Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

SPANZK!!!

+41
hEr-InFeRnAl-MaJeStY
gee_mcr
mcr-yagmur!!
MCRSavedMyLife
Gee Soul
missing.spirit
Alexisonfire
_shule_
MiSsinG...
MCR()
bambuu
schwarzchenn
Xx_asigençlik_xX
# xx_EmiLy_xx
eLLie
PEYTON
darkjean
eZzzGi
Poison Romance
mcrgw
missblackparade
wampirella_gerard
silan_mcr
hawa
sue_way
gothic_mcr
thaly_gerard
frank_love
jackass_girl
valeria
kizil_melek
gerardrakulaemine
x attitude
all my love GeRArd
electra_
pınarr
Lita_hardyz
Ilgın
Porfiria
violet_punk
bella muerte
45 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
YazarMesaj
valeria
Mcrfans User
valeria

Kadın

SPANZK!!! - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: SPANZK!!!   SPANZK!!! - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Tem. 03, 2007 11:01 am

bencede Suspect o zaman frankda g*y olrduki nişanlı sonucta sacma gay denmesi Exclamation Suspect
violet_punk
Mcrfans User
violet_punk

Kadın

MesajKonu: Geri: SPANZK!!!   SPANZK!!! - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Tem. 03, 2007 11:11 am

bella muerte demiş ki:
violet_punk demiş ki:
Jineps demiş ki:
MCR4EVER demiş ki:
bence gerard evlensin yazık...frankle yapışmasından iyidir Very Happy
bencede .. Very Happy
son resimde frank gerard ı vakumluyo snki .. Suspect
hyr evlenmesin olmaaaz daha yeni kurtulduk durun ya Very Happy evet hep frank yapısooo sinir oluyorum!

herşey karşılıklıdır. gerard yapmio sanki, bertlede yapiolardi ama bunun gaylikle uzaktan yakından alakası yok kimse böyle şeyler düşünmesin.
iyide o kelimeyi gerarda ben demedimki başkaları dio..böyle resimler olmasa keske bazı insanlarda yanlıs düsünmese keske diyorum..
violet_punk
Mcrfans User
violet_punk

Kadın

MesajKonu: Geri: SPANZK!!!   SPANZK!!! - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Tem. 03, 2007 11:13 am

bertle olanlarıda biliyorum..ama ben şimdi bu resimlerden bahsediyorum frank yapışmış orda hep.bu sadece..
jackass_girl
McrFans Moderatör
jackass_girl

Kadın
Nerden ? : FraNkim nerde ben orda(N.J)

MesajKonu: Geri: SPANZK!!!   SPANZK!!! - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Tem. 03, 2007 1:50 pm

bn yokum ya hmn suç frankime atılmış tongue (bu arada resmleri göreli çok oluo Very Happy bnce ati sn brz geride klmşsn Very Happy )
frankiim yapışkandıır bnnm gibii What a Face ne diosnz yaa onlarr ck samimi dostlarr kardeş sayılılar innnanmıorm frankten mi kısanıosnz geeyi cık cık hiç yakıştıramadm Very Happy (gee nin yernde kşke bn olsamda bnaa ypışsaa frankim Razz hatta yapışmkla kalmasa Embarassed nese sapıttım Very Happy )
frank_love
Mcrfans User
frank_love

MesajKonu: Geri: SPANZK!!!   SPANZK!!! - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Tem. 04, 2007 12:41 am

evet yaa siz de hep suçu franke atıonuz ne alakası varr affraid
thaly_gerard
Mcrfans User
thaly_gerard

Kadın
Nerden ? : bye

MesajKonu: Geri: SPANZK!!!   SPANZK!!! - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Tem. 04, 2007 1:09 am

Ama keşke böyle bir şey yapmasalar bizim açımızdan bir sorun fazla yok ama başkaları yanlış yorumluyor saçma sapan youtube ye videolar yapıyolar.Bu camiada öyle herkese ilk önce böle diyorlar.İlla gerard ın bir kızla çok samimi pozlarımı olması lazım.Bir yerde geenin sevdiği insanları böyle öptüğünü duymuştur.Sonuçta Frank in hayatında Jamia var ve onu seviyor gee ile yedikleri içtikleri ayrı gitmio hepsi bu.Tabi bu tip hareketleri onaylamıyorum.Fakat Aşkım Gee ye güveniyorum sonuna kadar o neyi doğru yapabileceği bilecek yaşta.Kendinizi korkutmayın.Öyle olsaydı gee böyle bir şeyi açıklamaktan da asla çekinmezdi.
violet_punk
Mcrfans User
violet_punk

