tabureye oturmuştur ve böylelikle abisinden hamile kalmıştır.Abisi 7 yıl hapis yattıktan sonra gelen afla serbest kalır köyüne döner ve aynı silahla kendini vurarak öldürür.
De_Barkot
Yrd. Yönetici
De_Barkot

Erkek
Nerden ? : Not here..

MesajKonu: Geri: öz abisinden hamile kalan kız...   öz abisinden hamile kalan kız... Icon_minitimeCuma Mart 16, 2007 10:07 am

işte hayvansallık bu oluo. Annesini becermiş mi acaba Suspect
mcr_elfnz
Mcrfans User
mcr_elfnz

Kadın

MesajKonu: Geri: öz abisinden hamile kalan kız...   öz abisinden hamile kalan kız... Icon_minitimeCuma Mart 16, 2007 11:11 am

nedense şaşırmadım Suspect csi new york izleye izleye böle oldum. ilgnç bi olay gerçi Razz
gothic_mcr
Mcrfans User
gothic_mcr

Kadın
Nerden ? : transilvanya=D

MesajKonu: Geri: öz abisinden hamile kalan kız...   öz abisinden hamile kalan kız... Icon_minitimeCuma Mart 16, 2007 11:51 am

çok ilginç Suspect
# xx_EmiLy_xx
Mcrfans User
# xx_EmiLy_xx

Kadın
Nerden ? : AdaLar_EskisehiR =)

MesajKonu: Geri: öz abisinden hamile kalan kız...   öz abisinden hamile kalan kız... Icon_minitimeCuma Mart 16, 2007 1:47 pm

Acaip...We iirenç! Abisinden hamile kalma falan diince aklıma "Çatı" kitabı gelmşti ilk de ordaki olay böle diildi=)
lowelyyy:
Mcrfans User
lowelyyy:

Kadın

MesajKonu: Geri: öz abisinden hamile kalan kız...   öz abisinden hamile kalan kız... Icon_minitimeCuma Mart 16, 2007 1:56 pm

biyolojik şeyler bunlar..abinin çok dikkat etmesi lazımdı..
!sezen!
Mcrfans User
!sezen!

Kadın
Nerden ? : Somewhere I Belong

MesajKonu: Geri: öz abisinden hamile kalan kız...   öz abisinden hamile kalan kız... Icon_minitimeC.tesi Mart 17, 2007 8:52 am

ne kadar iğğğrenç bişi yaw bööööğ kardeşin lan o senin sex objesi diil!!! Evil or Very Mad
_shule_
Mcrfans User
_shule_

MesajKonu: Geri: öz abisinden hamile kalan kız...   öz abisinden hamile kalan kız... Icon_minitimePaz Mart 18, 2007 4:45 am

iiiiyyreeeeenç öq midem bulandı
Für_İmmer_Bill_Kaulitz
Mcrfans User
Für_İmmer_Bill_Kaulitz

Kadın

MesajKonu: Geri: öz abisinden hamile kalan kız...   öz abisinden hamile kalan kız... Icon_minitimePaz Mart 18, 2007 12:49 pm

Biz bunlara halk arasında ŞEREF YOKSUNU diyoruz...
bugün kardesini hamile bırakan yarın öz kızının namusuna el sürer Exclamation
http://tokiohotelfan.blogcu.com/
madam emo </3
Mcrfans User
madam emo </3

MesajKonu: Geri: öz abisinden hamile kalan kız...   öz abisinden hamile kalan kız... Icon_minitimeC.tesi Mart 24, 2007 5:34 am

yaa iyidee adam bilerek bırakmamaışşkii kardeşinii hamilee.....
büük bi salaklık aptallık cahillik dikkatsizlik yüzünden olan bi olay...
öle bi sölüüosnzkii sankii adam gitmiş kardeşinii tecawüzz etmiş gbii....
amaa iştee sölediim gbi çok çok çok cahillik çok yazık bncee!!!!! Crying or Very sad
bella muerte
Mcrfans User
bella muerte

