Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

avril in burun estetiği

+24
cannibal corpse
Gee Soul
_deaThly_
bambuu
x attitude
Poison Romance
MiSsinG...
death anqeL
secco
all my love GeRArd
emo_zuzu
lowelyyy:
_shule_
Chosniel.
Für_İmmer_Bill_Kaulitz
jackass_girl
Flirtin' With Suicide
bella muerte
gothic_mcr
mcr_elfnz
Ilgın
Alexisonfire
___M_c_R___
aklidengesibozulmusolan
28 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
cannibal corpse
Mcrfans User
cannibal corpse

Kadın
Nerden ? : Transilvanya
Meslek : *Stargazer
Hayranı Olduğu Grup Üyesi : xoxog.

avril in burun estetiği - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: avril in burun estetiği   avril in burun estetiği - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Tem. 18, 2008 11:18 am

Für_İmmer_Bill_Kaulitz demiş ki:
off sinir oluyorum ben bu kıza ya taklitci nolcak bu hep kocamı taklit ediyo yırtıcam bu kızın ağzını lol!

kocan kız olduğu için mi:lol!: ay Avril mı puha nefret ederim de hiç sanmazdım birinin avrilın totoş birini taklit etceği ne alaka ya hey allahım.Anti-Avril nedense beğenmem bu kızı.Sleep
Lita_hardyz
Mcrfans User
Lita_hardyz

Kadın
Nerden ? : -adalya-:P

MesajKonu: Geri: avril in burun estetiği   avril in burun estetiği - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Tem. 18, 2008 11:24 am

artık estetiğin bi sınırı yok..herkes estetik yaptırıyo...avril'a gıcıklığım sadece estetik yüzünden değil...
mesela: bi dergiye çıplak pozlar vermek hangi 'punkçının'(!) işidir...
yine başka bi dergiye markalı elbiseleri tanıtmak bi rockçı-punkçı birisinin yaptığı bişey değildir..
(bu sıfatların hiçbirini ciddi olarak yazmıyorum.alay manasında anlamayanlar olabilir.)

hadi para kazanmak içinse anlarım ki paraya ihtiyacı yok..ki hiçbi punkçı(!) marka elbise giyip kamera karşına geçmez...sürünür yine de yapmaz...
DanDiq CeSeD xD
Mcrfans User
DanDiq CeSeD xD

Kadın
Nerden ? : Nerden?
Hayranı Olduğu Grup Üyesi : Hepsi !

MesajKonu: Geri: avril in burun estetiği   avril in burun estetiği - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Eyl. 23, 2008 12:14 pm

gothic_mcr demiş ki:
eskidende çirkindi şimdi de çirkin (benjee) lol!
hakLısın Very Happy Very Happy
creapre
Mcrfans User

Erkek
Nerden ? : ist

MesajKonu: Geri: avril in burun estetiği   avril in burun estetiği - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Nis. 13, 2009 8:31 am

burun estetiğine bişey diyemem ama mcr üyeleri de benim bildiğim makyaj yapıor Smile Ayrıca avrili tanımadan böyle konuşmayın çıplak poz verme olayı yalan çünkü sarı bantlı fotoları diosan onları giyerken üstünde stipriZ< wardı.. Hem avril şu an 24 yaşında ve o fotolar 16 yaşındayden çekilmiş 13 yaş hali bile var ! Avril ilk ünlü olduğunda yani 19 undaki fotoları yandan koyun burnu yine aynıdır tabii avril estetik yapmaz diyemem çünkü yakından tanımıyorum ama avrilin özel hayatrını ve sahne giyimini bilmiosunuz ! ASla sahnede aksesuar kıyafetler yada sahne elbisesi giymedi kapri ve mini etekleri geçmedi südyenle sahneye çıkmadı wb !Giydiklerinin %90 ıda kendi kıyafet merkası olan abbey dawn dur we onları tanıtma sebebide kendi kıyafetleri olması! turneye sadece 2 bavulla çıkan bi kıza ve reportajında asla vücudumu belli eden şeyler giymeyeceğim diyen birine böle diemessin,iz
geboramifa
Mcrfans User
geboramifa

Kadın
Nerden ? : ...

MesajKonu: Geri: avril in burun estetiği   avril in burun estetiği - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Haz. 01, 2009 7:49 am

ıyy ne kadar çirkinmiş avril hayranlarıda görmüştür inşallah bu resimleri

avril in burun estetiği
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-