Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

muhabbet

+14
Helena Way
vsneagaa
HoLigan
thaly_gerard
mcr'ci-girl
Glances..^
Uzaylı
!sezen!
morpheus_of_dreams
mikey_luver
M'hsky
DanDiq CeSeD xD
geboramifa
wayparade
18 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 21  Sonraki
YazarMesaj
wayparade
Yrd. Yönetici
wayparade

Kadın
Nerden ? : işimdeyim gücümdeyim...

muhabbet - Sayfa 12 Empty
MesajKonu: Geri: muhabbet   muhabbet - Sayfa 12 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 3:00 pm

geldim ben
Uzaylı
Mcrfans User
Uzaylı

Kadın
Nerden ? : UzAyDaNnn
Hayranı Olduğu Grup Üyesi : Gerard Way

MesajKonu: Geri: muhabbet   muhabbet - Sayfa 12 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 3:03 pm

Glances bulamadı yeri galiba Very Happy
Glances..^
Mcrfans User
Glances..^

Kadın
Nerden ? : From my Romance

MesajKonu: Geri: muhabbet   muhabbet - Sayfa 12 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 3:04 pm

buldum ezme beni pörtlek gözlüğ uzaylı kardeşim =D eee ne tür pislikle yapıciiiz muhabbet - Sayfa 12 Icon_twisted
Uzaylı
Mcrfans User
Uzaylı

Kadın

MesajKonu: Geri: muhabbet   muhabbet - Sayfa 12 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 3:06 pm

Ya ben şeyi merak ediyorum neden Gökhan abiye gizemli admin diyosun ???
Son zamanlarda çok fazla ortalıkta görünmediği ve insanlarda öldü etkisi yarttığı için mi ??
wayparade
Yrd. Yönetici
wayparade

Kadın

MesajKonu: Geri: muhabbet   muhabbet - Sayfa 12 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 3:08 pm

Gökhan ben geldiğimden beri ortada yok...geldiği ilk gün msn'ini alıcam meraklanıoruz böle haberleşemeyince...
Uzaylı
Mcrfans User
Uzaylı

Kadın

MesajKonu: Geri: muhabbet   muhabbet - Sayfa 12 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 3:13 pm

ya ben biliodum bi ara ama sonra kimbilir ne oldu???
wayparade
Yrd. Yönetici
wayparade

Kadın

MesajKonu: Geri: muhabbet   muhabbet - Sayfa 12 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 3:15 pm

abi bişi mi oldu çocuğa yoksa? MIT'e ihbar edelim...CIA, FBI, KGB ne varsa devreye sokalım Kırmızı Bülten diorum... muhabbet - Sayfa 12 Icon_biggrin
Uzaylı
Mcrfans User
Uzaylı

Kadın

MesajKonu: Geri: muhabbet   muhabbet - Sayfa 12 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 3:16 pm

ewt ya önceden heryerden pörtlerdi ama şimdi tozu bile yok Very Happy neyse benim iki dk lık işim var az sonra hemen gelcem Very Happy
wayparade
Yrd. Yönetici
wayparade

Kadın

MesajKonu: Geri: muhabbet   muhabbet - Sayfa 12 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 3:21 pm

tamam canım beklioruz burda...pist Glances! Uzaylı koruma tutmaya gitti haberin olsun...keh keh
wayparade
Yrd. Yönetici
wayparade

Kadın

MesajKonu: Geri: muhabbet   muhabbet - Sayfa 12 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 3:33 pm

Uzaylıcım beklioruz dedik ama benim kaçızlamam lazım haydi görüşmek üzere...
wayparade
Yrd. Yönetici
wayparade

Kadın

MesajKonu: Geri: muhabbet   muhabbet - Sayfa 12 Icon_minitimePaz Eyl. 20, 2009 3:23 am

geldim ben yine...olm bugün bayram (iyi bayramlar foum!)
ev nazi kampıyla sirk karışımı bi kıvamda...ıyh her zaman midem bulanır...bu arada avatarımla imzamı değiştim nası olmuş lan?
Uzaylı
Mcrfans User
Uzaylı

Kadın

MesajKonu: Geri: muhabbet   muhabbet - Sayfa 12 Icon_minitimePaz Eyl. 20, 2009 4:49 am

HERKEZE İYİ BAYRAMLAR muhabbet - Sayfa 12 Icon_biggrin
bu arada way parade dün gece biraz geç kaldığım için özür dilerim ben gelene kdr dayanamayıp gitmişsiniz muhabbet - Sayfa 12 Icon_biggrin
Bu arada imzan çok güzel ama avatarı görünce bu ne tarzı geriye doğru 2 metrelik bir sıçrama yaşadım muhabbet - Sayfa 12 Icon_tongue muhabbet - Sayfa 12 Icon_biggrin şaka bir yana avatarının da değişik bir güzelliği var muhabbet - Sayfa 12 Icon_biggrin
wayparade
Yrd. Yönetici
wayparade

Kadın

MesajKonu: Geri: muhabbet   muhabbet - Sayfa 12 Icon_minitimePaz Eyl. 20, 2009 5:09 am

ehe saol muhabbet - Sayfa 12 Icon_biggrin ii bayramlar...
Glances..^
Mcrfans User
Glances..^

Kadın
Nerden ? : From my Romance

MesajKonu: Geri: muhabbet   muhabbet - Sayfa 12 Icon_minitimePaz Eyl. 20, 2009 10:09 am

anaaaaam noolmuş gittim gideli muhabbet - Sayfa 12 Icon_lol Gökhan hıı muhabbet - Sayfa 12 Icon_twisted tamam adını öğrenmiş oldum ama çok gizemli kendisi bence =D hiç gözükmüyo orda burda meraklanıyorum şahsen >>
İyi bayramlar bu arada Very Happy ben misafir gelince hasta taklidi yapıp bi yerlere tıkınıp şarkı dinliyorum...mesela dolap Very Happy:D
Uzaylı
Mcrfans User
Uzaylı

Kadın

MesajKonu: Geri: muhabbet   muhabbet - Sayfa 12 Icon_minitimePaz Eyl. 20, 2009 10:17 am

Yaw sizde hiç misafir gelince saklanılır mı ??? Ben direk biri gelince önüne atlayıp paraları topluyom Very Happy stratejik yani anlıcan Very Happy
Gökhan a gelince ya o önceden buralarda çok takılıyodu ama son zamanlarda yok nedense... ya büyük bir ihtimalle okullar açılınca gelir ... şimdi bide gelip ne beni çekiştirionuz hepinizi banlıcam diye lafa atlıomuş Very Happy
wayparade
Yrd. Yönetici
wayparade

Kadın

MesajKonu: Geri: muhabbet   muhabbet - Sayfa 12 Icon_minitimePaz Eyl. 20, 2009 10:32 am

misafir çocuklar burda arkadaşlar olayı naklen paylaşıorum sizle...evet odada geziniolar şu an...bana bakıolar arada ben avatarımdaki gibi bakıorum ekrana korkuolar bakmıolar tekrar...evet şu an duvardaki çizimlerimle ilgileniolar...sorular soruolar "bilmem" diorum hepsine...çocuuun biri gitarımı görüp şok geçirdi yanındakini dürtüo "anaaaa bak gitar var lan..." dio hay allaaam yareppim...evet şu an harry potter koleksiyonum dikkatlerini çekti ama dokansak mı dokanmasak mı diye düşünüolar...bu arada msn de arkadaş titretio...evet şu an MCR posterlerimden birkaçını inceliolar...anaaam harbiden bırakın lan posterleri!!! ehe kovaladım... muhabbet - Sayfa 12 Icon_biggrin
Uzaylı
Mcrfans User
Uzaylı

Kadın

MesajKonu: Geri: muhabbet   muhabbet - Sayfa 12 Icon_minitimePaz Eyl. 20, 2009 10:40 am

Haha mütiş ya Very Happy maç yerinden naklen yayın gibi olmuş Very Happy
wayparade
Yrd. Yönetici
wayparade

Kadın

MesajKonu: Geri: muhabbet   muhabbet - Sayfa 12 Icon_minitimePaz Eyl. 20, 2009 10:43 am

heh he...forum oyunlarını yeni keşfettim müptelası oldum gelin oynıyalım...bu arada ben öm atamıorum bugün kimseye neler oluyor bana...?
Uzaylı
Mcrfans User
Uzaylı

Kadın

MesajKonu: Geri: muhabbet   muhabbet - Sayfa 12 Icon_minitimePaz Eyl. 20, 2009 10:49 am

olur geliyim Very Happy bn şahsen saçma buluom ama amaç birlikte eğlenmekse palyaço bile olurum Very Happy
Bu arada öm atamaman ilginç geçmiş olsun Very Happy dicem admin e danış diye ama oda ortalıkta yokki Very Happy neyse
wayparade
Yrd. Yönetici
wayparade

Kadın

MesajKonu: Geri: muhabbet   muhabbet - Sayfa 12 Icon_minitimePaz Eyl. 20, 2009 10:50 am

The Adventures of Merlin'i izlio musunuz? ben müptelasıyım başlıcak birazdan gidip izlicem..."Kültürel" bölümünde paylaştım...
Uzaylı
Mcrfans User
Uzaylı

Kadın

MesajKonu: Geri: muhabbet   muhabbet - Sayfa 12 Icon_minitimePaz Eyl. 20, 2009 10:56 am

Ewt gördüm paylaşmışsın ya ben açıkçası onu çok izleyemedim bir kere izledim onda da çok mütiş bulmadım ama yinede izlemesi eğlenceli bir şeye benziyor yani en azından merlin ve prens yakışıklı çocuklar Very Happy
wayparade
Yrd. Yönetici
wayparade

Kadın

MesajKonu: Geri: muhabbet   muhabbet - Sayfa 12 Icon_minitimePaz Eyl. 20, 2009 11:05 am

Arthur dimiii taş o taş...ben Ortaçağ'ı hep büyüleyici buluorum çok severim fantastik şeyleri de...nese başladı ben kaçiim gelirim 1 saat sonra falan...
Uzaylı
Mcrfans User
Uzaylı

Kadın

MesajKonu: Geri: muhabbet   muhabbet - Sayfa 12 Icon_minitimePaz Eyl. 20, 2009 12:18 pm

ozmn sana iyi seyirler Very Happy bende aynen... orta çağa ve fantastik şeylere bayılırım Very Happy
wayparade
Yrd. Yönetici
wayparade

Kadın

MesajKonu: Geri: muhabbet   muhabbet - Sayfa 12 Icon_minitimePaz Eyl. 20, 2009 12:20 pm

bak sana öm gelio göksu'ya gitmio...Glanceeeessss onlinesan nie gelmiosum olum!!
Uzaylı
Mcrfans User
Uzaylı

Kadın

MesajKonu: Geri: muhabbet   muhabbet - Sayfa 12 Icon_minitimePaz Eyl. 20, 2009 12:27 pm

Hyr bana da gelmedi....

muhabbet
12 sayfadaki 21 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 21  Sonraki