Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

gee ile özel bi röportaj ( ewliliği üstüne )

+12
Gloria
x attitude
Gee Soul
gökçen
My_Chemical_Romance_94
kübb-
thaly_gerard
(;kikikannibal;)
mrs.way
nazlımcr
MiSs.Drop.DeaD.GorGe0uS.
schwarzchenn
16 posters
YazarMesaj
schwarzchenn
Mcrfans User
schwarzchenn

Kadın
Nerden ? : istanbul

gee ile özel bi röportaj ( ewliliği üstüne ) Empty
MesajKonu: gee ile özel bi röportaj ( ewliliği üstüne )   gee ile özel bi röportaj ( ewliliği üstüne ) Icon_minitimePaz Ara. 02, 2007 12:59 pm

bu röportajı yayınlayıp yayınlamamk arasında geldim gittim.. bilmiorum içinde biras fasla özel bölümler warda o yüsden Embarassed ama boş konuşanları susturmak için bundan daha iyi bi kapak olamazdı.. onlar çok mutlu.. röportaj bu haftaya ait ..hadi buyrun Razz

gee sekse ilgisinden bahsediyor we lynz le olan ewliliğinden aynı zamanda nişanlılığından...

my chemical rtomance ın karizmatik frontmanı vokalist gerard way neden black parade turunun finalinin istediği gibi olmadığını açıkladı.. oysaki bu yıl için gerçek bir christmas planlıyordu...

reporter: şu an avusturalya turundasın...my chem in kadrosunda bazı eksiklikler war kimleri özlüyorsun ?

gerard: bob u çok özlüyorum.. frank geri döndü.. ailesiyle ilgili olağanüsütü bir durum olduğumdan onu 4 şow kaybetmiştik.. bob un geri geleceğine inanıyordum ama bob un kol bilekleri çok fena yaralanmıştı....
biz yoldayken los angles a uçtu ewine gitti..ona önce hava alanında rastladık we bize dediki"ewe gidiyorum we tekrar tekrar doktora gideceğim !" bölece bob u da kaybettik.. ama iyiki arkadaşımız olan müzik grubu thursday den de geldiler...

reporter: neden cinsellik konusunu bastırıyorsun.. sonuçta artık ewli bi adamsın ?

gerard: iyi de bu daha çok yeni bi şey (güler =D ) bnm karım arka planda sahnede olan bnm... bu onun hakkındaki şaşırtıcı şeylerden biri..sahnedeyken -yani bn ön plandayken- ona saygım war..bunlar kesinlikle belli şeyler.. ama o bnm seks isteğimi biliyor bnde bnmkini biliyorum.. öyleki bu sınırları bastırmak için bir bahane değil ..bu en soylu en asil niyetlerle oluyor..bu insanları kesin farkettiriyor çünkü,bazıları birer oyuncu oluyorlar veya birazcık kadınsı..peki bu adam işte ya da şu çocuk okulda, bu arkaya itilmek için bi neden değil ki.. çok fasla testesteron uzun süre için sallar bu neden bn onu bastırmakla böyle ilgileniyorumun cewabı.. bunların hepsi kaynıyor we bayanlar bu yana muamele etmeyi çok sewiyorlar ... klass vatandaşlar ibneleri arıyorlar, ırkçılığın sınırında oluyorlar, ama bu tam olarak ırkçılık değil..bir çok şey salak rock'n roll da yerleşmiş biz buna tamamen karşıyız bir yönden bunlar yüzünden seks isteğimizi bastırabiliriz ..

reporter: lynz ile ewlenmen bizde şok etkisi yarattı.. çünkü temmuzda başka bi kızla nişanlıydın we eylülde ewlendin?

gerard: biliyorumm..bu durum öle bi durumki, sizin hayatınız nereye nasıl gidiyor bilmiyorsunuz..onu bulduğunuz zaman 1 dk durup gerçekten bi şeylere bakıyorsunuz.. bn eşimle tanıştığımda bu noktadaydım .. nerde tamamen iyiysem , uzun süre yalnızdım we çewremde berbat insanlar wardı..arkadaşlarımla wakit geçirmekten çok mutluydum.. müzikle uğraşmaktan comiclerimle uğraşmaktanda mutluydum..her şeyi portland oregona hareket ettirmiştim... aslında tam olarak birilerine 4 yıl önce rastlamıştım , bizim grup bebek bi grupken, onun grubu için açılış yapmıştık, we sonra hayatıma geri döndü..şimdilerde karıştırıyoruz nerde ayrıldığımızı

reporter: ewlilikte ewde neler yapılabilir?
gerard:tamamen.. geceleyin bi yetişkin gibi görewimin başında dönüyorum .. turdan geldim we düzenli bi hayata başladım...bunun için çok heyecanlıyım..şimdi gerçekten bir hayatım war ewe gittiğimde bu çok şaşırtıcı bi yaşam..bunu sewiorum..ewde en iyi arkadaşım war we onunla paylaşabiliyorum çoğu şeyi...

reporter:geçen aralıkta zamanını bir hotelde comic book la uğraşmakla harcadın.. bu christmas gerçek bi christmas olucak mı ?
gerard: ewet bi hoteldeydim, yeni yıl için ewe uçmuştum...hatırlamak istemiorum noelde ne yaptığımı, hatırlamıyorum ne yaptığımı nerde olduğumu gerçekten christmas la ilgili bi şi yapmaktan hoşlanmıorum ...

orjinal röportajın tamamını okumak isteyenler için,

http://www.buzznet.com/groups/mychemicalcolumn/forum/topics/188791/gerard-talks-about-his-sexuality-his-marriage/

lynz le 4 sene önceden tanışmışlar Exclamation Neutral
http://www.mcrfansturkey.tr.gg
MiSs.Drop.DeaD.GorGe0uS.
Mcrfans User
MiSs.Drop.DeaD.GorGe0uS.

Kadın
Nerden ? : Ankara
Hayranı Olduğu Grup Üyesi : Gerard WAY

MesajKonu: Geri: gee ile özel bi röportaj ( ewliliği üstüne )   gee ile özel bi röportaj ( ewliliği üstüne ) Icon_minitimePaz Ara. 02, 2007 1:09 pm

eet gercekten mutluu!!
http://www.myspace.com/missdropdeadgorgeousbrc
nazlımcr
Mcrfans User
nazlımcr

Kadın
Nerden ? : izmir

MesajKonu: Geri: gee ile özel bi röportaj ( ewliliği üstüne )   gee ile özel bi röportaj ( ewliliği üstüne ) Icon_minitimePaz Ara. 02, 2007 1:10 pm

o mutluysa bizde mutluyuz di mi? Very Happy Very Happy
mrs.way
Mcrfans User
mrs.way

Kadın
Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: gee ile özel bi röportaj ( ewliliği üstüne )   gee ile özel bi röportaj ( ewliliği üstüne ) Icon_minitimePaz Ara. 02, 2007 2:17 pm

eşim eşim bnm eşim =)
güsel ya mutlu oldum zaten hoşuma bile gidiyor artık... =)
(;kikikannibal;)
Mcrfans User
(;kikikannibal;)

Kadın
Nerden ? : Tuz Gölü Şehrisi.YUTAH. Fucking .
Hayranı Olduğu Grup Üyesi : Mal.

MesajKonu: Geri: gee ile özel bi röportaj ( ewliliği üstüne )   gee ile özel bi röportaj ( ewliliği üstüne ) Icon_minitimePaz Ara. 02, 2007 10:58 pm

ehh ii bakalım hayırlısı.. mutluymuş.. ne diyelimm ? Very Happy
ama su konuyu anlamadım hala.. nese.. Very Happy
http://www.theused.net
thaly_gerard
Mcrfans User
thaly_gerard

Kadın
Nerden ? : bye

MesajKonu: Geri: gee ile özel bi röportaj ( ewliliği üstüne )   gee ile özel bi röportaj ( ewliliği üstüne ) Icon_minitimePtsi Ara. 03, 2007 12:40 am

Teşekkürler burcu Razz
kübb-
Mcrfans User
kübb-

Kadın

MesajKonu: Geri: gee ile özel bi röportaj ( ewliliği üstüne )   gee ile özel bi röportaj ( ewliliği üstüne ) Icon_minitimePtsi Ara. 03, 2007 4:39 am

nazlımcr demiş ki:
o mutluysa bizde mutluyuz di mi? Very Happy Very Happy
evet öleiz Very Happy
My_Chemical_Romance_94
Mcrfans User
My_Chemical_Romance_94

Kadın
Nerden ? : New Jersey-Belleville

MesajKonu: Geri: gee ile özel bi röportaj ( ewliliği üstüne )   gee ile özel bi röportaj ( ewliliği üstüne ) Icon_minitimePtsi Ara. 03, 2007 5:21 am

Thanx Moralim yerleri Öpüo ama mutlu olmasıd biyandan gsell biişi
gökçen
Mcrfans User
gökçen

Nerden ? : YALOVA

MesajKonu: Geri: gee ile özel bi röportaj ( ewliliği üstüne )   gee ile özel bi röportaj ( ewliliği üstüne ) Icon_minitimePtsi Ara. 03, 2007 7:06 am

tmm o mutluysa bız de muutluyuzda ben onu paylasamıorm kımseyle:D:D:P:P
gökçen
Mcrfans User
gökçen

Nerden ? : YALOVA

MesajKonu: Geri: gee ile özel bi röportaj ( ewliliği üstüne )   gee ile özel bi röportaj ( ewliliği üstüne ) Icon_minitimePtsi Ara. 03, 2007 7:08 am

tmm o mutluysa bız de muutluyuzda ben onu paylasamıorm kımseyle:D:D:P:P
schwarzchenn
Mcrfans User
schwarzchenn

Kadın

MesajKonu: Geri: gee ile özel bi röportaj ( ewliliği üstüne )   gee ile özel bi röportaj ( ewliliği üstüne ) Icon_minitimePtsi Ara. 03, 2007 8:07 am

bn çewirirken çok duygulandım Neutral meleğimiz büyümüş ewlenmiş ewliliğinden bahseder olmuş ne çabuk zaman ne hızlı akıyo Neutral ona sewgiyle eşim demesi we ona çok saygı duyduğunu sölemesi çok hoşuma gitti Smile 4 yıl önce tanışmış olmalarıda şaşırttı Razz affraid
Gee Soul
Mcrfans User
Gee Soul

Kadın
Nerden ? : barcelona

MesajKonu: Geri: gee ile özel bi röportaj ( ewliliği üstüne )   gee ile özel bi röportaj ( ewliliği üstüne ) Icon_minitimePtsi Ara. 03, 2007 8:21 am

way bea olaya bak.. Neutral iyi güzel mutlularmış işte daha ne Smile düzenli yaşam istiyodu zaten. tek korkum bu mutluluktan ağlatacak şarkılar çıkmaması :/ bencil konuşuyo olablrm ama müzikleri her zmn daha ön planda bnm icn. =)
4 yıl önce tanışmış olmaları da ilgimi çektiii.. belki de lynzin önceden de geeye bi ilgisi wardı i hemen çabucak ewlendiler.. olablr mi olablrr.. =))
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: gee ile özel bi röportaj ( ewliliği üstüne )   gee ile özel bi röportaj ( ewliliği üstüne ) Icon_minitimePtsi Ara. 03, 2007 9:13 am

Canım çok teşekkürler
Pek bi duygulandım nedense... Rolling Eyes
Çok samimiydi gerçekten hatta bazı yerlerdee aşmış samimiliği Razz Smile
thaly_gerard
Mcrfans User
thaly_gerard

Kadın
Nerden ? : bye

MesajKonu: Geri: gee ile özel bi röportaj ( ewliliği üstüne )   gee ile özel bi röportaj ( ewliliği üstüne ) Icon_minitimeSalı Ara. 04, 2007 1:01 am

Ben çok sağlam bir siteden I'm not OK ın çekildiği dönemlere dayanıyormuş tanışmaları o dönemde hangi konserleri vardı takip etmediğim için bilmiyorum theblackparade.net de yazıyordu zannedersem şaşırmıştım Smile
My_Chemical_Romance_94
Mcrfans User
My_Chemical_Romance_94

Kadın
Nerden ? : New Jersey-Belleville

MesajKonu: Geri: gee ile özel bi röportaj ( ewliliği üstüne )   gee ile özel bi röportaj ( ewliliği üstüne ) Icon_minitimeSalı Ara. 04, 2007 6:05 am

Sapıkım Bnim
x attitude
McrFans Moderatör
x attitude

Kadın

MesajKonu: Geri: gee ile özel bi röportaj ( ewliliği üstüne )   gee ile özel bi röportaj ( ewliliği üstüne ) Icon_minitimeSalı Ara. 04, 2007 6:40 am

Alıntı :
salak rock'n roll da

nasıl diyebilirki bunu Evil or Very Mad Evil or Very Mad

salak olan şey... neyse Mad
Gloria
Mcrfans User
Gloria

Kadın
Nerden ? : İstanbul

MesajKonu: Geri: gee ile özel bi röportaj ( ewliliği üstüne )   gee ile özel bi röportaj ( ewliliği üstüne ) Icon_minitimeSalı Ara. 04, 2007 6:44 am

olamaz ya bunu demiş mi gerçekten "salak rock'n roll" Shocked

yoksa bi yazım hatası falan mı var Question
schwarzchenn
Mcrfans User
schwarzchenn

Kadın

MesajKonu: Geri: gee ile özel bi röportaj ( ewliliği üstüne )   gee ile özel bi röportaj ( ewliliği üstüne ) Icon_minitimeSalı Ara. 04, 2007 10:46 am

orjinal röportajda konu ile ilgili cümle şu Neutral

"A lot of things are ingrained in the stupidest rock 'n' roll we completely oppose. "

werdiğim linktende orjinal röportajda görebilirsiniz bu cümleyi..

yanlış çewirdiysem özür dilerim ama bi yanlışlık yokmuş gibi gelio hala bana Neutral
wampirella_gerard
Mcrfans User
wampirella_gerard

MesajKonu: Geri: gee ile özel bi röportaj ( ewliliği üstüne )   gee ile özel bi röportaj ( ewliliği üstüne ) Icon_minitimeÇarş. Ara. 05, 2007 8:03 am

böhüüü ne diyiceğimi bilmiyorum.mutlu işte gerisi boş..
Venom
Mcrfans User
Venom

MesajKonu: Geri: gee ile özel bi röportaj ( ewliliği üstüne )   gee ile özel bi röportaj ( ewliliği üstüne ) Icon_minitimeCuma Ara. 07, 2007 8:28 am

dimi?
Mutlusa diyecek birşey yok :S
gecanım
Mcrfans User
gecanım

MesajKonu: Geri: gee ile özel bi röportaj ( ewliliği üstüne )   gee ile özel bi röportaj ( ewliliği üstüne ) Icon_minitimeC.tesi Ara. 08, 2007 11:40 am

bende çok duygulandım ağlıyorum tatlım benim evlenmiş te draluları olcak canım yaa
rockçıkız-gee
Mcrfans User
rockçıkız-gee

Nerden ? : bill den ve th den nefret ediyorum

MesajKonu: Geri: gee ile özel bi röportaj ( ewliliği üstüne )   gee ile özel bi röportaj ( ewliliği üstüne ) Icon_minitimeC.tesi Ara. 08, 2007 12:49 pm

he ewt evlenmişte başına bela almış haberi yok slak iyi nediyim aynı yastıkta gebersinler
x attitude
McrFans Moderatör
x attitude

Kadın

MesajKonu: Geri: gee ile özel bi röportaj ( ewliliği üstüne )   gee ile özel bi röportaj ( ewliliği üstüne ) Icon_minitimeC.tesi Ara. 08, 2007 1:00 pm

herhalde güzel yorumlarınız bitti..

kilit.

gee ile özel bi röportaj ( ewliliği üstüne )
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-