Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

GençLik!!

+40
geRaRd''mmm
rinuxchan
MyChemiCaLRomanCe fan
mcrock_grkm
piLe*Ss doLLy .!
EeDdAa
sushi
sp_1905
My Broken Heart
ireMikey
cirkeff
love.gerard
Venom
nurdila
gothic
wampirella_gerard
bögürtlenli reçel
helena_mirasım
mcrgw
FATOSSS
hawa
valeria
begum<3 frank
Alexisonfire
thaly_gerard
__MCR__
berfos95
(;kikikannibal;)
_deaThly_
mrs.way
i'm_Not_Real
GeRaRd_MaNia
death anqeL
My_Chemical_Romance_94
MCRSavedMyLife
gerardrakulaemine
schwarzchenn
XxHeartbeaTxX.
kübb-
Gee Soul
44 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
YazarMesaj
thaly_gerard
Mcrfans User
thaly_gerard

Kadın
Nerden ? : bye

GençLik!! - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: GençLik!!   GençLik!! - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Kas. 24, 2007 9:22 am

17 yaşındaymış galiba 1995 yılındaymış öyle yazıyo buzznette
schwarzchenn
Mcrfans User
schwarzchenn

Kadın
Nerden ? : istanbul

MesajKonu: Geri: GençLik!!   GençLik!! - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Kas. 24, 2007 12:04 pm

1995 haa Very Happy bn 4 yaşında biberonla dolaşırken geem de utanarak bi kzıı öpüyodu haa Razz sonra kim derdiki 17 yaşındaki o utangaç çocuk büyüyüp o 4 yaşındaki ufaklığın tek aşkı olucak Razz hayat ne garip di mi lol!
http://www.mcrfansturkey.tr.gg
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: GençLik!!   GençLik!! - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Kas. 24, 2007 12:47 pm

eet yav...daha 5 sene önce tanıomuoduk gee'yi. o çoktan bazı şeyleri başarmış bi gençti ama...-edebiyat yaptım x)- katıorum sana burcuum hayat çok garip x)
gothic
Mcrfans User
gothic

Kadın
Nerden ? : istanbul (hell)

MesajKonu: Geri: GençLik!!   GençLik!! - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Kas. 24, 2007 12:59 pm

bence gayette şekermiş eneiştem
nurdila
Mcrfans User
nurdila

MesajKonu: Geri: GençLik!!   GençLik!! - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Kas. 25, 2007 9:20 am

kısaca şunu sölemq istiyorum ewrim geçirmiş we çoq ttlı şu anqi hali hp böğle kal gee (eski hali olsada yinede sewicam gee)
gothic
Mcrfans User
gothic

Kadın

MesajKonu: Geri: GençLik!!   GençLik!! - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Kas. 25, 2007 10:18 am

nurdila demiş ki:
kısaca şunu sölemq istiyorum ewrim geçirmiş we çoq ttlı şu anqi hali hp böğle kal gee (eski hali olsada yinede sewicam gee)

hee yalancıı yoldayken böle demiodnn hali gençlik hali iğrençtii :d: Very Happy Very Happy
nurdila
Mcrfans User
nurdila

MesajKonu: Geri: GençLik!!   GençLik!! - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Kas. 25, 2007 10:32 am

gothic demiş ki:

kmn acaba??
gothic
Mcrfans User
gothic

Kadın

MesajKonu: Geri: GençLik!!   GençLik!! - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Kas. 25, 2007 10:36 am

nurdila demiş ki:
gothic demiş ki:

kmn acaba??

kimin derkenn tabikide dilanın Razz
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: GençLik!!   GençLik!! - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Kas. 25, 2007 11:45 am

Kişisel mesajLar yazmasak.. Rolling Eyes
Venom
Mcrfans User
Venom

MesajKonu: Geri: GençLik!!   GençLik!! - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ara. 11, 2007 9:47 am

Aslında ozman da çok tatlıymış türkiyede yaşamış olsaydı burda bukadar üzmezlerdi onu :)Değeri bilinirdi Razz
Tabi Mcr diye bir grup da olmazdı ozman tüh

(tamam saçmaladım..)
love.gerard
Mcrfans User
love.gerard

Kadın
Nerden ? : istanbull ^^

MesajKonu: Geri: GençLik!!   GençLik!! - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Ara. 19, 2007 9:27 am

melek ya dieşmemiş melek aynı melek bebişiimm =) Very Happy:D
http://www.myspace.com/_nypmhe_mcrfan_
i'm_Not_Real
Mcrfans User
i'm_Not_Real

Kadın
Nerden ? : Sarı jivjivim benim =P

MesajKonu: Geri: GençLik!!   GençLik!! - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Ara. 20, 2007 1:08 pm

love.gerard demiş ki:
melek ya dieşmemiş melek aynı melek bebişiimm =) Very Happy:D
Evet yaa bi tek saçları kısaymışjocolor
cirkeff
Mcrfans User

MesajKonu: Geri: GençLik!!   GençLik!! - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ara. 24, 2007 8:18 am

ayh yerim bn onu yhaaa xD <3
ireMikey
Mcrfans User
ireMikey

Nerden ? : İzmir'im...En büyük sevgilim...

MesajKonu: Geri: GençLik!!   GençLik!! - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ara. 24, 2007 8:21 am

Venom demiş ki:
Aslında ozman da çok tatlıymış türkiyede yaşamış olsaydı burda bukadar üzmezlerdi onu :)Değeri bilinirdi Razz

(tamam saçmaladım..)

yok tatlım sacmalamadn..ama smdi dielm böleydi türkiededi..
kacınz onna cıkardnz!!!!?????
Gee Soul
Mcrfans User
Gee Soul

Kadın
Nerden ? : barcelona

MesajKonu: Geri: GençLik!!   GençLik!! - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ara. 24, 2007 9:23 am

ireMikey demiş ki:
Venom demiş ki:

(tamam saçmaladım..)

hiç.
o da laf yani.
schwarzchenn
Mcrfans User
schwarzchenn

Kadın

MesajKonu: Geri: GençLik!!   GençLik!! - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ara. 24, 2007 9:47 am

Gee Soul demiş ki:
ireMikey demiş ki:
Venom demiş ki:

(tamam saçmaladım..)

hiç.
o da laf yani.

hiç öle demeyin direkt yanaşırdım gerard a Razz o yanaklar kaçırılır mı ya Very Happy tüm gün sıka sıka yanaklarını bıktırırdım Very Happy hem o da anime çiziyodu bnde birlikte çalışırdık Very Happy cheers bn gitar çalardım o sölerdi fln Razz yani zamanında türkiyede olsaydı we tanışsaydık cidden çok iyi anlaştığım bi arkadaşım olurdu I love you
Gee Soul
Mcrfans User
Gee Soul

Kadın

MesajKonu: Geri: GençLik!!   GençLik!! - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ara. 24, 2007 9:59 am

schwarzchenn demiş ki:
Gee Soul demiş ki:
ireMikey demiş ki:
Venom demiş ki:

(tamam saçmaladım..)

hiç.
o da laf yani.

hiç öle demeyin direkt yanaşırdım gerard a Razz o yanaklar kaçırılır mı ya Very Happy tüm gün sıka sıka yanaklarını bıktırırdım Very Happy hem o da anime çiziyodu bnde birlikte çalışırdık Very Happy cheers bn gitar çalardım o sölerdi fln Razz yani zamanında türkiyede olsaydı we tanışsaydık cidden çok iyi anlaştığım bi arkadaşım olurdu I love you
herkes sen ben mi yawrum hı söyle Question cheers ben ii anlaşırdım gerardla ama kanımca kanka fln olamazdık aşık da olmazdım affraid peşin peşin söylüyorum yane rendeer şöyle bişey war ki herkes ah keşke burda olsaydı o haliyle olsa bile yine bu kdr sewerdim vs vs dio da ben hayatımda hiç kısa boylu şişman ama arkadaşlığı dostluğu insanlığı süper olan birinin peşinden kızların koştuğunu görmedim Neutral dalga geçmeleri dışında tabi Neutral
Gee Soul
Mcrfans User
Gee Soul

Kadın

MesajKonu: Geri: GençLik!!   GençLik!! - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ara. 24, 2007 10:00 am

herkes herkesi fiziğine göre yargılar olmuşken gerardın lisedeki hali we onunla çıkmak isteyen kızların kuyruğa gircek kadar fazla olması durumu ???
bana saçma geliyo kusura bakmayın
.
mrs.way
Mcrfans User
mrs.way

Kadın
Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: GençLik!!   GençLik!! - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ara. 24, 2007 10:29 am

Gee Soul demiş ki:
herkes herkesi fiziğine göre yargılar olmuşken gerardın lisedeki hali we onunla çıkmak isteyen kızların kuyruğa gircek kadar fazla olması durumu ???
.
evt aslında biz şimdiki halini görüpte aaa aşık olurdum falan diyorus ama burda olduğunu düşünürsek vs. ünlüde olmasaydı onun ilerde böle tatlı olcağı kimsenin aklına gelmezdi o yüzden çoğu kişi aşık olmazdı diye düşünüyorum :)okulunuzda vardır öyle tipler aklınıza getirin o zaman daha iyi anlarsınız herkesin ilerde böyle olucağı kesin değilki Very Happy
ben mesela düşünüyorum bizim okuldaki ramazan denen çocuğun ilerde filinta gibi biri olması Shocked bilmiyorum Laughing
Gee Soul
Mcrfans User
Gee Soul

Kadın

MesajKonu: Geri: GençLik!!   GençLik!! - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ara. 24, 2007 10:45 am

mrs.way demiş ki:
Gee Soul demiş ki:
.
evt aslında biz şimdiki halini görüpte aaa aşık olurdum falan diyorus ama burda olduğunu düşünürsek vs. ünlüde olmasaydı onun ilerde böle tatlı olcağı kimsenin aklına gelmezdi o yüzden çoğu kişi aşık olmazdı diye düşünüyorum :)okulunuzda vardır öyle tipler aklınıza getirin o zaman daha iyi anlarsınız herkesin ilerde böyle olucağı kesin değilki Very Happy
ben mesela düşünüyorum bizim okuldaki ramazan denen çocuğun ilerde filinta gibi biri olması Shocked bilmiyorum Laughing
işte ben de onu dedim aynen öyle:)
FATOSSS
Mcrfans User
FATOSSS

Kadın
Nerden ? : ölülüğün körü . . .

MesajKonu: Geri: GençLik!!   GençLik!! - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ara. 24, 2007 11:55 am

Gee Soul demiş ki:
.
Neutral
melda cok haklı...
herkes bzm gbı dusunmeyebılır...
bz sımd " aa ne dmk cnm hersey fızık mı dıs gorunus mu??" fln dyrz ama..
evt cogu ınsn ıcın oyledr..
emınımmm...
artk herkes bırbırını sacının seklnıne,,boyuna-posuna,,kılosuna gre degerlendırır olmus.. Evil or Very Mad
yane hersey dıs goruntu.ıcte ne var merak bıle edılmeden " bu şişko ve kısa boylu hade bnu gerı plana atalm-alay edelm yada muhattap olmayalım"--nedenn?? "cunku o kısa boylu ve sısman..." yada artk neyse dısardan bakıldgında kotu duran..
herkeste boyle bı mantık var...
ıgrenc bı durum gercekten Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Gee Soul
Mcrfans User
Gee Soul

Kadın

MesajKonu: Geri: GençLik!!   GençLik!! - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ara. 24, 2007 11:58 am

çoğu kez karşılaştım..
kötü bi durum, insan kendini yaratık gibi hissedio.
gerard'ın da başına gelmiştir zaten lisedeyken.
lise de insanların en hassas dönemleri Neutral ama ii ki yaşamış şarkı çıkmış o durumdan dime Very Happy
thaly_gerard
Mcrfans User
thaly_gerard

Kadın
Nerden ? : bye

MesajKonu: Geri: GençLik!!   GençLik!! - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ara. 25, 2007 1:34 am

FATOSSS demiş ki:
Gee Soul demiş ki:
.
Neutral
melda cok haklı...
herkes bzm gbı dusunmeyebılır...
bz sımd " aa ne dmk cnm hersey fızık mı dıs gorunus mu??" fln dyrz ama..
evt cogu ınsn ıcın oyledr..
emınımmm...
artk herkes bırbırını sacının seklnıne,,boyuna-posuna,,kılosuna gre degerlendırır olmus.. Evil or Very Mad
yane hersey dıs goruntu.ıcte ne var merak bıle edılmeden " bu şişko ve kısa boylu hade bnu gerı plana atalm-alay edelm yada muhattap olmayalım"--nedenn?? "cunku o kısa boylu ve sısman..." yada artk neyse dısardan bakıldgında kotu duran..
herkeste boyle bı mantık var...
ıgrenc bı durum gercekten Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Doğru yani Very Happy Haklısın cnm Smile
My Broken Heart
Mcrfans User

Kadın
Nerden ? : ...
Meslek : ...
Hayranı Olduğu Grup Üyesi : ...

MesajKonu: Geri: GençLik!!   GençLik!! - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ara. 25, 2007 2:26 pm

yha herkes dış görinişe bakıo artık böle bende ewrim geçrmş bi insan olarak insanların ne kadar deiştiini anladım eskiden şişko bi insandm kimse bakmıodu fln o zmn bi tarzmda yoktu gee gibi hehe sonra bana bi gaz geldi abi kilo wer artk tarz yap fln werdm kilo kendime görede bi tarz yaptm tawırları şekillendirdm şimdi millet bnmle arki olmak için can atıo erkkler flnda şimdi gayet mutluum ama eskiye düşündüüümde bnmle şişko olduum için alay edenlere karşı büük kin besliorm ay çok dolmşm içimi döktm ii geldi yha nese konu kaydı gee manyk bişi şuan aşkım bnm ama o ilk resmdeki halini görsydim bakmasdm açıkcası
schwarzchenn
Mcrfans User
schwarzchenn

Kadın

MesajKonu: Geri: GençLik!!   GençLik!! - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Ara. 26, 2007 6:40 am

keşke tekrar 100 kilo fln olsa ... tepesinde 20 kişicik kalıwerirdik o söler biz dans ederdik asdadjsklsalaj .....

GençLik!!
3 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki