Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

The Black Parade is DEAD!

+3
kanguv41
cir_gerard
bass_pl
7 posters
YazarMesaj
bass_pl
Mcrfans User
bass_pl

Erkek
Nerden ? : izmir

The Black Parade is DEAD! Empty
MesajKonu: The Black Parade is DEAD!   The Black Parade is DEAD! Icon_minitimeSalı Eyl. 30, 2008 1:17 pm

mcr'ın canlı performanslarının bulunduğu The Black Parade is DEAD! dvd'sini alanınız war mı ben izmirde arandım bulamadım ... Türkiyeye gelmiş olması lazm
cir_gerard
Mcrfans User
cir_gerard

Kadın
Nerden ? : The Jet-black Hotel Mirror
Hayranı Olduğu Grup Üyesi : Hepsii (başta Gerard:))

MesajKonu: Geri: The Black Parade is DEAD!   The Black Parade is DEAD! Icon_minitimeÇarş. Ekim 01, 2008 2:54 am

hehehe ben aldımmmm Very Happy Very Happy Smile çok mutluyum!!!! d&r aracılığıyla türkiye'ye gelmiş durumdaaa!!!!!!!! ben de ankara'dan aldırdım. internet aracılığıyla d&r dan alabilirsiniz Very Happy
bass_pl
Mcrfans User
bass_pl

Erkek

MesajKonu: Geri: The Black Parade is DEAD!   The Black Parade is DEAD! Icon_minitimeÇarş. Ekim 01, 2008 4:37 am

hmm d&r 'dan diosun, peki paket fln normal cd paketinde mi ,dvd kutusunda special pack fln varmış black parade maskesi fln warmış içinde seninki nasıl??
kanguv41
McrFans Moderatör
kanguv41

Erkek
Nerden ? : İzmir

MesajKonu: Geri: The Black Parade is DEAD!   The Black Parade is DEAD! Icon_minitimeÇarş. Ekim 01, 2008 10:40 am

arkadaşm bn bu konuyu önceden açtım içindeki herşey hakkında bilgi verdm yine bu diskografi bölümünde bunu neden açtn anlayamdm .d
http://www.blinkturkey.com
mychem1774
Mcrfans User

Erkek
Nerden ? : So Far Away From You
Hayranı Olduğu Grup Üyesi : Frank

MesajKonu: Geri: The Black Parade is DEAD!   The Black Parade is DEAD! Icon_minitimeÇarş. Ekim 01, 2008 3:38 pm

çıktığı gün üstüne atladım aldım hmn izledim aslında baya güzel ama bi LOTMS i aratmıyoda diil hani
mychem1774
Mcrfans User

Erkek
Nerden ? : So Far Away From You
Hayranı Olduğu Grup Üyesi : Frank

MesajKonu: Geri: The Black Parade is DEAD!   The Black Parade is DEAD! Icon_minitimeÇarş. Ekim 01, 2008 3:39 pm

Ha bide kendileri Stayin en temiz kaydını barındırıyolar
aysekadunfasulya_XD
Mcrfans User
aysekadunfasulya_XD

Kadın
Hayranı Olduğu Grup Üyesi : gee...

MesajKonu: Geri: The Black Parade is DEAD!   The Black Parade is DEAD! Icon_minitimePerş. Ekim 02, 2008 1:01 am

mychem1774 demiş ki:
Ha bide kendileri Stayin en temiz kaydını barındırıyolar

hadi yaa Suspect Crying or Very sad bence de olsa olsa d&r da olur ama fiyatta yakıo ya Crying or Very sad
cir_gerard
Mcrfans User
cir_gerard

Kadın
Nerden ? : The Jet-black Hotel Mirror
Hayranı Olduğu Grup Üyesi : Hepsii (başta Gerard:))

MesajKonu: Geri: The Black Parade is DEAD!   The Black Parade is DEAD! Icon_minitimePerş. Ekim 02, 2008 4:20 am

ya special edition ülkemize gelmedi ve snaırım tükenmek üzere. bzim ülkemizden alabileceğimiz normal LOTMS gibi. bir DVD ve bi track cd var içinde. bu arada stay de new jersey'de 200 kişilik konserde söylenmiş ve o konserin dvdsi olduğu için gerçekten kaliteli bi stay var... fiyat konusunda haklısınız. 44.5 ytl...
bass_pl
Mcrfans User
bass_pl

Erkek

MesajKonu: Geri: The Black Parade is DEAD!   The Black Parade is DEAD! Icon_minitimeCuma Ekim 03, 2008 6:25 am

kanguv41 demiş ki:
arkadaşm bn bu konuyu önceden açtım içindeki herşey hakkında bilgi verdm yine bu diskografi bölümünde bunu neden açtn anlayamdm .d

ii ben sana anlatayım insanların dvd hakkındaki yorumlarını öğrenmek için açtım , istediğimide öğrendim saolsunlar
kanguv41
McrFans Moderatör
kanguv41

Erkek

MesajKonu: Geri: The Black Parade is DEAD!   The Black Parade is DEAD! Icon_minitimeC.tesi Ekim 04, 2008 11:06 am

tmm uzatmıyım diyorumda o başlık üzerinden de sorabilirdn aynı bölüme iki tane aynı başlıktan gerek yoktu işin bittiyse kilitliyorum bunu tmm ?
Lita_hardyz
Mcrfans User
Lita_hardyz

Kadın
Nerden ? : -adalya-:P

MesajKonu: Geri: The Black Parade is DEAD!   The Black Parade is DEAD! Icon_minitimeC.tesi Ekim 04, 2008 11:25 am

kanguv41 demiş ki:
tmm uzatmıyım diyorumda o başlık üzerinden de sorabilirdn aynı bölüme iki tane aynı başlıktan gerek yoktu işin bittiyse kilitliyorum bunu tmm ?

uuuu :] moderatör moduna girmişsin Very Happy hayırlı olsun bakalım Laughing
kanguv41
McrFans Moderatör
kanguv41

Erkek

MesajKonu: Geri: The Black Parade is DEAD!   The Black Parade is DEAD! Icon_minitimeC.tesi Ekim 04, 2008 2:56 pm

saol, yok ondan değilde o topic varken aynı başlıkla aynı yere yeni topic açması garip geldi ona da yazardı.onu yazarken böyle bişey dermi biri diye düşünmedim de değil
Lita_hardyz
Mcrfans User
Lita_hardyz

Kadın
Nerden ? : -adalya-:P

MesajKonu: Geri: The Black Parade is DEAD!   The Black Parade is DEAD! Icon_minitimePaz Ekim 05, 2008 5:54 am

kanguv41 demiş ki:
saol, yok ondan değilde o topic varken aynı başlıkla aynı yere yeni topic açması garip geldi ona da yazardı.onu yazarken böyle bişey dermi biri diye düşünmedim de değil

e iyi bakalım hadi kitle konuyu Suspect tongue
gecanım
Mcrfans User
gecanım

MesajKonu: Geri: The Black Parade is DEAD!   The Black Parade is DEAD! Icon_minitimePaz Ekim 05, 2008 7:20 am

bende aldıımmmm ayy bn bölee harika bişi görmedim gerard(m)a ve mcr(m)e Sad aşkım depreşti bnce bulursanız kesinlikle alın harika bi dvd 1.cd mexico city live 2.cd hoboken new jersey live dan oluşuyo bide ayrı konser müzik cdsi var gerçekten çok harika Razz tavsiyelerimi sunarım ifenim Smile
kanguv41
McrFans Moderatör
kanguv41

Erkek

MesajKonu: Geri: The Black Parade is DEAD!   The Black Parade is DEAD! Icon_minitimePaz Ekim 05, 2008 7:36 am

Lita_hardyz demiş ki:
kanguv41 demiş ki:

e iyi bakalım hadi kitle konuyu Suspect tongue
tamam o zamn konu diğer topic'den devam ediyor...

The Black Parade is DEAD!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» THE BLACK PARADE IS DEAD!
» The Black Parade
» Welcome To The Black Parade
» Welcome To The Black Parade
» Welcome To Black Parade