Kadın

MesajKonu: Geri: SPANZK!!!   SPANZK!!! - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Tem. 04, 2007 1:46 am

thaly_gerard demiş ki:
Ama keşke böyle bir şey yapmasalar bizim açımızdan bir sorun fazla yok ama başkaları yanlış yorumluyor saçma sapan youtube ye videolar yapıyolar.Bu camiada öyle herkese ilk önce böle diyorlar.İlla gerard ın bir kızla çok samimi pozlarımı olması lazım.Bir yerde geenin sevdiği insanları böyle öptüğünü duymuştur.Sonuçta Frank in hayatında Jamia var ve onu seviyor gee ile yedikleri içtikleri ayrı gitmio hepsi bu.Tabi bu tip hareketleri onaylamıyorum.Fakat Aşkım Gee ye güveniyorum sonuna kadar o neyi doğru yapabileceği bilecek yaşta.Kendinizi korkutmayın.Öyle olsaydı gee böyle bir şeyi açıklamaktan da asla çekinmezdi.
işte anlatmak istedigim buydu..baskaları yanlıs yorumluyo ..
bella muerte
Mcrfans User
bella muerte

Erkek
Nerden ? : Istanbul

MesajKonu: Geri: SPANZK!!!   SPANZK!!! - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Tem. 04, 2007 1:47 am

jackass_girl demiş ki:
bn yokum ya hmn suç frankime atılmış tongue (bu arada resmleri göreli çok oluo Very Happy bnce ati sn brz geride klmşsn Very Happy )
frankiim yapışkandıır bnnm gibii What a Face ne diosnz yaa onlarr ck samimi dostlarr kardeş sayılılar innnanmıorm frankten mi kısanıosnz geeyi cık cık hiç yakıştıramadm Very Happy (gee nin yernde kşke bn olsamda bnaa ypışsaa frankim Razz hatta yapışmkla kalmasa Embarassed nese sapıttım Very Happy )

valla sınavlardan olup bitenden habersiz kaldım çiğdem Smile ayrıca ciğdem haklı onların ilişkisine kardeş gözüyle bakın yada onun gibi bişi.
onlara kim nederse desin siz gerceği bildiğiniz sürece sorun yok. hem onu yapmasalar doğal olamazlar, kendileri gibi davranamazlar. ne onlar böle şeyleri takcak kisiler nede o yorumları yapanlar bunu anlayacak kapasitedeler (salak gözlüklü çirkin erkekler Very Happy )
all my love GeRArd
Mcrfans User
all my love GeRArd

Kadın
Nerden ? : gerardla film izliozzz:D

MesajKonu: Geri: SPANZK!!!   SPANZK!!! - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Tem. 04, 2007 3:27 am

violet_punk demiş ki:
Jineps demiş ki:
MCR4EVER demiş ki:
bence gerard evlensin yazık...frankle yapışmasından iyidir Very Happy
bencede .. Very Happy
son resimde frank gerard ı vakumluyo snki .. Suspect
hyr evlenmesin olmaaaz daha yeni kurtulduk durun ya Very Happy evet hep frank yapısooo sinir oluyorum!

evet noluoo yaaa daha yeni kurtuldukk!!
gothic_mcr
Mcrfans User
gothic_mcr

Kadın
Nerden ? : transilvanya=D

MesajKonu: Geri: SPANZK!!!   SPANZK!!! - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Tem. 04, 2007 3:46 am

SPANZK!!! - Sayfa 2 Aaaaaaaafgiq6
Lita_hardyz
Mcrfans User
Lita_hardyz

Kadın
Nerden ? : -adalya-:P

MesajKonu: Geri: SPANZK!!!   SPANZK!!! - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Tem. 04, 2007 3:56 am

yapışık ikizler Very Happy
jackass_girl
McrFans Moderatör
jackass_girl

Kadın

MesajKonu: Geri: SPANZK!!!   SPANZK!!! - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Tem. 04, 2007 4:39 pm

iremiim o resim photoshopmuş Very Happy
jackass_girl
McrFans Moderatör
jackass_girl

Kadın

MesajKonu: Geri: SPANZK!!!   SPANZK!!! - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Tem. 04, 2007 4:40 pm

bella muerte demiş ki:
jackass_girl demiş ki:

valla sınavlardan olup bitenden habersiz kaldım çiğdem Smile ayrıca ciğdem haklı onların ilişkisine kardeş gözüyle bakın yada onun gibi bişi.
onlara kim nederse desin siz gerceği bildiğiniz sürece sorun yok. hem onu yapmasalar doğal olamazlar, kendileri gibi davranamazlar. ne onlar böle şeyleri takcak kisiler nede o yorumları yapanlar bunu anlayacak kapasitedeler (salak gözlüklü çirkin erkekler Very Happy )
söbüm dogru dio valla Razz
sue_way
Mcrfans User
sue_way

Kadın
Nerden ? : gerard ın yanı

MesajKonu: Geri: SPANZK!!!   SPANZK!!! - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Tem. 05, 2007 2:12 pm

uzun zamandır açmıodum siteyi ama resimler görünmüo manyak olcam çıkmıo bidaa koyun lütfen walla çıkmıo ölcem meraktan bidaa bidaa Very Happy
bella muerte
Mcrfans User
bella muerte

Erkek

MesajKonu: Geri: SPANZK!!!   SPANZK!!! - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Tem. 05, 2007 3:02 pm

SPANZK!!! - Sayfa 2 Mychemicalromance--large-msg-118363971468
jackass_girl
McrFans Moderatör
jackass_girl

Kadın

MesajKonu: Geri: SPANZK!!!   SPANZK!!! - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Tem. 05, 2007 3:03 pm

I m not okay Arrow TRUST ME Very Happy
bella muerte
Mcrfans User
bella muerte

Erkek

MesajKonu: Geri: SPANZK!!!   SPANZK!!! - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Tem. 05, 2007 3:53 pm

SPANZK!!! - Sayfa 2 Ferard2
SPANZK!!! - Sayfa 2 Frerard1
x attitude
McrFans Moderatör
x attitude

Kadın

MesajKonu: Geri: SPANZK!!!   SPANZK!!! - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Tem. 05, 2007 3:54 pm

öhh Shocked ..sonncusu iğrenç ya.. Suspect
violet_punk
Mcrfans User
violet_punk

Kadın

MesajKonu: Geri: SPANZK!!!   SPANZK!!! - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Tem. 05, 2007 3:57 pm

affraid yapmasınlar böyle şeyler ya bencede 1de bise yokta 2inci..:/
hawa
Mcrfans User
hawa

Kadın
Nerden ? : ölebilicem herhangi bi yer

MesajKonu: Geri: SPANZK!!!   SPANZK!!! - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Tem. 06, 2007 3:18 am

ya ewet bu hareketleri yüzünden hep g*y dedirtiolar kendilerine yapmasınlar bencede Embarassed
silan_mcr
Mcrfans User
silan_mcr

Kadın
Nerden ? : mezar:D

MesajKonu: Geri: SPANZK!!!   SPANZK!!! - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Tem. 06, 2007 3:23 am

aa frankk ilerde öldüreceklerimm listesine girmek üzeresinnn Mad Exclamation Exclamation
http://rocklife.megabb.com
gothic_mcr
Mcrfans User
gothic_mcr

Kadın
Nerden ? : transilvanya=D

MesajKonu: Geri: SPANZK!!!   SPANZK!!! - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Tem. 06, 2007 3:24 am

jackass_girl demiş ki:
iremiim o resim photoshopmuş Very Happy

biliom yafrım Very Happy
wampirella_gerard
Mcrfans User
wampirella_gerard

MesajKonu: Geri: SPANZK!!!   SPANZK!!! - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Tem. 06, 2007 3:55 am

yhaa frank in yerinde olmak için neler vermezdimm benide öp gerard Razz
keşke bi günlüüne frank olsaydım Very Happy Very Happy
thaly_gerard
Mcrfans User
thaly_gerard

Kadın
Nerden ? : bye

MesajKonu: Geri: SPANZK!!!   SPANZK!!! - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Tem. 06, 2007 4:36 am

Yorum yok Vurkendini Vurkendini :aaa :aaa :aaa confused
missblackparade
Mcrfans User
missblackparade

Kadın

MesajKonu: Geri: SPANZK!!!   SPANZK!!! - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Tem. 06, 2007 5:51 am

nastaki resimler gorunmuyo ya ufff...
http://www.buzznet.com/mcrluv3r

SPANZK!!!
2 sayfadaki 6 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki