Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

evlendi miii!!!

+51
blackpoison
vur_ve_kac
nothingness
(;kikikannibal;)
handsomemorethangerard:P
Poison Romance
darkjean
gothic_mcr
electra_
nashiie
FATOSSS
valeria
hawa
thaly_gerard
gee_mcr
__helena__
mcr-yagmur!!
gerard_grkm
mrs.way
x attitude
GeRaRd_MaNia
wedooo
Porfiria
sue_way
Chosniel.
bambuu
black_parade_mcr
gerard_way_
canan&gerard
TeenagerS
EeDdAa
mcr
_CnS_
XxHeartbeaTxX.
Gee Soul
buse>
missing.spirit
_deaThly_
ireMikey
müge
gerardrakulaemine
kyo_kusanagi
___AsLıHaN___
wampirella_gerard
schwarzchenn
MCRSavedMyLife
black_gw
silan_mcr
begum<3 frank
damned_undead
beatrix
55 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki
YazarMesaj
Gee Soul
Mcrfans User
Gee Soul

Kadın
Nerden ? : barcelona

evlendi miii!!! - Sayfa 9 Empty
MesajKonu: Geri: evlendi miii!!!   evlendi miii!!! - Sayfa 9 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 15, 2007 3:26 am

TeenagerS demiş ki:
tamam biliyorum gee miz artık evlendi yorum yazmaya ne gerek var diyceksiniz ama sizi ve kendimi bi nebze rahatlatmak için bnde kendimce kabul ettiğim doğruları bi toparlayıp yazıyım dedim ne kadar gee ne yaparsa yapsın biz onu hala seviyoruz desekte şu son olaylardan snra birazda olsa sevgimiz azaldı bunu inkar edemeyiz değişmesi dileğiyle...bazılarımız 30 yaş kompleksi dedi evet buna katılıyorum yani ne kadar yaşımla barışığımda dese yaşlanıyorum ve daha bi evim bile yok dedi ki haklı hayatı karavanlarda geçiyodu gee nin. ve bnce yine yaşından ve grubtakilerin evlenmesinden etkilendiğini düşünüyorum bnm gibi birinin evde kalma ihtimali olamaz yaş geldi 30 a şaka maka gidiyorum 40 a die düşündü yani sadece evlenmek için evlendi lynz yi çok sevmiyo blkide çok sevemiyceğim bi kızla evlenirim böylece hem evlenmiş bi erkek hemde karıma çok bağlı olamadığım için işlerim aksamıycak die düşündü evet bi ara vermeleri gerekiyo bu zaten olması gereken bişeydi keşke attıkları her adımı yaptıkları hatta düşündükleri herşeyi bilebilsekte olabilirlerle kalmasak diyorum ama başka çare yok herkes ne biliyosa bizde onu biliyoruz Sad
çok haklısın cheers tamamen katılıyorum.
XxHeartbeaTxX.
Mcrfans User
XxHeartbeaTxX.

Kadın
Nerden ? : ist [ahh NJ olmak vardıı (H)]

MesajKonu: Geri: evlendi miii!!!   evlendi miii!!! - Sayfa 9 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 15, 2007 4:03 am

TeenagerS demiş ki:
tamam biliyorum gee miz artık evlendi yorum yazmaya ne gerek var diyceksiniz ama sizi ve kendimi bi nebze rahatlatmak için bnde kendimce kabul ettiğim doğruları bi toparlayıp yazıyım dedim ne kadar gee ne yaparsa yapsın biz onu hala seviyoruz desekte şu son olaylardan snra birazda olsa sevgimiz azaldı bunu inkar edemeyiz değişmesi dileğiyle...bazılarımız 30 yaş kompleksi dedi evet buna katılıyorum yani ne kadar yaşımla barışığımda dese yaşlanıyorum ve daha bi evim bile yok dedi ki haklı hayatı karavanlarda geçiyodu gee nin. ve bnce yine yaşından ve grubtakilerin evlenmesinden etkilendiğini düşünüyorum bnm gibi birinin evde kalma ihtimali olamaz yaş geldi 30 a şaka maka gidiyorum 40 a die düşündü yani sadece evlenmek için evlendi lynz yi çok sevmiyo blkide çok sevemiyceğim bi kızla evlenirim böylece hem evlenmiş bi erkek hemde karıma çok bağlı olamadığım için işlerim aksamıycak die düşündü evet bi ara vermeleri gerekiyo bu zaten olması gereken bişeydi keşke attıkları her adımı yaptıkları hatta düşündükleri herşeyi bilebilsekte olabilirlerle kalmasak diyorum ama başka çare yok herkes ne biliyosa bizde onu biliyoruz Sad

+ 2 Like a Star @ heaven
black_gw
Mcrfans User
black_gw

Kadın
Nerden ? : istanbul

MesajKonu: Geri: evlendi miii!!!   evlendi miii!!! - Sayfa 9 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 15, 2007 8:12 am

TeenagerS demiş ki:

gayet mantıklıı cheers cheers
bu drmda gee içn diil lynz içn üzülmemiz gerekio.. Wink
ama üzülceem en son kişidr o heralde silent tongue
blackpoison
Mcrfans User
blackpoison

Kadın
Nerden ? : her yerden çıkabilirim xD

MesajKonu: Geri: evlendi miii!!!   evlendi miii!!! - Sayfa 9 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 15, 2007 8:25 am

ya arkadaşlar bence bunlar bizim içimizden gelenler böle olmasını istediğimiz için kendimizi buna inandırmaya çalışıyoruz sevmiyosa nie evlensin evlenmiş işte! Sad asıl lynz salağına üzülmemiz gerekeceğine gee ye acıyalım o zamn sevmeden evlenmiş evlenmek için evlenmiş falan filan .. Seviyo işte o kızı sevmeseydi evlenmezdi Sad evlendi belki ondan bi çocuğu olmasını bile istiyodur yoksa nie evlensin takılırlardı beraber yaşarlardı [ aha bi soru çıktı acaba çocukmu istiyo yaşı geldi ondan mı? çocuğuna anne olarak lynzı mı seçti ?] . Nese alışmamız lazım böle şeylerle kendimi avutmayalım(kandırmayalım)
black_gw
Mcrfans User
black_gw

Kadın

MesajKonu: Geri: evlendi miii!!!   evlendi miii!!! - Sayfa 9 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 15, 2007 8:39 am

biz zaten burda ihtimalleri konuşuoruz.. buda nie bi ihtimal olmasın ki herkes sewerek mi ewlenio? hepten kafam karıştı desem yalan olmaz yani :S
çock içn oldunu sanmıorm.. lynz içn düşünebildiim en son şey annelik!
blackpoison
Mcrfans User
blackpoison

Kadın
Nerden ? : her yerden çıkabilirim xD

MesajKonu: Geri: evlendi miii!!!   evlendi miii!!! - Sayfa 9 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 15, 2007 8:44 am

doru herkes severek evlenmiyo ama sevmese o evlenmez en azından yaşı geldi die evlenmez heralde ünlü biri yani töreye kurban gitcek deil ya.. Very Happy:D

:DAyyy evt doru çocuk için olmazz yani o kız anne pek olamaz gbi geliyo bana nese
TeenagerS
Mcrfans User
TeenagerS

Kadın
Nerden ? : İstanbul

MesajKonu: Geri: evlendi miii!!!   evlendi miii!!! - Sayfa 9 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 15, 2007 2:55 pm

blackpoison demiş ki:
ya arkadaşlar bence bunlar bizim içimizden gelenler böle olmasını istediğimiz için kendimizi buna inandırmaya çalışıyoruz sevmiyosa nie evlensin evlenmiş işte! Sad asıl lynz salağına üzülmemiz gerekeceğine gee ye acıyalım o zamn sevmeden evlenmiş evlenmek için evlenmiş falan filan .. Seviyo işte o kızı sevmeseydi evlenmezdi Sad evlendi belki ondan bi çocuğu olmasını bile istiyodur yoksa nie evlensin takılırlardı beraber yaşarlardı [ aha bi soru çıktı acaba çocukmu istiyo yaşı geldi ondan mı? çocuğuna anne olarak lynzı mı seçti ?] . Nese alışmamız lazım böle şeylerle kendimi avutmayalım(kandırmayalım)

bn kimsenin kendini kandırdığını düşünmüyorum sonuçta bizde herkesin bildiğini biliyoruz medyada olanlar daha derinleri bilemiyoruz ki gerisi yorumlara ihtimallere kalıyo yani bu durumda her yorum bi ihtimal oluyo kendini kandırmak deil
silan_mcr
Mcrfans User
silan_mcr

Kadın
Nerden ? : mezar:D

MesajKonu: Geri: evlendi miii!!!   evlendi miii!!! - Sayfa 9 Icon_minitimePaz Eyl. 16, 2007 12:20 am

yha ne sevmemesi deliler gbi sevio üstünde Lyn-Z yazan t-shitler giyiyo ne zmn görsek sarmaş dolaşlar.. sölediklerinz hayal sadece .. Crying or Very sad
http://rocklife.megabb.com
schwarzchenn
Mcrfans User
schwarzchenn

Kadın

MesajKonu: Geri: evlendi miii!!!   evlendi miii!!! - Sayfa 9 Icon_minitimePaz Eyl. 16, 2007 2:26 am

silan_mcr demiş ki:
yha ne sevmemesi deliler gbi sevio üstünde Lyn-Z yazan t-shitler giyiyo ne zmn görsek sarmaş dolaşlar.. sölediklerinz hayal sadece .. Crying or Very sad
+1 Crying or Very sad sewio gayet project turunda herkes dioki el ele yürüyolardı, birbirlerinin tişörtlerini giyiniolar, sarmaş dolaşlar, siz sewmediğğiniz birine bunları yaparmıydınız yani Crying or Very sad know that ı will never maryy miş miş miş Neutral yalan!!!
http://www.mcrfansturkey.tr.gg
black_gw
Mcrfans User
black_gw

Kadın

MesajKonu: Geri: evlendi miii!!!   evlendi miii!!! - Sayfa 9 Icon_minitimePaz Eyl. 16, 2007 5:08 am

schwarzchenn demiş ki:
silan_mcr demiş ki:
+1 Crying or Very sad sewio gayet project turunda herkes dioki el ele yürüyolardı, birbirlerinin tişörtlerini giyiniolar, sarmaş dolaşlar, siz sewmediğğiniz birine bunları yaparmıydınız yani Crying or Very sad know that ı will never maryy miş miş miş Neutral yalan!!!

böhüüüüü!! buda doru wallaa :'( "KNOW THAT I WILL NEVER MARRY"!! bunu demeseydin bari , yada sözünü tutsaydın!! :'(
Gee Soul
Mcrfans User
Gee Soul

Kadın

MesajKonu: Geri: evlendi miii!!!   evlendi miii!!! - Sayfa 9 Icon_minitimePaz Eyl. 16, 2007 5:47 am

zaten lynz anne olamaz imkansız ..
konuşmamş mıydık bunu burcum? sen biliosun ..
schwarzchenn
Mcrfans User
schwarzchenn

Kadın

MesajKonu: Geri: evlendi miii!!!   evlendi miii!!! - Sayfa 9 Icon_minitimePaz Eyl. 16, 2007 10:58 am

ewet meldamla konuştuk uzunca..tıbben bu çok zor :/ uzuun süre uyuşturucu madde kullanan bayanların çocuğu çok çok zor olur çünkü yumurta hücreleri aşırı zarar görmüştür ki gee m de zamanında kullandı yani onun hücreleride zarar görmüştür:/ o yüzden çocuk için madde kullanmamış birisiyle ewlenmeliydi böle olunca olurdu çünkü Sad

yani lynz le çocuğu olması çok zor olsa bile sakat olmaması için baya uğraşmalılar Sad çocukları çok sewio we hep baba olmak istiodu bunları hiç düşünmedi mi meleğimm Sad çok çokk kötü bi karar werdi we düşününcede korkunç bi karar Sad lynz için baba olmaktan wazgeçti bu kadar mı değerliydi bu kadın yani Sad

oysa meleğim çok tatluu bi baba olurdu di mi ?Sad
XxHeartbeaTxX.
Mcrfans User
XxHeartbeaTxX.

Kadın
Nerden ? : ist [ahh NJ olmak vardıı (H)]

MesajKonu: Geri: evlendi miii!!!   evlendi miii!!! - Sayfa 9 Icon_minitimePaz Eyl. 16, 2007 11:13 am

schwarzchenn demiş ki:
oysa meleğim çok tatluu bi baba olurdu di mi ?Sad

hayal bile edemiyoorumm meleemizi elinde bebek agucuk yaparken I love you jocolor
mrs.way
Mcrfans User
mrs.way

Kadın
Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: evlendi miii!!!   evlendi miii!!! - Sayfa 9 Icon_minitimePaz Eyl. 16, 2007 11:17 am

ay onların nasıl bi bebeği olurkine yaw:D:D böle bembeyaz tenlii simsiyah saçlı bi çocuk ins. da geemize benzer kibirli kibirli kız güzelde çocuğun huyları benzemez ona umarım kibirli herşeyi geemize benzesin oyyhh harbiden o nasıl agucuk magucuk yapçak düşünemiorum bile:D:D hanimiş babasının fanlarının küçük meleğee Basketball Basketball
x attitude
McrFans Moderatör
x attitude

Kadın

MesajKonu: Geri: evlendi miii!!!   evlendi miii!!! - Sayfa 9 Icon_minitimePaz Eyl. 16, 2007 11:23 am

bi elinde dracula dier elinde poşetler alış-verişten gelmiş aile babası gerard kapıyı çalıyo lynz açıyo ahaha
nedense bunları okuyunca gözümün önnde böle bişey canlandı birden Razz Laughing
schwarzchenn
Mcrfans User
schwarzchenn

Kadın

MesajKonu: Geri: evlendi miii!!!   evlendi miii!!! - Sayfa 9 Icon_minitimePaz Eyl. 16, 2007 12:49 pm

çok yakışırdı meleğime babalık Razz tombul bembeyaz yeşil gözlü bi melek daha olrdu nedense hep oğlu olucakmış gibi gelio bana Razz Kucağında böle agucuk mugucuk oyhh küççük melekk Very Happy
G-Way
Mcrfans User
G-Way

MesajKonu: Geri: evlendi miii!!!   evlendi miii!!! - Sayfa 9 Icon_minitimePaz Eyl. 16, 2007 2:00 pm

oof ne i$i war o kızla kendinde diil herhalde nooldu geeye yaa Sad
iamnotcool
Mcrfans User
iamnotcool

MesajKonu: Geri: evlendi miii!!!   evlendi miii!!! - Sayfa 9 Icon_minitimePtsi Eyl. 17, 2007 9:18 am

ya boşver 2 aya kalmaz boşanırlar bu kadar çabuk evlenenin hali bellidir üzmeyin kendinizi
black_gw
Mcrfans User
black_gw

Kadın

MesajKonu: Geri: evlendi miii!!!   evlendi miii!!! - Sayfa 9 Icon_minitimePtsi Eyl. 17, 2007 9:37 am

çockları olması mantıken de imkansız XD
siz hiç şeytan boynuzlu we melek kanatlı bi bebek düşünebiliomusunuz!! scratch
missing.spirit
Mcrfans User
missing.spirit

Kadın
Nerden ? : Gerard'ımla gesioss

MesajKonu: Geri: evlendi miii!!!   evlendi miii!!! - Sayfa 9 Icon_minitimeSalı Eyl. 18, 2007 3:29 am

black_gw demiş ki:

Razz Razz cheers cheers

koptum gülmekten
thaly_gerard
Mcrfans User
thaly_gerard

Kadın
Nerden ? : bye

MesajKonu: Geri: evlendi miii!!!   evlendi miii!!! - Sayfa 9 Icon_minitimeSalı Eyl. 18, 2007 3:33 am

missing.spirit demiş ki:
black_gw demiş ki:

Razz Razz cheers cheers

koptum gülmekten
bende koptum ilahi black-gw lol! lol!
thaly_gerard
Mcrfans User
thaly_gerard

Kadın
Nerden ? : bye

MesajKonu: Geri: evlendi miii!!!   evlendi miii!!! - Sayfa 9 Icon_minitimePerş. Eyl. 20, 2007 1:10 am

Bu linkte ben ve eşim demiş bir röportajında

"It's still an option," says Way, calling from his home base of New Jersey. "But me and my wife decided to stay here for now."

http://www.oregonlive.com/living/oregonian/index.ssf?/base/living/1190159724188160.xml&coll=7 bu sitede yazıyor Sad
missing.spirit
Mcrfans User
missing.spirit

Kadın
Nerden ? : Gerard'ımla gesioss

MesajKonu: Geri: evlendi miii!!!   evlendi miii!!! - Sayfa 9 Icon_minitimePerş. Eyl. 20, 2007 3:20 am

ne dio bu şimdi çeviri alabilirmiyik
Gee Soul
Mcrfans User
Gee Soul

Kadın

MesajKonu: Geri: evlendi miii!!!   evlendi miii!!! - Sayfa 9 Icon_minitimePerş. Eyl. 20, 2007 3:23 am

Gerard henüz portland'a taşınmayacağını söylemiş.
bu röportajda da the umbrella academy'den fln bahsetmişler.
punkmaster
Mcrfans User
punkmaster

Kadın

MesajKonu: Geri: evlendi miii!!!   evlendi miii!!! - Sayfa 9 Icon_minitimeÇarş. Ekim 03, 2007 6:14 am

hay allah kalbimize indircek SadSadSadSadSadSad

evlendi miii!!!
9 sayfadaki 10 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki
 Similar topics
-
» gerard evlendi