Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

lyn-z resmleri ve hakkındakiler....

+80
My Broken Heart
__helena__
# xx_EmiLy_xx
death anqeL
Venom
mcr_gee
begüm+gerard
MiSs.Drop.DeaD.GorGe0uS.
:: | aycha | ::
nazlımcr
**..efojn**..
elas_mcrist
blackparade
kübb-
aNGeL_oF_DeaTH
gerard_gzd
gerard_grkm
My_Chemical_Romance_94
gecanım
begum<3 frank
love!gee!love!
rockçıkız-gee
sp_1905
GiPo=)
lethe
wamprella
irewomi
noddle_emo
valeria
~Rock~
punkmaster
anti eliza
ireMikey
wampirella_gerard
MCRSavedMyLife
zesu
<3gerard<3
electra_
EeDdAa
ßiTTeR_qiRL*
GeRaRd_MaNia
müge
mrs.way
iamnotcool
denise
Flirtin' With Suicide
gerardrakulaemine
emo_zuzu
(;kikikannibal;)
TeenagerS
MCR()
MiSsinG...
__MCR__
mcr
silan_mcr
Gamze--->Gerard
buse>
thaly_gerard
darkjean
mcr-yagmur!!
hawa
nashiie
gothic
gülden ferman
_CnS_
_deaThly_
sue_way
wedooo
Porfiria
schwarzchenn
Gee Soul
Chosniel.
bambuu
x attitude
beatrix
gerard_way_
damned_undead
missing.spirit
black_gw
XxHeartbeaTxX.
84 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20 ... 27  Sonraki
YazarMesaj
Gee Soul
Mcrfans User
Gee Soul

Kadın
Nerden ? : barcelona

lyn-z resmleri ve hakkındakiler.... - Sayfa 14 Empty
MesajKonu: Geri: lyn-z resmleri ve hakkındakiler....   lyn-z resmleri ve hakkındakiler.... - Sayfa 14 Icon_minitimeCuma Eyl. 28, 2007 10:33 am

hmmm...bence gayet mutludur...bilmem ki mutlu olmasaydı eğer, o saçma kararı verdikten sonra uyanırdı fln ne blym... her şeyin en iyisini hakediyo o mutlu olsun yeter onunla veyab aşkasıyla artık fark etmez..
schwarzchenn
Mcrfans User
schwarzchenn

Kadın
Nerden ? : istanbul

MesajKonu: Geri: lyn-z resmleri ve hakkındakiler....   lyn-z resmleri ve hakkındakiler.... - Sayfa 14 Icon_minitimeCuma Eyl. 28, 2007 10:39 am

ewet mutlu olsun meleğimm yeter :/
http://www.mcrfansturkey.tr.gg
ireMikey
Mcrfans User
ireMikey

Nerden ? : İzmir'im...En büyük sevgilim...

MesajKonu: Geri: lyn-z resmleri ve hakkındakiler....   lyn-z resmleri ve hakkındakiler.... - Sayfa 14 Icon_minitimeCuma Eyl. 28, 2007 10:41 am

ayh ağlıcam yne cok üzülüorm siz böle ddikçe..ayhh ofh ne acınası haldeim..
zesu
Mcrfans User
zesu

Kadın
Nerden ? : zıkkımın kökündeyim!!!

MesajKonu: Geri: lyn-z resmleri ve hakkındakiler....   lyn-z resmleri ve hakkındakiler.... - Sayfa 14 Icon_minitimeCuma Eyl. 28, 2007 3:02 pm

yha meleğimiz mutluya o bize yeter bence ....kendimizi kötü hissetsekte onun mutlu olduğunu hatırlayarak kendimizi tekrar tekrar umutlandırmalıyız!o mutlu olsun yeter:)
XxHeartbeaTxX.
Mcrfans User
XxHeartbeaTxX.

Kadın
Nerden ? : ist [ahh NJ olmak vardıı (H)]

MesajKonu: Geri: lyn-z resmleri ve hakkındakiler....   lyn-z resmleri ve hakkındakiler.... - Sayfa 14 Icon_minitimeCuma Eyl. 28, 2007 3:10 pm

zesu demiş ki:
yha meleğimiz mutluya o bize yeter bence ....kendimizi kötü hissetsekte onun mutlu olduğunu hatırlayarak kendimizi tekrar tekrar umutlandırmalıyız!o mutlu olsun yeter:)

kendi içimi okudum gbi geldi.. Very Happy

feci doru.. Neutral
buse><frank
Mcrfans User
buse><frank

Kadın
Nerden ? : SANA NE? :D

MesajKonu: Geri: lyn-z resmleri ve hakkındakiler....   lyn-z resmleri ve hakkındakiler.... - Sayfa 14 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 29, 2007 4:11 am

XxHeartbeaTxX. demiş ki:
zesu demiş ki:

kendi içimi okudum gbi geldi.. Very Happy

feci doru.. Neutral

cheers cheers aferm zesu ne iyi knuştn yha..tebriks bounce Very Happy
gerardrakulaemine
Mcrfans User
gerardrakulaemine

Kadın
Nerden ? : jjkl

MesajKonu: Geri: lyn-z resmleri ve hakkındakiler....   lyn-z resmleri ve hakkındakiler.... - Sayfa 14 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 29, 2007 6:14 am

o giydiği okul etekleri sevdiğim 2 etek yüründen biriydi artık midem bulanıyo onlardan Allah tan bizim okulun etekleri gri ya da o eteğin yeşili çünkü her ne zaman o etkleri görsem aklıma o uzaylı gelio ööööghghhh
schwarzchenn
Mcrfans User
schwarzchenn

Kadın

MesajKonu: Geri: lyn-z resmleri ve hakkındakiler....   lyn-z resmleri ve hakkındakiler.... - Sayfa 14 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 29, 2007 11:16 am

haksızlık yapmıcam bn lynz çirkin bi kız diil sewimli hatta Surprised ayrıca ii bi basçı shut me up ın bası süper en azından xD ii biri olup olmadığını bilemyiz ewet çok düzgün bi insan diil kötü alışkanlıklarıda war :/ keşke olmasaydı o zaman rahat olucaktım Sad ama meleğim onu seçtiğine göre bi bildiği wardır , şu ana kadarda dedikodu haber vs çıkmadığına görede gayet mutlular Neutral aman mutlu olsunda meleğim gerisi boş =)
black_gw
Mcrfans User
black_gw

Kadın

MesajKonu: Geri: lyn-z resmleri ve hakkındakiler....   lyn-z resmleri ve hakkındakiler.... - Sayfa 14 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 29, 2007 11:26 am

ewt ya kesinlikle nasıl mutlu olrsa öle yapsın I love you
beatrix
Mcrfans User
beatrix

Kadın
Nerden ? : Helm's Deep

MesajKonu: Geri: lyn-z resmleri ve hakkındakiler....   lyn-z resmleri ve hakkındakiler.... - Sayfa 14 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 29, 2007 11:30 am

billboard'ın ekim sayısındada yazıyo evlendikleri :/ neyse allah mutlu etsin ömür boyu yav ne diyelim zati desekde nolurki
black_gw
Mcrfans User
black_gw

Kadın

MesajKonu: Geri: lyn-z resmleri ve hakkındakiler....   lyn-z resmleri ve hakkındakiler.... - Sayfa 14 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 29, 2007 11:35 am

aa çıktı mı ooo!! oleyy Very Happy
x attitude
McrFans Moderatör
x attitude

Kadın

MesajKonu: Geri: lyn-z resmleri ve hakkındakiler....   lyn-z resmleri ve hakkındakiler.... - Sayfa 14 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 29, 2007 12:23 pm

Rolling Stone'da da var
Rastgele Notlar'da.. Gerard, LynZ, Chester ve Ville
Projekt Revolution dan görüntüler Smile
ama küçük resimler tabi xD
Gee Soul
Mcrfans User
Gee Soul

Kadın

MesajKonu: Geri: lyn-z resmleri ve hakkındakiler....   lyn-z resmleri ve hakkındakiler.... - Sayfa 14 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 29, 2007 1:45 pm

ekim sayıları mı bunlar dergilerin?
beatrix
Mcrfans User
beatrix

Kadın
Nerden ? : Helm's Deep

MesajKonu: Geri: lyn-z resmleri ve hakkındakiler....   lyn-z resmleri ve hakkındakiler.... - Sayfa 14 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 29, 2007 1:48 pm

Gee Soul demiş ki:
ekim sayıları mı bunlar dergilerin?

evet ekim sayıları
thaly_gerard
Mcrfans User
thaly_gerard

Kadın
Nerden ? : bye

MesajKonu: Geri: lyn-z resmleri ve hakkındakiler....   lyn-z resmleri ve hakkındakiler.... - Sayfa 14 Icon_minitimePaz Eyl. 30, 2007 2:13 am

gerardrakulaemine demiş ki:
o giydiği okul etekleri sevdiğim 2 etek yüründen biriydi artık midem bulanıyo onlardan Allah tan bizim okulun etekleri gri ya da o eteğin yeşili çünkü her ne zaman o etkleri görsem aklıma o uzaylı gelio ööööghghhh

Bende o eteği sevmiyorum benim lise eteğim öyleydi şimdi görmek bile istemiyorum lol!
zesu
Mcrfans User
zesu

Kadın

MesajKonu: Geri: lyn-z resmleri ve hakkındakiler....   lyn-z resmleri ve hakkındakiler.... - Sayfa 14 Icon_minitimePaz Eyl. 30, 2007 10:32 am

yha arkadaşlar lynzyi sewmiyoruz ama olaylara birazda gee'nin gözünden bakmalıyız...çünkü eyer öle yapmazsak hep mutsuz ve bitkin oluruz . ayrıca meleğimiz onu sevio . ona saygı duymalıyız.çünkü onun kararı ve biz de onu en azından kedimiz kadar seviyoruz (gee).
Gee Soul
Mcrfans User
Gee Soul

Kadın

MesajKonu: Geri: lyn-z resmleri ve hakkındakiler....   lyn-z resmleri ve hakkındakiler.... - Sayfa 14 Icon_minitimePaz Eyl. 30, 2007 10:42 am

lynz konusunda her şeyi aştım ben şahsen Laughing yok ya seviyorum ben kızı lol!
schwarzchenn
Mcrfans User
schwarzchenn

Kadın

MesajKonu: Geri: lyn-z resmleri ve hakkındakiler....   lyn-z resmleri ve hakkındakiler.... - Sayfa 14 Icon_minitimePaz Eyl. 30, 2007 10:45 am

Gee Soul demiş ki:
lynz konusunda her şeyi aştım ben şahsen Laughing yok ya seviyorum ben kızı lol!
+1 lol!
mrs.way
Mcrfans User
mrs.way

Kadın
Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: lyn-z resmleri ve hakkındakiler....   lyn-z resmleri ve hakkındakiler.... - Sayfa 14 Icon_minitimePaz Eyl. 30, 2007 11:06 am

schwarzchenn demiş ki:
Gee Soul demiş ki:
+1 lol!

bende ya salıverdim gitti.... Very Happy sadece geeyi düşünmekteyim onun hayatı I love you I love you I love you kötü iyi herneyse anlar heralde çocuk deil yha.... I love you I love you
anti eliza
Mcrfans User
anti eliza

Kadın

MesajKonu: Geri: lyn-z resmleri ve hakkındakiler....   lyn-z resmleri ve hakkındakiler.... - Sayfa 14 Icon_minitimePaz Eyl. 30, 2007 11:36 am

bi duyuyru ysapmak istiom bundan sora beni anti eliza diil anti lyn-olarak bilin gıcık oluom karıya
thaly_gerard
Mcrfans User
thaly_gerard

Kadın
Nerden ? : bye

MesajKonu: Geri: lyn-z resmleri ve hakkındakiler....   lyn-z resmleri ve hakkındakiler.... - Sayfa 14 Icon_minitimePtsi Ekim 01, 2007 5:08 am

lyn-z resmleri ve hakkındakiler.... - Sayfa 14 RUN_AWAY_WITH_ME--large-msg-119112673262

Resime bakınız Lynz ın boynunda Run away with me (Uzaklaşalım) Gee'de Anytime You want (istediğin zaman yazıyor) Vurkendini tüh :aaa :affraid
zesu
Mcrfans User
zesu

Kadın

MesajKonu: Geri: lyn-z resmleri ve hakkındakiler....   lyn-z resmleri ve hakkındakiler.... - Sayfa 14 Icon_minitimePtsi Ekim 01, 2007 8:10 am

schwarzchenn demiş ki:
Gee Soul demiş ki:
+1 lol!

Shocked zati sewmezsek acıdan ya ölür ya da ölürüz! I love you olaylara biraz da güzel tarafından bakmalıyız. her ne kadar olmasa öyle bir taraf olmasada . Sad .......
zesu
Mcrfans User
zesu

Kadın

MesajKonu: Geri: lyn-z resmleri ve hakkındakiler....   lyn-z resmleri ve hakkındakiler.... - Sayfa 14 Icon_minitimePtsi Ekim 01, 2007 8:15 am

anti eliza demiş ki:
bi duyuyru ysapmak istiom bundan sora beni anti eliza diil anti lyn-olarak bilin gıcık oluom karıya

ehuehuehuehuehu Razz Razz Very Happy çok hoşuma gitti meraketme valla seni kafama anti lynz olarak kazındın!!!!!!!!!!!!!!!! lol!
zesu
Mcrfans User
zesu

Kadın

MesajKonu: Geri: lyn-z resmleri ve hakkındakiler....   lyn-z resmleri ve hakkındakiler.... - Sayfa 14 Icon_minitimePtsi Ekim 01, 2007 8:18 am

ah ah gee geberttin bizi
Gee Soul
Mcrfans User
Gee Soul

Kadın

MesajKonu: Geri: lyn-z resmleri ve hakkındakiler....   lyn-z resmleri ve hakkındakiler.... - Sayfa 14 Icon_minitimePtsi Ekim 01, 2007 11:00 am

thaly_gerard demiş ki:
lyn-z resmleri ve hakkındakiler.... - Sayfa 14 RUN_AWAY_WITH_ME--large-msg-119112673262

Resime bakınız Lynz ın boynunda Run away with me (Uzaklaşalım) Gee'de Anytime You want (istediğin zaman yazıyor) Vurkendini tüh :aaa :affraid
eğer gerçek bi sevgilim olsaydı buna benzer şeyler yapardım çok hoşuma gidiyo böyle yazı yazmaları falan xD yakışmış 2sine de ne diyim xP artık bööyle lynzi seviyorumm xD xD

lyn-z resmleri ve hakkındakiler....
14 sayfadaki 27 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20 ... 27  Sonraki