Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

evcil hayvanlarınız

+32
ireMikey
My_Chemical_Romance_94
XxHeartbeaTxX.
gerardrakulaemine
xGeRaRdx
zeycan
hawa
death anqeL
FATOSSS
Gee Soul
mcr
!sezen!
Lita_hardyz
_deaThly_
__helena__
MCRSavedMyLife
mrs.way
ßiTTeR_qiRL*
pedantic
MCR()
black_girl
x attitude
gothic_mcr
ema
valeria
bella muerte
frank_love
mychemical
violet_punk
BrcN
silan_mcr
sue_way
36 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
sue_way
Mcrfans User
sue_way

Kadın
Nerden ? : gerard ın yanı

evcil hayvanlarınız Empty
MesajKonu: evcil hayvanlarınız   evcil hayvanlarınız Icon_minitimeC.tesi Mayıs 26, 2007 3:26 pm

mesela bnm 3 kedim var pastel misha duman adında Very Happy:D sizin<*
silan_mcr
Mcrfans User
silan_mcr

Kadın
Nerden ? : mezar:D

MesajKonu: Geri: evcil hayvanlarınız   evcil hayvanlarınız Icon_minitimeC.tesi Mayıs 26, 2007 3:40 pm

iki tane kuşum var can ve boncuk lol!
http://rocklife.megabb.com
BrcN
Mcrfans User

Kadın

MesajKonu: Geri: evcil hayvanlarınız   evcil hayvanlarınız Icon_minitimeC.tesi Mayıs 26, 2007 3:41 pm

Balığım vardı Beta
Bi de kaplumbaam vardı adı da yoktu rahmetlinin

İkisi de öldü Sad
violet_punk
Mcrfans User
violet_punk

Kadın

MesajKonu: Geri: evcil hayvanlarınız   evcil hayvanlarınız Icon_minitimeC.tesi Mayıs 26, 2007 3:42 pm

2 köpeim bi kedim var=)hepsinide cooooook seviyorum=)bully,paper,bubbless Very Happy bubbless deli eder beni Very Happy
silan_mcr
Mcrfans User
silan_mcr

Kadın
Nerden ? : mezar:D

MesajKonu: Geri: evcil hayvanlarınız   evcil hayvanlarınız Icon_minitimeC.tesi Mayıs 26, 2007 3:43 pm

hayvanseverler fazla Laughing lol!
http://rocklife.megabb.com
sue_way
Mcrfans User
sue_way

Kadın

MesajKonu: Geri: evcil hayvanlarınız   evcil hayvanlarınız Icon_minitimeC.tesi Mayıs 26, 2007 3:45 pm

öleiz öleizz
violet_punk
Mcrfans User
violet_punk

Kadın

MesajKonu: Geri: evcil hayvanlarınız   evcil hayvanlarınız Icon_minitimeC.tesi Mayıs 26, 2007 3:45 pm

evet...=)
mychemical
Mcrfans User
mychemical

Erkek

MesajKonu: Geri: evcil hayvanlarınız   evcil hayvanlarınız Icon_minitimeC.tesi Mayıs 26, 2007 3:49 pm

walla henüz adlarını koymadım ama akvaryumumda 6 tane balıgım var bitanesi 2 gün önce doğdu.he bide kaplumbağa var içinde maksat çeşit olsun işte king
violet_punk
Mcrfans User
violet_punk

Kadın

MesajKonu: Geri: evcil hayvanlarınız   evcil hayvanlarınız Icon_minitimeC.tesi Mayıs 26, 2007 3:56 pm

benimde kaplumbagam vardı ama verdik Sad
frank_love
Mcrfans User
frank_love

MesajKonu: Geri: evcil hayvanlarınız   evcil hayvanlarınız Icon_minitimeC.tesi Mayıs 26, 2007 10:25 pm

silan_mcr demiş ki:
iki tane kuşum var can ve boncuk lol!

hayreeet ne tesadüf bnimde iki kuşum var can ve boncuk adındaa Very Happy Laughing flower

anladın sen onuuuuu Laughing Twisted Evil
bella muerte
Mcrfans User
bella muerte

Erkek
Nerden ? : Istanbul

MesajKonu: Geri: evcil hayvanlarınız   evcil hayvanlarınız Icon_minitimePaz Mayıs 27, 2007 1:17 am

benim şimdi hiçbişiyim yok ama önceden
1 doberman
1 pintcher
1 danua
1 dalmaçyalı
3 kaplumbağa
1 tavşan
2 muhabbet kuşu
1 papağan
2 hamster
onlarca da balığım vardı böhüü hayvanlarım benim Crying or Very sad
valeria
Mcrfans User
valeria

Kadın

MesajKonu: Geri: evcil hayvanlarınız   evcil hayvanlarınız Icon_minitimePaz Mayıs 27, 2007 2:34 am

bmde yaa önceden var şimdi yok doberman,kurt vrdı onu caldılar Sad dobermanı vermek zornda kaldk evde bkılmıyodu cnkü Sad güvercnmde vardı böle sabahları kısın gelirdi bizm pencrnn önüne Sad kaplumbağm vardı bn onu öldü sanıp gömdüm ama kış uykusuna yatmıs meersem hyvanck Rolling Eyes balığm vardı bide
ema
Mcrfans User
ema

Kadın

MesajKonu: Geri: evcil hayvanlarınız   evcil hayvanlarınız Icon_minitimePaz Mayıs 27, 2007 2:43 am

3eskiden 3 tane kuşum, 3 balıım, 7 tane de köpeim vardı ama şimdi hiçbiri yok Sad Crying or Very sad Crying or Very sad öldüler basıları bazılarını da vermk zornda kaldk Crying or Very sad
gothic_mcr
Mcrfans User
gothic_mcr

Kadın
Nerden ? : transilvanya=D

MesajKonu: Geri: evcil hayvanlarınız   evcil hayvanlarınız Icon_minitimePaz Mayıs 27, 2007 7:37 am

hayvan olrk ne aldıysam öldü.. köpek ve kedilere alerjim var (tüm tüylü hayvanlara) bukalemun alacaktım dohtor izin vermedi sinir kontrol problemim var civciv katliamına neden olduydum lol! confused
ema
Mcrfans User
ema

Kadın

MesajKonu: Geri: evcil hayvanlarınız   evcil hayvanlarınız Icon_minitimePaz Mayıs 27, 2007 8:42 am

gothic_mcr demiş ki:
hayvan olrk ne aldıysam öldü.. köpek ve kedilere alerjim var (tüm tüylü hayvanlara) bukalemun alacaktım dohtor izin vermedi sinir kontrol problemim var civciv katliamına neden olduydum lol! confused
nası yaff dumur civciv katliamı nası nedn oldn bukalemun ne alaka abi
x attitude
McrFans Moderatör
x attitude

Kadın

MesajKonu: Geri: evcil hayvanlarınız   evcil hayvanlarınız Icon_minitimePaz Mayıs 27, 2007 11:55 am

ema demiş ki:
gothic_mcr demiş ki:
nası yaff dumur civciv katliamı nası nedn oldn bukalemun ne alaka abi
bnm kuzenmde civcivine basmıştı yannışlıklaa ..yazık hayvanın iç organları şeyinden çıktı .. Neutral

bnde kedi köpek fln ne bulursam yolda eve götürüodum ama annm eve almıodu şimdi bi tane kaplumbağam var .. drunken
ema
Mcrfans User
ema

Kadın

MesajKonu: Geri: evcil hayvanlarınız   evcil hayvanlarınız Icon_minitimePaz Mayıs 27, 2007 12:50 pm

o da güzel Very Happy Razz ne güzel kaplumbağan var Very Happy ona sevn sn baa artk evcil hayvn almıolar Sad Crying or Very sad
sue_way
Mcrfans User
sue_way

Kadın

MesajKonu: Geri: evcil hayvanlarınız   evcil hayvanlarınız Icon_minitimeCuma Haz. 15, 2007 12:07 pm

hehe bi tane de köpek aldım cooie adı artık 3 kedim bi de köpeim varr lol!
black_girl
Mcrfans User
black_girl

Nerden ? : İzMiRR

MesajKonu: Geri: evcil hayvanlarınız   evcil hayvanlarınız Icon_minitimeC.tesi Haz. 16, 2007 1:01 pm

2 köpeim wr tony we tina . ama tina ewde diğilde arsa da yni pek alakam yok onla . tony ise kredşim gibi Very Happy
MCR()
Mcrfans User
MCR()

Kadın
Nerden ? : İstanbul

MesajKonu: Geri: evcil hayvanlarınız   evcil hayvanlarınız Icon_minitimePaz Haz. 17, 2007 6:55 am

önceden bi kaplumbağam vardı üstüne basılınca tabii direk rahmetli oldu .Önceden hep balık almıştım.Hepsi de ölünce kedi köpek falan almaya korkuom tabi.Ben onların da ölümüne sebep olurum.En son 2 balık almıştım.Onların da biri öldü biri hala yaşıo.İlk defa(bi de tavşanım vardı hele o 12 saat bile yaşayamadan öldü) No Crying or Very sad Sad ÇOK UĞURSUZUM ELİMİ NEYE ATSAM MAHFEDİOM
pedantic
Mcrfans User
pedantic

Kadın
Nerden ? : antalya

MesajKonu: Geri: evcil hayvanlarınız   evcil hayvanlarınız Icon_minitimePaz Haz. 17, 2007 7:13 am

ne güzel yaa bir sürü hayvanlarınız var benim hiç yok halbuki şöyle tüylü bir köpeğim olmasını çok istiyorum ama annem aldırmıyo bakmak zor olurmuş diyee
önceden de balığım ve civcivim vardı ama balığım suyunu değiştirirken lavaboya kaçtı Shocked civcivim de balkonda dondu Sad
ßiTTeR_qiRL*
Mcrfans User
ßiTTeR_qiRL*

Kadın
Nerden ? : McR knserinden :P

MesajKonu: Geri: evcil hayvanlarınız   evcil hayvanlarınız Icon_minitimePaz Haz. 17, 2007 7:36 am

bnmde sue gbi misha adnda bi kdm wrdı Öldü Sad Snra bi tne daha oldu adı Dadydı çk şkrdi :d gzleri trncu tyleri gri we tnlarydı çk şkrdi Very Happy pmk gbi ama oda öldüüSad Tş dşürüodu

Şimdide RacKy adında bi almn Krdm WR 10 Aylk:D Ama çk tttlıı:d Kpğm eğtmde Mcr ye kruma ypcam onu:D
we ewde Blk Besliorm
mrs.way
Mcrfans User
mrs.way

Kadın
Nerden ? : istanbul
Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: evcil hayvanlarınız   evcil hayvanlarınız Icon_minitimePaz Haz. 17, 2007 10:01 am

eskiden civcivlerim kaplumbağlarım vardı civcivlerimi küçükken abim ayaklarını birbirine bağlayıp koşturuodu ikisinin:evil: sonra öldüler...kaplumbağamda öldü...balıklarım vardı onlarda öldü...kuşlarım vardı pencereden kaçtılar bi tanesi geri geldi dieri gitti:( uğursuzum bende galiba...Sad şimdi kaplumbağa alcam gene bakıcam bu sefer biras küçüktüm o zamanlar abimde büyüdüğüne göre hayvanlarıma işkence yapma yaşı geçti:evil: Evil or Very Mad
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: evcil hayvanlarınız   evcil hayvanlarınız Icon_minitimeÇarş. Haz. 20, 2007 8:44 am

küçüklükten başlarsam............müstakil bir evde oturuyorduk lojmanlarda..evin bir odasında tavşan tavuk horoz civciv ne ararsan vardı...köpegimiz vardı bi tane...sonra taşındık babamın iş yerinde küçük bir yeri oldu orda 20 30 kuş ördek kedi köpek vardı +babamın abidin die bir civcivi vardı askerler ezmişler Neutral evdede ...2 balık vardı maşallah bir yavruladılar 100 ü aşkın akvaryum boyum kadardı zaten Very Happy sonra hepsi öldü topluca yanlış ilaç :|6 ya yakın evde kuşumuz oldu bunların hepsi kaçtılar birinide annemin dışarda beslediği kedi eve girip yedi Neutral babam terlik attı kediye ama kurtaramadık zavallı kuşu Neutral sonra diger evimizde bir kedi bulduk yeni dogmustu tekir koyduk adını anne sütü alamadıgından öldü Neutral sonra 4 tane kedi bulduk 2 yıl besledik evde pofuduk ürkek uysal oyuncu..<<isimlere bak Very Happy >>taşınmak zorunda kalınca hepsini iyi yerlere verdik Neutral lojmanda 4 tane tavşanımız oldu onları besledik daha varmıydı beslediğim hatırlamıyorum Neutralşuan evde 2 balık var yavrulıcaklar sanırım Very Happy
MCRSavedMyLife
Mcrfans User
MCRSavedMyLife

Kadın
Nerden ? : Wonderland

MesajKonu: Geri: evcil hayvanlarınız   evcil hayvanlarınız Icon_minitimeCuma Ağus. 17, 2007 3:52 am

Bir tane kuşum var şu an adı da boncuk.
http://www.myspace.com/missies_sk

evcil hayvanlarınız
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-