Erkek
Nerden ? : Istanbul

MesajKonu: Geri: öz abisinden hamile kalan kız...   öz abisinden hamile kalan kız... Icon_minitimeC.tesi Mart 24, 2007 5:43 am

bence haber tamamen atmasyon yada o olay o şekilde olmamıştır. çünkü cinsellikten az çok anlayan herkes kimsenin o şekilde hamile kalamayacağını bilir. dediim gibi ya olay uydurmacadır yada gerçekse benim senaryom şu abisi kardeşiyle gerçekten birlikte oldu (ülkemizde cahillikten, çok afedersiniz at, eşşek hatta küçük çocuklarla birlikte olan hayvanlar olduğuna göre bununda olması normaldir.) ikiside bu çağdışı köyümüzde töreden korktuğu için birşey söleyemedi ve diğer olaylar gerçekleşti. bizim CSI:Haraptarlar Köyü ekibimizde herkese dna testi yaptı hemen şıp diye çözdü olayı.
lowelyyy:
Mcrfans User
lowelyyy:

Kadın

MesajKonu: Geri: öz abisinden hamile kalan kız...   öz abisinden hamile kalan kız... Icon_minitimeC.tesi Mart 24, 2007 11:45 am

Tiberias demiş ki:
bence haber tamamen atmasyon yada o olay o şekilde olmamıştır. çünkü cinsellikten az çok anlayan herkes kimsenin o şekilde hamile kalamayacağını bilir. dediim gibi ya olay uydurmacadır yada gerçekse benim senaryom şu abisi kardeşiyle gerçekten birlikte oldu (ülkemizde cahillikten, çok afedersiniz at, eşşek hatta küçük çocuklarla birlikte olan hayvanlar olduğuna göre bununda olması normaldir.) ikiside bu çağdışı köyümüzde töreden korktuğu için birşey söleyemedi ve diğer olaylar gerçekleşti. bizim CSI:Haraptarlar Köyü ekibimizde herkese dna testi yaptı hemen şıp diye çözdü olayı.
neden olmasın ki? herşey mümkün bence biras düşününce mantıklı geliyor dediğim gibi biyolojik bi olay..ama tabi olayın gerçekliği hakkında pek bi fikrim yok
bella muerte
Mcrfans User
bella muerte

Erkek

MesajKonu: Geri: öz abisinden hamile kalan kız...   öz abisinden hamile kalan kız... Icon_minitimeC.tesi Mart 24, 2007 11:58 am

hiç te mantıklı değil hatta saçmalığın en önde gideni. tabi bu benim fikrim, bana inandırıcı gelmedi. Mad
mcr_elfnz
Mcrfans User
mcr_elfnz

Kadın

MesajKonu: Geri: öz abisinden hamile kalan kız...   öz abisinden hamile kalan kız... Icon_minitimeC.tesi Mart 24, 2007 12:50 pm

ya şimdi biyoloji konularını tartışcak deilim ama gayette olma ihtimali var.cahil cahil demeden önce bi düşünüp birine sorsaydın keşke kendn cahil durumuna düşmezdn belki...
bella muerte
Mcrfans User
bella muerte

Erkek

MesajKonu: Geri: öz abisinden hamile kalan kız...   öz abisinden hamile kalan kız... Icon_minitimeC.tesi Mart 24, 2007 4:42 pm

mcr_elfnz demiş ki:
ya şimdi biyoloji konularını tartışcak deilim ama gayette olma ihtimali var.cahil cahil demeden önce bi düşünüp birine sorsaydın keşke kendn cahil durumuna düşmezdn belki...

bu laf bana mı? :S :S nie sinirlenip bana çemkiriyosun "arkadaşım" alt tarafı yalan veya gerçek bi haber bende fikrimi belirrttim, kimsenin kişiliğine bişey demedim Vurkendini
lowelyyy:
Mcrfans User
lowelyyy:

Kadın

MesajKonu: Geri: öz abisinden hamile kalan kız...   öz abisinden hamile kalan kız... Icon_minitimePtsi Mart 26, 2007 11:41 am

Tiberias demiş ki:
hiç te mantıklı değil hatta saçmalığın en önde gideni. tabi bu benim fikrim, bana inandırıcı gelmedi. Mad
ok saygı duyuyorum ama biras gözlükleri açsan ii olur sunny (sadece öneri)
jackass_girl
McrFans Moderatör
jackass_girl

Kadın
Nerden ? : FraNkim nerde ben orda(N.J)

MesajKonu: Geri: öz abisinden hamile kalan kız...   öz abisinden hamile kalan kız... Icon_minitimePtsi Mart 26, 2007 2:07 pm

cok kotu ve irenncccc b1s1 bu ya ö böggggggggg her ikisinede yas1k Crying or Very sad
Very Happy Very Happy Very Happy FRaNK Very Happy Very Happy Very Happy
Flirtin' With Suicide
Mcrfans User
Flirtin' With Suicide

Kadın

MesajKonu: Geri: öz abisinden hamile kalan kız...   öz abisinden hamile kalan kız... Icon_minitimePtsi Mart 26, 2007 2:10 pm

tek kelimeyle iğrenç ve üzücü Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Alexisonfire
Mcrfans User
Alexisonfire

Kadın

MesajKonu: Geri: öz abisinden hamile kalan kız...   öz abisinden hamile kalan kız... Icon_minitimePerş. Nis. 05, 2007 11:11 am

Saçma ya.. Bilmem o tabure olayı kurmaca gibi geldi bana da Suspect
http://www.patd.tk
dhema
McrFans Moderatör
dhema

Erkek

MesajKonu: Geri: öz abisinden hamile kalan kız...   öz abisinden hamile kalan kız... Icon_minitimeC.tesi Nis. 14, 2007 12:58 pm

Ben bi yorum yapmıyorum...

Bazı arkadaşlar orada ki yazıları okudukları halde neden ısrarla abisinin kıza tecavüz ettiği gibi bişi sölüolar??? İşte bu kurmacadır...
Chosniel.
Mcrfans User
Chosniel.

Kadın
Nerden ? : uzay boşlu...
Meslek : öğrencixD
Hayranı Olduğu Grup Üyesi : hepsii :)

MesajKonu: Geri: öz abisinden hamile kalan kız...   öz abisinden hamile kalan kız... Icon_minitimeC.tesi Nis. 14, 2007 1:00 pm

ıyy iğrenç ve saçma
http://www.mypsce.com/sewde
mermer
Mcrfans User
mermer

Kadın
Nerden ? : izmir

MesajKonu: Geri: öz abisinden hamile kalan kız...   öz abisinden hamile kalan kız... Icon_minitimePerş. Nis. 19, 2007 12:50 pm

olay komik.ölmüş olmaları acı.
http://www.myspace.com/mugee
mcr_eva
Mcrfans User
mcr_eva

Kadın
Nerden ? : Amasya

MesajKonu: Geri: öz abisinden hamile kalan kız...   öz abisinden hamile kalan kız... Icon_minitimeCuma Nis. 20, 2007 7:54 am

yazık..
all my love GeRArd
Mcrfans User
all my love GeRArd

Kadın
Nerden ? : gerardla film izliozzz:D

MesajKonu: Geri: öz abisinden hamile kalan kız...   öz abisinden hamile kalan kız... Icon_minitimeSalı Nis. 24, 2007 4:30 am

# xx_EmiLy_xx demiş ki:
Acaip...We iirenç! Abisinden hamile kalma falan diince aklıma "Çatı" kitabı gelmşti ilk de ordaki olay böle diildi=)

iirrençç sna katılıorum ezgi
buse_asml
Mcrfans User
buse_asml

Kadın

MesajKonu: Geri: öz abisinden hamile kalan kız...   öz abisinden hamile kalan kız... Icon_minitimeÇarş. Mayıs 02, 2007 5:07 am

ben sağlık okuyan bir kişi olarak olaya açıklık getirmek istiyorum.böle bir olay olabilir ewet abisinin dikkatli olması gerekirdi.ama o kızın hamile kalabilmesi için daha önceden ilişkiyede girmesi gerekirdi.yane bu şekilde hamile kalınmaz.[tabi bazı istisnalar dışında..) Rolling Eyes

öz abisinden hamile kalan kız...
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Lily Allen Hamile!!