Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

cumhur başkanı olsaydım...

+16
emo_zuzu
black_girl
_shule_
__helena__
begum<3 frank
silan_mcr
gothic_mcr
eZzzGi
Gee Soul
mcr
gerardrakulaemine
black_gw
ireMikey
missing.spirit
kizil_melek
zeycan
20 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
zeycan
Mcrfans User
zeycan

Kadın
Nerden ? : :(:(:(:BURSA:):):)

cumhur başkanı olsaydım... Empty
MesajKonu: cumhur başkanı olsaydım...   cumhur başkanı olsaydım... Icon_minitimePtsi Ağus. 27, 2007 1:50 am

konumuz cumhur başkanı olmamız mesela bn cumhur başkanı olsaydım okullardaki kitapları kaldırırdım
kizil_melek
Mcrfans User
kizil_melek

MesajKonu: Geri: cumhur başkanı olsaydım...   cumhur başkanı olsaydım... Icon_minitimePtsi Ağus. 27, 2007 2:54 am

ben cumhur başkanı olsaydım ab elçilerini tekmeyle kovdurturdum
missing.spirit
Mcrfans User
missing.spirit

Kadın
Nerden ? : Gerard'ımla gesioss

MesajKonu: Geri: cumhur başkanı olsaydım...   cumhur başkanı olsaydım... Icon_minitimePtsi Ağus. 27, 2007 2:57 am

cumburbaşkanı olsaydm 23 nisanda hiç bi çocuu makam koltuna oturtmasdm şımarıyos çnk
kizil_melek
Mcrfans User
kizil_melek

MesajKonu: Geri: cumhur başkanı olsaydım...   cumhur başkanı olsaydım... Icon_minitimePtsi Ağus. 27, 2007 2:58 am

missing.spirit demiş ki:
cumburbaşkanı olsaydm 23 nisanda hiç bi çocuu makam koltuna oturtmasdm şımarıyos çnk

nihahahaha bende gelir senin kucagına otururdum
ireMikey
Mcrfans User
ireMikey

Nerden ? : İzmir'im...En büyük sevgilim...

MesajKonu: Geri: cumhur başkanı olsaydım...   cumhur başkanı olsaydım... Icon_minitimePtsi Ağus. 27, 2007 3:00 am

bnde ybancı grupları trkiee gtrtmek icn bi festival ypardm yaş snırı da yokh abuuuuuuuwww ne güsel fllaa
missing.spirit
Mcrfans User
missing.spirit

Kadın

MesajKonu: Geri: cumhur başkanı olsaydım...   cumhur başkanı olsaydım... Icon_minitimePtsi Ağus. 27, 2007 3:00 am

oyss gel taşıyamam seni yaaa cumhurhurbaşkanı olsaydım 15 yaşından sora reşit olurduk
black_gw
Mcrfans User
black_gw

Kadın
Nerden ? : istanbul

MesajKonu: Geri: cumhur başkanı olsaydım...   cumhur başkanı olsaydım... Icon_minitimePtsi Ağus. 27, 2007 3:01 am

cumhurbaşkanı olsaydım yan gelir yatar maaşımı almaya bakardım bütün işleri başkalarına yüklerdim. Bitek heralde türkiyenin iice irana benzemeye başlaması konusunda bşiler yapardım. abdullah gül tayyip erdoan vb. lerine "ANANIZI ALIN DA GİDİN" derdim "HÜKÜMET YAN GELİP YATMA YERİ DİİLDİR" die baarırdım..
kizil_melek
Mcrfans User
kizil_melek

MesajKonu: Geri: cumhur başkanı olsaydım...   cumhur başkanı olsaydım... Icon_minitimePtsi Ağus. 27, 2007 3:02 am

black_gw demiş ki:
cumhurbaşkanı olsaydım yan gelir yatar maaşımı almaya bakardım bütün işleri başkalarına yüklerdim. Bitek heralde türkiyenin iice irana benzemeye başlaması konusunda bşiler yapardım. abdullah gül tayyip erdoan vb. lerine "ANANIZI ALIN DA GİDİN" derdim "HÜKÜMET YAN GELİP YATMA YERİ DİİLDİR" die baarırdım..

nihahaha baarıyon ama sende yan gelip yatarım dion nasıl olcak o?
missing.spirit
Mcrfans User
missing.spirit

Kadın

MesajKonu: Geri: cumhur başkanı olsaydım...   cumhur başkanı olsaydım... Icon_minitimePtsi Ağus. 27, 2007 3:08 am

cumhurbaşkanı olsaydm seçilin ailesine buraya zorunlu göç yapardm
black_gw
Mcrfans User
black_gw

Kadın

MesajKonu: Geri: cumhur başkanı olsaydım...   cumhur başkanı olsaydım... Icon_minitimePtsi Ağus. 27, 2007 3:10 am

kizil_melek demiş ki:
black_gw demiş ki:

nihahaha baarıyon ama sende yan gelip yatarım dion nasıl olcak o?

eeemm güzel noktaya parmak bastıınn.. bu konuda bugün bi basın açıklamasında bulunacağım katılınız..
kizil_melek
Mcrfans User
kizil_melek

MesajKonu: Geri: cumhur başkanı olsaydım...   cumhur başkanı olsaydım... Icon_minitimePtsi Ağus. 27, 2007 3:23 am

missing.spirit demiş ki:
cumhurbaşkanı olsaydm seçilin ailesine buraya zorunlu göç yapardm

ben olsaydım püreni buraya getirirdim. kızım boşver yf balıkesirde napcas ank daha güsel
missing.spirit
Mcrfans User
missing.spirit

Kadın

MesajKonu: Geri: cumhur başkanı olsaydım...   cumhur başkanı olsaydım... Icon_minitimePtsi Ağus. 27, 2007 3:25 am

hhh ben yaşıyom ya burda ya bi dakka cumhurbaşkanı zati ank da nihaha
gerardrakulaemine
Mcrfans User
gerardrakulaemine

Kadın
Nerden ? : jjkl

MesajKonu: Geri: cumhur başkanı olsaydım...   cumhur başkanı olsaydım... Icon_minitimePtsi Ağus. 27, 2007 3:27 am

cumhur başkanı olsaydım punk, indie, gothic rock sanat okulları kuraradım hocalar da yabancı olurdu(ilk ben kuruyom bu arada)Türk şarkıcılar artık gzl rock yapabilsinler die
black_gw
Mcrfans User
black_gw

Kadın

MesajKonu: Geri: cumhur başkanı olsaydım...   cumhur başkanı olsaydım... Icon_minitimePtsi Ağus. 27, 2007 3:29 am

ha bi de cumhurbaşkanı olsam mcr ile bi görüşme ayarladım (eeeh gerard olcak bu türkienin hali??) (konser wermezlerse şiddete başwururdum) ooh Smile
mcr
Mcrfans User
mcr

Kadın
Nerden ? : suomi/espoo

MesajKonu: Geri: cumhur başkanı olsaydım...   cumhur başkanı olsaydım... Icon_minitimePtsi Ağus. 27, 2007 3:31 am

black_gw demiş ki:
ha bi de cumhurbaşkanı olsam mcr ile bi görüşme ayarladım (eeeh gerard olcak bu türkienin hali??) (konser wermezlerse şiddete başwururdum) ooh Smile

+1
mcr
Mcrfans User
mcr

Kadın
Nerden ? : suomi/espoo

MesajKonu: Geri: cumhur başkanı olsaydım...   cumhur başkanı olsaydım... Icon_minitimePtsi Ağus. 27, 2007 3:43 am

black_gw demiş ki:

+1
ireMikey
Mcrfans User
ireMikey

MesajKonu: Geri: cumhur başkanı olsaydım...   cumhur başkanı olsaydım... Icon_minitimePtsi Ağus. 27, 2007 3:44 am

ooooo spr yhaaa
black_gw
Mcrfans User
black_gw

Kadın

MesajKonu: Geri: cumhur başkanı olsaydım...   cumhur başkanı olsaydım... Icon_minitimePtsi Ağus. 27, 2007 3:49 am

eet beni seçiinn!!! zuhaha mcr ın herbirine birer malikane alp sonsuza dek türkiede yaşamalarını saağlardım (silah dayatrdm)!! hergün konser werdirtim sen de istanbul ben diim muş yani!! oylar aslıyaaa!!! Smile uçtum biraz
ireMikey
Mcrfans User
ireMikey

MesajKonu: Geri: cumhur başkanı olsaydım...   cumhur başkanı olsaydım... Icon_minitimePtsi Ağus. 27, 2007 3:50 am

izmirde daa cok olrsa alırsn oyumu;)
gerardrakulaemine
Mcrfans User
gerardrakulaemine

Kadın
Nerden ? : jjkl

MesajKonu: Geri: cumhur başkanı olsaydım...   cumhur başkanı olsaydım... Icon_minitimePtsi Ağus. 27, 2007 3:53 am

cmhr başaknı olsydm okullarda istediini giyme yasası, istediin zaman gitme istediiin zaman gitmeme yasası ve liseyi bitirince iş bulabilme şeysileri koyardım
Gee Soul
Mcrfans User
Gee Soul

Kadın
Nerden ? : barcelona

MesajKonu: Geri: cumhur başkanı olsaydım...   cumhur başkanı olsaydım... Icon_minitimePtsi Ağus. 27, 2007 7:42 am

Lisedeki bölümleri kaldırırdım. Herkes istediği dersleri seçeceği mesleğe göre okurdu. Lisedeki formaları düzeltirdim [bizimki iğrençti de.] İstanbul'da ne varsa aynılarını İzmir'e getirirdim Very Happy GS'nin yeni yapılacak stadını İzmir'e yaptırırdım zuhahahha lol!
Ha bi de, en önemlisi, AB'den sonsuza dek vazgeçerdim Razz
zeycan
Mcrfans User
zeycan

Kadın
Nerden ? : :(:(:(:BURSA:):):)

MesajKonu: Geri: cumhur başkanı olsaydım...   cumhur başkanı olsaydım... Icon_minitimePtsi Ağus. 27, 2007 8:29 am

bn cumhur başkanı olsaydım üniversitedeki harç paralarını kaldırırdım
eZzzGi
Mcrfans User
eZzzGi

Nerden ? : Afrika Kabileleri

MesajKonu: Geri: cumhur başkanı olsaydım...   cumhur başkanı olsaydım... Icon_minitimePtsi Ağus. 27, 2007 11:51 am

ben cumhurbaskanı değilde genelkurmay baskanı olmak istiyorum....genelkurmay baskanı olsaydım en alasından darbe yapar abdullahı köşkten kovar meclisi dağıtır kapı gibi bir anayasa yapar güzel bir cumhurbaskanını koltuğa otuttururdum...
ahh ahh nerdeee...
Gee Soul
Mcrfans User
Gee Soul

Kadın
Nerden ? : barcelona

MesajKonu: Geri: cumhur başkanı olsaydım...   cumhur başkanı olsaydım... Icon_minitimePtsi Ağus. 27, 2007 11:56 am

woooo ezgi süpersin I love you bunları yapabilsen keşke sonuna kadar arkanda olurdum Wink
eZzzGi
Mcrfans User
eZzzGi

Nerden ? : Afrika Kabileleri

MesajKonu: Geri: cumhur başkanı olsaydım...   cumhur başkanı olsaydım... Icon_minitimePtsi Ağus. 27, 2007 11:58 am

simdiden destekçim var..=)

cumhur başkanı olsaydım...
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki