Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ROCK AM RING

+7
Gee Soul
AdeMcromance
lowelyyy:
ema
sorrowtherapy
anna_frank
__helena__
11 posters
YazarMesaj
__helena__
Mcrfans User
__helena__

Kadın
Nerden ? : ist.--ümr.///// irLanda//

ROCK AM RING Empty
MesajKonu: ROCK AM RING   ROCK AM RING Icon_minitimePtsi Haz. 04, 2007 3:56 am

müthiş bi festivaldi büyük ihtimalle herkes izlemiştir mcrye yeniden aşık oldum diyebilirim süperlerdi yaaaaaaaaa
anna_frank
Mcrfans User
anna_frank

ROCK AM RING Empty
MesajKonu: Geri: ROCK AM RING   ROCK AM RING Icon_minitimePtsi Haz. 04, 2007 6:25 am

evt bende izsledim güzel söyledi bu arada benjiiimi de gördümmm yaaa Razz
sorrowtherapy
Mcrfans User
sorrowtherapy

Kadın

ROCK AM RING Empty
MesajKonu: Geri: ROCK AM RING   ROCK AM RING Icon_minitimePtsi Haz. 04, 2007 8:12 am

sadece 5 dk bakabildim Sad
mutfaktaki tvde mtv yok ve salondaki tvde.. cts günü babam maç isledi...
va pzr günü de annem politikayla ilgili bi program isledi....

sonuç olark ben izleyememiş olmamın acısını yaşıyorum Sad
http://sorrowtherapy.deviantart.com
ema
Mcrfans User
ema

Kadın

ROCK AM RING Empty
MesajKonu: Geri: ROCK AM RING   ROCK AM RING Icon_minitimePtsi Haz. 04, 2007 8:19 am

çok güzeldi yaa Very Happy dikkt ettiysenz cıkn gruplar içnde mcr bi müdahelede bulnmadn herkesi costrdu bazıları hep berabr zıplıorz faln dierek anca fark budur Very Happy Razz
lowelyyy:
Mcrfans User
lowelyyy:

Kadın
Nerden ? : melekler şehrinden...

ROCK AM RING Empty
MesajKonu: Geri: ROCK AM RING   ROCK AM RING Icon_minitimePtsi Haz. 04, 2007 9:18 am

oha artık...mcr yi de o performansıyla beğendiyseniz kusura bakmayın ama harbi müzik kültürü die bişi yok sizde..sanırım linkin parkı izlemediniz..mcr beklediim gibi olmadı kesinlikle çok fazla insana hitap edemio,ses düzeni berbat...zaten seyirci mal Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
AdeMcromance
McrFans Moderatör
AdeMcromance

Nerden ? : arayan bulur be abi:)

ROCK AM RING Empty
MesajKonu: Geri: ROCK AM RING   ROCK AM RING Icon_minitimePtsi Haz. 04, 2007 9:19 am

işte budur müzikten anlayan Wink .. linkin park kim ne zmn beğendi ki:D
AdeMcromance
McrFans Moderatör
AdeMcromance

Nerden ? : arayan bulur be abi:)

ROCK AM RING Empty
MesajKonu: Geri: ROCK AM RING   ROCK AM RING Icon_minitimePtsi Haz. 04, 2007 9:22 am

he bi de bişi dicem.. siz mcr şarkısını mı dinlediniz gerard way'ı mı izlediniz ne bakımdan bu yorumlar? beğenenlere soruyoruz_?
__helena__
Mcrfans User
__helena__

Kadın

ROCK AM RING Empty
MesajKonu: Geri: ROCK AM RING   ROCK AM RING Icon_minitimeSalı Haz. 05, 2007 4:20 am

Admond demiş ki:
he bi de bişi dicem.. siz mcr şarkısını mı dinlediniz gerard way'ı mı izlediniz ne bakımdan bu yorumlar? beğenenlere soruyoruz_?
cnm sesi çok güsel çıkmadı belki ama bu onun sesinin normalde kötü olduu anlamına gelmes hadi gerardın sesi kötüydü ama grup mükemmel çalıodu zaten good charlotte solistin sesi bile çıkmıodu en azından gerardın sesi mükemmel bi şkilde duyuluodu bence iiydi
al sana cvp lol!
Gee Soul
Mcrfans User
Gee Soul

Kadın
Nerden ? : barcelona

ROCK AM RING Empty
MesajKonu: Geri: ROCK AM RING   ROCK AM RING Icon_minitimeSalı Haz. 05, 2007 8:09 am

__helena__ demiş ki:
Admond demiş ki:
cnm sesi çok güsel çıkmadı belki ama bu onun sesinin normalde kötü olduu anlamına gelmes hadi gerardın sesi kötüydü ama grup mükemmel çalıodu zaten good charlotte solistin sesi bile çıkmıodu en azından gerardın sesi mükemmel bi şkilde duyuluodu bence iiydi
al sana cvp lol!
ayynen bounce
eZzzGi
Mcrfans User
eZzzGi

Nerden ? : Afrika Kabileleri

ROCK AM RING Empty
MesajKonu: Geri: ROCK AM RING   ROCK AM RING Icon_minitimeSalı Haz. 05, 2007 9:13 am

cumartesi günü---babam ve abim televizyonun basında sanki mucizevi bi olay varmış gibi maçı böm böm izlediler..
pazar---kusadasına gittik ve (mutlaka bi aksilik cıkacak) mtv çıkmadı..babama zorla -yapacaksın- dedim zavallı adam uğraştı uğraştı yapamadı....
ve ben izleyemedim...böhüüüüüü Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
_CnS_
Mcrfans User
_CnS_

Kadın

ROCK AM RING Empty
MesajKonu: Geri: ROCK AM RING   ROCK AM RING Icon_minitimeSalı Haz. 05, 2007 10:18 am

bnce gzldi ya....ama seyirci harbiden maldı....joel e acaip derecede acıdım adamlar orda durdular baktılar çocua saf saf yha....herkes duruyo bakıo...öle konser mi izlenir ya....kızdırdılar bni Very Happy mcr den sonralarda razorlight çıkmış kaçırdm ya...böhüü...bn hala ona aalıorm...SadSad
gothic
Mcrfans User
gothic

Kadın
Nerden ? : istanbul (hell)

ROCK AM RING Empty
MesajKonu: Geri: ROCK AM RING   ROCK AM RING Icon_minitimeSalı Haz. 05, 2007 10:24 am

bnce mcr süperdi hele gee nası tawuk taklidi yaptı hala kopuorm ona
__helena__
Mcrfans User
__helena__

Kadın

ROCK AM RING Empty
MesajKonu: Geri: ROCK AM RING   ROCK AM RING Icon_minitimeSalı Haz. 05, 2007 10:39 am

gothic demiş ki:
eed bende orayı acaip beendim=))
bide şey çok güseldi good charlottenin solist((adını bilmiom walla)) örgütlüodu ya seyircileri ''bi bu trafa bi bu tarafa''Smile)Smile)Smile)
_CnS_
Mcrfans User
_CnS_

Kadın

ROCK AM RING Empty
MesajKonu: Geri: ROCK AM RING   ROCK AM RING Icon_minitimeSalı Haz. 05, 2007 10:41 am

__helena__ demiş ki:
gothic demiş ki:
bide şey çok güseldi good charlottenin solist((adını bilmiom walla)) örgütlüodu ya seyircileri ''bi bu trafa bi bu tarafa''Smile)Smile)Smile)
ewt işte....joel'in öküz seyircileri hiç bişi yapmadılar adama baktılar öle...ama yine ii coşturdu Razz Very Happy sonunda olsa bile...
Gee Soul
Mcrfans User
Gee Soul

Kadın
Nerden ? : barcelona

ROCK AM RING Empty
MesajKonu: Geri: ROCK AM RING   ROCK AM RING Icon_minitimeSalı Haz. 05, 2007 10:44 am

__helena__ demiş ki:
gothic demiş ki:
evet yaa o da güzeLdi Very Happy aaa bu arada bi keLLyci daha gördüm tam üstte lol!
frank_love
Mcrfans User
frank_love

ROCK AM RING Empty
MesajKonu: Geri: ROCK AM RING   ROCK AM RING Icon_minitimeSalı Haz. 05, 2007 10:58 pm

pzar günü annem bi film izlicekmiş bn bu filmi iki gündür bekliom dedi biz de bunu iki haftadır beklioz dedik annem filmi açtırdı Sad Crying or Very sad ama sonra cnm annem dayanamadı açın konseri izlein dedii Very Happy

ama ses düzeyinde mi ne bi problem vardı beklediğim gibi gzl çalamadılar Crying or Very sad
__helena__
Mcrfans User
__helena__

Kadın

ROCK AM RING Empty
MesajKonu: Geri: ROCK AM RING   ROCK AM RING Icon_minitimeÇarş. Haz. 06, 2007 7:30 am

geesoul demiş ki:
__helena__ demiş ki:
gothic demiş ki:
evet yaa o da güzeLdi Very Happy aaa bu arada bi keLLyci daha gördüm tam üstte lol!
lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!

ROCK AM RING
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» THE ROCK CHART
» mcr ve rock severlere satanist dediii
» anatolian rock haberleri =)
» Only Modern Rock (2007)