Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

takıntılarınız..

+12
valeria
dhema
mcrgw
# xx_EmiLy_xx
teoman
.qzm.
mcr_elfnz
madam emo
gothic_mcr
AdeMcromance
Ilgın
lowelyyy:
16 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Misafir
Misafir

takıntılarınız.. - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: takıntılarınız..   takıntılarınız.. - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mart 10, 2007 11:22 pm

bndede gerard Twisted Evil I love you <<anla artık Wink Twisted Evil
gerard I love you
dhema
McrFans Moderatör
dhema

Erkek

MesajKonu: Geri: takıntılarınız..   takıntılarınız.. - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Mart 11, 2007 1:31 pm

böle trajı komik şeylere çok gülüorm Twisted Evil
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: takıntılarınız..   takıntılarınız.. - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Mart 11, 2007 2:21 pm

[seni gulduruosak ne mutlu bize Twisted Evil Shocked
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: takıntılarınız..   takıntılarınız.. - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Mart 13, 2007 7:25 am

bnmki cok kotu ya mesela biri esnediğinde bnde esnerim sonra bi bakmısım uyumusum utangaç utangaç dumur
jackass_girl
McrFans Moderatör
jackass_girl

Kadın
Nerden ? : FraNkim nerde ben orda(N.J)

MesajKonu: Geri: takıntılarınız..   takıntılarınız.. - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Mart 13, 2007 1:47 pm

benm felaket bi biçmde frank tak1ntm var franksz 5 dakka bile duramam durursam eer çildiririm ve acayip sinrlenrm:D frank laf1n1 az1mdan h1c düsrmem mat..dersnde bile:D hoca fonksiyon dio ben frank anl1om ne frankmi die ba1rmaya basl1om:D sonrac11ma heryere frank yazarm hem her yere hemde heryerime:D frank in resminin olmad11 h1c b1 kitap yada defterm yok...romanlar bile:D ve heryerde frank posteri var tuvalette bile(annem cok k1zd1 ama zorla yap1strdm az görünen bi yere..tabi kadn pes etti benmle frank konusunda basetmek kolay deil aç1kcas1:D )..iiste bunlar benm tatl1 güsel dehset mükemmel tak1nt1larm tabi mcr tak1nt1m1da unutmayalm:D
I love you I love you I love you FRaNK:heart: I love you I love you

En son tarafından Salı Mart 13, 2007 3:11 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
De_Barkot
Yrd. Yönetici
De_Barkot

Erkek
Nerden ? : Not here..

MesajKonu: Geri: takıntılarınız..   takıntılarınız.. - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Mart 13, 2007 2:10 pm

Tokat tikim var . Birisi bana tokat attığında Vay onun ve etraftaki canlı, nesne , ne varsa halllerine.

Birisi söz veripte tutmadığında da biter benm gözümde.
müge
Mcrfans User
müge

Kadın

MesajKonu: Geri: takıntılarınız..   takıntılarınız.. - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mart 17, 2007 7:48 am

siyaha takıntım var...ne kadar siyah kıyafetim olursa olsun dayanamıyorum bişe gördüüm zaman direk"bunun siyahı var mı acaba" diye bakıyorum... annem babam çok kızıyo ama napiim çok seviyorum siyahı.... bide turuncu renkten nefret ediyorum...ıyy asla yaklaşmam turuncu renkli bişeye (ne alaka şimdi bilmiyorum ama söleyesim geldi)
!sezen!
Mcrfans User
!sezen!

Kadın
Nerden ? : Somewhere I Belong

MesajKonu: Geri: takıntılarınız..   takıntılarınız.. - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mart 17, 2007 7:59 am

benim de siyaha takıntım vardır daa biras daa farklı mesela tiky olduu çok belli insanlar vardır işte onlar giyince 1 günlüüne iğrenme gelir soora geçer.
bi de tikylere takarım sürekli onları bozmak morartmak kızartmak isterim
bide çoraplara takarım.aynı olmalılar bizim çamaşır makinesinden çamaşır çıkarma görevi benim de bulmalıyım babaannem bazan tekini bulamıo çorapların ööle tek tek yıkıo da o bakımdan Very Happy

takıntılarınız..
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2