Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

yaptığınız salaklıklar!!!!utandıınız anlar!!!!

+45
mikey_luver
geboramifa
M'hsky
DanDiq CeSeD xD
kanguv41
:: | aycha | ::
sebo
mcrock_grkm
_RoCk_AnGeL_
ireMikey
(;kikikannibal;)
emolianca
XxHeartbeaTxX.
gerard_way_
masal_perisi
eZzzGi
!sezen!
missblackparade
missing.spirit
mcrgw
gerardrakulaemine
hawa
punky
ema
darkjean
black_gw
Gee Soul
_deaThly_
mrs.way
PEYTON
black_girl
_shule_
eLLie
frank_love
silan_mcr
mcrcrazy
nurdila
!! BaŞaK !!
gothic
FATOSSS
Thurkai
angel_of_darkness
Alexisonfire
müge
__helena__
49 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
YazarMesaj
__helena__
Mcrfans User
__helena__

Kadın
Nerden ? : ist.--ümr.///// irLanda//

yaptığınız salaklıklar!!!!utandıınız anlar!!!! - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: yaptığınız salaklıklar!!!!utandıınız anlar!!!!   yaptığınız salaklıklar!!!!utandıınız anlar!!!! - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 05, 2007 9:31 am

arkadaşım 93lü bi adres almış doum tarihi 93 çnkü bana dediki ''ben bu adresi seneye naapçam yhaa 93lü aldımda''
_deaThly_
Mcrfans User
_deaThly_

Kadın
Nerden ? : cehennem- mama we all go to hell=)

MesajKonu: Geri: yaptığınız salaklıklar!!!!utandıınız anlar!!!!   yaptığınız salaklıklar!!!!utandıınız anlar!!!! - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 05, 2007 12:40 pm

-bi arkımla okulun bahçesinde oturuodk bu sene sonra arkadan çocuklar geldi dışarda sokaktan geçiolardı laf attılar takmadım kalktık yürümeye başladık baktım hala susmuyolar okulun ortasında baırarak küfretmiştim arkamı dönüp allahtan bahçede sadece 2 erkek vardı lise sona giden dönüp baktılar bana böle şaşkın şaşkın tüh

-bizim okulda sınav haftaları oluo farklı sınıflarda okuldaki bütün sınıfları karıolar öle girioruz sınava bn sınıftan kalemkutumu almaa gitmiştim yanımdaki sırada biri vardı farkında diilim ama aklım nerdeyse uzun süre bakmışım çocuğa o da bana baktı sonra bn yine istemdışı önümü döndüm birden ampuller yandı bnde yaşama döndüm Very Happy (bizden bi üst dönemdeki bi çocuktu) ani bi şekilde döndüm bi baktım çocuk şaşırmış bana bakıo sonra yine arkamı dönüp bişi yokmuş gibi sakin sakin yürüyüp gittim allah bilir ne düşünüodm Very Happy
silan_mcr
Mcrfans User
silan_mcr

Kadın
Nerden ? : mezar:D

MesajKonu: Geri: yaptığınız salaklıklar!!!!utandıınız anlar!!!!   yaptığınız salaklıklar!!!!utandıınız anlar!!!! - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 13, 2007 12:33 am

öff yha herkesin rezillikleri çok komik Very Happy yha bnde düşünüorm çok fazla rezilliğim varr Sad Very Happy ohaa bnde daha neler var ama anlatamıorm burda Very Happy Embarassed Suspect
http://rocklife.megabb.com
Gee Soul
Mcrfans User
Gee Soul

Kadın
Nerden ? : barcelona

MesajKonu: Geri: yaptığınız salaklıklar!!!!utandıınız anlar!!!!   yaptığınız salaklıklar!!!!utandıınız anlar!!!! - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 13, 2007 12:48 am

PEYTON demiş ki:
mrs.way demiş ki:
PEYTON demiş ki:
geçen gece uyumak için yattık yataklarımıza kardeşlen..iii gecelr diceme çocuğa hadi görüşürüz demiştim yaa..bütün gece ona gülmekten uyyamamıştık.. lol!

hahayy tıpkısın aynısını geçen gece bende ablama söyledim böle söleyince komik olmuyoda yaşanması lazım Razz bizde gülmekten fena olmuştuk Razz
evet haklısın yaşayınca bi başka ve komik olio Very Happy Razz
ben de bi kez kuzende kalırken "ya saat daha çok küçük niye yatıyoruz ki?" demiştim Shocked yarım saat ona gülmüştük king saat çok küçük Laughing
black_gw
Mcrfans User
black_gw

Kadın
Nerden ? : istanbul

MesajKonu: Geri: yaptığınız salaklıklar!!!!utandıınız anlar!!!!   yaptığınız salaklıklar!!!!utandıınız anlar!!!! - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 13, 2007 3:05 am

bütün tenefüs ingilizce şarkı söledikten sonra matematik dersi başladığında hoca "Çocuklar yani böyle mi demek istiosunuz" dedkten sonra bn "Yeaaah meeeeen!!" bn dumur sınıf yerde hoca şaşkın

çok sinir olduum hocanın arkasında dilciğimi çıkarırken hoca arkasına döner bn de dilini ısırarak tahtayı silen cici çocuk rolüne bürünmüştüm.ç Kurtardım çünkü hocanın fawori örencisiydim.. Salak krı Smile

tv de haber izlerken: "EE NE ÇABUK GELMİŞ BURAYA HABERMENLEER**" kameraman demeye çabalamışım

arklara: ARNIM KAĞRIYO (karnım ağrıyo)

gözümün önünde CANNALAR SAHNELENİYO(sahneler canlanıyo)

ark konuşurken yüzüme tükürdükten sonra hoca sınıftayken iznsiz dışarı çıkıp tuvaletin kapısını kitli görünce yine hocaya aldrmadan tükürüklü kardeşe "LAMACHUUUU(pokemondan esinlenerek)" die baarmak..

daa war gelmio aklıma
silan_mcr
Mcrfans User
silan_mcr

Kadın

MesajKonu: Geri: yaptığınız salaklıklar!!!!utandıınız anlar!!!!   yaptığınız salaklıklar!!!!utandıınız anlar!!!! - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 13, 2007 4:56 am

ohoo bu dil hatalarından bnde çooookk varr Very Happy

bizm okulda hoş bi çocuk vardı Very Happy onu dikizliodm Very Happy merdivenlerden çıkarken ona bakıodm oda bna bakıodu Very Happy o sırada ayağım bi takılıdıı Very Happy merdivene kapaklandım Very Happy çocuk mal mal baktı Very Happy rezil bi olaydı puff Very Happy
__helena__
Mcrfans User
__helena__

Kadın

MesajKonu: Geri: yaptığınız salaklıklar!!!!utandıınız anlar!!!!   yaptığınız salaklıklar!!!!utandıınız anlar!!!! - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 13, 2007 5:12 am

silan_mcr demiş ki:
ohoo bu dil hatalarından bnde çooookk varr Very Happy

bizm okulda hoş bi çocuk vardı Very Happy onu dikizliodm Very Happy merdivenlerden çıkarken ona bakıodm oda bna bakıodu Very Happy o sırada ayağım bi takılıdıı Very Happy merdivene kapaklandım Very Happy çocuk mal mal baktı Very Happy rezil bi olaydı puff Very Happy
uffff en kötü olaylardan biridr bu yhaaaa lol! lol! hoşlandıın çocuun önnde düşmek..... lol! lol!
silan_mcr
Mcrfans User
silan_mcr

Kadın

MesajKonu: Geri: yaptığınız salaklıklar!!!!utandıınız anlar!!!!   yaptığınız salaklıklar!!!!utandıınız anlar!!!! - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 13, 2007 6:09 am

ölcem sandım hemde 2 kez oldu bu ikisindede farklı bi hoşlandıım çocuğun önünde düştüm öff Very Happy
darkjean
Mcrfans User
darkjean

Kadın
Nerden ? : gtee

MesajKonu: Geri: yaptığınız salaklıklar!!!!utandıınız anlar!!!!   yaptığınız salaklıklar!!!!utandıınız anlar!!!! - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 14, 2007 5:05 am

arkadaşıma bi anımı anlatıyordum işte küçkken kahkülümü kesmiştim besmele kahkülü gibi olmuştu demiştim demek istediğim şey besleme Very Happy

hoşlandıım çocuk arkimdi koridorda karşılaşmıştık yer kalmadığı için çocuğa omuz atıp geçmek zorunda kalmıştım

annem hadi çık artık bilgisayardan demişti ben de arkadaşıma geliyorum anneme görüşürüz demiştim

annem görgüsüzce elalemin yatını dikizlemektedir bnde görgüsüz müsün demiştim utanmıştımorda annem yüzünden

türkçe sınavıydı toplu sınav yapılıodu bize de türkçecimiz girmişti sonra adam arkasını döndü ben kopya çekcektim adam aha diye bir bağırdı gördüm dedi nasıl yerin dibine girdim ama ağlıcaktım

çantamdan sesler geliyordu sınavda sonra hoca falan bakınmaya başladı elimi çantama attım gizlice bi baktım mp3 ü kapamayı unutmuşum rezillik iyiyki kimse görmedi

bir heresinde vi ay pi ye vip demiştim ama napıyım türkçesi öle
Gee Soul
Mcrfans User
Gee Soul

Kadın
Nerden ? : barcelona

MesajKonu: Geri: yaptığınız salaklıklar!!!!utandıınız anlar!!!!   yaptığınız salaklıklar!!!!utandıınız anlar!!!! - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 14, 2007 5:06 am

besmele süpermiş Very Happy Very Happy
black_gw
Mcrfans User
black_gw

Kadın

MesajKonu: Geri: yaptığınız salaklıklar!!!!utandıınız anlar!!!!   yaptığınız salaklıklar!!!!utandıınız anlar!!!! - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 14, 2007 1:28 pm

sewgililer gününde cep telefonunun kendi alarmı wardı bi de babamın doom günüydü bi de bi arkın 3 kere derste çaldı telefon. alarmlar btnce aklıma geldi bataryasını çıkarmak:D
_deaThly_
Mcrfans User
_deaThly_

Kadın

MesajKonu: Geri: yaptığınız salaklıklar!!!!utandıınız anlar!!!!   yaptığınız salaklıklar!!!!utandıınız anlar!!!! - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 14, 2007 1:39 pm

annem hadi çık artık bilgisayardan demişti ben de arkadaşıma geliyorum anneme görüşürüz demiştim
bu çok güselmş Smile
ema
Mcrfans User
ema

Kadın

MesajKonu: Geri: yaptığınız salaklıklar!!!!utandıınız anlar!!!!   yaptığınız salaklıklar!!!!utandıınız anlar!!!! - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 14, 2007 2:01 pm

_deaThly_ demiş ki:
bu çok güselmş Smile
bende benserni sölemştm ama sorun su ki ben istanbulda arkadas denizli de Very Happy
black_gw
Mcrfans User
black_gw

Kadın

MesajKonu: Geri: yaptığınız salaklıklar!!!!utandıınız anlar!!!!   yaptığınız salaklıklar!!!!utandıınız anlar!!!! - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 15, 2007 1:54 am

ingilizce dersinde bi bölümü hoca bana okutturuodu. sınıfta acaip gürültü wardı bnm üstüme düştü ya tam ben diodum ki: "they don't like lessons except P.E." cümlesindeydim sesim duyulmadı bidaa P.E. die baardm yine duyulmadı bi daa baardm P.E. die bu sfr bütün sınıf bana bakıo bnde farkında diilim naptıımın insan üç kere P.E. P.E. P.E. die baarır mı yaa!! bn yine dumur sınıf yerde...

NOT: P.E. (pi i die okunuo - kızmayn tmm biliosnz bilmeyener yazdm ztn)
darkjean
Mcrfans User
darkjean

Kadın
Nerden ? : gtee

MesajKonu: Geri: yaptığınız salaklıklar!!!!utandıınız anlar!!!!   yaptığınız salaklıklar!!!!utandıınız anlar!!!! - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 15, 2007 1:59 am

black_gw demiş ki:
ingilizce dersinde bi bölümü hoca bana okutturuodu. sınıfta acaip gürültü wardı bnm üstüme düştü ya tam ben diodum ki: "they don't like lessons except P.E." cümlesindeydim sesim duyulmadı bidaa P.E. die baardm yine duyulmadı bi daa baardm P.E. die bu sfr bütün sınıf bana bakıo bnde farkında diilim naptıımın insan üç kere P.E. P.E. P.E. die baarır mı yaa!! bn yine dumur sınıf yerde...

NOT: P.E. (pi i die okunuo - kızmayn tmm biliosnz bilmeyener yazdm ztn)
puha güzel XD
punky
Mcrfans User
punky

MesajKonu: Geri: yaptığınız salaklıklar!!!!utandıınız anlar!!!!   yaptığınız salaklıklar!!!!utandıınız anlar!!!! - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ağus. 16, 2007 8:45 am

sız komık bulurmusunzz bılmıorm ama bız cok gulmuştk xD

arkadasım: aa şu küçük kuşa bakın o kdr kçk ki uçamıooo..
ben:o kuş dill kelebek!!!!!

sokakta yürüorzz kenardaki magazada igrençç gelınlıkler vardı (bu arada sımdıden ozur dılerm ıcınde bnm yaptıım korkunc esprılerden varr)
ben:hehehe bana şu gelınlııı alsana
yine aynı arkadaşım:tamamen duygusal dedıı(ciddiye alması bıle ılgınç aslında)
bn:ne kdr duygusuzsunn(parasızsın anlamında dedımm korkunc bılıorm )
arkadasımm:ne dıosun deniz ya para dıormmm
arkadasım:offffffffffff inanmıorm yaa tmmm sustummm (uzun bı sessızlık ardından sokaın ortasında hepimiz koptkkk)

5.sınıftayken olmus bı olay o kdr utandm kı hala hatrlıorm
arkadasımla sınıfın en arka ve uç kösesınde oturuorzz son derstı sanırım herneyse oturduumuzz yerın arkasında askılıklar vardı kış olduu ıcın montlarla doluyduuu ögretmen ön tarafta ögrencılerle konusurken ıkımızde montları suratımızaa örttük ve salak salak seyler yapmaya basladkk daha sonraa uzun bı sesszlık hatrlıormmm hemen ustumdekı montu attım ve karsımda 56 çift göz vardııı sonraa o sessızlıın ardından herkes kahkaha atmaya baslamıstııı!!!!! korkunctu!!!!
silan_mcr
Mcrfans User
silan_mcr

Kadın

MesajKonu: Geri: yaptığınız salaklıklar!!!!utandıınız anlar!!!!   yaptığınız salaklıklar!!!!utandıınız anlar!!!! - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ağus. 16, 2007 8:51 am

Very Happy ne gzl rezil olmaı başarıoz bn alıştım artık rezil olmaa yha Very Happy bnde rezillik çooo..ok var Very Happy
__helena__
Mcrfans User
__helena__

Kadın

MesajKonu: Geri: yaptığınız salaklıklar!!!!utandıınız anlar!!!!   yaptığınız salaklıklar!!!!utandıınız anlar!!!! - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 17, 2007 6:16 am

ben bikere anneme yanlışlıkla ''s*ktr' dedim allahtan duymadı arkla kouşuodk o sırada annem bişi sorunca yanlşlkla anneme dedim ark.a diceeme Very Happy Very Happy
hawa
Mcrfans User
hawa

Kadın
Nerden ? : ölebilicem herhangi bi yer

MesajKonu: Geri: yaptığınız salaklıklar!!!!utandıınız anlar!!!!   yaptığınız salaklıklar!!!!utandıınız anlar!!!! - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 17, 2007 6:35 am

bende sabah kalktıım zaman salak oluyorum hiç bişeyi gözüm görmüyo.teyzemler bizde kalmıslardı sabah kalktım günaydın demeye çalısırken kafayı duwara carptım öle bi ses çıktıki kafamdan herkes korktu yanıma geldiler falan onlar bana bakıo ben onlara bakıom kusenlerde gülmeye başladılar bi hafta konusmadım onlarla...

az öncede bi ses duydum penceren aşagı bakayım dedim pencere kapanmış kafam pencereye güm etti hala agrıyo ya...
_deaThly_
Mcrfans User
_deaThly_

Kadın

MesajKonu: Geri: yaptığınız salaklıklar!!!!utandıınız anlar!!!!   yaptığınız salaklıklar!!!!utandıınız anlar!!!! - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 17, 2007 6:41 am

__helena__ demiş ki:
ben bikere anneme yanlışlıkla ''s*ktr' dedim allahtan duymadı arkla kouşuodk o sırada annem bişi sorunca yanlşlkla anneme dedim ark.a diceeme Very Happy Very Happy
onu bnde yapmıştım ya iiki duymadı valla utangaç
gerardrakulaemine
Mcrfans User
gerardrakulaemine

Kadın
Nerden ? : jjkl

MesajKonu: Geri: yaptığınız salaklıklar!!!!utandıınız anlar!!!!   yaptığınız salaklıklar!!!!utandıınız anlar!!!! - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 17, 2007 8:05 am

ya ben de ayyyaş gibiyim ya kafa gidip gelio düz yolda yürüyemiom her dışarı çıktıımda kesinlikle bi kazaya urarım
benim de bazı kişiler gibi hoşlandıı çocuk önü anılarım var
mcrgw
Mcrfans User
mcrgw

MesajKonu: Geri: yaptığınız salaklıklar!!!!utandıınız anlar!!!!   yaptığınız salaklıklar!!!!utandıınız anlar!!!! - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 19, 2007 4:26 pm

bn anlatmııım yoksa topici işgal edicm:Dama süpersnz yaaa:D
eLLie
McrFans Moderatör
eLLie

Kadın
Nerden ? : izmir!

MesajKonu: Geri: yaptığınız salaklıklar!!!!utandıınız anlar!!!!   yaptığınız salaklıklar!!!!utandıınız anlar!!!! - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 19, 2007 4:49 pm

son rezilliğim..ta ta ta daaa!
bugün ikea ya gittik yemek yiyelim diye emo tipli bi insancık gördüm benim tip böleydi>> Shocked nese gelelim nerde rezil olduğuma..ben bu cocuğa bakıp bakıp yürürken ayakkabının bağcığına takıldım önce :/ düşmekten son anda kurtuldum..sora kola alıyım derken kola makinesi püskürdü..annemi ikna ettim gittim cocuğun karsısındaki masaya oturduk annem dayıma laf ederken bana carptı kola döküldü Rolling Eyes bu sırada ben anneme bağırıodum..bi baktım cocuk gülüo..gülmüyo baya baya sırıtıo Neutral annem saolsun rezil oldum sora ketcabı acarken bu seferde o fışkırdı üstüme Neutral müthis rezil bi aksam üstüydü Very Happy
http://www.myspace.com/ellie_mcr
silan_mcr
Mcrfans User
silan_mcr

Kadın

MesajKonu: Geri: yaptığınız salaklıklar!!!!utandıınız anlar!!!!   yaptığınız salaklıklar!!!!utandıınız anlar!!!! - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 20, 2007 12:25 am

eLLie demiş ki:
son rezilliğim..ta ta ta daaa!
bugün ikea ya gittik yemek yiyelim diye emo tipli bi insancık gördüm benim tip böleydi>> Shocked nese gelelim nerde rezil olduğuma..ben bu cocuğa bakıp bakıp yürürken ayakkabının bağcığına takıldım önce :/ düşmekten son anda kurtuldum..sora kola alıyım derken kola makinesi püskürdü..annemi ikna ettim gittim cocuğun karsısındaki masaya oturduk annem dayıma laf ederken bana carptı kola döküldü Rolling Eyes bu sırada ben anneme bağırıodum..bi baktım cocuk gülüo..gülmüyo baya baya sırıtıo Neutral annem saolsun rezil oldum sora ketcabı acarken bu seferde o fışkırdı üstüme Neutral müthis rezil bi aksam üstüydü Very Happy
süpersin yha lol!
missing.spirit
Mcrfans User
missing.spirit

Kadın
Nerden ? : Gerard'ımla gesioss

MesajKonu: Geri: yaptığınız salaklıklar!!!!utandıınız anlar!!!!   yaptığınız salaklıklar!!!!utandıınız anlar!!!! - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 20, 2007 2:02 am

bi kere okulda mat.dersini kaynatcaktık hoca kim yapıo bu gürültüyü dedi ben heç bişi yapmadım halde beni gösterdilr iiki hoca tanıdık bi b*k yapmadı

yaptığınız salaklıklar!!!!utandıınız anlar!!!!
2 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
 Similar topics
-
» TV'deki en unutulmas anlar..