Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

jared leto hem kızlardan hemde erkeklerden hoslanıomus

+26
çömez
wayparade
Uzaylı
geboramifa
_shule_
rinuxchan
CurSed.Kitty
MysweetGee
DanDiq CeSeD xD
efisso
My Broken Heart
!sezen!
ayça
MRS. LETO
thaly_gerard
vAmPeRr
BloodLines
blackpoison
kübb-
desert song
Gee Soul
schwarzchenn
FATOSSS
emo_zuzu
x attitude
melisss
30 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
_shule_
Mcrfans User
_shule_

jared leto hem kızlardan hemde erkeklerden hoslanıomus - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: jared leto hem kızlardan hemde erkeklerden hoslanıomus   jared leto hem kızlardan hemde erkeklerden hoslanıomus - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Şub. 09, 2009 5:23 am

budamı gelcekti başımıza XD amaan naparsa yapsın bizene XD
geboramifa
Mcrfans User
geboramifa

Kadın
Nerden ? : ...

MesajKonu: Geri: jared leto hem kızlardan hemde erkeklerden hoslanıomus   jared leto hem kızlardan hemde erkeklerden hoslanıomus - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Haz. 01, 2009 5:43 am

kendi tercihi ama ben soğudum birden Very Happy
Uzaylı
Mcrfans User
Uzaylı

Kadın
Nerden ? : UzAyDaNnn
Hayranı Olduğu Grup Üyesi : Gerard Way

MesajKonu: Geri: jared leto hem kızlardan hemde erkeklerden hoslanıomus   jared leto hem kızlardan hemde erkeklerden hoslanıomus - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Eyl. 20, 2009 1:16 pm

Haha Very Happy Cursed.kitty nin attığı resme öldüm mütiş ya tam konuya uygun bir resim koymuş Very Happy gerard a bakın yazık yaaa cnm nasılda kurtuluş yollarını gözlüyo Very Happy jared leto hem kızlardan hemde erkeklerden hoslanıomus - Sayfa 2 Lol
Uzaylı
Mcrfans User
Uzaylı

Kadın

MesajKonu: Geri: jared leto hem kızlardan hemde erkeklerden hoslanıomus   jared leto hem kızlardan hemde erkeklerden hoslanıomus - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Eyl. 20, 2009 1:18 pm

yine makale havalarına girecektim ama resimi gördükten sonra gülme krizlerine girdiğim için gelen ilhamda kaçtı Very Happy
wayparade
Yrd. Yönetici
wayparade

Kadın
Nerden ? : işimdeyim gücümdeyim...

MesajKonu: Geri: jared leto hem kızlardan hemde erkeklerden hoslanıomus   jared leto hem kızlardan hemde erkeklerden hoslanıomus - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Eyl. 21, 2009 9:10 am

ben biliorum bunu...evet kendisi söledi yutupta videosu vardı...biseksüelleri severim bence Jared Leto harika...
wayparade
Yrd. Yönetici
wayparade

Kadın

MesajKonu: Geri: jared leto hem kızlardan hemde erkeklerden hoslanıomus   jared leto hem kızlardan hemde erkeklerden hoslanıomus - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Eyl. 21, 2009 9:12 am

millet MCR üyelerinin de hepsi biseksüel bana bunu bilmediğinizi sölemiceksiniz heralde...
Uzaylı
Mcrfans User
Uzaylı

Kadın

MesajKonu: Geri: jared leto hem kızlardan hemde erkeklerden hoslanıomus   jared leto hem kızlardan hemde erkeklerden hoslanıomus - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Eyl. 21, 2009 10:00 am

aslında bu biraz tartışılır bir durum ama ewt aslında bir bakımda öyleler diyebiliriz.... yani en basitinden frank ile gerard ın ilişkilerine baktığımızda bunu hafifte olsa hisedebiliyoruz.... tabi yaptıkları aslında biraz gösteri ama ... yine de ben buna, mcr üyeleri açıkça söylemediği sürece çok fazla inanmayı düşünmüyorum...
wayparade
Yrd. Yönetici
wayparade

Kadın

MesajKonu: Geri: jared leto hem kızlardan hemde erkeklerden hoslanıomus   jared leto hem kızlardan hemde erkeklerden hoslanıomus - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Eyl. 21, 2009 10:05 am

bence gösteri falan değil yaptıkları...frank ve gerard birbirlerine karşı hep biraz hassasmış gibi gelir bana daima...bence bu olumsuz bişi de değil o insanların tercihleri...
Uzaylı
Mcrfans User
Uzaylı

Kadın

MesajKonu: Geri: jared leto hem kızlardan hemde erkeklerden hoslanıomus   jared leto hem kızlardan hemde erkeklerden hoslanıomus - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Eyl. 21, 2009 10:27 am

bak sana ne dicem ewt bana da gerard ile frank birbirlerine herzaman biraz hassasmış gibi gelir ama bunu biz kabullenemesekte gösteri dünyasıda bu tip yöntemlerle ilgi çekmeyle işliyor. yani demek istediğim ewt onlar arkadaşlar hemde çok iyi filan ama bide bunun şu yanı var bir grubun iki tane çok ilgi çeken, birbirlerine çok uyan ve bu işi iyi bir şekilde yapabilicek tek iki üyelesini bir araya getirip üzerlerinden haber yaparsan hayran ve para kazanırsın ki... bunun dışında hayranları sürekli dinamik tutmak için onları eğlendirmek için de gösteri yapmak şarttır. Tabi hayranlarında yapılan bazı şeylere karşı üzülmemesi için de bazı şeyler yapman gerekir mesela onların birbirlerine hassas olduğu duygusunu öne atmak gibi... Ewt biliyorum bu kabul edilmez gibi geliyor ama gerçekten işin arkasında çok fazla beyin karmaşası var.. zaten warner bros un dünya çapında büyükk bir şirket olmasındaki ilkelerden bazılarıdır bunlar. yani diyelim bu kdr organize değil işler ama sahne önündeki olayların hepsi kesinlikle gösteri için yapılan şeyler... ya ben sahne önü yada basının ağırlıklı bulunduğu yerler dışında hiç frank ile gerard ı öpüşürken görmedim... tmmm biliyorum anlatmak istediğimi çok iyi anlatamadım ama kısaca şunu söyliyim mcr organize işlerle işlemeyen bir grup olsada bazı şeyler gösteri olarak herzaman her grupta yapılmak zorunda... ve bu gösteri araçlarından en kolaylarından biride frank ile gerard da olduğu gibi iki grup üyesinin ilişkisi olayı...
wayparade
Yrd. Yönetici
wayparade

Kadın

MesajKonu: Geri: jared leto hem kızlardan hemde erkeklerden hoslanıomus   jared leto hem kızlardan hemde erkeklerden hoslanıomus - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Eyl. 21, 2009 10:33 am

tabi canım işin tabii ki reklam boyutunu göz ardı edemezsin ama bu iş sadece reklam olsun diye kurgulanmış bişi diil yani...kimse kendini başka bişeye inanmaya zorlamasın hoşlanıo işte adamlar birbirinden yapacak bişi yok...müzisyenlerin çoğu böyle...düşünsene bi araba dolusu erkek aylarca birlikte turneye çıkıp bi takım işler yapıolar bu yüzden hiç de imkansız gelmio bana bu durum...hatta çok olası bişi...kimsenin de bu yüzden onlara kızma ya da karışma hakkı yok diye düşünüorum...her neyse benim düşüncelerim bunlar...
Uzaylı
Mcrfans User
Uzaylı

Kadın

MesajKonu: Geri: jared leto hem kızlardan hemde erkeklerden hoslanıomus   jared leto hem kızlardan hemde erkeklerden hoslanıomus - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Eyl. 21, 2009 11:19 am

bak aslında ne biliomusun söylicem ama işte yanlış anlaşılırım diye söylemedim herneyse.... şimdi bu tip grupların üyeleri genelde kişilikleri ve karakterleri bozuk yada her türlü işe meyilli birazda pislik insanlar oluyorlar... yani öyle olmayan varsa bile belirli bir süre sonra kendini kaptırıp gidio. özellikle en başlarda gruplar parlayınca çevrelerinde gezen çok fazla orospu vb oluo onlarda temelleri sağlam olmadığı için kendilerini kaptırıp gidiyorlar. Aslında onların böyle yapmasıda basının ve plak şirketlerinin işine gelio bu şekilde reklam yaparaktan para kazanıyorlar ve tabi ki gruplarıda desteklemeye devam ediyorlar. yani bunu mcr ile bağdaştıracak olursakta. açıkçası mcr ın üyeleride en başta sağlam alt yapısı olan üyeler değillerdi dolayısıyla özellikle en başta kendilerini bu işlere çok kaptırdılar... yani gerard ın alkollü yerde sürünür sigaralı küfrederek dolaşan videolarını biliyoruz.... ama sonradan duralamaya girerek tabi yaşında getirdiği etkilerle. herşeyi anlayıp bu işlerden uzaklaşmaya başladılar. yani gerard ve frank özellikle en başta kendilerini fazlasıyla bu işlere kaptırdılar sonradan duralamaya girdiler toplanmaya başladılar ama yinede bu tip şeyleri duymaya devam ettik. en son gerard evlenince sloganlar açılınca hadi o bile değil çocuk doğunca mcr toplanan bir gruba dönüştü. ben şimdi şahsen gerard ın frankla etrefta öpüşerek dolaşacağını düşünmüyorum. yani kısaca gerard ile frank ın çok iyi bir dostluğu vardı ve bunu abarttılar tabi şirkette onlara özgürlük sağlayınca onlarda çekinmeyip bunu değerlendirdiler. bu sayede de reklamları oldu vb. diyebiliriz
şunuda söylemeliyim ki evlilik ve çocuk sorumluluk bağlılık getirir ve genelde biseksüellerin bu nedenlerle evlenmediklerini biliriz. Aslında biseksüellik hem erkeklerle birlikte olan hemde kadınlarla birlikte olan insan demektir. ama hem kadınlardan hoşlanıp hemde erkeklerden hoşlanıp hiçbirşey yapmayıp ileri gitmeyen kişilere ben şahsen biseksüel demem. zaten biseksüel bir insan herşeyi göze almış gözü kara insan demektir ki bu ilke onun gözünde doğru olduğu için bunu açıklamaktan geri durmaz. bu yönlerden bakınca gerard ve frank yalancı biseksüel yani çok iyi arkadaş olan amerikalılar oluyor. america lı diyorum çünkü çoğu american için arkadaşların bu tip şeyler yapması çok normal...
bisekssüellliğe saygıya gelince evet bencede saygı duymalıyız. sonuçta bu onların seçimi. kalkıpta bir insanı biseksüel diye öldürmek bencede çok saçma bir olay sonuçta bu onun kendi özgür iradesi ile almış olduğu bir karar.
wayparade
Yrd. Yönetici
wayparade

Kadın

MesajKonu: Geri: jared leto hem kızlardan hemde erkeklerden hoslanıomus   jared leto hem kızlardan hemde erkeklerden hoslanıomus - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Eyl. 21, 2009 11:48 am

bak "bu tip grupların üyeleri genelde kişilikleri ve karakterleri bozuk yada her türlü işe meyilli birazda pislik insanlar oluyorlar..." demişsin...bilmem farkettin mi ama tamamen bizim toplumumuzun etik değerlerine dayalı olarak konuşuosun...yani karşımda annemi gördüm sandım bi an...ehe...valla isterlerse şerefsizin düz alası olsunlar ben onların o kendini bilmez tavırlarına hastaydım şimdi fazla kasıolar çünkü hepsi birer aile kurdu artık sorumlu oldukları başka insanlar da var daha dikkatli davranmaları gerektiğini düşünüolar...işte ben bundan tiksiniorum evlilikten sonra muma dönüo adamlar...e dönmeleri de lazım bişi diyemezsin...her neyse bu başlık görüş farklılıklarını tartışmak için açılmadı kim hangi cinsle ilgileniosa ilgilensin...
wayparade
Yrd. Yönetici
wayparade

Kadın

MesajKonu: Geri: jared leto hem kızlardan hemde erkeklerden hoslanıomus   jared leto hem kızlardan hemde erkeklerden hoslanıomus - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Eyl. 21, 2009 11:50 am

bu arada frank'in bi videosu vardı yutupta bob'la öpüştüklerinden bahsediodu izlediniz mi hiç? ciddi miydi kafa mı buluodu anamadım ama gayet ciddi görünüodu...bilemiycem artık frank bu öper mi öper...
Uzaylı
Mcrfans User
Uzaylı

Kadın

MesajKonu: Geri: jared leto hem kızlardan hemde erkeklerden hoslanıomus   jared leto hem kızlardan hemde erkeklerden hoslanıomus - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Eyl. 21, 2009 2:16 pm

ewt haklısın kendi ahlaklarımıza göre konuşuyormuş gibi anlaşılıyorum biraz ama şimdi sen biyerde yanılgıya düşüyorsun... bnde onun kendini bilmez saçma hareketlerini sewiyordum ama bir çerçeve içinde sewiyordum ve şunda haklısınki ewt hepsi aile kurduğu için şimdi daha da temkinli davranıyorlar ama farkındaysan bnde bu konuda çokta farklı birşey söylemedim Very Happy ... yanılgıya düştüğün konuya gelince şimdi çılgın, deli gibi olmak, özgür olmak farklıdır sigara içip uyuşturucu kullanıp onla bunla kalkmak farklıdır. zaten bn burda hep mcr ın üzerine konuşmadım ve konuşmuyorum da ama sadece mcr da da olan bazı benzer ortak noktaları söyleyip plak şirketleriyle, gruplar, basın arasında dönen bazı stratejileri anlatıp mcr la bağlantısını göstermek istiyorum. Şimdi bir çok grup varki çılgın deli ama uyuşturu sigara gibi yani dediğim pislikleri yapmadan ayakta kalıyor. Birçok insan varki aynı şekilde bu tip şeyleri yapmadan ama deli dolu davranarak yaşıyor. ve daha da ötesinde america da da avrupa da da çılgınlığı vb ine bişi denmiyor hatta normal karşılanıyor ama uyuşturu vb pisliklere izin verilmiyor ve bu tip şeyler hor görülüyor. Yani demek istediğim uyuşturucu vb pislikler onlarında kültürü değil... seni bilmem ama ben şahsen onların kendilerini topladıklarına çok mutluyum. Çünkü gerçek sanatçılar bu tip pisliklerle hayatlarını oluşturmazlar. ve bence babalıkta büyüklükte bir bakımdan burda onların o hayattan sıyrılıp aile kurabilmelerinde. yani o hayat kolaydır ama ondan kurtulabilmek ve düzeni kurabilmek zordur..
Uzaylı
Mcrfans User
Uzaylı

Kadın

MesajKonu: Geri: jared leto hem kızlardan hemde erkeklerden hoslanıomus   jared leto hem kızlardan hemde erkeklerden hoslanıomus - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Eyl. 21, 2009 2:22 pm

Tartışma ortamı konusana gelirsek bnm amacım snnle anlaşmazlığa girmek değildi ve hala da değil... eğer seni böyle kırdıysam özür dilerim... ama zaten bu forumların amacı bazı konuları tartışarak en doğru kanıya varabilmek, bilgi sahibi olarak sürekli dinamik kalmak. yani tartışmalar gerekli en azından düşünce yapımızın gelişebilmesi için Very Happy ama tabi bunlarda belirli bir saygı içerisinde olmalı...Çok doğru olan sana hak verdiğim fikirlerin var mesela ewt kim hangi cinsle ilgileniyorsa ilgilensin... Very Happy bize ne dimi ama işte amaç konuşup yorum getirmek ve zaman geçirmek Very Happy
Uzaylı
Mcrfans User
Uzaylı

Kadın

MesajKonu: Geri: jared leto hem kızlardan hemde erkeklerden hoslanıomus   jared leto hem kızlardan hemde erkeklerden hoslanıomus - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Eyl. 21, 2009 2:25 pm

Frank ın Bob la öpüştüğü konusuna gelirsek bnde aynen öyle düşünüyorum bencede öper mi öper bu frank Very Happy ama tabi dediğin gibi dalgada geçiyor olabilir bunun için video yu ayrıntılı bir şekilde izlemek ve o anki şartları anlabilmek önemli o açıdan linki atarsan sewinirim Very Happy ama dur buraya atma yeni bi başlık aç oraya at çünkü bu başlık yeterince istila altına girdi Very Happy
wayparade
Yrd. Yönetici
wayparade

Kadın

MesajKonu: Geri: jared leto hem kızlardan hemde erkeklerden hoslanıomus   jared leto hem kızlardan hemde erkeklerden hoslanıomus - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Eyl. 21, 2009 2:31 pm

onu kim bulcak şimdi hacı denk gelirse bi gün atarım...ehe
geboramifa
Mcrfans User
geboramifa

Kadın

MesajKonu: Geri: jared leto hem kızlardan hemde erkeklerden hoslanıomus   jared leto hem kızlardan hemde erkeklerden hoslanıomus - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ekim 05, 2009 2:32 am

jared leto'nun tipinde var zaten Very Happy
wayparade
Yrd. Yönetici
wayparade

Kadın

MesajKonu: Geri: jared leto hem kızlardan hemde erkeklerden hoslanıomus   jared leto hem kızlardan hemde erkeklerden hoslanıomus - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ekim 05, 2009 12:49 pm

tipi harika adamın ya... çok sexy jared leto hem kızlardan hemde erkeklerden hoslanıomus - Sayfa 2 Icon_lol
geboramifa
Mcrfans User
geboramifa

Kadın

MesajKonu: Geri: jared leto hem kızlardan hemde erkeklerden hoslanıomus   jared leto hem kızlardan hemde erkeklerden hoslanıomus - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ekim 07, 2009 3:59 am

wayparade demiş ki:
tipi harika adamın ya... çok sexy jared leto hem kızlardan hemde erkeklerden hoslanıomus - Sayfa 2 Icon_lol

sapıttık bizde Very Happy
wayparade
Yrd. Yönetici
wayparade

Kadın

MesajKonu: Geri: jared leto hem kızlardan hemde erkeklerden hoslanıomus   jared leto hem kızlardan hemde erkeklerden hoslanıomus - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ekim 08, 2009 11:45 am

aha harbiden jared leto hem kızlardan hemde erkeklerden hoslanıomus - Sayfa 2 Icon_biggrin
geboramifa
Mcrfans User
geboramifa

Kadın

MesajKonu: Geri: jared leto hem kızlardan hemde erkeklerden hoslanıomus   jared leto hem kızlardan hemde erkeklerden hoslanıomus - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ekim 09, 2009 4:11 am

ya ben şu popo sallayan ifadeyi çok seviorm Very Happy
wayparade
Yrd. Yönetici
wayparade

Kadın

MesajKonu: Geri: jared leto hem kızlardan hemde erkeklerden hoslanıomus   jared leto hem kızlardan hemde erkeklerden hoslanıomus - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ekim 10, 2009 11:07 am

farkettim jared leto hem kızlardan hemde erkeklerden hoslanıomus - Sayfa 2 Icon_smile avatarına koymuşsun zaten...
çömez
Mcrfans User
çömez

Kadın
Nerden ? : atın oralardan ...
Meslek : nedensiz amaçsız .
Hayranı Olduğu Grup Üyesi : gruba hayranım . topluca hani ...

MesajKonu: Geri: jared leto hem kızlardan hemde erkeklerden hoslanıomus   jared leto hem kızlardan hemde erkeklerden hoslanıomus - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Haz. 20, 2010 12:54 pm

Uzaylı demiş ki:
bak aslında ne biliomusun söylicem ama işte yanlış anlaşılırım diye söylemedim herneyse.... şimdi bu tip grupların üyeleri genelde kişilikleri ve karakterleri bozuk yada her türlü işe meyilli birazda pislik insanlar oluyorlar... yani öyle olmayan varsa bile belirli bir süre sonra kendini kaptırıp gidio. özellikle en başlarda gruplar parlayınca çevrelerinde gezen çok fazla orospu vb oluo onlarda temelleri sağlam olmadığı için kendilerini kaptırıp gidiyorlar. Aslında onların böyle yapmasıda basının ve plak şirketlerinin işine gelio bu şekilde reklam yaparaktan para kazanıyorlar ve tabi ki gruplarıda desteklemeye devam ediyorlar. yani bunu mcr ile bağdaştıracak olursakta. açıkçası mcr ın üyeleride en başta sağlam alt yapısı olan üyeler değillerdi dolayısıyla özellikle en başta kendilerini bu işlere çok kaptırdılar... yani gerard ın alkollü yerde sürünür sigaralı küfrederek dolaşan videolarını biliyoruz.... ama sonradan duralamaya girerek tabi yaşında getirdiği etkilerle. herşeyi anlayıp bu işlerden uzaklaşmaya başladılar. yani gerard ve frank özellikle en başta kendilerini fazlasıyla bu işlere kaptırdılar sonradan duralamaya girdiler toplanmaya başladılar ama yinede bu tip şeyleri duymaya devam ettik. en son gerard evlenince sloganlar açılınca hadi o bile değil çocuk doğunca mcr toplanan bir gruba dönüştü. ben şimdi şahsen gerard ın frankla etrefta öpüşerek dolaşacağını düşünmüyorum. yani kısaca gerard ile frank ın çok iyi bir dostluğu vardı ve bunu abarttılar tabi şirkette onlara özgürlük sağlayınca onlarda çekinmeyip bunu değerlendirdiler. bu sayede de reklamları oldu vb. diyebiliriz
şunuda söylemeliyim ki evlilik ve çocuk sorumluluk bağlılık getirir ve genelde biseksüellerin bu nedenlerle evlenmediklerini biliriz. Aslında biseksüellik hem erkeklerle birlikte olan hemde kadınlarla birlikte olan insan demektir. ama hem kadınlardan hoşlanıp hemde erkeklerden hoşlanıp hiçbirşey yapmayıp ileri gitmeyen kişilere ben şahsen biseksüel demem. zaten biseksüel bir insan herşeyi göze almış gözü kara insan demektir ki bu ilke onun gözünde doğru olduğu için bunu açıklamaktan geri durmaz. bu yönlerden bakınca gerard ve frank yalancı biseksüel yani çok iyi arkadaş olan amerikalılar oluyor. america lı diyorum çünkü çoğu american için arkadaşların bu tip şeyler yapması çok normal...
bisekssüellliğe saygıya gelince evet bencede saygı duymalıyız. sonuçta bu onların seçimi. kalkıpta bir insanı biseksüel diye öldürmek bencede çok saçma bir olay sonuçta bu onun kendi özgür iradesi ile almış olduğu bir karar.

uzun yazıcam die kasıp boş yazma bence
insan okumaya bile üşeniyor
yazdığını bi baştan sona okusan da iyi olur çünkü onlarca çelişkili cümle kurmuşsun (önce ve sonra yazdılarını da sayarsak)

"zaten biseksüel bir insan herşeyi göze almış gözü kara insan demektir ki bu ilke onun gözünde doğru olduğu için bunu açıklamaktan geri durmaz."

nası bi düşünce anlayışı bu acaba? ne alakası var yani cinsel tercihlerle birşeyleri göze almanın ? tamam . sana nasihat vermesi bana düşmez . daha yazmak istediğim on sayfalık yazı vardır içimde muhtemel ama noktalıyorum burada .

şahsen insan psikoloji alanında çalışanların biseksüel olmasını savunuyorum ben ; bakış açısı kazanmak adına . heteroseksüal olmak kadar da doğal bir şey ayrıca .
çömez
Mcrfans User
çömez

Kadın
Nerden ? : atın oralardan ...
Meslek : nedensiz amaçsız .
Hayranı Olduğu Grup Üyesi : gruba hayranım . topluca hani ...

MesajKonu: Geri: jared leto hem kızlardan hemde erkeklerden hoslanıomus   jared leto hem kızlardan hemde erkeklerden hoslanıomus - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Haz. 20, 2010 1:21 pm

Uzaylı demiş ki:
Tartışma ortamı konusana gelirsek bnm amacım snnle anlaşmazlığa girmek değildi ve hala da değil... eğer seni böyle kırdıysam özür dilerim... ama zaten bu forumların amacı bazı konuları tartışarak en doğru kanıya varabilmek, bilgi sahibi olarak sürekli dinamik kalmak. yani tartışmalar gerekli en azından düşünce yapımızın gelişebilmesi için jared leto hem kızlardan hemde erkeklerden hoslanıomus - Sayfa 2 Icon_biggrin ama tabi bunlarda belirli bir saygı içerisinde olmalı...Çok doğru olan sana hak verdiğim fikirlerin var mesela ewt kim hangi cinsle ilgileniyorsa ilgilensin... jared leto hem kızlardan hemde erkeklerden hoslanıomus - Sayfa 2 Icon_biggrin bize ne dimi ama işte amaç konuşup yorum getirmek ve zaman geçirmek jared leto hem kızlardan hemde erkeklerden hoslanıomus - Sayfa 2 Icon_biggrin

tamamdır . tınlama beni .

jared leto hem kızlardan hemde erkeklerden hoslanıomus
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki