Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Okulda Dayak!!! :D

3 posters
YazarMesaj
missing.spirit
Mcrfans User
missing.spirit

Kadın
Nerden ? : Gerard'ımla gesioss

Okulda Dayak!!! :D Empty
MesajKonu: Okulda Dayak!!! :D   Okulda Dayak!!! :D Icon_minitimeCuma Eyl. 21, 2007 6:42 am

evet arkadaşlar balıkesir burhaniye mustafa keskin i.ö.o. da 2/a sınıfı öğretmeni öğrencileri dövüyomuş bazı çocuklara kafa atmış bu nedenle aileleri okula yollamıomuş müfettiş gelmiş bişi yok demiş ama meraklı medya dayanamııp haber yaptı

duyduumda koptum yaa benim okulum dayak skandalıyla sarsılıyo hatta bugün atv geldi çekim yaptı ayy ama o adam birisini dövemes ki o potansiyel yok lol! 70 milyona resil oldukk
black_gw
Mcrfans User
black_gw

Kadın
Nerden ? : istanbul

MesajKonu: Geri: Okulda Dayak!!! :D   Okulda Dayak!!! :D Icon_minitimeCuma Eyl. 21, 2007 10:14 am

:O bnce dikkatli ol sen yne de belki bunn gibiler wardr bşka :O
missing.spirit
Mcrfans User
missing.spirit

Kadın
Nerden ? : Gerard'ımla gesioss

MesajKonu: Geri: Okulda Dayak!!! :D   Okulda Dayak!!! :D Icon_minitimePaz Eyl. 23, 2007 4:34 am

yok kıs kimsenin bi çocua vurduunu görmedim ben tabe bis vuruyos birbirimise o bşk
mrs.way
Mcrfans User
mrs.way

Kadın
Nerden ? : istanbul
Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Okulda Dayak!!! :D   Okulda Dayak!!! :D Icon_minitimePaz Eyl. 23, 2007 1:47 pm

haha bak bizim okula gelselerdi ya:D:D gerçi bizim hoca vurunca öğrenci daha beter saldırıo sonrada okuldan atıolar olucak işmi yhaa vurmayın kardeşim Rolling Eyes Rolling Eyes

Okulda Dayak!!! :D
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» okulda mcr