Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Coca Coladan çıkan garip yaratık

+23
sphinks
mrs.way
TeenagerS
esramcr
gülden ferman
missing.spirit
nashiie
eZzzGi
bambuu
(;kikikannibal;)
gerardrakulaemine
_shule_
Poison Romance
ireMikey
black_gw
PEYTON
_deaThly_
Ilgın
vespertine
x attitude
XxHeartbeaTxX.
hawa
chalasss
27 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
chalasss
Mcrfans User
chalasss

Kadın
Nerden ? : ist

Coca Coladan çıkan garip yaratık Empty
MesajKonu: Coca Coladan çıkan garip yaratık   Coca Coladan çıkan garip yaratık Icon_minitimeCuma Eyl. 07, 2007 1:25 pm

Evet arkadaşlar yaklaşık 2 hafta önce koyduğum kolamda 1 hafta önce böyle bir şey var oldu, ilk zamanları küçüktü ama bugün itibari ile yeni boyutu bu.
Coca Coladan çıkan garip yaratık Ccxg3
Coca Coladan çıkan garip yaratık Cc1ng2
hawa
Mcrfans User
hawa

Kadın
Nerden ? : ölebilicem herhangi bi yer

MesajKonu: Geri: Coca Coladan çıkan garip yaratık   Coca Coladan çıkan garip yaratık Icon_minitimeCuma Eyl. 07, 2007 1:31 pm

ya inanmıyorum gerçekten çıktımı bu ya
XxHeartbeaTxX.
Mcrfans User
XxHeartbeaTxX.

Kadın
Nerden ? : ist [ahh NJ olmak vardıı (H)]

MesajKonu: Geri: Coca Coladan çıkan garip yaratık   Coca Coladan çıkan garip yaratık Icon_minitimeCuma Eyl. 07, 2007 1:52 pm

aanaamm bu nee naann gerçek mi bu..:S:S kendiliiinden mi oldu...:S:S
hawa
Mcrfans User
hawa

Kadın
Nerden ? : ölebilicem herhangi bi yer

MesajKonu: Geri: Coca Coladan çıkan garip yaratık   Coca Coladan çıkan garip yaratık Icon_minitimeCuma Eyl. 07, 2007 1:54 pm

ben bidaha kola içmem bea igrenç
XxHeartbeaTxX.
Mcrfans User
XxHeartbeaTxX.

Kadın

MesajKonu: Geri: Coca Coladan çıkan garip yaratık   Coca Coladan çıkan garip yaratık Icon_minitimeCuma Eyl. 07, 2007 2:00 pm

böhüü irençç yha nası kola içicem ben bida..:S

tiksinç otesi bence bunu ne biliim şikayet ett (eheuhe bi insanın odasında tabi kola 14 gün boyunca kalınca biliemioum nolur..Razz)
x attitude
McrFans Moderatör
x attitude

Kadın

MesajKonu: Geri: Coca Coladan çıkan garip yaratık   Coca Coladan çıkan garip yaratık Icon_minitimeCuma Eyl. 07, 2007 2:21 pm

oha yok artık! What a Face

3 aydır fln kola içmiyorm ama
pek inandırıcı değil bu şey
vespertine
Mcrfans User
vespertine

Erkek
Nerden ? : athens

MesajKonu: Geri: Coca Coladan çıkan garip yaratık   Coca Coladan çıkan garip yaratık Icon_minitimeC.tesi Eyl. 08, 2007 1:54 am

bunun coladan cikmasi biraz sacma gorundugu kadariyla kuf mantari gibi gorunuyor...ve yazdiklarindan anladigim kadariyla bu kuf sen kolayi hic ellemedigin icin cikmis ve acikta kaldikcada buyumeye devam etmis....eger bole devam ederse yine buyur ama bunun kolanin icinde cikmis olma olasiligi biraz dusuk gibime....ama cikti diyorsa ayri
Ilgın
McrFans Moderatör
Ilgın

Kadın

MesajKonu: Geri: Coca Coladan çıkan garip yaratık   Coca Coladan çıkan garip yaratık Icon_minitimeC.tesi Eyl. 08, 2007 7:34 am

Öf doğruysa bile herşey küflenip bozuluyo o zaman aç mı kalalım Shocked
http://panicatthediscotr.blogspot.com/
chalasss
Mcrfans User
chalasss

Kadın

MesajKonu: Geri: Coca Coladan çıkan garip yaratık   Coca Coladan çıkan garip yaratık Icon_minitimeC.tesi Eyl. 08, 2007 12:53 pm

vespertine demiş ki:
bunun coladan cikmasi biraz sacma gorundugu kadariyla kuf mantari gibi gorunuyor...ve yazdiklarindan anladigim kadariyla bu kuf sen kolayi hic ellemedigin icin cikmis ve acikta kaldikcada buyumeye devam etmis....eger bole devam ederse yine buyur ama bunun kolanin icinde cikmis olma olasiligi biraz dusuk gibime....ama cikti diyorsa ayri
olasılık falan yok ya çıkmıştır ya çıkmamıştır bekledik küçüktü büyüdü işte
_deaThly_
Mcrfans User
_deaThly_

Kadın
Nerden ? : cehennem- mama we all go to hell=)

MesajKonu: Geri: Coca Coladan çıkan garip yaratık   Coca Coladan çıkan garip yaratık Icon_minitimeC.tesi Eyl. 08, 2007 2:08 pm

küfe benzio scratch 2 hafta bekletirsek herşey bosulabilir demekki
vespertine
Mcrfans User
vespertine

Erkek

MesajKonu: Geri: Coca Coladan çıkan garip yaratık   Coca Coladan çıkan garip yaratık Icon_minitimePaz Eyl. 09, 2007 2:08 am

hayir olasilik vardir....ben direk inanmayi tercih etmiyor kuskuyla yaklasiom ayrica onyargidir bu olasiligin olmamsini dusunmek....bence o pis kuf ve kaldikca buyur.git dava ac ole dusunmuyorsan coca colaya tazminatta kazanirsin iddianda eminsen...
chalasss
Mcrfans User
chalasss

Kadın

MesajKonu: Geri: Coca Coladan çıkan garip yaratık   Coca Coladan çıkan garip yaratık Icon_minitimePaz Eyl. 09, 2007 3:02 am

vespertine demiş ki:
hayir olasilik vardir....ben direk inanmayi tercih etmiyor kuskuyla yaklasiom ayrica onyargidir bu olasiligin olmamsini dusunmek....bence o pis kuf ve kaldikca buyur.git dava ac ole dusunmuyorsan coca colaya tazminatta kazanirsin iddianda eminsen...
kuşku mu lol!
vespertine
Mcrfans User
vespertine

Erkek

MesajKonu: Geri: Coca Coladan çıkan garip yaratık   Coca Coladan çıkan garip yaratık Icon_minitimePaz Eyl. 09, 2007 3:42 am

istedigin yone cekebilirsin...................
PEYTON
Mcrfans User
PEYTON

Kadın
Nerden ? : İSTANBUL

MesajKonu: Geri: Coca Coladan çıkan garip yaratık   Coca Coladan çıkan garip yaratık Icon_minitimePaz Eyl. 09, 2007 8:26 am

öhhh..iki hafta...iki hafta veya daha fazla neyi bekletirsen beklet böle oluyo..küf gibi..yiyecek içeceklerin doğasında vr bu bozulma olayı.. Very Happy hiçde tuhaf değil hani iki hafta sonra böle bşi olması..ayrıca bu durumda kolanın içinden çıkmışta sayılmaz..bekletince olmuş..gayet basit...
XxHeartbeaTxX.
Mcrfans User
XxHeartbeaTxX.

Kadın

MesajKonu: Geri: Coca Coladan çıkan garip yaratık   Coca Coladan çıkan garip yaratık Icon_minitimePaz Eyl. 09, 2007 8:45 am

PEYTON demiş ki:
öhhh..iki hafta...iki hafta veya daha fazla neyi bekletirsen beklet böle oluyo..küf gibi..yiyecek içeceklerin doğasında vr bu bozulma olayı.. Very Happy hiçde tuhaf değil hani iki hafta sonra böle bşi olması..ayrıca bu durumda kolanın içinden çıkmışta sayılmaz..bekletince olmuş..gayet basit...

yaahuuuii bi kolakolik olaraktann seffinndirikk oldum.. cheers
black_gw
Mcrfans User
black_gw

Kadın
Nerden ? : istanbul

MesajKonu: Geri: Coca Coladan çıkan garip yaratık   Coca Coladan çıkan garip yaratık Icon_minitimePtsi Eyl. 10, 2007 3:11 am

ehe bnde.. demek son kullanma tarihine fln dikkat etçem bndn sora..
yoksa bn böle bişi görrsem orackta bayılır kalırım Smile
ireMikey
Mcrfans User
ireMikey

Nerden ? : İzmir'im...En büyük sevgilim...

MesajKonu: Geri: Coca Coladan çıkan garip yaratık   Coca Coladan çıkan garip yaratık Icon_minitimePtsi Eyl. 10, 2007 4:41 am

normal kola mı layt mı?
chalasss
Mcrfans User
chalasss

Kadın

MesajKonu: Geri: Coca Coladan çıkan garip yaratık   Coca Coladan çıkan garip yaratık Icon_minitimePtsi Eyl. 10, 2007 8:40 am

ireMikey demiş ki:
normal kola mı layt mı?
süpersin ya çok güldüm delikanlı kızlar layt içmez:lol!:
black_gw
Mcrfans User
black_gw

Kadın
Nerden ? : istanbul

MesajKonu: Geri: Coca Coladan çıkan garip yaratık   Coca Coladan çıkan garip yaratık Icon_minitimePtsi Eyl. 10, 2007 10:03 am

Very Happy mantıklı soru ama.. layta daa dişik bişiler katıolar .. mesela mentosu ona atınca daa yüksee fışkırıo Very Happy
Poison Romance
Mcrfans User
Poison Romance

Nerden ? : under red hot moon

MesajKonu: Geri: Coca Coladan çıkan garip yaratık   Coca Coladan çıkan garip yaratık Icon_minitimeSalı Eyl. 11, 2007 1:53 pm

küf o küf Very Happy
_shule_
Mcrfans User
_shule_

MesajKonu: Geri: Coca Coladan çıkan garip yaratık   Coca Coladan çıkan garip yaratık Icon_minitimeÇarş. Eyl. 12, 2007 6:25 am

ya ben bi yerde okudum kesin olarak coca cola nın haram olduğu kanıtlanmış(kesin) tabi isteyen inanır çünkü domuzla ilgili kesin bişey warmış :I(tabi bunun konuyla ilgisi yokta bi soleyim didim Smile )
gerardrakulaemine
Mcrfans User
gerardrakulaemine

Kadın
Nerden ? : jjkl

MesajKonu: Geri: Coca Coladan çıkan garip yaratık   Coca Coladan çıkan garip yaratık Icon_minitimeÇarş. Eyl. 12, 2007 6:42 am

_shule_ demiş ki:
ya ben bi yerde okudum kesin olarak coca cola nın haram olduğu kanıtlanmış(kesin) tabi isteyen inanır çünkü domuzla ilgili kesin bişey warmış :I(tabi bunun konuyla ilgisi yokta bi soleyim didim Smile )
ben bilgi için çok teşekkür eder
bundan sonra abimden bile daha türk olucam yerli malı yurdun malı herkes onu kullanmalı yaşasın cola turka...
(;kikikannibal;)
Mcrfans User
(;kikikannibal;)

Kadın
Nerden ? : Tuz Gölü Şehrisi.YUTAH. Fucking .
Hayranı Olduğu Grup Üyesi : Mal.

MesajKonu: Geri: Coca Coladan çıkan garip yaratık   Coca Coladan çıkan garip yaratık Icon_minitimeÇarş. Eyl. 12, 2007 11:57 am

ben bunu biyoloji hocama sınıfın ortasında sordum töbe ettiler kola içmicekler artık.. Very Happy ilk başlarda hocanın suratı sekildn sekle girdi tiksindi garibim sonra alıştı Very Happy(hehehe bu arada coca cola da dedim; bi anlamda reklam yaptım ve sonunda "rock'N coke" dan intikamımı aldım..!!)
http://www.theused.net
bambuu
McrFans Moderatör
bambuu

Kadın

MesajKonu: Geri: Coca Coladan çıkan garip yaratık   Coca Coladan çıkan garip yaratık Icon_minitimeÇarş. Eyl. 12, 2007 2:32 pm

bebnim için fark etmez yine kola içerim de o yaratığı bardağın içine senin koymadığını ya da yukardan düşmediğini nrden bilelim ben inanmıyorum Rolling Eyes
bambuu
McrFans Moderatör
bambuu

Kadın

MesajKonu: Geri: Coca Coladan çıkan garip yaratık   Coca Coladan çıkan garip yaratık Icon_minitimeÇarş. Eyl. 12, 2007 2:35 pm

cocacola en iyi kola markası olduğu için karalama amaçlı yapılıyo olabilir bazı şeler bi de pepsi iyi diğerleri pöfff berbat Rolling Eyes

Coca Coladan çıkan garip yaratık
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-