Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

!!!T-SHİRT BULDUM!!!

+30
gerardbenim
gee_mcr
bsraa
!sezen!
___M_c_R___
Dilara&Gerard
mcrgw
Alltuq
MCR-EzG!
Seray
bambuu
darkjean
Poison Romance
Gee Soul
sue_way
electra_
hawa
wampirella_gerard
Fall Awake
ireMikey
missblackparade
jackass_girl
missing.spirit
pedantic
valeria
mcr_sezen
x attitude
kizil_melek
__MCR__
all my love GeRArd
34 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki
YazarMesaj
all my love GeRArd
Mcrfans User
all my love GeRArd

Kadın
Nerden ? : gerardla film izliozzz:D

!!!T-SHİRT BULDUM!!! Empty
MesajKonu: !!!T-SHİRT BULDUM!!!   !!!T-SHİRT BULDUM!!! Icon_minitimePtsi Tem. 02, 2007 4:55 am

ANKARADAKİLERRRRR
T-SHİRT BULDUM
ADRESSS:Kızılay-karanfil sokak-limon bazaar-girin sonlara doğru sol tarafta mavi ışıklı tamamen siyah t-shirtlerin olduğu bi kısım var oraya gidin mcr t-shirtü deyinnnn.2 tip var bn hemen aldımmm:D

çok mutluuummm lol! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Cool Laughing Exclamation Wink Razz
__MCR__
Mcrfans User
__MCR__

Kadın

MesajKonu: Geri: !!!T-SHİRT BULDUM!!!   !!!T-SHİRT BULDUM!!! Icon_minitimePtsi Tem. 02, 2007 5:00 am

anaa bnde aynı yerden aldm bi başlık daha vardı t shirt hakkında orda ankaralı bi kıs söylemişti bu yeri, bnde ordan biliorum Very Happy karanfil sokak circop fuarındada vr Very Happy

En son tarafından Ptsi Tem. 02, 2007 5:04 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
kizil_melek
Mcrfans User
kizil_melek

MesajKonu: Geri: !!!T-SHİRT BULDUM!!!   !!!T-SHİRT BULDUM!!! Icon_minitimePtsi Tem. 02, 2007 5:03 am

iki tip mi?ben sadece birini gördüm böle silahlı falan 5 i ama yüsleri belli degil dieri nasıl resim varsa koyarsın mı?
__MCR__
Mcrfans User
__MCR__

Kadın

MesajKonu: Geri: !!!T-SHİRT BULDUM!!!   !!!T-SHİRT BULDUM!!! Icon_minitimePtsi Tem. 02, 2007 5:05 am

kizil_melek söylemişti yerini valla grçekten çk çk saol Very Happy
kizil_melek
Mcrfans User
kizil_melek

MesajKonu: Geri: !!!T-SHİRT BULDUM!!!   !!!T-SHİRT BULDUM!!! Icon_minitimePtsi Tem. 02, 2007 5:21 am

ya ben işte ya istediginis varsa yaptırabilirisde pürenciimle yaptırcas birlikte yaptırırsak hem indirirmde yaptırırıs ne dersinis????
__MCR__
Mcrfans User
__MCR__

Kadın

MesajKonu: Geri: !!!T-SHİRT BULDUM!!!   !!!T-SHİRT BULDUM!!! Icon_minitimePtsi Tem. 02, 2007 5:28 am

çk saol ama bn zatn 2 sini de aldm snin sayende Smile tkrr bşka yaptırmama grk yk Very Happy
x attitude
McrFans Moderatör
x attitude

Kadın

MesajKonu: Geri: !!!T-SHİRT BULDUM!!!   !!!T-SHİRT BULDUM!!! Icon_minitimePtsi Tem. 02, 2007 5:31 am

t-shirtlerle ilgili bi başlık dha vardı orayada yazablrdin neyse.. Rolling Eyes
https://mcrfans.yetkin-forum.com/Geri-Donuum-Kutusu-c6/Cop-Kutusu-f24/MCR-T-Shirt-u-t853-0.htm
mcr_sezen
Mcrfans User
mcr_sezen

Kadın
Nerden ? : gerard nerde sezen orda I love you gerard

MesajKonu: Geri: !!!T-SHİRT BULDUM!!!   !!!T-SHİRT BULDUM!!! Icon_minitimePtsi Tem. 02, 2007 5:34 am

yaaaa ankarada olamayanlar napcak Sad Sad Sad
kizil_melek
Mcrfans User
kizil_melek

MesajKonu: Geri: !!!T-SHİRT BULDUM!!!   !!!T-SHİRT BULDUM!!! Icon_minitimePtsi Tem. 02, 2007 5:41 am

sezen nerde yaşıyosun istersen sana yaptırıp gönderebilirim?????
mcr_sezen
Mcrfans User
mcr_sezen

Kadın
Nerden ? : gerard nerde sezen orda I love you gerard

MesajKonu: Geri: !!!T-SHİRT BULDUM!!!   !!!T-SHİRT BULDUM!!! Icon_minitimePtsi Tem. 02, 2007 5:43 am

ıspartadayım burda pek öyle şeyler bulunmuyo Sad
gerçekten yollarmısın nekadardı fiyatı yaaaw biliyonmu
valeria
Mcrfans User
valeria

Kadın

MesajKonu: Geri: !!!T-SHİRT BULDUM!!!   !!!T-SHİRT BULDUM!!! Icon_minitimePtsi Tem. 02, 2007 3:06 pm

ya ne sanslısınz antalyada yok hiç Sad istanbulda yer bilenler varsa sölesin ya gidicem bi kac günlüüüne istanbula
pedantic
Mcrfans User
pedantic

Kadın
Nerden ? : antalya

MesajKonu: Geri: !!!T-SHİRT BULDUM!!!   !!!T-SHİRT BULDUM!!! Icon_minitimePtsi Tem. 02, 2007 5:10 pm

valeria demiş ki:
ya ne sanslısınz antalyada yok hiç Sad istanbulda yer bilenler varsa sölesin ya gidicem bi kac günlüüüne istanbula

antalyada opsta vardı ama bitti hatta sonuncuyu da çiğdemcimm kaptı Very Happy ama bi kere geldiyse yine gelirrrrr bi araştır çevreyi derim ben
valeria
Mcrfans User
valeria

Kadın

MesajKonu: Geri: !!!T-SHİRT BULDUM!!!   !!!T-SHİRT BULDUM!!! Icon_minitimePtsi Tem. 02, 2007 6:09 pm

pedantic demiş ki:
valeria demiş ki:

antalyada opsta vardı ama bitti hatta sonuncuyu da çiğdemcimm kaptı Very Happy ama bi kere geldiyse yine gelirrrrr bi araştır çevreyi derim ben
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee varmıydııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı yarın hemen gidiorum oops'aaa allahm ölcem kahretsn yaaa Vurkendini Vurkendini Vurkendini Vurkendini Vurkendini Vurkendini nolur olmalı almalıyımmmmm Sad ama hangsndeki ya konyaltındakindemi yoksa 2000 binasındakimi Question
pedantic
Mcrfans User
pedantic

Kadın
Nerden ? : antalya

MesajKonu: Geri: !!!T-SHİRT BULDUM!!!   !!!T-SHİRT BULDUM!!! Icon_minitimePtsi Tem. 02, 2007 7:19 pm

onu ben de bilmiyorumm bi çocukta gördüm tişörtü nerden aldın dedim oopstan dedi sen onu bi çiğdeme sor bence o bilirrr Very Happy
valeria
Mcrfans User
valeria

Kadın

MesajKonu: Geri: !!!T-SHİRT BULDUM!!!   !!!T-SHİRT BULDUM!!! Icon_minitimePtsi Tem. 02, 2007 7:50 pm

ya bn niye hiç bulamıorum ya Sad yarın oopsa gitmem gerekcek heryeri gezzip alıcam mutlaka bulucam allahm ölcem yaa Sad
valeria
Mcrfans User
valeria

Kadın

MesajKonu: Geri: !!!T-SHİRT BULDUM!!!   !!!T-SHİRT BULDUM!!! Icon_minitimePtsi Tem. 02, 2007 7:52 pm

niahahahaaaaaa arkdsları kandırdım bile oly be oopsa gidiorum alllam nolur olsun nolur Sad
missing.spirit
Mcrfans User
missing.spirit

Kadın
Nerden ? : Gerard'ımla gesioss

MesajKonu: Geri: !!!T-SHİRT BULDUM!!!   !!!T-SHİRT BULDUM!!! Icon_minitimeSalı Tem. 03, 2007 7:15 am

kizil_melek demiş ki:
ya ben işte ya istediginis varsa yaptırabilirisde pürenciimle yaptırcas birlikte yaptırırsak hem indirirmde yaptırırıs ne dersinis????

ewt cnm yaptırcas dimi baaneciğim
kizil_melek
Mcrfans User
kizil_melek

MesajKonu: Geri: !!!T-SHİRT BULDUM!!!   !!!T-SHİRT BULDUM!!! Icon_minitimeSalı Tem. 03, 2007 9:45 am

tabi teyze yaptırcas bu arada girersen die diom rozetleri sordum tane saysına göreymiş 2 tane yaptırırsam 3,5 oluo kravatıda sordum basıyolarmış 10 da ona dedilerde t_shirtün arkasındaki yasıyı sormayı unuttum Vurkendini
jackass_girl
McrFans Moderatör
jackass_girl

Kadın
Nerden ? : FraNkim nerde ben orda(N.J)

MesajKonu: Geri: !!!T-SHİRT BULDUM!!!   !!!T-SHİRT BULDUM!!! Icon_minitimeSalı Tem. 03, 2007 1:55 pm

valeria demiş ki:
niahahahaaaaaa arkdsları kandırdım bile oly be oopsa gidiorum alllam nolur olsun nolur Sad
cnm sonuncuyu bn aldm cheers amerikadan 2 tane gertmşler ve 1ii bnm oldu nihahaa cheers
boşuna gtme başka yerde yok ve oopsa da 2 hafta snra gelcekmiş ama bnmkinden diil yenileriii Very Happy onlarıda allcamm Razz şaka şaka sizede bırakırm Razz gelddiinde haber veririm bn sze Razz
valeria
Mcrfans User
valeria

Kadın

MesajKonu: Geri: !!!T-SHİRT BULDUM!!!   !!!T-SHİRT BULDUM!!! Icon_minitimeSalı Tem. 03, 2007 2:21 pm

jackass_girl demiş ki:
valeria demiş ki:
cnm sonuncuyu bn aldm cheers amerikadan 2 tane gertmşler ve 1ii bnm oldu nihahaa cheers
boşuna gtme başka yerde yok ve oopsa da 2 hafta snra gelcekmiş ama bnmkinden diil yenileriii Very Happy onlarıda allcamm Razz şaka şaka sizede bırakırm Razz gelddiinde haber veririm bn sze Razz
olsn bn gidiymde ayrttrrm bişler yprm zuahaha Very Happy Very Happy Very Happy
jackass_girl
McrFans Moderatör
jackass_girl

Kadın
Nerden ? : FraNkim nerde ben orda(N.J)

MesajKonu: Geri: !!!T-SHİRT BULDUM!!!   !!!T-SHİRT BULDUM!!! Icon_minitimeSalı Tem. 03, 2007 2:23 pm

Sn blrsn ama bn daha dün gttm nese Rolling Eyes
missblackparade
Mcrfans User
missblackparade

Kadın

MesajKonu: Geri: !!!T-SHİRT BULDUM!!!   !!!T-SHİRT BULDUM!!! Icon_minitimeÇarş. Tem. 04, 2007 5:07 am

Kisim resmini ceksene de gorelim ya millet oyle yapio...!!
http://www.buzznet.com/mcrluv3r
missing.spirit
Mcrfans User
missing.spirit

Kadın
Nerden ? : Gerard'ımla gesioss

MesajKonu: Geri: !!!T-SHİRT BULDUM!!!   !!!T-SHİRT BULDUM!!! Icon_minitimeÇarş. Tem. 04, 2007 5:35 am

kizil_melek demiş ki:
tabi teyze yaptırcas bu arada girersen die diom rozetleri sordum tane saysına göreymiş 2 tane yaptırırsam 3,5 oluo kravatıda sordum basıyolarmış 10 da ona dedilerde t_shirtün arkasındaki yasıyı sormayı unuttum Vurkendini

taam baannem bn msn(baa mail attığın msn)ne yolladım ama belki gelmes fln rozetleri de yasdım oraya taamm mı cnm
ireMikey
Mcrfans User
ireMikey

Nerden ? : İzmir'im...En büyük sevgilim...

MesajKonu: Geri: !!!T-SHİRT BULDUM!!!   !!!T-SHİRT BULDUM!!! Icon_minitimeÇarş. Tem. 04, 2007 5:51 am

yhaa İzmirde yk muuu Sad
valeria
Mcrfans User
valeria

Kadın

MesajKonu: Geri: !!!T-SHİRT BULDUM!!!   !!!T-SHİRT BULDUM!!! Icon_minitimeÇarş. Tem. 04, 2007 6:13 am

oopsa gittim bgn haftya gelicekmiş artk o zamana Rolling Eyes

!!!T-SHİRT BULDUM!!!
1 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki